MWG Mazury > Wyniki lotu

Lista startowa: 5 Lot konkursowy - FINAL


L.p. Hodowca Numer obrączki rodowej / Pigeon number Koszowanie Transponder
1 Bieniek Dariusz S-020-18-145 2018-09-07 14:51:51 A1DA459E
2 Maciszewski Michał II PL-05-18-7569 2018-09-07 14:52:32 A1DA5353
3 SZKLARZ PL-04-18-8624 2018-09-07 14:52:48 A1DA18A6
4 KIEDA - WASILEWSKI PL-013-18-10067 2018-09-07 14:53:10 A1DA08F1
5 Niezrzeszony PL-0419-18-1289 2018-09-07 14:53:24 A1DA4EA3
6 Filipkowski Mirosław PL-072-18-2923 2018-09-07 14:53:37 A1DA0845
7 ANDRIEJ & ROMAN UKR-18-2255222 2018-09-07 14:53:52 A1DA0CD8
8 Niezrzeszony PL-0419-18-1291 2018-09-07 14:54:16 A1DA2777
9 Mroczkowski - Święciński PL-014-18-440 2018-09-07 14:54:35 A11016F7
10 Henk de Weerd NL-18-5111677 2018-09-07 14:54:53 A1DA516F
11 Piwowarczyk Adrian i Ewelina MWG Dobczyce PL-0196-18-36 2018-09-07 14:55:08 A1DA5264
12 Wiśniewski Jan I PL-0384-18-2821 2018-09-07 14:55:20 A1DA0930
13 Vanonckelen - Leeten BE-18-5069715 2018-09-07 14:55:38 A1101DA3
14 OLENDER Krzysztof PL-0239-18-5014 2018-09-07 14:56:27 A1DA4E7F
15 Kozakowski Andrzej PL-0192-18-1019 2018-09-07 14:56:47 A1101358
16 Czar Podbeskidzia PL-018-18-3095 2018-09-07 14:56:55 A1105025
17 Krasuski PL-0414-18-9816 2018-09-07 14:57:06 A1DA3777
18 Team Frątczak PL-0187-18-3933 2018-09-07 14:57:22 A11043DF
19 Janicki Marian - Kurcaba Eugeniusz PL-0239-18-634 2018-09-07 14:57:37 A1DA091F
20 Gajewski - Rakowski PL-0394-18-571 2018-09-07 14:57:43 A1DA285A
21 Masterbud II PL-012-18-10050 2018-09-07 14:57:57 A1DA0844
22 Turkot Henryk PL-014-18-1101 2018-09-07 14:58:10 A1103E1C
23 Weksznejder & Święcicki & Przekop PL-013-18-12962 2018-09-07 14:58:30 A1DA1159
24 Kacperski Cezary i Krzysztof III PL-0222-18-5139 2018-09-07 14:58:39 A1DA25AE
25 Kacperski Cezary i Krzysztof I PL-0222-18-5136 2018-09-07 14:58:51 A1DA0CD0
26 Team ORZYSZ PL-016-18-5683 2018-09-07 14:59:19 A1102304
27 Gudz Yevheniy DV-03083-18-1016 2018-09-07 14:59:45 A1DA2855
28 Team ORZYSZ PL-016-18-5674 2018-09-07 14:59:58 A1DA17BB
29 OLR Kirżacz I RUS-18-33005 2018-09-07 15:00:28 A1DA4734
30 Belgavet Seiffert II BE-18-6208202 2018-09-07 15:00:39 A1DA3DF5
31 Czar Podbeskidzia PL-018-18-3088 2018-09-07 15:00:49 A1DA4F51
32 Pędzich Piotr PL-05-18-16008 2018-09-07 15:00:59 A1DA061B
33 OLR Kirżacz II RUS-18-33010 2018-09-07 15:01:08 A1DA02AF
34 Ciecierski Dariusz PL-044-18-413 2018-09-07 15:01:17 A1DA09E6
35 Team Kania + Soliwoda PL-013-18-11148 2018-09-07 15:01:30 A1DA550F
36 M.W. PL-0211-18-15063 2018-09-07 15:01:47 A1DA1885
37 OLR Kirżacz I RUS-18-33039 2018-09-07 15:02:27 A1DA350F
38 Lipkiewicz Andrzej & Sobolewski Zdzisław PL-0240-18-737 2018-09-07 15:02:35 A1DA2945
39 Herbots Kobe Kato BE-18-2083607 2018-09-07 15:02:49 A1DA486E
40 WIERZBOWSKI - SOKOŁOWSKI PL-0384-18-334 2018-09-07 15:03:00 A1DA15E2
41 Kubiszok Artur PL-0491-18-4116 2018-09-07 15:03:09 A1DA2BFE
42 Barszczewski Zenon PL-014-18-10550 2018-09-07 15:03:22 A1DA4B35
43 Maciszewski Michał II PL-05-18-7585 2018-09-07 15:03:33 A1104D67
44 Dmitruk Olivier I PL-0457-18-926 2018-09-07 15:03:43 A1DA4AE7
