MWG Mazury > Lista uczestników

Gołębnik

MWG Mazury

Uczestników gołębnika

237

Lista uczestników / Users list

L.p. Nick uczestnika / User nickname Ilość gołębi Rezerwowych / Poza konkursem Miejscowość / City Państwo / Country
1 Warda Mirosław I 6 0 Lublin   POLSKA (Poland)
2 Przybysz Zbigniew I 6 0 Strachowka   POLSKA (Poland)
3 Potępski Włodzimierz 6 0 Lublin   POLSKA (Poland)
4 Gański Krzysztof 6 0 Sulęczyno   POLSKA (Poland)
5 Herbots Kobe Kato 6 0 Velm   BELGIA (Belgium)
6 Robbert Ten Berge 6 0 Sprange Capelle   HOLANDIA (Netherlands)
7 Wiśniewski Jan I 6 0 Piątnica Poduchowna   POLSKA (Poland)
8 Maciszewski Michał I 6 0 Radziejowice   POLSKA (Poland)
9 Maciszewski Michał II 6 0 Radziejowice   POLSKA (Poland)
10 Vercammen Hok Jos I 6 0 Vremde   BELGIA (Belgium)
11 Vercammen Hok Jos II 6 0 Vremde   BELGIA (Belgium)
12 OLENDER Krzysztof 6 0 Sorkwity   POLSKA (Poland)
13 Sipowicz - Moczydłowski 6 0 Sypitki   POLSKA (Poland)
14 Jatczak Jarosław I 6 0 Śniadowo   POLSKA (Poland)
15 Jamiński Antoni 6 0 Ełk   POLSKA (Poland)
16 Team ROŚ 6 0 Łupki   POLSKA (Poland)
17 Deseccy Jan i Damian 6 0 Izbica Kujawska   POLSKA (Poland)
18 Maciorowski Wiesław 6 0 Grajewo   POLSKA (Poland)
19 Szuniewicz Leon 6 0 Saint Gilles   BELGIA (Belgium)
20 Rompca Piotr 6 0 Chwaszczyno   POLSKA (Poland)
21 Pawelec Artur 5 0 Radomsko   POLSKA (Poland)
22 Van Win Ludwig I 6 0 Machelen   BELGIA (Belgium)
23 Van Win Ludwig II 6 0 Machelen   BELGIA (Belgium)
24 Grzankowski Jarosław 6 0 Maków Mazowiecki   POLSKA (Poland)
25 Lipiński Marek 6 0 Obrytki   POLSKA (Poland)
26 Bednarczyk Krzysztof 7 0 Troszyn   POLSKA (Poland)
27 MILENA 6 0 Nakory   POLSKA (Poland)
28 Kuczyńscy Katarzyna i Marcin 6 0 Ostrów Mazowiecka   POLSKA (Poland)
29 Spasówka Sylwester 6 0 Fajsławice   POLSKA (Poland)
30 Małolepszy Radosław I 6 0 Radomsko   POLSKA (Poland)
31 Rorat Tomasz 6 0 Soborzyce   POLSKA (Poland)
32 Sprycha Łukasz 6 0 Gołaszyn   POLSKA (Poland)
33 Starzec Tadeusz & Sławomir - Team 8 0 Lanckorona   POLSKA (Poland)
34 MTM Team 6 0 Białystok   POLSKA (Poland)
35 Pieczara Andrzej 6 0 Maków Podhalański   POLSKA (Poland)
36 Wojtek - Paula I 6 0 Sierpc   POLSKA (Poland)
37 Warda Mirosław II 6 0 Lublin   POLSKA (Poland)
38 Sobociński Zdzisław I 6 0 Radomsko   POLSKA (Poland)
39 Niemierka Leszek i Włodzimierz 6 0 Niemirki   POLSKA (Poland)
40 Mielczarek Mirosław 6 0 Grajewo   POLSKA (Poland)
41 Mocarscy Tadeusz i Witold 6 0 Piątnica Poduchowna   POLSKA (Poland)
42 Bocheńczak Jan 6 0 Pyzówka   POLSKA (Poland)
43 Jezierski Marek 6 0 Biała Piska   POLSKA (Poland)
