MWG Mazury > Wyniki lotu

Lista startowa: 4 Lot konkursowy


L.p. Hodowca Numer obrączki rodowej / Pigeon number Koszowanie Transponder
1 Kulesza Daniel & Anna II PL-013-18-14417 2018-08-28 17:53:21 A1DA091D
2 Sobociński Zdzisław II PL-0275-18-5223 2018-08-28 17:54:07 A1103F0B
3 Rzepka Marek i Marcin PL-0316-18-1737 2018-08-28 17:54:37 A1100FB9
4 Team Andrzej & Robert PL-014-18-243 2018-08-28 17:54:44 A1DA114A
5 Warda Mirosław III PL-0211-18-15196 2018-08-28 17:54:50 A1DA0708
6 OLENDER Krzysztof PL-0239-18-5014 2018-08-28 17:55:00 A1DA4E7F
7 Baran Marcin PL-0275-18-5501 2018-08-28 17:55:06 A1DA1407
8 KORSZUN - MURAWSKI PL-0239-18-12226 2018-08-28 17:56:09 A1DA2690
9 Koluch Tadeusz PL-0473-18-11831 2018-08-28 17:56:26 A1DA0DBE
10 Mroczkowski - Święciński PL-014-18-8262 2018-08-28 17:56:40 A1DA0D8D
11 Waliczak Tadeusz PL-0285-18-21010 2018-08-28 17:56:54 A1DA1405
12 Dmitruk Olivier I GB-X-18-28811 2018-08-28 17:57:14 A1DA0E5A
13 Wojtek - Paula II PL-0281-18-2173 2018-08-28 17:57:30 A1DA0D8B
14 Vanonckelen - Leeten BE-18-5069715 2018-08-28 17:59:07 A1101DA3
15 Janicki Marian - Kurcaba Eugeniusz PL-0239-18-616 2018-08-28 17:59:43 A1100FB4
16 Belgavet Seiffert I BE-18-6208201 2018-08-28 17:59:57 A1DA5043
17 Team BXL Brussels II BE-18-6116871 2018-08-28 18:00:10 A1DA15E5
18 Jaguś Roman II PL-0275-18-13968 2018-08-28 18:00:24 A1DA0ACD
19 Grzankowski Jarosław PL-0466-18-3284 2018-08-28 18:00:37 A1DA2A30
20 Warda Mirosław III PL-0211-18-15193 2018-08-28 18:00:50 A1100DF0
21 Prusaczyk Roman PL-044-18-8040 2018-08-28 18:01:01 A1DA1965
22 Warda Mirosław I PL-0211-18-15012 2018-08-28 18:01:16 A1DA1092
23 Okurowski Marek PL-044-18-7947 2018-08-28 18:01:43 A110507C
24 Vanwinkel Jef I BE-18-2000372 2018-08-28 18:01:56 A1DA0834
25 Piwowarczyk Adrian i Ewelina MWG Dobczyce PL-0196-18-36 2018-08-28 18:02:06 A1DA5264
26 Lorkowski Gregor (Warmia) II DV-18-04466-405 2018-08-28 18:02:22 A110456A
27 Jaguś Roman I PL-0275-18-13972 2018-08-28 18:02:49 A1DA1884
28 Laeremans Frans I BE-18-6116878 2018-08-28 18:03:55 A1DA2695
29 Pokorski Zdzisław - Piter PL-0488-18-6989 2018-08-28 18:04:08 A1DA285D
30 Sobociński Zdzisław I PL-092-18-2527 2018-08-28 18:04:21 A1DA1410
31 Maciszewski Michał II PL-05-18-7569 2018-08-28 18:04:37 A1DA5353
32 Rompca Piotr PL-060-18-9209 2018-08-28 18:04:47 A1104DB7
33 Van Loock - Delaet BE-18-2141276 2018-08-28 18:04:58 A110238B
34 Sobociński Zdzisław II PL-0275-18-5222 2018-08-28 18:05:09 A1101DCF
35 Lorkowski Gregor (Warmia) II DV-03577-18-53 2018-08-28 18:05:37 A1DA018B
36 Niezrzeszony PL-0419-18-1291 2018-08-28 18:05:51 A1DA2777
37 Pędzich Piotr PL-05-18-16021 2018-08-28 18:06:04 A1DA0565
38 Gudz Yevheniy DV-03083-18-1020 2018-08-28 18:06:12 A1DA5212
39 Dzwonkowski & Piorun Team PL-044-18-8480 2018-08-28 18:06:30 A1DA2CE8
40 Potępski Włodzimierz PL-0211-18-264 2018-08-28 18:06:42 A1DA0838
41 Maciorowski Wiesław PL-011-18-1813 2018-08-28 18:07:15 A1102D45
42 OLR Kirżacz II RUS-18-33010 2018-08-28 18:07:53 A1DA02AF
43 JANUSZ & TEŚCIOWA PL-0333-18-3275 2018-08-28 18:08:06 A110299E
44 Gierczak Tadeusz PL-0163-18-8870 2018-08-28 18:08:16 A1DA25B2
45 MasterTeam PL-0442-18-623 2018-08-28 18:08:25 A1DA0CD5
46 Krasuski PL-0414-18-9816 2018-08-28 18:08:42 A1DA3777
47 MTM Team PL-0384-18-1125 2018-08-28 18:08:54 A1DA0DB1
48 Weksznejder & Święcicki & Przekop PL-011-18-6613 2018-08-28 18:09:05 A1DA2A33
49 Lipkiewicz Andrzej & Sobolewski Zdzisław PL-0240-18-737 2018-08-28 18:09:15 A1DA2945
50 Pędzich Piotr PL-05-18-16008 2018-08-28 18:09:25 A1DA061B
51 Piwowarski Ryszard - Kocięcki Aron PL-0243-18-445 2018-08-28 18:09:35 A1DA035E
52 M.W. PL-0211-18-15063 2018-08-28 18:09:46 A1DA1885
53 Herbots Kobe Kato BE-18-2083543 2018-08-28 18:09:55 A1DA4CFF
54 Zdunczyk Jacek PL-0246-18-9220 2018-08-28 18:10:15 A1DA25B1
55 Haiyue Cherise- Vereyken - Gommers BE-18-6022056 2018-08-28 18:10:35 A1DA4E92
56 Herbots Jo BE-18-2135642 2018-08-28 18:10:45 A1103D38
57 Płaszczyca Mariusz PL-014-18-8430 2018-08-28 18:11:00 A1DA4B3B
58 Monika Mazurek - Dzięgielewski - Bebłowski Team PL-0239-18-5532 2018-08-28 18:11:31 A1DA4F43
59 Kuczyńscy Katarzyna i Marcin PL-0406-18-3617 2018-08-28 18:11:42 A1105156
60 Kąklewski - Wiśniewski PL-0384-18-443 2018-08-28 18:11:52 A1DA2119
61 Bocheńczak Jan PL-0236-18-3034 2018-08-28 18:12:01 A1100F9F
62 PIKO Piotr Kowalewski PL-0480-18-700 2018-08-28 18:12:11 A1DA4F47
63 Paszkowski Antoni PL-014-18-5702 2018-08-28 18:12:23 A1DA35FD
64 Pankiewicz Wojciech BE-18-6116932 2018-08-28 18:12:35 A1DA123B
65 Geerinckx Luc BE-18-6024348 2018-08-28 18:12:53 A1DA043C
66 Wojtek - Paula II PL-0281-18-2154 2018-08-28 18:13:18 A1DA09E5
67 Wójcicki & Gryczkowska PL-014-18-441 2018-08-28 18:13:36 A1DA3D9C
68 Starzec Tadeusz & Sławomir - Team PL-0420-18-3604 2018-08-28 18:13:50 A1DA2856
69 Rumiński Tomasz PL-0326-18-18308 2018-08-28 18:14:08 A1DA350A
