MWG Mazury > Lista uczestników

Gołębnik

MWG Mazury

Uczestników gołębnika

286

Lista uczestników / Users list

L.p. Sezon Nick uczestnika / User nickname Ilość gołębi Rezerwowych / Poza konkursem Miejscowość / City Państwo / Country
1 2019 BANITA 6 0 Warka Polska
2 2019 Bednarczyk Krzysztof I 7 0 Troszyn Polska
3 2019 Braszko Adam 6 0 Kulików Polska
4 2019 TopLofts.eu 6 0 Siedlce Polska
5 2019 Pieczara Andrzej I 6 0 Maków Podhalański Polska
6 2019 Pieczara Andrzej II 6 0 Maków Podhalański Polska
7 2019 Warda Mirosław I 6 0 Lublin
8 2019 Warda Mirosław II 6 0 Lublin
9 2019 Potępski Włodzimierz I 0 0 Lublin
10 2019 Gonera Bogdan 6 0 Wieluń
11 2019 Herbots Kobe & Kato 6 0 Velm
12 2019 Vanhee Annemie 0 0 Wervik
13 2019 Ziarko Zdzisław 6 0 Bargłów Dworny
14 2019 Vercammen Jos 6 0 Vremde
15 2019 Vercammen Lars 6 0 Vremde
16 2019 Wiśniewski Jan 6 0 Piątnica Poduchowna
17 2019 Wiśniewski - Michałowski 6 0 Piątnica Poduchowna
18 2019 Mamiński Mariusz-Makowski Przemysław 0 0 Piliki
19 2019 Niemierka Leszek i Włodzimierz 6 0 Niemirki
20 2019 Van Win Ludwig I 6 0 Machelen
21 2019 Van Win Ludwig II 6 0 Machelen
22 2019 Van Win Ludwig III 6 0 Machelen
23 2019 Van Win Ludwig IV 6 0 Machelen
24 2019 Van Win Ludwig V 6 0 Machelen
25 2019 Bocheńczak Jan 6 0 Pyzówka
26 2019 Van Loock - Delaet I 6 0 Vilvoordehoutem
27 2019 Van Loock - Delaet II 0 0 Vilvoordehoutem
28 2019 Ostaszewski Wojciech I 0 0 Białystok
29 2019 Pankiewicz Wojciech 6 0 Schaerbeek
30 2019 Maciorowski Wiesław 6 0 Grajewo
31 2019 Mocarscy Tadeusz i Witold 6 0 Piątnica Poduchowna
32 2019 Skowronki 405 6 0 Działdowo
33 2019 Pankiewicz Wojciech II 7 0 Schaerbeek
34 2019 Bugała Piotr 0 0 Zabrze
35 2019 Kamienowski Jan 6 0 Zaruzie
36 2019 Rzepka Marek i Marcin 6 0 Wola Rzędzińska
37 2019 ALICE & JACOB 6 0 Bydgoszcz
38 2019 ALICE & JACOB II 6 0 Bydgoszcz
39 2019 Bieniek Dariusz 8 0 Klippan
40 2019 Kozakowski Andrzej I 6 0 Kołobrzeg
41 2019 Wierzbowski - Sokołowski 6 0 Rakowo - Czachy
42 2019 Trzaska Jacek 6 0 Rutki
43 2019 Perera Nille 0 0 Klippan
44 2019 Kulesza Daniel & Anna I 6 0 Jabłoń Kościelna
45 2019 Szkudelski - Łysionek 6 0 Wilkasy
46 2019 Mortal Kombat Team 6 0 Uherske Hradiste Czechy
47 2019 Jatczak Jarosław - Jastrzębski Wojciech 0 0 Śniadowo
48 2019 Kozakowski Andrzej II 6 0 Kołobrzeg
49 2019 Jamiński Antoni 6 0 Ełk
50 2019 Faszcza Jerzy IV 6 0 Grajewo
51 2019 Gudz Yevheniy I 6 0 Worms
52 2019 Van Win Gregory III 6 0 Hever
53 2019 Grejciun Robert 6 0 Brzesko
54 2019 Danilewicz Zdzisław 6 0 Białystok
55 2019 Kucharczyk Team 6 0 Siemiatycze
56 2019 KMP Ostrołęka 6 0 Ostrołęka
57 2019 Grzankowski Jarosław II 6 0 Maków Maz.