45 Najda Ryszard PL-0384-18-3748 2018-09-07 15:03:55 A1DA09D9
46 Janicki Marian - Kurcaba Eugeniusz PL-0239-18-616 2018-09-07 15:04:07 A1100FB4
47 Weksznejder & Święcicki & Przekop PL-011-18-6613 2018-09-07 15:04:19 A1DA2A33
48 D. M. DUNDA PL-0463-18-4850 2018-09-07 15:04:32 A1DA1888
49 Sprycha Łukasz PL-0468-18-11441 2018-09-07 15:04:57 A1DA269F
50 Baranowscy P. R. Team PL-03-18-7791 2018-09-07 15:05:15 A1102A8B
51 Mamiński Mariusz PL-044-18-9826 2018-09-07 15:05:26 A1DA4738
52 Kacperski Cezary i Krzysztof III PL-0222-18-5226 2018-09-07 15:05:39 A1DA490B
53 Stańczak Damian PL-0239-18-2731 2018-09-07 15:05:54 A1DA2859
54 Kozakowski Andrzej PL-0192-18-1029 2018-09-07 15:06:06 A1103FFA
55 Wiśniewski Jan I PL-0384-18-2811 2018-09-07 15:06:14 A1DA22EA
56 Maładzieżnaja Kamanda PL-013-18-9119 2018-09-07 15:06:22 A1DA4E7B
57 Kąklewski - Wiśniewski PL-0384-18-443 2018-09-07 15:06:33 A1DA2119
58 Sobociński Zdzisław II PL-0275-18-5296 2018-09-07 15:06:52 A1DA4A50
59 Maciszewski Michał I PL-05-18-7559 2018-09-07 15:07:03 A1DA188F
60 Zajączkowski Wacław Franciszek PL-0240-18-37 2018-09-07 15:07:12 A110118E
61 Laeremans Frans II BE-18-6116875 2018-09-07 15:08:00 A1103B1C
62 DLA GRAŻYNKI PL-0425-18-4477 2018-09-07 15:08:12 A1102D46
63 Mączyński Bronisław PL-0285-18-4459 2018-09-07 15:08:47 A1DA0704
64 SZMAGLIŃSKI JERZY PL-0192-18-1166 2018-09-07 15:09:01 A1DA5439
65 Maładzieżnaja Kamanda PL-013-18-9171 2018-09-07 15:09:12 A1DA269D
66 Kulesza Daniel & Anna I PL-013-18-14426 2018-09-07 15:09:24 A110143F
67 Gudz Yevheniy DV-03083-18-1020 2018-09-07 15:09:35 A1DA5212
68 Gański Krzysztof PL-0296-18-173 2018-09-07 15:09:47 A1DA42B0
69 Mamiński Mariusz PL-044-18-9876 2018-09-07 15:09:56 A1DA15DE
70 Lorkowski Gregor (Warmia) I DV-03577-18-58 2018-09-07 15:10:19 A11030F2
71 Lorkowski Gregor (Warmia) I DV-04466-18-415 2018-09-07 15:10:52 A1104BB6
72 Potępski Włodzimierz PL-0211-18-344 2018-09-07 15:11:15 A1DA114F
73 Team ROŚ PL-0239-18-20 2018-09-07 15:13:19 A110118B
74 Monika Mazurek - Dzięgielewski - Bebłowski Team PL-0239-18-5543 2018-09-07 15:13:30 A1DA0DB0
75 Kuczyńscy Katarzyna i Marcin PL-0406-18-3638 2018-09-07 15:13:40 A1DA0CC6
76 Jezierski Marek PL-013-18-9549 2018-09-07 15:13:49 A1DA109C
77 Team BXL Brussels II BE-18-6116869 2018-09-07 15:13:57 A1DA0276
78 Hartog - Halcyon GB-E-18-21836 2018-09-07 15:14:08 A1102089
79 Kulas Przemysław PL-044-18-16355 2018-09-07 15:14:19 A1DA4B36
80 Piwowarczyk Adrian i Ewelina MWG Dobczyce PL-0196-18-43 2018-09-07 15:14:28 A1DA5065
81 Weksznejder & Święcicki & Przekop PL-013-18-11706 2018-09-07 15:14:40 A1DA00AE
82 Filipkowski Mirosław PL-072-18-2916 2018-09-07 15:14:51 A1DA4F45
83 Lorkowski Gregor (Warmia) II DV-18-04466-405 2018-09-07 15:15:21 A110456A
84 Grzankowski Jarosław PL-0466-18-3221 2018-09-07 15:15:30 A11027C6
85 Gryglik Bogusław PL-0384-18-2535 2018-09-07 15:15:50 A1DA459F
86 Jaguś Roman I PL-0275-18-13972 2018-09-07 15:16:01 A1DA1884
87 Maciszewski Michał I PL-05-18-7561 2018-09-07 15:16:13 A1DA2857
88 Prusaczyk Roman PL-044-18-8040 2018-09-07 15:16:22 A1DA1965