70 Kozakowski Andrzej PL-0192-18-1036 2018-08-28 18:14:20 A1DA084A
71 Laeremans Frans II BE-18-6116875 2018-08-28 18:14:32 A1103B1C
72 Kulas Przemysław PL-044-18-16346 2018-08-28 18:14:45 A1102C65
73 Stachelscy PL-013-18-4845 2018-08-28 18:14:54 A110506D
74 Van Win Ludwig V BE-18-2079636 2018-08-28 18:15:06 A1DA4B38
75 SZKLARZ PL-04-18-8624 2018-08-28 18:15:20 A1DA18A6
76 D. M. DUNDA PL-0463-18-4367 2018-08-28 18:15:30 A1101448
77 Gryglik Bogusław PL-0384-18-2518 2018-08-28 18:15:40 A1101184
78 Olecko Team PL-016-18-9520 2018-08-28 18:15:48 A1DA22E7
79 Kania Jarosław PL-013-18-11150 2018-08-28 18:16:02 A1DA0268
80 Jatczak Jarosław I PL-0384-18-13223 2018-08-28 18:16:42 A1DA16CD
81 Lorkowski Gregor (Warmia) I DV-04466-18-415 2018-08-28 18:16:55 A1104BB6
82 Gajewski - Rakowski PL-0394-18-571 2018-08-28 18:17:05 A1DA285A
83 Laeremans Frans II BE-18-6116872 2018-08-28 18:17:24 A1DA4641
84 Starzec Tadeusz & Sławomir - Team PL-0420-18-3553 2018-08-28 18:17:36 A1DA4737
85 Team BXL Brussels II BE-18-6116869 2018-08-28 18:17:46 A1DA0276
86 Sprycha Łukasz PL-0468-18-11369 2018-08-28 18:17:57 A1103F8E
87 Maciszewski Michał I PL-05-18-7559 2018-08-28 18:18:08 A1DA188F
88 Dmitruk Olivier I PL-0457-18-926 2018-08-28 18:18:38 A1DA4AE7
89 Kubiszok Artur PL-0491-18-4116 2018-08-28 18:18:49 A1DA2BFE
90 Stachelscy PL-013-16-4910 2018-08-28 18:19:01 A1DA4DA4
91 Czar Podbeskidzia PL-018-18-3088 2018-08-28 18:19:13 A1DA4F51
92 Spasówka Sylwester PL-0411-18-217 2018-08-28 18:19:42 A1DA3B72
93 Gański Krzysztof PL-0296-18-173 2018-08-28 18:20:00 A1DA42B0
94 Laeremans Frans I BE-18-6116891 2018-08-28 18:20:13 A1DA09D8
95 Maładzieżnaja Kamanda PL-013-18-9119 2018-08-28 18:20:24 A1DA4E7B
96 D. M. DUNDA PL-0463-18-4309 2018-08-28 18:20:40 A1DA525B
97 Maładzieżnaja Kamanda PL-013-18-9171 2018-08-28 18:20:53 A1DA269D
98 Czerwiński Sławomir PL-03-18-860 2018-08-28 18:21:06 A1DA2CE5
99 Ciecierski Dariusz PL-044-18-413 2018-08-28 18:21:17 A1DA09E6
100 Lenka i Ninka PL-0457-18-2412 2018-08-28 18:21:30 A1DA35FB
101 Sobociński Zdzisław II PL-0275-18-5296 2018-08-28 18:21:43 A1DA4A50
102 Jaguś Roman II PL-0275-18-5902 2018-08-28 18:21:54 A1DA5133
103 Wiśniewski Jan I PL-0384-18-2818 2018-08-28 18:22:06 A1DA2770
104 Bocheńczak Jan PL-0236-18-3080 2018-08-28 18:22:15 A1DA264E
105 Łechtańscy Andrzej i Dariusz PL-0223-18-9050 2018-08-28 18:22:23 A1DA45A4
106 Bednarczyk Krzysztof PL-044-18-14295 2018-08-28 18:22:50 A1DA3E24
107 Maciszewski Michał I PL-05-18-7561 2018-08-28 18:23:03 A1DA2857
108 Laeremans Frans I BE-18-6116892 2018-08-28 18:23:27 A1DA0550
109 Belgavet Seiffert II BE-18-6208202 2018-08-28 18:23:39 A1DA3DF5
110 Vanwinkel Jef II BE-18-2000368 2018-08-28 18:23:50 A1DA3D9B
111 Wiśniewski Jan I PL-0384-18-2812 2018-08-28 18:24:00 A1DA0DB6
112 MasterTeam II PL-0442-18-629 2018-08-28 18:24:13 A1102308
113 Kawecki Waldemar PL-016-18-4483 2018-08-28 18:24:26 A1DA2116
114 Team Kania + Soliwoda PL-013-18-11126 2018-08-28 18:24:35 A1DA15E9
115 MasterTeam II PL-0442-18-598 2018-08-28 18:24:56 A1101CE7
116 DLA GRAŻYNKI PL-0425-18-4429 2018-08-28 18:25:06 A1DA2778
117 SILICE TEAM PL-0239-18-4574 2018-08-28 18:25:17 A1DA3F08
118 MILENA PL-0414-18-18207 2018-08-28 18:25:26 A1DA140A
119 Baranowscy P. R. Team PL-03-18-8045 2018-08-28 18:25:52 A1DA0FCE
120 WIERZBOWSKI - SOKOŁOWSKI PL-0384-18-178 2018-08-28 18:26:03 A1DA5031
121 Gajewski - Rakowski PL-013-18-6338 2018-08-28 18:26:47 A1DA444B
122 Okurowski Marek PL-044-18-7960 2018-08-28 18:33:21 A1DA070B
123 Grzankowski J. & Kuczyński J. PL-0466-18-3234 2018-08-28 18:33:39 A1DA25AA
124 Pieczara Andrzej PL-024-18-4528 2018-08-28 18:33:54 A1DA4363
125 Dmitruk Olivier I GB-X-18-28812 2018-08-28 18:34:15 A1DA046D
126 Maładzieżnaja Kamanda PL-013-18-9145 2018-08-28 18:34:28 A1DA1A43
127 Weksznejder & Święcicki & Przekop PL-013-18-11706 2018-08-28 18:34:53 A1DA00AE
128 Mocarscy Tadeusz i Witold PL-0384-18-3073 2018-08-28 18:35:07 A1DA09DF
129 Obrycki Henryk PL-013-18-7713 2018-08-28 18:35:23 A1DA4447
130 Krasiński Mirosław GR-18-0925619 2018-08-28 18:35:36 A1DA1235
131 Van Win Ludwig I BE-18-2079657 2018-08-28 18:35:45 A1103010
132 Pokorski Zdzisław - Piter PL-0488-18-6986 2018-08-28 18:36:31 A1DA4B3E
133 Maładzieżnaja Kamanda PL-013-18-9155 2018-08-28 18:37:06 A11006B2
134 Gierczak Tadeusz PL-0163-18-8880 2018-08-28 18:37:16 A1DA0469
135 Tomalla Chali & Ali DV-0152-18-4 2018-08-28 18:37:26 A1DA0EA2
136 Sobociński Zdzisław I PL-092-18-2502 2018-08-28 18:37:36 A11041AF
137 Belgavet Seiffert II BE-18-6208262 2018-08-28 18:37:47 A1DA4BC8
138 Potępski Włodzimierz PL-0211-18-303 2018-08-28 18:37:58 A1DA4F49
139 Potępski Włodzimierz PL-0211-18-275 2018-08-28 18:38:08 A1DA140C
140 Van Win Ludwig IV BE-18-2079653 2018-08-28 18:38:20 A1DA17B4
141 TJW PL-0219-18-8064 2018-08-28 18:38:32 A1DA5141
142 Nieradko Marek PL-014-18-1635 2018-08-28 18:38:43 A1DA4364
143 Kulas Przemysław PL-044-18-16355 2018-08-28 18:38:55 A1DA4B36