58 2019 Pawlak Paweł i Krzysztof 6 0 Dmochy - Wypychy
59 2019 Boboc Marius 6 0 Lot
60 2019 Konieczny - Wardęga 6 0 Tarchały Wielkie
61 2019 Vanwinkel Jef 5 0 Tielt - Winge
62 2019 Laeremans Frans I 0 0 Beerzel Putte
63 2019 Rysiek i Irenka 6 0 Łężany
64 2019 Rumiński Tomasz 6 0 Ciechocin
65 2019 Rudyk Olenka 6 0 Lwów
66 2019 KRIS 1 6 0 Sulęczyno
67 2019 Szymański Grzegorz 6 0 Wysokie Mazowieckie
68 2019 Grzankowski Jarosław 6 0 Maków Mazowiecki
69 2019 Wróbel Andrzej 6 0 Ełk
70 2019 Maciszewski Michał I 6 0 Radziejowice
71 2019 Maciszewski Michał II 6 0 Radziejowice
72 2019 Maładzieżnaja Kamanda I 6 0 Kruszewo
73 2019 Maładzieżnaja Kamanda II 6 0 Kruszewo
74 2019 Serowik Dariusz 6 0 Zbójna
75 2019 Chlebuś Jarosław 3 0 Bakałarzewo
76 2019 OLENDER Team 6 0 Sorkwity
77 2019 Van Win Dylan I 6 0 Peutie
78 2019 OLR Kirjach I 6 0 Moskwa
79 2019 OLR Kirjach II 5 0 Moskwa
80 2019 Kulesza Daniel & Anna II 6 0 Jabłoń Kościelna
81 2019 Spasówka Sylwester I 6 0 Fajsławice
82 2019 Spasówka Sylwester II 0 0 Fajsławice
83 2019 Van Win Dylan II 6 0 Peutie
84 2019 Pektas Murat 0 0 Kulu-konya Turcja
85 2019 Oleksiak Zbigniew 7 0 Koziegłówki
86 2019 Grzankowski J. & Kuczyński J. 6 0 Maków Mazowiecki
87 2019 Rafałowski Tadeusz 6 0 Łomża
88 2019 Bury Marek 6 0 Kętrzyn
89 2019 Mazurkiewicz Jerzy 6 0 Romany
90 2019 Abbas Albedj 0 0 Stockholm
91 2019 Mr. Li - Herbots 2 0 Zhang Zia Coa Chiny
92 2019 Glinka Dariusz 6 0 Drwalew
93 2019 Małolepszy Radosław 6 0 Radomsko
94 2019 Selwent & Siemianis 6 0 Sejny
95 2019 Mroczkowski - Bobowicz 6 0 Grajewo
96 2019 Ciecierski Dariusz 7 0 Miastkowo
97 2019 Kuczyński Józef 6 0 Bełda
98 2019 Van Win Milan I 6 0 Vilvoorde
99 2019 Van Win Milan II 6 0 Vilvoorde
100 2019 Van Win Milan III 6 0 Vilvoorde
101 2019 Van Win Milan IV 5 0 Vilvoorde
102 2019 Van Win Milan V 5 0 Vilvoorde
103 2019 Van de Wijngaerdt Johan 6 0 Peutie
104 2019 Gabrys Józef 6 0 Budzów
105 2019 Michalczyk Adam i Józef 6 0 Czchów
106 2019 PIKO 6 0 Suwałki
107 2019 Kozak Artur 0 0 Morlunda
108 2019 Kozak Roza 0 0 Morlunda
109 2019 Pędzich Piotr I 6 0 Żyrardów
110 2019 Warda Mirosław III 6 0 Lublin
111 2019 Baranowska Jolanta Team 6 0 Warszawa
112 2019 Faszcza Jerzy I 6 0 Grajewo
113 2019 Belgavet Seiffert Christian I 6 0 Kapellen
114 2019 Belgavet Seiffert Christian III 2 0 Kapellen
115 2019 Van Win Dylan III 6 0 Peutie