44 Zgud Robert 0 0 Przedmoście   POLSKA (Poland)
45 Gillaerts - Brohckaers Team I 0 0 Perk   BELGIA (Belgium)
46 Pankiewicz Wojciech 6 0 Schaerbeek   BELGIA (Belgium)
47 Kozakowski Andrzej 6 0 Kołobrzeg   POLSKA (Poland)
48 Czuper - Olszewski 6 0 Wieliczki   POLSKA (Poland)
49 Van Loock - Delaet 6 0 Vilvoordehoutem   BELGIA (Belgium)
50 Lorkowski Gregor (Warmia) I 6 0 Lünen   NIEMCY (Germany)
51 Grochowski Robert 6 0 Urbanowice   POLSKA (Poland)
52 Czerwiński Sławomir 6 0 Łochów   POLSKA (Poland)
53 Baranowscy P. R. Team 6 0 Łochów   POLSKA (Poland)
54 Dzwonkowski & Piorun Team 6 0 Popiołki   POLSKA (Poland)
55 Okurowski Marek 6 0 Kolno   POLSKA (Poland)
56 Pigeon Vitality 0 0 Piaseczno   POLSKA (Poland)
57 Piwowarczyk Adrian i Ewelina MWG Dobczyce 5 0 Raciechowice   POLSKA (Poland)
58 Gudz Yevheniy 6 0 Worms   NIEMCY (Germany)
59 WARKA 6 0 Warka   POLSKA (Poland)
60 Bury Marek 6 0 Kętrzyn   POLSKA (Poland)
61 Makarewicz Team 6 0 Kolno   POLSKA (Poland)
62 J. Grzankowski & J. Kostorz 6 0 Maków Mazowiecki   POLSKA (Poland)
63 Barszczewski Zenon 6 0 Osowiec   POLSKA (Poland)
64 Kania Jarosław 6 0 Karbowskie   POLSKA (Poland)
65 Vanhee Annemie 6 0 Wervik   BELGIA (Belgium)
66 Jaguś Roman I 6 0 Orzechów   POLSKA (Poland)
67 Jaguś Roman II 6 0 Orzechów   POLSKA (Poland)
68 Jermacz - Zdankowski 6 0 Södertälje   SZWECJA (Sweden)
69 G & S Team 6 0 Wysokie Mazowieckie   POLSKA (Poland)
70 Pędzich Piotr 6 0 Żyrardów   POLSKA (Poland)
71 Piszczała Waldemar 0 0 Orzechówek   POLSKA (Poland)
72 Sokółka i Spółka 6 0 Szudziałowo   POLSKA (Poland)
73 Dmitruk Olivier I 6 0 Londyn   WIELKA BRYTANIA (Great Britain)
74 Stachelscy 7 0 Kolno   POLSKA (Poland)
75 Henk de Weerd 6 0 Breda   HOLANDIA (Netherlands)
76 Belgavet Seiffert I 6 0 Kapellen   BELGIA (Belgium)
77 Belgavet Seiffert II 6 0 Kapellen   BELGIA (Belgium)
78 Team BXL Brussels I 6 0 Bruksela   BELGIA (Belgium)
79 Team BXL Brussels II 6 0 Bruksela   BELGIA (Belgium)
80 Maładzieżnaja Kamanda 6 0 Kruszewo   POLSKA (Poland)
81 Vanwinkel Jef I 4 0 Tielt - Winge   BELGIA (Belgium)
82 BANITA 7 0 Łomża   POLSKA (Poland)
83 Andrej & Roman 0 0 Lviv   UKRAINA (Ukraine)
84 OLR Kirżacz I 6 0 Moskwa   ROSJA (Russia)
85 OLR Kirżacz II 6 0 Moskwa   ROSJA (Russia)
86 Rumiński Tomasz 6 0 Ciechocin   POLSKA (Poland)
87 Filipkowski Mariusz 6 0 Kolno   POLSKA (Poland)
88 Monika Mazurek - Dzięgielewski - Bebłowski Team 6 0 Korsze   POLSKA (Poland)
89 Gryglik Bogusław 6 0 Łomża   POLSKA (Poland)
90 KIEDA - WASILEWSKI 6 0 Wityny   POLSKA (Poland)
91 Sobociński Zdzisław II 6 0 Radomsko   POLSKA (Poland)
92 Jatczak Jarosław II 6 0 Śniadowo   POLSKA (Poland)