89 Waliczak Tadeusz PL-0285-18-21023 2018-09-07 15:16:32 A1DA2697
90 Czar Podbeskidzia PL-018-18-3068 2018-09-07 15:16:50 A1DA0920
91 Jaguś Roman II PL-0275-18-5902 2018-09-07 15:17:00 A1DA5133
92 Verbergt Jan BE-18-6070744 2018-09-07 15:17:11 A1DA2940
93 WIERZBOWSKI - SOKOŁOWSKI PL-0384-18-333 2018-09-07 15:17:22 A11005C5
94 Vanwinkel Jef I BE-18-2000372 2018-09-07 15:17:31 A1DA0834
95 Grzankowski Jarosław PL-0466-18-3284 2018-09-07 15:17:44 A1DA2A30
96 Baranowscy P. R. Team PL-03-18-8042 2018-09-07 15:17:58 A1105026
97 Bocheńczak Jan PL-0236-18-3080 2018-09-07 15:18:17 A1DA264E
98 Vercammen Hok Jos I BE-18-6020588 2018-09-07 15:18:30 A1DA0847
99 Paszkowski Antoni PL-014-18-5702 2018-09-07 15:18:41 A1DA35FD
100 Maciorowski Wiesław PL-011-18-1813 2018-09-07 15:18:54 A1102D45
101 Maładzieżnaja Kamanda PL-013-18-9155 2018-09-07 15:19:11 A11006B2
102 Team Andrzej & Robert PL-014-18-243 2018-09-07 15:19:19 A1DA114A
103 WIERZBOWSKI - SOKOŁOWSKI PL-0384-18-178 2018-09-07 15:19:30 A1DA5031
104 Wojciech Sikorski PL-016-18-3492 2018-09-07 15:19:40 A1DA4F7B
105 Niezrzeszony PL-0367-18-11903 2018-09-07 15:19:49 A1DA543B
106 Gajewski - Rakowski PL-013-18-6341 2018-09-07 15:20:03 A1102D39
107 Wiśniewski Jan II PL-044-18-953 2018-09-07 15:20:12 A1DA4525
108 Warda Mirosław III PL-0211-18-15193 2018-09-07 15:20:24 A1100DF0
109 Starzec Tadeusz & Sławomir - Team PL-0420-18-3553 2018-09-07 15:20:47 A1DA4737
110 Herbots Jo BE-18-2135642 2018-09-07 15:21:07 A1103D38
111 OLR Kirżacz II UKR-18-2255186 2018-09-07 15:21:22 A1DA3F85
112 Gierczak Tadeusz PL-0163-18-8870 2018-09-07 15:21:37 A1DA25B2
113 Łechtańscy Andrzej i Dariusz PL-0223-18-9050 2018-09-07 15:21:51 A1DA45A4
114 Pędzich Piotr PL-05-18-16021 2018-09-07 15:22:07 A1DA0565
115 Wojtek - Paula II PL-0281-18-2173 2018-09-07 15:22:29 A1DA0D8B
116 Kacperski Cezary i Krzysztof I PL-0222-18-5150 2018-09-07 15:23:06 A1DA15EA
117 Szymankowski - Szewczyk PL-0395-18-2041 2018-09-07 15:23:17 A1DA0643
118 Bury Marek PL-0239-18-5335 2018-09-07 15:23:30 A1DA0637
119 Filipkowski Mirosław PL-072-18-2939 2018-09-07 15:23:40 A1DA350E
120 Krasuski PL-0414-18-9813 2018-09-07 15:23:51 A1DA0390
121 Przybysz Zbigniew I PL-0473-18-4093 2018-09-07 15:25:34 A1100BB8
122 Paszkowski Antoni PL-014-18-5726 2018-09-07 15:25:49 A1DA444E
123 MILENA PL-0414-18-18207 2018-09-07 15:26:00 A1DA140A
124 Obrycki Henryk PL-013-18-7713 2018-09-07 15:26:07 A1DA4447
125 Maładzieżnaja Kamanda PL-013-18-9145 2018-09-07 15:26:18 A1DA1A43
126 SZKLARZ PL-04-18-8602 2018-09-07 15:26:26 A1DA1967
127 Haiyue Cherise- Vereyken - Gommers BE-18-6022056 2018-09-07 15:26:36 A1DA4E92
128 Van Win Ludwig I BE-18-2079657 2018-09-07 15:26:47 A1103010
129 Dzwonkowski & Piorun Team PL-044-18-8565 2018-09-07 15:26:59 A110273B
130 Belgavet Seiffert II BE-18-6208262 2018-09-07 15:27:09 A1DA4BC8
131 Starzec Tadeusz & Sławomir - Team PL-0420-18-3514 2018-09-07 15:27:18 A1DA4F59
132 Vercammen Hok Jos I BE-18-6020590 2018-09-07 15:27:31 A1DA4E82
133 Kacperski Cezary i Krzysztof III PL-0222-18-5146 2018-09-07 15:27:49 A1DA542C