144 Mamiński Mariusz PL-044-18-9826 2018-08-28 18:39:09 A1DA4738
145 Vanhee Annemie BE-18-3108244 2018-08-28 18:39:57 A1DA199B
146 Bieniek Dariusz S-020-18-91 2018-08-28 18:40:10 A1DA0273
147 Kacperski Cezary i Krzysztof III PL-0222-18-5227 2018-08-28 18:40:24 A1DA1156
148 Filipkowski Mariusz PL-013-18-4402 2018-08-28 18:40:33 A1DA2CE4
149 Gudz Yevheniy DV-03083-18-1030 2018-08-28 18:40:44 A1DA16C8
150 Janicki Marian - Kurcaba Eugeniusz PL-0239-18-634 2018-08-28 18:40:57 A1DA091F
151 Gański Krzysztof PL-0296-18-170 2018-08-28 18:41:14 A1DA3F0C
152 Lipiński Marek PL-014-18-6040 2018-08-28 18:41:24 A1DA15E8
153 Żebrowski R. & Wiśniewski A. PL-0466-18-280 2018-08-28 18:41:36 A1DA0397
154 Wojtek - Paula I PL-0281-18-2155 2018-08-28 18:41:47 A1DA18B1
155 Kacperski Cezary i Krzysztof I PL-0222-18-5150 2018-08-28 18:41:55 A1DA15EA
156 Hartog - Halcyon GB-E-18-21836 2018-08-28 18:42:06 A1102089
157 Górecki Rafał PL-0345-18-8103 2018-08-28 18:42:14 A1100EC7
158 Macken Tim BE-18-6249236 2018-08-28 18:42:41 A11027C9
159 Gryglik Bogusław PL-0384-18-2506 2018-08-28 18:42:56 A1DA3F81
160 Robbert Ten Berge NL-18-1216558 2018-08-28 18:43:06 A1DA131A
161 Brzozowy Mateusz PL-044-18-4001 2018-08-28 18:43:17 A1DA1096
162 Pawelec Artur PL-0275-18-12542 2018-08-28 18:43:28 A1104F8E
163 Macken Tim BE-18-5002775 2018-08-28 18:43:38 A1DA5346
164 DLA GRAŻYNKI PL-0425-18-4477 2018-08-28 18:43:49 A1102D46
165 Maciszewski Michał I PL-05-18-7560 2018-08-28 18:44:01 A1DA473A
166 Van Oeckel Bart & Nance BE-18-6058361 2018-08-28 18:44:18 A1DA0836
167 Robbert Ten Berge NL-18-1216551 2018-08-28 18:44:27 A1DA4282
168 GARDOCKI - WESOŁOWSKI PL-014-18-6908 2018-08-28 18:44:40 A1DA0A1A
169 Wojtek - Paula I PL-0281-18-2129 2018-08-28 18:44:56 A1104E97
170 Tomalla Chali & Ali DV-0152-18-2 2018-08-28 18:45:34 A1104F37
171 Mamiński Mariusz PL-044-18-9876 2018-08-28 18:46:04 A1DA15DE
172 Van Oeckel Bart & Nance BE-18-6058348 2018-08-28 18:46:15 A11010A4
173 Mocarscy Tadeusz i Witold PL-0384-18-3185 2018-08-28 18:46:27 A1DA027C
174 Maciszewski Michał II PL-05-18-7585 2018-08-28 18:46:42 A1104D67
175 Okurowski Marek PL-044-18-7959 2018-08-28 18:46:58 A1DA0616
176 Hartog GB-F-18-24523 2018-08-28 18:47:12 A1DA1412
177 Team Frątczak PL-0187-18-3919 2018-08-28 18:47:29 A1DA4E8E
178 Sipowicz - Moczydłowski PL-013-18-11917 2018-08-28 18:47:41 A1DA16C7
179 Pokorski Zdzisław - Piter PL-0488-18-6992 2018-08-28 18:47:55 A1DA1095
180 Warda Mirosław I PL-0211-18-15035 2018-08-28 18:48:05 A1DA3DFA
181 Grzankowski Jarosław PL-0466-18-3221 2018-08-28 18:48:18 A11027C6
182 Weksznejder & Święcicki & Przekop PL-013-18-12962 2018-08-28 18:48:35 A1DA1159
183 Szuniewicz Leon BE-18-2079508 2018-08-28 18:48:45 A1DA02AC
184 Obrycki Henryk PL-013-18-7720 2018-08-28 18:49:12 A1DA109A
185 D. M. DUNDA PL-0463-18-4850 2018-08-28 18:49:49 A1DA1888
186 Nalewajko Teresa PL-011-18-14845 2018-08-28 18:49:59 A1DA3C29
187 Filipkowski Mirosław PL-072-18-2939 2018-08-28 18:50:14 A1DA350E
188 Niezrzeszony PL-0419-18-1289 2018-08-28 18:50:28 A1DA4EA3
189 Kulesza Daniel & Anna I PL-013-18-14412 2018-08-28 18:50:46 A1DA542D
190 Gierczak Tadeusz II PL-0163-18-8663 2018-08-28 18:50:56 A110094E
191 Vercammen Hok Jos I BE-18-6020588 2018-08-28 18:51:05 A1DA0847
192 Niezrzeszony PL-0367-18-11903 2018-08-28 18:51:22 A1DA543B
193 Kozakowski Andrzej PL-0192-18-1061 2018-08-28 18:52:05 A1DA2115
194 WG CENTRUM PL-0277-18-2775 2018-08-28 18:52:17 A1DA5260
195 Wiśniewski Jan II PL-044-18-962 2018-08-28 18:52:38 A1DA3DF9
196 Zajączkowski Wacław Franciszek PL-0240-18-92 2018-08-28 18:52:53 A1DA046B
197 Lenka i Ninka PL-0457-18-2411 2018-08-28 18:53:16 A1DA0C50
198 Kacperski Cezary i Krzysztof II PL-0222-18-5120 2018-08-28 18:53:32 A1DA5061
199 Zajączkowski Wacław Franciszek PL-0240-18-37 2018-08-28 18:53:42 A110118E
200 Van Win Ludwig V BE-18-2079663 2018-08-28 18:53:51 A1DA00A6
201 Rorat Tomasz PL-045-18-2399 2018-08-28 18:54:03 A1DA4871
202 Kacperski Cezary i Krzysztof III PL-0222-18-5226 2018-08-28 18:54:12 A1DA490B
203 Mamiński Mariusz PL-044-18-9886 2018-08-28 18:54:22 A1101093
204 Team BXL Brussels II BE-18-6116881 2018-08-28 18:54:35 A1DA1085
205 Kąklewski - Wiśniewski PL-0384-18-467 2018-08-28 18:54:51 A1DA0C9A
206 Laeremans Frans II BE-18-6116873 2018-08-28 18:55:05 A1101AE0
207 Team Andrzej & Robert PL-014-18-246 2018-08-28 18:55:19 A1DA2AD9
208 Wójcicki & Gryczkowska PL-014-18-448 2018-08-28 18:55:29 A1DA15E7
209 Van Loock - Delaet BE-18-2141272 2018-08-28 18:55:44 A1DA0701
210 Herbots Jo BE-18-2135653 2018-08-28 18:56:19 A1D9FF04
211 Grochowski Robert PL-0464-18-8293 2018-08-28 18:56:35 A1DA512E
212 Mroczkowski - Święciński PL-014-18-8285 2018-08-28 18:56:46 A1DA15E0
213 Paszkowski Antoni PL-014-18-5726 2018-08-28 18:56:57 A1DA444E
214 Bury Marek PL-0239-18-5335 2018-08-28 18:57:11 A1DA0637