93 SZMAGLIŃSKI JERZY 6 0 Kołobrzeg   POLSKA (Poland)
94 Janicki Marian - Kurcaba Eugeniusz 6 0 Łupki   POLSKA (Poland)
95 Tomalla Chali & Ali 6 0 Saarlouis   NIEMCY (Germany)
96 Filipkowski Mirosław 6 0 Rumia   POLSKA (Poland)
97 Herbots Jo 6 0 Velm  BELGIA (Belgium)
98 Krasiński Mirosław 2 0 Grajewo   POLSKA (Poland)
99 Kubiszok Artur 6 0 Zdzieszowice   POLSKA (Poland)
100 KORSZUN - MURAWSKI 6 0 Mrągowo   POLSKA (Poland)
101 Waliczak Tadeusz 6 0 Luboń   POLSKA (Poland)
102 Żebrowski R. & Wiśniewski A. 6 0 Zbójna   POLSKA (Poland)
103 Masterbud I 6 0 Pietraszki   POLSKA (Poland)
104 Masterbud II 6 0 Pietraszki   POLSKA (Poland)
105 Dyczewski Łukasz 6 0 Augustów   POLSKA (Poland)
106 Kulesza Daniel & Anna I 6 0 Jabłoń Kościelna   POLSKA (Poland)
107 Bujkowski Jerzy 3 0 Krusznik   POLSKA (Poland)
108 Trzaska Marek 0 0 Prudnik   POLSKA (Poland)
109 Klement Robert und Matthias 0 0 Niedernberg   NIEMCY (Germany)
110 Van Oeckel Bart & Nance 6 0 Oud-Turnhout  BELGIA (Belgium)
111 Vanwinkel Jef II 5 0 Tielt - Winge  BELGIA (Belgium)
112 Gierczak Tadeusz 6 0 Tychy   POLSKA (Poland)
113 Wojtek - Paula II 6 0 Sierpc   POLSKA (Poland)
114 Menten Ronny 0 0 Rummen  BELGIA (Belgium)
115 Grzankowski J. & Kuczyński J. 6 0 Maków Mazowiecki   POLSKA (Poland)
116 Drozd Paulina i Dariusz 6 0 Kozłówka   POLSKA (Poland)
117 Kacperski Cezary i Krzysztof I 6 0 Głowno   POLSKA (Poland)
118 Kacperski Cezary i Krzysztof II 6 0 Głowno   POLSKA (Poland)
119 PIKO Piotr Kowalewski 6 0 Suwałki   POLSKA (Poland)
120 Niezrzeszony 6 0 Ełk   POLSKA (Poland)
121 Kozak Artur 0 0 Mörlunda   SZWECJA (Sweden)
122 Bieniek Dariusz 6 0 Klippan   SZWECJA (Sweden)
123 Górecki Rafał 5 0 Wichowo   POLSKA (Poland)
124 DLA GRAŻYNKI 6 0 Rosko   POLSKA (Poland)
125 Maciszewski Michał III 6 0 Radziejowice   POLSKA (Poland)
126 Rafałowski Tadeusz 6 0 Łomża   POLSKA (Poland)
127 Bączek Jan i Mateusz 6 0 Nowa Ruda   POLSKA (Poland)
128 Lenka i Ninka 6 0 Choroszcz   POLSKA (Poland)
129 GARDOCKI - WESOŁOWSKI 6 0 Meldert   POLSKA (Poland)
130 Brzozowy Mateusz 3 0 Aleksandrowo   POLSKA (Poland)
131 Macken Tim 5 0 Minnesota   USA (United States)
132 Gajewski - Rakowski 6 0 Kolno   POLSKA (Poland)
133 Kołakowski Jan 6 0 Górki Szewkowo   POLSKA (Poland)
134 Selwent & Siemianis 6 0 Sejny   POLSKA (Poland)
135 Neag Benjamin 0 0 Knittelfeld   AUSTRIA (Austria)
136 Turkot Henryk 6 0 Orneta   POLSKA (Poland)
137 Zajączkowski Wacław Franciszek 6 0 Orneta   POLSKA (Poland)
138 ALEX 6 0 Bielsk Podlaski   POLSKA (Poland)
139 Angels Team 0 0 Minsk   BIAŁORUŚ (Belarus)
140 Urban Mateusz 6 0 Świętajno   POLSKA (Poland)