134 Grzankowski J. & Kuczyński J. PL-0466-18-3234 2018-09-07 15:28:05 A1DA25AA
135 TEAM KOGUCIK PL-0435-18-604 2018-09-07 15:28:17 A1DA3DF3
136 Masterbud I PL-012-18-10009 2018-09-07 15:28:26 A1DA4E9B
137 Rafałowski Tadeusz PL-0384-18-2676 2018-09-07 15:28:34 A1104F81
138 Boboc Marius BE-18-2079356 2018-09-07 15:28:43 A1103E25
139 Jatczak Jarosław II PL-0384-18-13266 2018-09-07 15:28:53 A1DA122E
140 Rafałowski Tadeusz PL-0384-18-2691 2018-09-07 15:29:03 A1101094
141 Jatczak Jarosław II PL-0384-18-13272 2018-09-07 15:29:12 A1DA4733
142 Kacperski Cezary i Krzysztof I PL-0222-18-5149 2018-09-07 15:29:24 A1DA188B
143 Brzozowy Mateusz PL-044-18-4001 2018-09-07 15:29:37 A1DA1096
144 Baranowscy P. R. Team PL-03-18-8071 2018-09-07 15:29:54 A1DA0E9B
145 Kubáček Lubomír CZ-0234-18-1204 2018-09-07 15:30:21 A1DA5256
146 Grochowski Robert PL-0464-18-8239 2018-09-07 15:30:40 A1DA1322
147 Mocarscy Tadeusz i Witold PL-0384-18-3185 2018-09-07 15:30:52 A1DA027C
148 Płaszczyca Mariusz PL-014-18-8424 2018-09-07 15:31:06 A1102C62
149 Gański Krzysztof PL-0296-18-152 2018-09-07 15:31:16 A1DA17CF
150 ANDRIEJ & ROMAN UKR-18-2277606 2018-09-07 15:31:24 A1DA114E
151 Żebrowski R. & Wiśniewski A. PL-0466-18-280 2018-09-07 15:31:34 A1DA0397
152 Obrycki Henryk PL-013-18-7701 2018-09-07 15:31:43 A1102C1C
153 Vercammen Hok Jos II BE-18-6020564 2018-09-07 15:31:52 A1DA25B0
154 Kulesza Daniel & Anna I PL-013-18-14420 2018-09-07 15:32:06 A1DA4E88
155 Herbots Jo BE-18-2135656 2018-09-07 15:32:15 A1DA053C
156 MasterTeam II PL-0442-18-598 2018-09-07 15:32:25 A1101CE7
157 Gryglik Bogusław PL-0384-18-2506 2018-09-07 15:32:50 A1DA3F81
158 Bury Marek PL-0239-18-5316 2018-09-07 15:33:18 A1DA2A34
159 Baran Marcin PL-0275-18-5523 2018-09-07 15:33:28 A1DA063D
160 Gudz Yevheniy DV-03083-18-1014 2018-09-07 15:33:39 A1DA4A53
161 Bocheńczak Jan PL-0236-18-3068 2018-09-07 15:33:49 A1DA0558
162 Filipkowski Mirosław PL-072-18-2929 2018-09-07 15:33:58 A1DA0717
163 Tomalla Chali & Ali DV-0270-18-326 2018-09-07 15:34:09 A1DA115A
164 Stańczak Damian PL-0239-18-2741 2018-09-07 15:34:18 A1DA4640
165 Van Win Ludwig III BE-18-2079638 2018-09-07 15:34:33 A1102F1F
166 Rompca Piotr PL-060-18-9209 2018-09-07 15:34:43 A1104DB7
167 Herbots Kobe Kato BE-18-2083543 2018-09-07 15:34:52 A1DA4CFF
168 Mamiński Mariusz PL-044-18-9886 2018-09-07 15:35:04 A1101093
169 Grzankowski J. & Kuczyński J. PL-0466-18-3296 2018-09-07 15:35:28 A1DA4DDB
170 Hartog GB-F-18-24577 2018-09-07 15:35:43 A1DA525D
171 Macken Tim BE-18-6249236 2018-09-07 15:35:54 A11027C9
172 Czar Podbeskidzia PL-018-18-3094 2018-09-07 15:36:04 A1DA3D9F
173 Jezierski Marek PL-013-18-9507 2018-09-07 15:36:14 A110108E
174 Kulesza Daniel & Anna I PL-013-18-14412 2018-09-07 15:36:25 A1DA542D
175 Hartog - Halcyon GB-E-18-21829 2018-09-07 15:36:36 A1DA4F50
176 Vanonckelen - Leeten BE-18-5069702 2018-09-07 15:36:47 A1DA070C
177 Pędzich Piotr PL-05-18-16049 2018-09-07 15:36:58 A1DA1889
178 Potępski Włodzimierz PL-0211-18-311 2018-09-07 15:37:10 A1DA0DAC
179 Pieczara Andrzej PL-024-18-4527 2018-09-07 15:37:22 A1DA1086