215 Turkot Henryk PL-014-18-1120 2018-08-28 18:57:26 A1101EC2
216 Wiśniewski Jan I PL-0384-18-2811 2018-08-28 18:57:38 A1DA22EA
217 Warda Mirosław II PL-0211-18-15051 2018-08-28 18:57:52 A1DA4F71
218 Gryglik Bogusław PL-0384-18-2535 2018-08-28 18:58:00 A1DA459F
219 Wojciech Sikorski PL-016-18-3500 2018-08-28 18:58:14 A1DA3D9D
220 Kuczyńscy Katarzyna i Marcin PL-0406-18-3638 2018-08-28 18:58:23 A1DA0CC6
221 Warda Mirosław II PL-0211-18-15029 2018-08-28 18:58:35 A1101178
222 Przybysz Zbigniew I PL-0473-18-4093 2018-08-28 18:58:50 A1100BB8
223 Haiyue Cherise- Vereyken - Gommers BE-18-6022057 2018-08-28 18:59:42 A1DA4CFE
224 Verbergt Jan BE-18-6070744 2018-08-28 18:59:56 A1DA2940
225 Kubáček Lubomír CZ-0234-18-1204 2018-08-28 19:00:08 A1DA5256
226 Kubáček Lubomír CZ-0234-18-1203 2018-08-28 19:00:19 A11040E1
227 WIERZBOWSKI - SOKOŁOWSKI PL-0384-18-334 2018-08-28 19:00:30 A1DA15E2
228 Vercammen Hok Jos II BE-18-6020568 2018-08-28 19:00:45 A1DA0F70
229 Kozakowski Andrzej PL-0192-18-1019 2018-08-28 19:00:53 A1101358
230 GARDOCKI - WESOŁOWSKI PL-014-18-12933 2018-08-28 19:01:11 A110416B
231 OLR Kirżacz I RUS-18-33039 2018-08-28 19:01:24 A1DA350F
232 Gajewski - Rakowski PL-013-18-6341 2018-08-28 19:01:36 A1102D39
233 Kozakowski Andrzej PL-0192-18-1031 2018-08-28 19:01:45 A110144F
234 Barszczewski Zenon PL-014-18-10550 2018-08-28 19:02:02 A1DA4B35
235 Rusinkowski Andrzej PL-0245-18-410 2018-08-28 19:02:14 A1DA4450
236 Bednarczyk Krzysztof PL-044-18-14204 2018-08-28 19:02:41 A1DA4E8F
237 Kacperski Cezary i Krzysztof I PL-0222-18-5149 2018-08-28 19:02:51 A1DA188B
238 Jermacz - Zdankowski PL-013-18-4540 2018-08-28 19:03:02 A1DA027E
239 Kawecki Waldemar PL-016-18-4488 2018-08-28 19:03:13 A1103FF7
240 Masterbud II PL-012-18-10028 2018-08-28 19:03:22 A1100EB9
241 Urban Mateusz PL-0246-18-1227 2018-08-28 19:03:38 A1DA043F
242 OLR Kirżacz II RUS-18-33038 2018-08-28 19:03:49 A1DA047F
243 Lorkowski Gregor (Warmia) I DV-03577-18-58 2018-08-28 19:04:04 A11030F2
244 Lipkiewicz Andrzej & Sobolewski Zdzisław PL-0240-18-746 2018-08-28 19:04:14 A1104F92
245 Kulesza Daniel & Anna I PL-013-18-14411 2018-08-28 19:04:23 A1DA5512
246 Wiśniewski Jan II PL-044-18-953 2018-08-28 19:04:36 A1DA4525
247 Czar Podbeskidzia PL-018-18-3068 2018-08-28 19:04:47 A1DA0920
248 Team Frątczak PL-0187-18-3922 2018-08-28 19:05:00 A1DA1090
249 Team ORZYSZ PL-016-18-5683 2018-08-28 19:05:26 A1102304
250 Henk de Weerd NL-18-1167285 2018-08-28 19:05:40 A1DA0A20
251 Szuniewicz Leon BE-18-2079509 2018-08-28 19:05:50 A1101092
252 Gudz Yevheniy DV-03083-18-1016 2018-08-28 19:06:04 A1DA2855
253 Olecko Team PL-016-18-1218 2018-08-28 19:06:32 A1DA490C
254 Pędzich Piotr PL-05-18-16049 2018-08-28 19:13:05 A1DA1889
255 Sprycha Łukasz PL-0468-18-11441 2018-08-28 19:13:20 A1DA269F
256 Koluch Tadeusz PL-0473-18-11843 2018-08-28 19:13:32 A1DA17BF
257 WIERZBOWSKI - SOKOŁOWSKI PL-0384-18-182 2018-08-28 19:13:42 A1DA5300
258 Team ORZYSZ PL-016-18-5681 2018-08-28 19:13:54 A1DA026C
259 MTM Team PL-0384-18-1118 2018-08-28 19:14:05 A1DA0BD5
260 Urban Mateusz PL-0246-18-1228 2018-08-28 19:14:17 A1100DEA
261 Sobociński Zdzisław II PL-0275-18-5210 2018-08-28 19:14:28 A1DA18A1
262 Przybysz Zbigniew I PL-0473-18-4097 2018-08-28 19:14:57 A1DA1233
263 Team Kania + Soliwoda PL-013-18-11148 2018-08-28 19:15:18 A1DA550F
264 Lipkiewicz Andrzej & Sobolewski Zdzisław PL-0240-18-741 2018-08-28 19:15:27 A1DA22EB
265 Kowalewski Paweł PL-013-18-7903 2018-08-28 19:15:40 A1DA52FC
266 Kamienowski Jan PL-044-18-634 2018-08-28 19:15:52 A1104CCB
267 Baran Marcin PL-0275-18-5523 2018-08-28 19:16:03 A1DA063D
268 SZKLARZ PL-04-18-8602 2018-08-28 19:16:37 A1DA1967
269 Wojciech Sikorski PL-016-18-3492 2018-08-28 19:17:24 A1DA4F7B
270 Team ROŚ PL-0239-18-440 2018-08-28 19:17:38 A1105114
271 Mączyński Bronisław PL-0285-18-4450 2018-08-28 19:17:57 A1DA179C
272 ANDRIEJ & ROMAN UKR-18-2255222 2018-08-28 19:18:08 A1DA0CD8
273 DLA GRAŻYNKI PL-0425-18-4402 2018-08-28 19:18:19 A1D9FDBB
274 Hartog - Halcyon GB-E-18-21829 2018-08-28 19:18:31 A1DA4F50
275 Van Loock - Delaet BE-18-2141280 2018-08-28 19:19:08 A1DA4F4D
276 Vanonckelen - Leeten BE-18-5069702 2018-08-28 19:19:23 A1DA070C
277 WG CENTRUM PL-0277-18-2745 2018-08-28 19:19:33 A1DA1150
278 Team ROŚ PL-0239-18-20 2018-08-28 19:19:45 A110118B
279 MAŁY PL-0383-18-7704 2018-08-28 19:20:04 A1DA2694
280 Henk de Weerd NL-18-1167291 2018-08-28 19:20:13 A1DA4739
281 Vercammen Hok Jos II BE-18-6020564 2018-08-28 19:20:22 A1DA25B0
282 R2 SDG Team PL-016-18-752 2018-08-28 19:20:34 A1101EC1
283 Rumiński Tomasz PL-0326-18-18171 2018-08-28 19:20:44 A110523A
284 Wojtek - Paula II PL-0281-18-2134 2018-08-28 19:20:59 A1DA22EF
285 Gański Krzysztof PL-0296-18-163 2018-08-28 19:21:10 A1DA4648
286 Stańczak Damian PL-0239-18-2731 2018-08-28 19:21:20 A1DA2859
287 Hartog - Halcyon DV-08386-18-5029 2018-08-28 19:21:33 A1104DC1
288 Czar Podbeskidzia PL-018-18-3095 2018-08-28 19:21:57 A1105025