116 2019 Dr. Henk de Weerd Pigeon I 6 0 Breda
117 2019 Dr. Henk de Weerd Pigeon II 6 0 Breda
118 2019 Czerwiński Sławomir 6 0 Łochów
119 2019 Jaguś Roman 6 0 Orzechów
120 2019 Łechtańscy Andrzej i Dariusz 6 0 Wola Zaradzyńska
121 2019 Szczech Radosław i Grzegorz 6 0 Dołęgi
122 2019 Tomalla Chali & Ali 6 0 Saarlouis
123 2019 POPOWIANKI - Team 3 0 Popowo
124 2019 Kapłon Roman 0 0 Szamotuły
125 2019 Kacperski Cezary i Krzysztof I 6 0 Głowno
126 2019 Kacperski Cezary i Krzysztof II 6 0 Głowno
127 2019 Kacperski Cezary i Krzysztof III 6 0 Głowno
128 2019 Kurek Wiesław 6 0 Piaseczno
129 2019 Palarski Dominik 6 0 Postolin
130 2019 Van Oeckel Bart & Nance 6 0 Oud-Turnhout
131 2019 Kaczyński J.B.M 6 0 Ostrołęka
132 2019 Klimczyk Grzegorz 6 0 Częstochowa
133 2019 Strzyżewski Tomasz I 0 0 Kędziorowo
134 2019 Konopka Arkadiusz 6 0 Łomża
135 2019 Łopatowski Jan Paweł 6 0 Grajewo
136 2019 Faszcza Jerzy II 7 0 Grajewo
137 2019 Faszcza Jerzy III 6 0 Grajewo
138 2019 Jatczak Jarosław - Jastrzębski Wojciech II 0 0 Śniadowo
139 2019 Dominkiewicz Artur i Anna 6 0 Nasielsk
140 2019 Potępski Włodzimierz II 6 0
141 2019 Jabłoński Stanisław 6 0 Łupki
142 2019 Kubáček Lubomír 6 0 Bohuňovice
143 2019 Gotowiec - Tarach 6 0 Niedoradz
144 2019 Baran Marcin 5 0 Pławno
145 2019 Łój Krzysztof 6 0 Grodków
146 2019 Berckmans Roger 0 0 Kortenberg
147 2019 Sipowicz - Moczydłowski 6 0 Sypitki
148 2019 Leonauskas Rimvydas I 6 0 KLAIPEDA
149 2019 Leonauskas Rimvydas II 6 0 KLAIPEDA
150 2019 Lutz - Rascius 6 0 Siaulai
151 2019 Knystautas Valdas 6 0 Telsiai
152 2019 Paluch Marcin i Bożena 5 0 Bielsko Biała
153 2019 Ośko Hubert 6 0 Jeruzal
154 2019 GVC Team 6 0 Budczyce
155 2019 Mykytiuk - Paterak 0 0 Czortkow Ukraina
156 2019 Tosik Mariusz 3 0 Zelów
157 2019 Ignatowski Szczepan 6 0 Sokółka
158 2019 Dla Grażynki 5 0 Rosko
159 2019 Czamara Tadeusz 6 0 Zalec
160 2019 Van Win Gregory II 6 0 Hever
161 2019 Spiegel - Pawlica 0 0 Obrazów
162 2019 SZKLARZ 5 0 Piotrowice
163 2019 Krasińska Aneta 0 0 Grajewo
164 2019 Gardocki - Wesołowski 6 0 Stawiski
165 2019 Rakowski - Laskowski 6 0 Orzysz
166 2019 Charewicz Marek - Prętnicki Przemysław 6 0 Barczewo
167 2019 Piwowarczyk Adrian i Ewelina MWG Dobczyce 4 0 Raciechowice
168 2019 Makarewicz Team 6 0 Kolno
169 2019 Filipkowski Mariusz 6 0 Kolno
170 2019 Banda i Wanda 0 0 Warszawa