180 Kulas Przemysław PL-044-18-16346 2018-09-07 15:37:37 A1102C65
181 Wojciech Sikorski PL-016-18-3500 2018-09-07 15:37:59 A1DA3D9D
182 Rumiński Tomasz PL-0326-18-18171 2018-09-07 15:38:11 A110523A
183 Van Oeckel Bart & Nance BE-18-6058361 2018-09-07 15:38:25 A1DA0836
184 Pieczara Andrzej PL-024-18-4528 2018-09-07 15:38:37 A1DA4363
185 Okurowski Marek PL-044-18-7905 2018-09-07 15:38:57 A1DA22E8
186 Pokorski Zdzisław - Piter PL-0488-18-6992 2018-09-07 15:39:08 A1DA1095
187 Henk de Weerd NL-18-1167285 2018-09-07 15:39:28 A1DA0A20
188 Czerwiński Sławomir PL-03-18-808 2018-09-07 15:39:40 A1DA17A2
189 Zajączkowski Wacław Franciszek PL-0240-18-31 2018-09-07 15:39:57 A1DA4647
190 GARDOCKI - WESOŁOWSKI PL-014-18-6908 2018-09-07 15:40:05 A1DA0A1A
191 Grochowski Robert PL-0464-18-8293 2018-09-07 15:40:15 A1DA512E
192 Warda Mirosław I PL-0211-18-15012 2018-09-07 15:40:26 A1DA1092
193 Kacperski Cezary i Krzysztof II PL-0222-18-5120 2018-09-07 15:41:10 A1DA5061
194 Spiegel - Pawlica I PL-0402-18-3788 2018-09-07 15:41:25 A1DA5220
195 Belgavet Seiffert II BE-18-6208261 2018-09-07 15:41:41 A1DA0F6E
196 Krasiński Mirosław GR-18-0925602 2018-09-07 15:41:52 A1DA0BEA
197 Van Win Ludwig IV BE-18-2079653 2018-09-07 15:42:08 A1DA17B4
198 SZMAGLIŃSKI JERZY PL-0192-18-1180 2018-09-07 15:42:20 A1104BB0
199 Wiśniewski Jan II PL-044-18-962 2018-09-07 15:42:31 A1DA3DF9
200 Kacperski Cezary i Krzysztof I PL-0222-18-5110 2018-09-07 15:42:40 A1DA0560
201 Sipowicz - Moczydłowski PL-013-18-11917 2018-09-07 15:42:51 A1DA16C7
202 Baranowscy P. R. Team PL-03-18-8053 2018-09-07 15:43:02 A1DA063F
203 Grochowski Robert PL-0464-18-8253 2018-09-07 15:43:31 A110299A
204 Zajączkowski Wacław Franciszek PL-0240-18-92 2018-09-07 15:43:44 A1DA046B
205 MTM Team PL-0384-18-1139 2018-09-07 15:46:13 A11009FC
206 Vercammen Hok Jos II BE-18-6020579 2018-09-07 15:47:03 A1100881
207 TEAM KOGUCIK PL-0435-18-611 2018-09-07 15:47:40 A11027D2
208 Yang JinBiao - Filip Van De Walle BE-18-4213313 2018-09-07 15:47:50 A1DA1968
209 Team Andrzej & Robert PL-014-18-8270 2018-09-07 15:48:02 A1DA2A2D
210 Tomalla Chali & Ali DV-0152-18-2 2018-09-07 15:48:16 A1104F37
211 Gryglik Bogusław PL-0384-18-2527 2018-09-07 15:48:25 A110299D
212 Belgavet Seiffert II BE-18-6208270 2018-09-07 15:48:40 A1DA25B5
213 Maciszewski Michał III PL-0425-18-16278 2018-09-07 15:49:00 A110136A
214 Kubiszok Artur PL-0491-18-4117 2018-09-07 15:49:11 A11029A0
215 Sipowicz - Moczydłowski PL-013-18-11918 2018-09-07 15:49:25 A1DA2B0F
216 Geerinckx Luc BE-18-6024345 2018-09-07 15:49:35 A1DA459B
217 Filipkowski Mirosław PL-072-18-2937 2018-09-07 15:49:55 A1DA0F96
218 KORSZUN - MURAWSKI PL-0239-18-12247 2018-09-07 15:52:18 A110152F
219 Gański Krzysztof PL-0296-18-165 2018-09-07 15:52:45 A1DA4F79
220 Turkot Henryk PL-014-18-1102 2018-09-07 15:53:02 A1DA5425
221 J & M Rosploch NL-18-1229047 2018-09-07 15:53:12 A1DA0F98
222 Czar Podbeskidzia PL-018-18-3112 2018-09-07 15:53:23 A1DA4EA0
223 Wiśniewski Jan I PL-0384-18-2818 2018-09-07 15:53:40 A1DA2770
224 Vercammen Hok Jos II BE-18-6020591 2018-09-07 15:53:58 A1DA0711