289 WIERZBOWSKI - SOKOŁOWSKI PL-0384-18-333 2018-08-28 19:22:37 A11005C5
290 Masterbud II PL-012-18-10050 2018-08-28 19:23:10 A1DA0844
291 Olecko Team PL-016-18-4998 2018-08-28 19:23:21 A1104C70
292 Herbots Jo BE-18-2135656 2018-08-28 19:23:36 A1DA053C
293 Filipkowski Mirosław PL-072-18-2916 2018-08-28 19:23:46 A1DA4F45
294 Vercammen Hok Jos II BE-18-6020591 2018-08-28 19:23:58 A1DA0711
295 Kołakowski Jan PL-0241-18-7894 2018-08-28 19:24:12 A1DA1099
296 Rafałowski Tadeusz PL-0384-18-2676 2018-08-28 19:24:57 A1104F81
297 Rorat Tomasz PL-045-18-2188 2018-08-28 19:25:09 A1DA243C
298 Wojtek - Paula I PL-0281-18-2163 2018-08-28 19:25:22 A1DA1045
299 Lipkiewicz Andrzej & Sobolewski Zdzisław PL-0240-18-752 2018-08-28 19:25:35 A1DA3034
300 Selwent & Siemianis PL-0346-18-9113 2018-08-28 19:25:53 A1DA0A1E
301 Laeremans Frans II BE-18-6116874 2018-08-28 19:26:24 A11040E3
302 Haiyue Cherise- Vereyken - Gommers BE-18-6022060 2018-08-28 19:26:34 A1DA2C00
303 J & M Rosploch NL-18-1229047 2018-08-28 19:26:53 A1DA0F98
304 Wójcicki & Gryczkowska PL-014-18-442 2018-08-28 19:27:05 A1DA4642
305 Kacperski Cezary i Krzysztof I PL-0222-18-5110 2018-08-28 19:27:15 A1DA0560
306 Maciorowski Wiesław II PL-014-18-462 2018-08-28 19:27:34 A1DA486F
307 Wojtek - Paula II PL-0281-18-2168 2018-08-28 19:28:27 A1DA4F75
308 Selwent & Siemianis PL-0346-18-9137 2018-08-28 19:28:54 A1102C56
309 Yang JinBiao - Filip Van De Walle BE-18-4213312 2018-08-28 19:29:12 A1DA5036
310 Baranowscy P. R. Team PL-03-18-8071 2018-08-28 19:29:25 A1DA0E9B
311 Filipkowski Mirosław PL-072-18-2937 2018-08-28 19:29:38 A1DA0F96
312 Vercammen Hok Jos I BE-18-6020590 2018-08-28 19:29:48 A1DA4E82
313 Sokółka i Spółka PL-0384-18-204 2018-08-28 19:30:00 A1DA018C
314 OLR Kirżacz I UKR-18-2255187 2018-08-28 19:31:00 A1DA0359
315 Kubiszok Artur PL-0491-18-4117 2018-08-28 19:31:15 A11029A0
316 Van Loock - Delaet BE-18-2141263 2018-08-28 19:31:27 A1DA512D
317 Zdunczyk Jacek PL-0246-18-9212 2018-08-28 19:31:38 A1DA17CB
318 Team Frątczak PL-0187-18-3933 2018-08-28 19:31:49 A11043DF
319 Jatczak Jarosław II PL-0384-18-13272 2018-08-28 19:31:57 A1DA4733
320 TEAM KOGUCIK PL-0435-18-604 2018-08-28 19:32:08 A1DA3DF3
321 Starzec Tadeusz & Sławomir - Team PL-0420-18-3616 2018-08-28 19:32:19 A1DA0DB2
322 GARDOCKI - WESOŁOWSKI PL-014-18-6918 2018-08-28 19:32:29 A1DA4AE6
323 Kozakowski Andrzej PL-0192-18-1029 2018-08-28 19:32:41 A1103FFA
324 Grzankowski Jarosław PL-0466-18-3233 2018-08-28 19:32:57 A1DA0924
325 OLR Kirżacz I RUS-18-33005 2018-08-28 19:33:08 A1DA4734
326 Potępski Włodzimierz PL-0211-18-311 2018-08-28 19:33:21 A1DA0DAC
327 Van Win Ludwig V BE-18-2079637 2018-08-28 19:33:48 A1DA026E
328 Rompca Piotr PL-060-18-9205 2018-08-28 19:34:02 A1DA2577
329 Pieczara Andrzej PL-024-18-4505 2018-08-28 19:34:16 A1DA0BD6
330 Jezierski Marek PL-013-18-9501 2018-08-28 19:35:10 A1DA524E
331 Jatczak Jarosław I PL-0384-18-13252 2018-08-28 19:35:30 A1DA2CE9
332 Baranowscy P. R. Team PL-03-18-8042 2018-08-28 19:35:41 A1105026
333 Drozd Paulina i Dariusz PL-014-18-9210 2018-08-28 19:35:54 A1DA5257
334 Rafałowski Tadeusz PL-0384-18-2678 2018-08-28 19:36:22 A1DA17C9
335 Jezierski Marek PL-013-18-9521 2018-08-28 19:36:38 A1DA4963
336 KIEDA - WASILEWSKI PL-013-18-10067 2018-08-28 19:36:52 A1DA08F1
337 Gański Krzysztof PL-0296-18-165 2018-08-28 19:37:02 A1DA4F79
338 Wiśniewski Jan I PL-0384-18-2821 2018-08-28 19:37:12 A1DA0930
339 Haiyue Cherise- Vereyken - Gommers BE-18-6022061 2018-08-28 19:37:23 A1102B84
340 Kacperski Cezary i Krzysztof I PL-0222-18-5136 2018-08-28 19:37:57 A1DA0CD0
341 WIERZBOWSKI - SOKOŁOWSKI PL-0384-18-373 2018-08-28 19:38:09 A1DA4A4D
342 Tomalla Chali & Ali DV-0270-18-326 2018-08-28 19:38:24 A1DA115A
343 Kuczyńscy Katarzyna i Marcin PL-0406-18-3668 2018-08-28 19:38:33 A1DA114B
344 Team Andrzej & Robert PL-014-18-8270 2018-08-28 19:38:43 A1DA2A2D
345 Spiegel - Pawlica I PL-0402-18-3794 2018-08-28 19:38:54 A1DA4F6F
346 Ziarko Zdzisław PL-011-18-8996 2018-08-28 19:39:04 A1DA131E
347 Herbots Kobe Kato BE-18-2083607 2018-08-28 19:39:14 A1DA486E
348 Niemierka Leszek i Włodzimierz PL-010-18-15159 2018-08-28 19:39:35 A1DA0472
349 Laeremans Frans II BE-18-6116880 2018-08-28 19:39:49 A1DA4F40
350 Sokółka i Spółka PL-0384-18-223 2018-08-28 19:39:59 A1DA49EE
351 Pankiewicz Wojciech BE-18-2143966 2018-08-28 19:40:11 A1DA268E
352 Baranowscy P. R. Team PL-03-18-8053 2018-08-28 19:40:22 A1DA063F
353 Nalewajko Teresa PL-011-18-14849 2018-08-28 19:40:50 A110300C
354 Maciorowski Wiesław PL-014-18-452 2018-08-28 19:41:02 A1DA4870
355 Mroczkowski - Święciński PL-014-18-440 2018-08-28 19:41:12 A11016F7
356 Górecki Rafał PL-0345-18-8093 2018-08-28 19:41:24 A1DA0ACE
357 MasterTeam PL-0442-18-650 2018-08-28 19:41:37 A1DA0CD7
358 Kulesza Daniel & Anna I PL-013-18-14426 2018-08-28 19:41:53 A110143F
359 Ciecierski Dariusz PL-044-18-417 2018-08-28 19:42:10 A1DA026D