171 2019 Karol 013 Team I 6 0 Kolno
172 2019 Karol 013 Team II 6 0 Kolno
173 2019 Rygorowicz Władysław 6 0 Białystok
174 2019 Banach Sławomir 6 0 Zbójna
175 2019 Sucholas Monika 6 0 Stargard
176 2019 Sucholas Paweł 6 0 Stargard
177 2019 Grzywa Mateusz I 6 0 Białystok
178 2019 Grzywa Mateusz II 6 0 Białystok
179 2019 Filipkowski Mirosław I 6 0 Rumia
180 2019 Filipkowski Mirosław II 6 0 Rumia
181 2019 Frąckowiak Artur I 6 0 Bobrowniki
182 2019 Frąckowiak Artur II 6 0 Bobrowniki
183 2019 Ptak & Kraśniewski 6 0 Łazy
184 2019 Łutczyk - Kieda 6 0 Jęgrzna
185 2019 Gudz Yevheniy II 6 0 Worms
186 2019 Sajdak Janusz 6 0 Lubachów
187 2019 Przybysz Zbigniew 6 0 Strachowka
188 2019 Vanwinkel Jef II 5 0 Tielt - Winge Niemcy
189 2019 D. M. DUNDA 6 0 Lubartów
190 2019 Lipiński Marek 6 0 Obrytki
191 2019 Baranowscy P. R. Team 6 0 Łochów
192 2019 Jermacz - Zdankowski 6 0 Södertälje
193 2019 Jaworowski - Zdankowski 6 0 Kolno
194 2019 Kubiszok Artur 6 0 Zdzieszowice
195 2019 STRAGGLER 6 0 Zbójna
196 2019 WG MISTRZÓW - G. DRYGAŁA 5 0 Kołczewo
197 2019 Team Frątczak 6 0 Piątek
198 2019 Sikorski Wojciech 6 0 Niedźwiedzkie
199 2019 M.OLSZEWSKI - G.WÓJCICKI TEAM 6 0 Grajewo
200 2019 Lewandowski Kazimierz 6 0 Ustka
201 2019 Mielczarczyk Szczepan 6 0 Kobyłka
202 2019 Van Win Dylan IV 6 0 Peutie
203 2019 Mielczarek Mirosław 6 0 Grajewo
204 2019 Niebrzydowski Lech-Wierzbicki Robert 0 0 Wąsosz
205 2019 Knajp Zbigniew I 6 0 Warzymice
206 2019 Knajp Zbigniew II 6 0 Warzymice
207 2019 Belgavet Seiffert Christian II 6 0 Kapellen
208 2019 Fiedorowicz Andrzej 6 0 Kukowo
209 2019 Fiedorowicz Paweł 0 0 Kukowo
210 2019 KRIS 2 6 0 Sulęczyno
211 2019 Faszcza Jerzy V 6 0 Grajewo
212 2019 SŁONIE 0 0 Niebko
213 2019 Włudzik Maciej 6 0 Kosakowo
214 2019 Kazura 6 0 Jegławki
215 2019 TJW 2 0 Pakosław
216 2019 Olszak Artur i Damian 3 0 Kolno
217 2019 ALEX I 6 0 Bielsk Podlaski
218 2019 Wąsaty - Korneluk - Szpak 5 0 Stargard
219 2019 Klejn Jerzy 0 0 Lębork
220 2019 Czapski - Olędzki 6 0 Tarkówek
221 2019 ALEX II 6 0 Bielsk Podlaski
222 2019 VICTOR 3 0 Siemiatycze
223 2019 J.P.M 3 0 Szczytno
224 2019 MIŁOSZ I SZYMON 0 0 Olszewo Borki
225 2019 Szczepanek - Stepanowski 0 0 Olszewo Borki
226 2019 SECUROM.PL 6 0 Serock
227 2019 Stepnowski Tomasz 6 0 Stepna - Michałki
228 2019 Zieliński - Szmagliński 6 0 Kołobrzeg
229 2019 Storm Loft 0 0 Walsall Wielka Brytania