225 Olecko Team PL-016-18-1031 2018-09-07 15:54:09 A1104CCC
226 Kozakowski Andrzej PL-0192-18-1031 2018-09-07 15:54:21 A110144F
227 Drozd Paulina i Dariusz PL-014-18-9209 2018-09-07 15:54:32 A1DA25BA
228 DLA GRAŻYNKI PL-0425-18-4410 2018-09-07 15:54:45 A1DA0470
229 Van Win Ludwig IV BE-18-2079648 2018-09-07 15:55:34 A1DA2DD1
230 Bieniek Dariusz S-020-18-113 2018-09-07 15:55:45 A1DA4ADF
231 Starzec Tadeusz & Sławomir - Team PL-0420-18-3616 2018-09-07 15:55:57 A1DA0DB2
232 Rusinkowski Andrzej PL-0245-18-460 2018-09-07 15:56:12 A1DA0CCF
233 Kubáček Lubomír CZ-0234-18-1203 2018-09-07 15:56:24 A11040E1
234 Drozd Paulina i Dariusz PL-014-18-9210 2018-09-07 15:56:36 A1DA5257
235 Wiśniewski Jan II PL-044-18-928 2018-09-07 15:59:07 A1DA2CEC
236 Kołakowski Jan PL-0384-18-17759 2018-09-07 15:59:24 A1DA4B32
237 Sobociński Zdzisław II PL-0275-18-5289 2018-09-07 15:59:38 A1DA542E
238 Team BXL Brussels II BE-18-6116890 2018-09-07 15:59:51 A1DA3C2B
239 D. M. DUNDA PL-0463-18-4372 2018-09-07 16:00:06 A1DA188D
240 Sobociński Zdzisław II PL-0275-18-5210 2018-09-07 16:00:17 A1DA18A1
241 WIERZBOWSKI - SOKOŁOWSKI PL-0384-18-182 2018-09-07 16:01:05 A1DA5300
242 MAŁY PL-0383-18-7704 2018-09-07 16:01:22 A1DA2694
243 Bieniek Dariusz S-020-18-74 2018-09-07 16:01:38 A1D9FD2E
244 Kubicki Dariusz PL-0243-18-1261 2018-09-07 16:02:04 A1DA5262
245 Baranowscy P. R. Team PL-03-18-8045 2018-09-07 16:02:14 A1DA0FCE
246 Pawelec Artur PL-0275-18-12542 2018-09-07 16:02:36 A1104F8E
247 Kacperski Cezary i Krzysztof II PL-0222-18-5109 2018-09-07 16:02:56 A1DA2689
248 Kubáček Lubomír CZ-0234-18-1213 2018-09-07 16:03:16 A1DA0A31
249 J & M Rosploch NL-18-1229061 2018-09-07 16:03:36 A1DA2698
250 Vanonckelen - Leeten BE-18-5069708 2018-09-07 16:03:46 A1DA5044
251 Haiyue Cherise- Vereyken - Gommers BE-18-6022060 2018-09-07 16:03:58 A1DA2C00
252 Warda Mirosław I PL-0211-18-15035 2018-09-07 16:04:11 A1DA3DFA
253 R2 SDG Team PL-0383-18-7712 2018-09-07 16:05:04 A1DA0C98
254 Jamiński Antoni PL-030-18-5326 2018-09-07 16:05:15 A1DA5223
255 Rorat Tomasz PL-045-18-2188 2018-09-07 16:05:25 A1DA243C
256 Niemierka Leszek i Włodzimierz PL-0178-18-6393 2018-09-07 16:05:36 A1DA5338
257 Pieczara Andrzej PL-024-18-4514 2018-09-07 16:05:49 A1DA17B9
258 Kowalewski Paweł PL-013-18-7903 2018-09-07 16:06:00 A1DA52FC
259 Team BXL Brussels II BE-18-6116881 2018-09-07 16:06:28 A1DA1085
260 Faszcza Jerzy PL-014-18-3838 2018-09-07 16:06:37 A1DA521F
261 Pokorski Zdzisław - Piter PL-0488-18-6986 2018-09-07 16:06:54 A1DA4B3E
262 Olecko Team PL-016-18-1218 2018-09-07 16:07:04 A1DA490C
263 Nowaczyk Tadeusz PL-065-18-6931 2018-09-07 16:07:16 A1DA0277
264 Team Kania + Soliwoda PL-013-18-11126 2018-09-07 16:07:25 A1DA15E9
265 Team BXL Brussels II BE-18-6116871 2018-09-07 16:07:45 A1DA15E5
266 Lipiński Marek PL-014-18-6040 2018-09-07 16:07:57 A1DA15E8
267 Kacperski Cezary i Krzysztof II PL-0222-18-5119 2018-09-07 16:08:12 A1DA0830
268 Hartog GB-N-18-54912 2018-09-07 16:08:23 A1DA2737
269 MAŁY PL-0383-18-7708 2018-09-07 16:08:35 A1DA100E