360 Masterbud II PL-012-18-10063 2018-08-28 19:42:24 A1101090
361 DLA GRAŻYNKI PL-0425-18-4410 2018-08-28 19:42:40 A1DA0470
362 Barszczewski Zenon PL-014-18-10523 2018-08-28 19:42:53 A1DA2B17
363 Gański Krzysztof PL-0296-18-152 2018-08-28 19:43:09 A1DA17CF
364 MTM Team PL-0384-18-1139 2018-08-28 19:43:42 A11009FC
365 Bieniek Dariusz S-020-18-145 2018-08-28 19:43:54 A1DA459E
366 ALEX PL-012-18-8883 2018-08-28 19:44:44 A1DA5221
367 Koluch Tadeusz PL-0473-18-11804 2018-08-28 19:45:02 A1DA2699
368 Nowaczyk Tadeusz PL-065-18-6931 2018-08-28 19:45:12 A1DA0277
369 Starzec Tadeusz & Sławomir - Team PL-0420-18-3505 2018-08-28 19:45:30 A1DA5143
370 Maciszewski Michał III PL-05-18-7584 2018-08-28 19:45:45 A1DA5218
371 Filipkowski Mariusz PL-013-18-4404 2018-08-28 19:46:01 A1102960
372 Masterbud I PL-012-18-10014 2018-08-28 19:46:16 A1DA188A
373 BANITA PL-0384-18-727 2018-08-28 19:46:27 A1DA1093
374 Czar Podbeskidzia PL-018-18-3112 2018-08-28 19:46:40 A1DA4EA0
375 OLR Kirżacz II UKR-18-2255186 2018-08-28 19:46:50 A1DA3F85
376 Lorkowski Gregor (Warmia) I DV-04466-18-403 2018-08-28 19:47:07 A1104F7A
377 Team ORZYSZ PL-016-18-5684 2018-08-28 19:47:35 A1DA0393
378 Obrycki Henryk PL-013-18-7705 2018-08-28 20:27:25 A1DA0F6D
379 Henk de Weerd NL-18-5111677 2018-08-28 20:30:57 A1DA516F
380 Bieniek Dariusz S-020-18-113 2018-08-28 20:57:30 A1DA4ADF
381 Płaszczyca Mariusz PL-014-18-8385 2018-08-28 20:57:42 A1DA5254
382 Obrycki Henryk PL-013-18-7701 2018-08-28 20:57:51 A1102C1C
383 Jatczak Jarosław I PL-0384-18-13242 2018-08-28 20:57:59 A1DA35FA
384 Kuczyńscy Katarzyna i Marcin PL-0406-18-3654 2018-08-28 20:58:10 A1101613
385 D. M. DUNDA PL-0463-18-4305 2018-08-28 20:58:15 A1DA38B2
386 Mamiński Mariusz PL-044-18-9898 2018-08-28 20:58:25 A1102B6F
387 Baranowscy P. R. Team PL-03-18-7791 2018-08-28 20:58:33 A1102A8B
388 Jaguś Roman I PL-0275-18-13973 2018-08-28 20:58:42 A1DA0714
389 Olecko Team PL-016-18-1031 2018-08-28 20:58:48 A1104CCC
390 Rzepka Marek i Marcin PL-0316-18-1739 2018-08-28 20:58:58 A1103FF2
391 Kulesza Daniel & Anna I PL-013-18-14428 2018-08-28 20:59:13 A1DA2CED
392 R2 SDG Team PL-0383-18-7039 2018-08-28 20:59:23 A1104D65
393 Kubicki Dariusz PL-0243-18-1261 2018-08-28 20:59:47 A1DA5262
394 Czerwiński Sławomir 2 PL-03-18-908 2018-08-28 20:59:54 A1DA4F44
395 SILICE TEAM PL-0239-18-4579 2018-08-28 21:00:00 A1102A95
396 Team BXL Brussels I BE-18-6116888 2018-08-28 21:00:17 A1DA285B
397 Bujkowski Jerzy PL-011-18-318 2018-08-28 21:00:28 A11010A0
398 SZMAGLIŃSKI JERZY PL-0192-18-1180 2018-08-28 21:00:38 A1104BB0
399 Pankiewicz Wojciech BE-18-2143980 2018-08-28 21:00:45 A1102B7B
400 Wójcicki & Gryczkowska PL-014-18-405 2018-08-28 21:00:55 A1DA5429
401 Pankiewicz Wojciech BE-18-6116931 2018-08-28 21:01:03 A1D9FDBC
402 Kacperski Cezary i Krzysztof III PL-0222-18-5146 2018-08-28 21:01:11 A1DA542C
403 Bączek Jan i Mateusz PL-044-18-16068 2018-08-28 21:01:20 A1DA035F
404 Dzwonkowski & Piorun Team PL-013-18-6864 2018-08-28 21:01:33 A1104F84
405 Wójcicki & Gryczkowska PL-014-18-443 2018-08-28 21:01:42 A1104BF3
406 Kąklewski - Wiśniewski PL-0384-18-459 2018-08-28 21:02:35 A1DA4960
407 Bocheńczak Jan PL-0236-18-3068 2018-08-28 21:02:42 A1DA0558
408 Dzwonkowski & Piorun Team PL-044-18-8565 2018-08-28 21:02:51 A110273B
409 Van Win Ludwig IV BE-18-2079648 2018-08-28 21:03:02 A1DA2DD1
410 Kacperski Cezary i Krzysztof II PL-0222-18-5109 2018-08-28 21:03:11 A1DA2689
411 Pawelec Artur PL-0275-18-12089 2018-08-28 21:03:21 A1100FAF
412 Baran Marcin PL-0275-18-5508 2018-08-28 21:03:31 A1104F38
413 Bieniek Dariusz S-020-18-74 2018-08-28 21:03:42 A1D9FD2E
414 Kulesza Daniel & Anna I PL-013-18-14420 2018-08-28 21:03:53 A1DA4E88
415 Yang JinBiao - Filip Van De Walle BE-18-4213316 2018-08-28 21:04:25 A1DA131C
416 Waliczak Tadeusz PL-0285-18-21023 2018-08-28 21:04:37 A1DA2697
417 Zajączkowski Wacław Franciszek PL-0240-18-31 2018-08-28 21:04:46 A1DA4647
418 Okurowski Marek PL-044-18-7905 2018-08-28 21:05:07 A1DA22E8
419 Vercammen Hok Jos II BE-18-6020579 2018-08-28 21:06:15 A1100881
420 Kacperski Cezary i Krzysztof III PL-0222-18-5139 2018-08-28 21:06:24 A1DA25AE
421 Wojciech Sikorski PL-016-18-3493 2018-08-28 21:06:36 A1DA16CE
422 Pieczara Andrzej PL-024-18-4527 2018-08-28 21:06:48 A1DA1086
423 Kowalewski Paweł PL-013-18-7905 2018-08-28 21:06:59 A1DA5142
424 Turkot Henryk PL-014-18-1102 2018-08-28 21:07:05 A1DA5425
425 Czerwiński Sławomir PL-03-18-872 2018-08-28 21:07:11 A1DA18A5
426 Makarewicz Team PL-013-18-5003 2018-08-28 21:07:19 A1104E46
427 Van Win Ludwig III BE-18-2079638 2018-08-28 21:07:30 A1102F1F
428 Gierczak Tadeusz II PL-0163-18-8665 2018-08-28 21:07:39 A1DA2948
429 Mączyński Bronisław PL-0285-18-4459 2018-08-28 21:07:46 A1DA0704
430 Jatczak Jarosław II PL-0384-18-13268 2018-08-28 21:07:51 A1DA17B5
431 Kacperski Cezary i Krzysztof II PL-0222-18-5140 2018-08-28 21:07:57 A1DA268B