141 Mroczkowski - Święciński 6 0 Grajewo   POLSKA (Poland)
142 Nalewajko Teresa 6 0 Wieliczki   POLSKA (Poland)
143 Spiegel - Pawlica I 6 0 Obrazów   POLSKA (Poland)
144 Olecko Team 6 0 Niedźwiedzkie   POLSKA (Poland)
145 Najda Ryszard 6 0 Jeziorko   POLSKA (Poland)
146 Lorkowski Gregor (Warmia) II 5 0 Lünen   NIEMCY (Germany)
147 Van Win Ludwig V 6 0 Machelen   BELGIA (Belgium)
148 Kulas Przemysław 6 0 Wykrot   POLSKA (Poland)
149 WG CENTRUM 5 0 Zelów   POLSKA (Poland)
150 Dmitruk Olivier II 6 0 Londyn   WIELKA BRYTANIA (Great Britain)
151 Hartog 6 0 Poole Dorset   WIELKA BRYTANIA (Great Britain)
152 Laeremans Frans I 6 0 Beerzel Putte  BELGIA (Belgium)
153 Laeremans Frans II 6 0 Beerzel Putte  BELGIA (Belgium)
154 TEAM KOGUCIK 6 0 Leszno   POLSKA (Poland)
155 Team ORZYSZ 6 0 Orzysz   POLSKA (Poland)
156 Melyianets Myroslav 0 0 Ozerna   UKRAINA (Ukraine)
157 JANUSZ & TEŚCIOWA 6 0 Lubachów   POLSKA (Poland)
158 Weksznejder & Święcicki & Przekop 6 0 Ełk   POLSKA (Poland)
159 Verbergt Jan 6 0 Hombeek  BELGIA (Belgium)
160 Kyiv-Vilkevych 0 0 Kyiv   UKRAINA (Ukraine)
161 Ciecierski Dariusz 6 0 Miastkowo   POLSKA (Poland)
162 SILICE TEAM 6 0 Silice   POLSKA (Poland)
163 Stańczak Damian 6 0 Jeziorany   POLSKA (Poland)
164 Kiselitsa Yevhen 0 0 Chernyvtsi   UKRAINA (Ukraine)
165 Obrycki Henryk 6 0 Szczuczyn   POLSKA (Poland)
166 Czar Podbeskidzia 6 0 Bielsko Biała   POLSKA (Poland)
167 Kamienowski Jan 6 0 Zaruzie   POLSKA (Poland)
168 Olszak Artur i Damian 6 0 Kolno   POLSKA (Poland)
169 Warda Mirosław III 6 0 Lublin   POLSKA (Poland)
170 Łechtańscy Andrzej i Dariusz 3 0 Wola Zaradzyńska   POLSKA (Poland)
171 Sasiński Mariusz 0 0 Wałcz   POLSKA (Poland)
172 Nieradko Marek 6 0 New York   USA (United States)
173 Team Kania + Soliwoda 6 0 Karbowskie   POLSKA (Poland)
174 Wójcicki & Gryczkowska 6 0 Grajewo   POLSKA (Poland)
175 Piwowarski Ryszard - Kocięcki Aron 6 0 Nidzica   POLSKA (Poland)
176 Rzepka Marek i Marcin 6 0 Wola Rzędzińska   POLSKA (Poland)
177 Ziarko Zdzisław 6 0 Bargłów Dworny   POLSKA (Poland)
178 Rusinkowski Andrzej 6 0 Plichta   POLSKA (Poland)
179 Pokorski Zdzisław - Piter 6 0 Dobre Miasto   POLSKA (Poland)
180 Paszkowski Antoni 6 0 Lisy   POLSKA (Poland)
181 Kubáček Lubomír 4 0 Bohuňovice   CZECHY (Czech Republic)
182 DERBY CARPATIA 0 0 Ivano-Frankivsk   UKRAINA (Ukraine)
183 Lipkiewicz Andrzej & Sobolewski Zdzisław 6 0 Lidzbark Warmiński   POLSKA (Poland)
184 Kulesza Daniel & Anna II 6 0 Jabłoń Kościelna   POLSKA (Poland)
185 R2 SDG Team 6 0 Wikrowo   POLSKA (Poland)
186 Vanonckelen - Leeten 5 0 Halen  BELGIA (Belgium)