230 2019 Andrijauskas Janas I 0 0 Alytus
231 2019 Team BXL 6 0 Bruksela
232 2019 Maciorowski Wiesław II 6 0 Grajewo
233 2019 Pietrewicz Roman 6 0 New York USA
234 2019 Maher Elias 0 0 Horby Szwecja
235 2019 Henri Michael 0 0 Froidchapelle
236 2019 Gillaerts - Brohckaers 5 0 Perk
237 2019 Roesner Hartmut 6 0 Lamperthein Niemcy
238 2019 Robbert Ten Berge 0 0 Sprange Capelle Holandia
239 2019 Team H + R 0 0 Mainaschaff Niemcy
240 2019 Lemmens Ulrich 0 0 Balen
241 2019 Herbots Gebr. 6 0 Velm
242 2019 Derby Brod Club 5 0 Slavonski Brod Chorwacja
243 2019 Wolfram Kahl & Sohn 6 0 Weißenfels Niemcy
244 2019 GREG TEAM 6 0 Saint Tropez Francja
245 2019 GREG TEAM II 6 0 Saint Tropez Francja
246 2019 Schalmeiner Kockler 0 0 Saarlouis Niemcy
247 2019 Szuniewicz Leon 6 0 Saint Gilles
248 2019 Van der Gucht - Weynants 6 0 Hoboken Belgia
249 2019 Wardęga - Michałowski 6 0 Lohne Niemcy
250 2019 Van Win Gregory I 6 0 Hever Holandia
251 2019 Team BRICON 6 0 Sint Niklaas
252 2019 Team BEYERS 3 0 Schoten
253 2019 Team VERSELE - LAGA 0 0 Deinze
254 2019 Sebastian Ostoja - Lniski 6 0 Czersk
255 2019 Geerinckx Luc & Bart 2 0 Wommelgem
256 2019 La Colombophile Belge 3 0 Nieuwerkerken
257 2019 Vanneste - Rigole Pigeons 0 0 Koolskamp
258 2019 Team Vandeputte 0 0 Cresmes
259 2019 Kostorz - Kulik - Matusek 6 0 Żędowice
260 2019 OLR Master Ukraina I 6 0 Sambor
261 2019 OLR Master Ukraina II 6 0 Sambor
262 2019 Peter van de Merwe I 6 0 Dordtrecht Holandia
263 2019 Peter van de Merwe II 6 0 Dordtrecht Holandia
264 2019 Ostapiuk Sylwester 0 0 Krępa
265 2019 Darek Kanarek 6 0 Warszawa
266 2019 Kosut Krzysztof i Kamil 6 0 Namysłów
267 2019 Roda Dariusz 0 0 Grabkowo
268 2019 Andrijauskas Janas 6 0
269 2019 Jatczak - Jastrzębski I 6 0
270 2019 Jatczak - Jastrzębski II 6 0
271 2019 Krasińska Aneta 6 0
272 2019 Laeremans Frans 6 0
273 2019 Mamiński Mariusz - Makowski Przemysław 6 0
274 2019 Mykytiuk - Paterak 6 0
275 2019 Niebrzydowski Lech - Wierzbicki Robert 6 0
276 2019 Ostaszewski Wojciech 6 0
277 2019 Potępski Włodzimierz 6 0
278 2019 Stepnowski Tomasz- 0 0
279 2019 Strzyżewski Tomasz 6 0
280 2019 Sylwester Ostapiuk 6 0
281 2019 Wanda i Banda 6 0
282 2019 Jamiński Antoni II 0 0 Ełk
283 2019 Kurek Wiesław II 0 0
284 2019 Małolepszy Radosław II 1 0
285 2019 Kacperski Cezary i Krzysztof IV 2 0
286 2019 XYZ TEAM 3 0