432 Najda Ryszard PL-0384-18-3750 2018-08-28 21:08:40 A1DA3DB0
433 Team BXL Brussels I BE-18-6116870 2018-08-28 21:08:49 A1DA3DA9
434 Jermacz - Zdankowski PL-013-18-4549 2018-08-28 21:08:57 A1DA054F
435 ALEX PL-012-18-8877 2018-08-28 21:09:03 A11030F7
436 Filipkowski Mirosław PL-072-18-2929 2018-08-28 21:09:11 A1DA0717
437 Nalewajko Teresa PL-011-18-14850 2018-08-28 21:09:18 A1DA5170
438 Sipowicz - Moczydłowski PL-013-18-11902 2018-08-28 21:09:32 A110135B
439 Pieczara Andrzej PL-024-18-4515 2018-08-28 21:09:46 A1DA0633
440 Bury Marek PL-0239-18-5386 2018-08-28 21:09:57 A1DA293D
441 Laeremans Frans II BE-18-6116887 2018-08-28 21:10:05 A11051FF
442 Baran Marcin PL-0275-18-5531 2018-08-28 21:10:12 A1DA3D9E
443 Gudz Yevheniy DV-03083-18-1014 2018-08-28 21:10:20 A1DA4A53
444 Spasówka Sylwester PL-0411-18-213 2018-08-28 21:10:27 A1DA0835
445 Kania Jarosław PL-013-18-11130 2018-08-28 21:10:48 A1DA5269
446 Spasówka Sylwester PL-0411-18-212 2018-08-28 21:10:56 A1DA534C
447 Drozd Paulina i Dariusz PL-014-18-9209 2018-08-28 21:11:03 A1DA25BA
448 Paszkowski Antoni PL-014-18-5727 2018-08-28 21:11:11 A1104F9D
449 Belgavet Seiffert II BE-18-6208270 2018-08-28 21:11:18 A1DA25B5
450 SZKLARZ PL-04-18-8630 2018-08-28 21:11:31 A11042AE
451 Niemierka Leszek i Włodzimierz PL-0178-18-6393 2018-08-28 21:11:38 A1DA5338
452 Niemierka Leszek i Włodzimierz PL-0178-18-6397 2018-08-28 21:11:47 A11004EF
453 SZKLARZ PL-04-18-8631 2018-08-28 21:11:54 A1DA0F72
454 Yang JinBiao - Filip Van De Walle BE-18-4213318 2018-08-28 21:12:06 A1DA257B
455 Hartog - Halcyon GB-R-18-08727 2018-08-28 21:12:20 A1DA503E
456 Team BXL Brussels I BE-18-6116886 2018-08-28 21:12:36 A1DA197E
457 Van Win Ludwig II BE-18-2079643 2018-08-28 21:12:47 A1DA4C2A
458 Weksznejder & Święcicki & Przekop PL-013-18-11705 2018-08-28 21:13:44 A1DA45A2
459 Palarski Dominik PL-0417-18-1635 2018-08-28 21:13:53 A1DA1237
460 Gierczak Tadeusz II PL-0163-18-8677 2018-08-28 21:14:03 A11051F1
461 Warda Mirosław III PL-0211-18-15192 2018-08-28 21:14:10 A1DA25A6
462 Van Win Ludwig IV BE-18-2079647 2018-08-28 21:14:16 A1DA1409
463 Żebrowski R. & Wiśniewski A. PL-0466-18-221 2018-08-28 21:14:23 A1104BB2
464 Makarewicz Team PL-013-18-5033 2018-08-28 21:14:33 A1DA140E
465 Mroczkowski - Święciński PL-014-18-8266 2018-08-28 21:14:40 A1101177
466 Tomalla Chali & Ali DV-0152-18-255 2018-08-28 21:15:02 A1DA17CE
467 Olszak Artur i Damian PL-013-18-5307 2018-08-28 21:15:13 A1DA3530
468 Herbots Kobe Kato BE-18-2083509 2018-08-28 21:15:22 A1103BFD
469 Szymankowski - Szewczyk PL-0395-18-2041 2018-08-28 21:15:31 A1DA0643
470 Bączek Jan i Mateusz PL-044-18-16053 2018-08-28 21:15:42 A1DA15DC
471 Lipiński Marek PL-014-18-6048 2018-08-28 21:16:21 A1DA4368
472 Spiegel - Pawlica I PL-0402-18-3788 2018-08-28 21:16:28 A1DA5220
473 Pędzich Piotr PL-05-18-16015 2018-08-28 21:16:42 A1DA5423
474 Van Win Ludwig IV BE-18-2079652 2018-08-28 21:16:49 A1DA140F
475 D. M. DUNDA PL-0463-18-4372 2018-08-28 21:17:01 A1DA188D
476 Kubáček Lubomír CZ-0234-18-1213 2018-08-28 21:17:09 A1DA0A31
477 Koluch Tadeusz PL-0473-18-11801 2018-08-28 21:17:26 A1DA4E8A
478 Team ORZYSZ PL-016-18-5665 2018-08-28 21:17:34 A1DA25AC
479 Bednarczyk Krzysztof PL-044-18-14206 2018-08-28 21:17:43 A1DA4F5E
480 Laeremans Frans I BE-18-6116921 2018-08-28 21:17:51 A1104D66
481 Kulas Przemysław PL-044-18-16330 2018-08-28 21:30:16 A1DA4E9A
482 MILENA PL-0414-18-18039 2018-08-28 21:34:38 A1DA2ADA
483 Faszcza Jerzy PL-014-18-3838 2018-08-28 21:35:00 A1DA521F
484 Hartog - Halcyon GB-R-18-08726 2018-08-28 21:35:53 A1DA0A10
485 Hartog GB-F-18-24577 2018-08-28 21:35:59 A1DA525D
486 WG CENTRUM PL-0277-18-2782 2018-08-28 21:36:34 A1DA495B
487 Płaszczyca Mariusz PL-014-18-8373 2018-08-28 21:36:40 A1DA444A
488 Geerinckx Luc BE-18-6024345 2018-08-28 21:36:59 A1DA459B
489 Mielczarek Mirosław PL-014-18-2523 2018-08-28 21:37:05 A1DA1097
490 Kamienowski Jan PL-044-18-666 2018-08-28 21:37:10 A1DA2BF6
491 Masterbud I PL-012-18-10009 2018-08-28 21:37:23 A1DA4E9B
492 Kania Jarosław PL-013-18-11123 2018-08-28 21:37:31 A1DA0A1B
493 Warda Mirosław I PL-0211-18-15028 2018-08-28 21:37:40 A1DA293E
494 Płaszczyca Mariusz PL-014-18-8424 2018-08-28 21:37:51 A1102C62
495 ANDRIEJ & ROMAN UKR-18-2277606 2018-08-28 21:38:00 A1DA114E
496 Rafałowski Tadeusz PL-0384-18-2692 2018-08-28 21:38:09 A1DA0556
497 Piwowarczyk Adrian i Ewelina MWG Dobczyce PL-0196-18-43 2018-08-28 21:38:39 A1DA5065
498 Spasówka Sylwester PL-0411-18-210 2018-08-28 21:38:47 A1DA0CCA
499 Haiyue Cherise- Vereyken - Gommers BE-18-6022059 2018-08-28 21:38:55 A1DA0CE0
500 J & M Rosploch NL-18-1229061 2018-08-28 21:39:04 A1DA2698
501 Warda Mirosław II PL-0211-18-15036 2018-08-28 21:39:15 A1104F33
502 Stańczak Damian PL-0239-18-2741 2018-08-28 21:39:25 A1DA4640
503 Kulesza Daniel & Anna II PL-013-18-14430 2018-08-28 21:39:32 A110135C