187 Kowalewski Paweł 6 0 Dmusy   POLSKA (Poland)
188 Boboc Marius 1 0 Lot   RUMUNIA (Romania)
189 Berckmans Roger 1 0 Kortenberg  BELGIA (Belgium)
190 M.W. 6 0 Jastków   POLSKA (Poland)
191 SZKLARZ 6 0 Piotrowice   POLSKA (Poland)
192 Mączyński Bronisław 6 0 Plewiska   POLSKA (Poland)
193 MasterTeam 6 0 Mielec   POLSKA (Poland)
194 Team Andrzej & Robert 6 0 Rajgród   POLSKA (Poland)
195 Kurek Wiesław 7 0 Piaseczno   POLSKA (Poland)
196 Van Win Ludwig III 6 0 Machelen   BELGIA (Belgium)
197 Van Win Ludwig IV 6 0 Machelen   BELGIA (Belgium)
198 Wiśniewski Jan II 6 0 Piątnica Poduchowna   POLSKA (Poland)
199 Prusaczyk Roman 6 0 Szafarnia   POLSKA (Poland)
200 Płaszczyca Mariusz 6 0 Pisanica k/Rajgrodu   POLSKA (Poland)
201 Nowaczyk Tadeusz 2 0 Elbląg   POLSKA (Poland)
202 MAŁY 6 0 Wilkasy   POLSKA (Poland)
203 Mamiński Mariusz 6 0 Piliki   POLSKA (Poland)
204 Kąklewski - Wiśniewski 6 0 Krzewo   POLSKA (Poland)
205 Kawecki Waldemar 6 0 Wilkasy   POLSKA (Poland)
206 Drapa Andreas 3 0 Königsbach-Stein   NIEMCY (Germany)
207 Czerniak Ireneusz 3 0 Bukowno   POLSKA (Poland)
208 WIERZBOWSKI - SOKOŁOWSKI 6 0 Rakowo   POLSKA (Poland)
209 Koluch Tadeusz 6 0 Sadoleś   POLSKA (Poland)
210 Krasuski 6 0 Wólka Konopna   POLSKA (Poland)
211 Spiegel - Pawlica II 0 0 Obrazów   POLSKA (Poland)
212 D. M. DUNDA 6 0 Lubartów   POLSKA (Poland)
213 Baran Marcin 6 0 Pławno   POLSKA (Poland)
214 Kubicki Dariusz 6 0 Nidzica   POLSKA (Poland)
215 Szymankowski - Szewczyk 2 0 Toszowice   POLSKA (Poland)
216 J & M Rosploch 6 0 Kerkdriel   HOLANDIA (Netherlands)
217 Daniel Bucaciuc 0 0 Dilbeek   BELGIA (Belgium)
218 Zdunczyk Jacek 6 0 Szczytno   POLSKA (Poland)
219 MasterTeam II 6 0 Mielec   POLSKA (Poland)
220 Hartog - Halcyon 6 0 Poole Dorset   WIELKA BRYTANIA (Great Britain)
221 Derby Brod Club 0 0 Slavonski Brod   CHORWACJA (Croatia)
222 Geerinckx Luc 3 0 Wommelgem   BELGIA (Belgium)
223 Team Frątczak 6 0 Piątek   POLSKA (Poland)
224 Kacperski Cezary i Krzysztof III 6 0 Głowno   POLSKA (Poland)
225 Palarski Dominik 6 0 Postolin   POLSKA (Poland)
226 Faszcza Jerzy 6 0 Grajewo   POLSKA (Poland)
227 Haiyue Cherise- Vereyken - Gommers 6 0 Schilde   Chiny (China)
228 Yang JinBiao - Filip Van De Walle 6 0 Zwalm   Chiny (China)
229 TJW 1 0 Pakosław   POLSKA (Poland)
230 Kacperski Cezary i Krzysztof IV 1 0 Głowno Polska (Poland)
231 ANDRIEJ & ROMAN 6 0 Lviv UKRAINA (Ukraine)
232 0 0 Żardeniki
233 Wojciech Sikorski 6 0 Niedźwiedzkie
234 Gierczak Tadeusz II 6 0 Tychy
235 Maciorowski Wiesław II 1 0 Grajewo
236 Czerwiński Sławomir 2 1 0
237 ANDRIEJ & ROMAN 2 1 0