270 MILENA PL-0414-18-18065 2018-09-07 16:09:35 A1100BCA
271 Czerwiński Sławomir PL-03-18-872 2018-09-07 16:09:47 A1DA18A5
272 BANITA PL-0384-18-916 2018-09-07 16:09:56 A1DA4CF9
273 Nieradko Marek PL-014-18-1628 2018-09-07 16:10:04 A1DA5132
274 Kąklewski - Wiśniewski PL-0384-18-459 2018-09-07 16:10:22 A1DA4960
275 Warda Mirosław II PL-0211-18-15036 2018-09-07 16:10:34 A1104F33
276 Van Win Ludwig IV BE-18-2079652 2018-09-07 16:10:57 A1DA140F
277 Czerwiński Sławomir 2 PL-03-18-908 2018-09-07 16:12:20 A1DA4F44
278 Herbots Kobe Kato BE-18-2083606 2018-09-07 16:12:36 A1DA15E6
279 Filipkowski Mariusz PL-013-18-4403 2018-09-07 16:12:52 A1DA00AF
280 Laeremans Frans II BE-18-6116873 2018-09-07 16:13:02 A1101AE0
281 Selwent & Siemianis PL-0346-18-9130 2018-09-07 16:13:10 A1DA100D
282 Mamiński Mariusz PL-044-18-9897 2018-09-07 16:13:22 A1104BAC
283 Makarewicz Team PL-013-18-5033 2018-09-07 16:13:33 A1DA140E
284 DLA GRAŻYNKI PL-0425-18-4450 2018-09-07 16:13:48 A1DA0559
285 Jezierski Marek PL-013-18-9521 2018-09-07 16:13:58 A1DA4963
286 SILICE TEAM PL-0239-18-4579 2018-09-07 16:14:10 A1102A95
287 Czerwiński Sławomir PL-03-18-860 2018-09-07 16:14:26 A1DA2CE5
288 WIERZBOWSKI - SOKOŁOWSKI PL-0384-18-373 2018-09-07 16:14:36 A1DA4A4D
289 Rzepka Marek i Marcin PL-0316-18-1739 2018-09-07 16:15:14 A1103FF2
290 Kubiszok Artur PL-0491-18-4107 2018-09-07 16:15:27 A1104BB4
291 Rusinkowski Andrzej PL-0245-18-410 2018-09-07 16:15:39 A1DA4450
292 Niemierka Leszek i Włodzimierz PL-010-18-15159 2018-09-07 16:15:50 A1DA0472
293 Gryglik Bogusław PL-0384-18-2504 2018-09-07 16:16:03 A1DA4A54
294 Robbert Ten Berge NL-18-1216551 2018-09-07 16:16:14 A1DA4282
295 Bednarczyk Krzysztof PL-044-18-14206 2018-09-07 16:16:24 A1DA4F5E
296 Jatczak Jarosław I PL-0384-18-13242 2018-09-07 16:16:33 A1DA35FA
297 Grzankowski Jarosław PL-0466-18-3233 2018-09-07 16:16:51 A1DA0924
298 Jezierski Marek PL-013-18-9501 2018-09-07 16:17:01 A1DA524E
299 ALEX PL-012-18-8877 2018-09-07 16:17:16 A11030F7
300 Sokółka i Spółka PL-0384-18-220 2018-09-07 16:17:42 A1DA5508
301 BANITA PL-0384-18-727 2018-09-07 16:17:59 A1DA1093
302 Maciorowski Wiesław PL-014-18-3505 2018-09-07 16:18:12 A1DA0399
303 Lipkiewicz Andrzej & Sobolewski Zdzisław PL-0240-18-746 2018-09-07 16:18:22 A1104F92
304 Górecki Rafał PL-0345-18-8093 2018-09-07 16:18:34 A1DA0ACE
305 Bocheńczak Jan PL-0236-18-3054 2018-09-07 16:18:43 A1DA22F0
306 Team ROŚ PL-0239-18-440 2018-09-07 16:18:52 A1105114
307 Van Oeckel Bart & Nance BE-18-6058371 2018-09-07 16:19:01 A1DA4A4F
308 Bączek Jan i Mateusz PL-044-18-16053 2018-09-07 16:19:17 A1DA15DC
309 Pieczara Andrzej PL-024-18-4515 2018-09-07 16:19:31 A1DA0633
310 WG CENTRUM PL-0277-18-2745 2018-09-07 16:19:45 A1DA1150
311 Bury Marek PL-0239-18-5305 2018-09-07 16:20:00 A1DA0A16
312 Wojtek - Paula I PL-0281-18-2129 2018-09-07 16:22:11 A1104E97
313 Filipkowski Mariusz PL-013-18-6865 2018-09-07 16:22:28 A1DA4BC9
314 Gierczak Tadeusz II PL-0163-18-8665 2018-09-07 16:22:37 A1DA2948
315 G & S Team PL-0384-18-7158 2018-09-07 16:23:02 A1DA0A21
316 Nieradko Marek PL-014-18-1635 2018-09-07 16:23:16 A1DA4364
317 Team ROŚ PL-0239-18-449 2018-09-07 16:23:27 A1DA1325
318 Żebrowski R. & Wiśniewski A. PL-0466-18-219 2018-09-07 16:23:37 A1DA5251
319 Selwent & Siemianis PL-0346-18-9113 2018-09-07 16:23:47 A1DA0A1E
320 Koluch Tadeusz PL-0473-18-11831 2018-09-07 16:23:57 A1DA0DBE
321 Lipkiewicz Andrzej & Sobolewski Zdzisław PL-0240-18-741 2018-09-07 16:24:11 A1DA22EB
322 Kamienowski Jan PL-044-18-666 2018-09-07 16:24:20 A1DA2BF6
323 Wójcicki & Gryczkowska PL-014-18-442 2018-09-07 16:24:32 A1DA4642
324 Pokorski Zdzisław - Piter PL-0488-18-6988 2018-09-07 16:24:40 A1102482
325 Vanwinkel Jef I BE-18-2000371 2018-09-07 16:25:46 A1DA026F
326 Masterbud I PL-012-18-10014 2018-09-07 16:26:00 A1DA188A
327 Gański Krzysztof PL-0296-18-163 2018-09-07 16:26:10 A1DA4648
328 Olszak Artur i Damian PL-013-18-5307 2018-09-07 16:26:23 A1DA3530
329 MILENA PL-0414-18-18039 2018-09-07 16:26:31 A1DA2ADA
330 Jaguś Roman II PL-0275-18-13971 2018-09-07 16:26:43 A1DA4E7C
331 Robbert Ten Berge NL-18-1216558 2018-09-07 16:26:53 A1DA131A
332 Ciecierski Dariusz PL-044-18-423 2018-09-07 16:27:05 A1DA4EA1
333 Grzankowski Jarosław PL-0466-18-3213 2018-09-07 16:27:16 A110299B
334 Krasuski PL-0414-18-9814 2018-09-07 16:27:28 A1DA0E9C
335 Van Win Ludwig II BE-18-2079666 2018-09-07 16:27:41 A1DA027F
336 Filipkowski Mariusz PL-013-18-4404 2018-09-07 16:28:06 A1102960
337 Team Kania + Soliwoda PL-013-18-11131 2018-09-07 16:28:25 A1DA109B
338 Ziarko Zdzisław PL-011-18-9000 2018-09-07 16:28:36 A1DA4E94
339 Warda Mirosław I PL-0211-18-15016 2018-09-07 16:28:47 A1DA18AB
340 Koluch Tadeusz PL-0473-18-11804 2018-09-07 16:29:09 A1DA2699
341 Lorkowski Gregor (Warmia) II DV-03577-18-53 2018-09-07 16:29:22 A1DA018B
342 Wójcicki & Gryczkowska PL-014-18-405 2018-09-07 16:29:33 A1DA5429
343 Grzankowski Jarosław PL-0466-18-3237 2018-09-07 16:29:44 A1DA14FD
344 MTM Team PL-0384-18-1128 2018-09-07 16:29:54 A1DA091E
345 Warda Mirosław III PL-0211-18-15197 2018-09-07 16:30:06 A11038E4
346 Mroczkowski - Święciński PL-014-18-8285 2018-09-07 16:30:21 A1DA15E0
347 MTM Team PL-0384-18-1118 2018-09-07 16:30:40 A1DA0BD5
348 Kacperski Cezary i Krzysztof II PL-0222-18-5116 2018-09-07 16:31:17 A1100FAD
349 Bączek Jan i Mateusz PL-044-18-16068 2018-09-07 16:31:36 A1DA035F
350 Lipiński Marek PL-014-18-6048 2018-09-07 16:31:47 A1DA4368
351 Bujkowski Jerzy PL-011-18-318 2018-09-07 16:31:59 A11010A0
352 Wójcicki & Gryczkowska PL-014-18-441 2018-09-07 16:32:09 A1DA3D9C
353 Dzwonkowski & Piorun Team PL-044-18-8598 2018-09-07 16:32:21 A1DA276F
354 Sipowicz - Moczydłowski PL-013-18-11919 2018-09-07 16:32:33 A1DA055D
355 Team ORZYSZ PL-016-18-5681 2018-09-07 16:32:43 A1DA026C
356 Makarewicz Team PL-013-18-5037 2018-09-07 16:32:53 A1DA0C9B
357 Baran Marcin PL-0275-18-5501 2018-09-07 16:33:11 A1DA1407
358 KIEDA - WASILEWSKI PL-016-18-2907 2018-09-07 16:33:21 A1DA14F3
359 Henk de Weerd NL-18-1167291 2018-09-07 16:33:30 A1DA4739
360 Potępski Włodzimierz PL-0211-18-280 2018-09-07 16:33:41 A1DA218D
361 Stachelscy PL-013-18-4845 2018-09-07 16:41:31 A110506D