504 MILENA PL-0414-18-18206 2018-08-28 21:39:42 A11028B3
505 Krasiński Mirosław GR-18-0925602 2018-08-28 21:39:56 A1DA0BEA
506 Mamiński Mariusz PL-044-18-9897 2018-08-28 21:40:05 A1104BAC
507 SZMAGLIŃSKI JERZY PL-0192-18-1166 2018-08-28 21:40:16 A1DA5439
508 Yang JinBiao - Filip Van De Walle BE-18-4213313 2018-08-28 21:40:26 A1DA1968
509 Bury Marek PL-0239-18-5316 2018-08-28 21:40:38 A1DA2A34
510 MAŁY PL-0383-18-7728 2018-08-28 21:42:30 A1DA2ADD
511 Lorkowski Gregor (Warmia) II DV-04466-18-421 2018-08-28 21:42:50 A11030F9
512 Team BXL Brussels II BE-18-6116890 2018-08-28 21:43:35 A1DA3C2B
513 Sobociński Zdzisław II PL-0275-18-5289 2018-08-28 21:43:50 A1DA542E
514 Najda Ryszard PL-0384-18-3749 2018-08-28 21:43:59 A1DA2575
515 Rafałowski Tadeusz PL-0384-18-2691 2018-08-28 21:44:11 A1101094
516 Herbots Kobe Kato BE-18-2083564 2018-08-28 21:44:29 A1DA038E
517 Drapa Andreas DV-01769-18-432 2018-08-28 21:44:39 A1DA18A9
518 D. M. DUNDA PL-0463-18-4311 2018-08-28 21:44:48 A1DA25B6
519 GARDOCKI - WESOŁOWSKI PL-014-18-12931 2018-08-28 21:44:59 A1103284
520 Grzankowski Jarosław PL-0466-18-3237 2018-08-28 21:45:13 A1DA14FD
521 M.W. PL-0488-18-1108 2018-08-28 21:45:26 A1DA14FF
522 Jezierski Marek PL-013-18-9549 2018-08-28 21:45:38 A1DA109C
523 Lipiński Marek PL-014-18-6050 2018-08-28 21:46:12 A1102B78
524 Jezierski Marek PL-013-18-9507 2018-08-28 21:46:28 A110108E
525 Jamiński Antoni PL-030-18-5326 2018-08-28 21:46:38 A1DA5223
526 Krasuski PL-0414-18-9813 2018-08-28 21:46:53 A1DA0390
527 Team ROŚ PL-0239-18-449 2018-08-28 21:47:03 A1DA1325
528 Gryglik Bogusław PL-0384-18-2527 2018-08-28 21:47:13 A110299D
529 SILICE TEAM PL-0239-18-4568 2018-08-28 21:47:24 A1DA4A55
530 Starzec Tadeusz & Sławomir - Team PL-0420-18-3514 2018-08-28 21:47:37 A1DA4F59
531 Selwent & Siemianis PL-0346-18-9138 2018-08-28 21:47:48 A1DA25B3
532 KIEDA - WASILEWSKI PL-016-18-2907 2018-08-28 21:48:15 A1DA14F3
533 Czerwiński Sławomir PL-03-18-808 2018-08-28 21:48:39 A1DA17A2
534 R2 SDG Team PL-016-18-8809 2018-08-28 21:49:15 A1DA0269
535 Filipkowski Mirosław PL-072-18-2933 2018-08-28 21:49:28 A1DA5250
536 Herbots Kobe Kato BE-18-2083606 2018-08-28 21:53:29 A1DA15E6
537 Potępski Włodzimierz PL-0211-18-344 2018-08-28 21:53:44 A1DA114F
538 Mielczarek Mirosław PL-014-18-2511 2018-08-28 21:54:00 A1DA4959
539 Pieczara Andrzej PL-024-18-4514 2018-08-28 21:54:14 A1DA17B9
540 Maciszewski Michał III PL-0425-18-16278 2018-08-28 21:54:27 A110136A
541 Kołakowski Jan PL-0384-18-17759 2018-08-28 21:54:38 A1DA4B32
542 Baranowscy P. R. Team PL-03-18-8010 2018-08-28 21:55:23 A1DA043B
543 Bocheńczak Jan PL-0236-18-3054 2018-08-28 21:56:03 A1DA22F0
544 KORSZUN - MURAWSKI PL-0239-18-12247 2018-08-28 21:56:15 A110152F
545 Kubicki Dariusz PL-0243-18-1224 2018-08-28 21:56:24 A1DA5049
546 Pankiewicz Wojciech BE-18-2143989 2018-08-28 21:56:51 A1DA1152
547 Maciszewski Michał III PL-0425-18-16206 2018-08-28 21:57:13 A1DA115D
548 Sipowicz - Moczydłowski PL-013-18-11918 2018-08-28 21:57:25 A1DA2B0F
549 Gryglik Bogusław PL-0384-18-2504 2018-08-28 21:58:18 A1DA4A54
550 MasterTeam PL-0442-18-618 2018-08-28 21:58:38 A1DA0C99
551 ALEX PL-012-18-8881 2018-08-28 21:58:53 A1DA459D
552 MAŁY PL-0383-18-7708 2018-08-28 21:59:04 A1DA100E
553 Ciecierski Dariusz PL-044-18-423 2018-08-28 21:59:15 A1DA4EA1
554 BANITA PL-0384-18-916 2018-08-28 21:59:26 A1DA4CF9
555 Bączek Jan i Mateusz PL-044-18-16062 2018-08-28 21:59:33 A1DA035D
556 Lorkowski Gregor (Warmia) I DV-03577-18-55 2018-08-28 21:59:48 A1DA25BF
557 Rusinkowski Andrzej PL-0245-18-460 2018-08-28 21:59:58 A1DA0CCF
558 Filipkowski Mariusz PL-013-18-4403 2018-08-28 22:00:08 A1DA00AF
559 Team Kania + Soliwoda PL-013-18-11147 2018-08-28 22:00:18 A1DA4EAB
560 Kacperski Cezary i Krzysztof III PL-0222-18-5114 2018-08-28 22:00:41 A11029FA
561 R2 SDG Team PL-0383-18-7712 2018-08-28 22:00:57 A1DA0C98
562 M.W. PL-0488-18-1105 2018-08-28 22:02:42 A1101DD1
563 Team ORZYSZ PL-016-18-5674 2018-08-28 22:02:54 A1DA17BB
564 Maciszewski Michał II PL-05-18-7579 2018-08-28 22:03:04 A1DA2A2C
565 WARKA PL-011-18-14102 2018-08-28 22:03:14 A1DA0EA4
566 R2 SDG Team PL-016-18-8807 2018-08-28 22:03:26 A1101CDF
567 Spiegel - Pawlica I PL-0402-18-3789 2018-08-28 22:03:34 A11010A1
568 Kulesza Daniel & Anna II PL-013-18-14442 2018-08-28 22:03:46 A1102A85
569 Starzec Tadeusz & Sławomir - Team PL-0420-18-3625 2018-08-28 22:03:55 A1DA2A29
570 Pokorski Zdzisław - Piter PL-0488-18-6988 2018-08-28 22:04:16 A1102482
571 TEAM KOGUCIK PL-0435-18-611 2018-08-28 22:04:26 A11027D2
572 Grzankowski J. & Kuczyński J. PL-0466-18-3278 2018-08-28 22:04:36 A1DA525E
573 Van Oeckel Bart & Nance BE-18-6058371 2018-08-28 22:04:47 A1DA4A4F
574 OLENDER Krzysztof PL-0239-18-5001 2018-08-28 22:04:59 A1DA2A2E
575 Filipkowski Mirosław PL-072-18-2923 2018-08-28 22:06:05 A1DA0845
576 Grochowski Robert PL-0464-18-8239 2018-08-28 22:06:28 A1DA1322
577 DLA GRAŻYNKI PL-0425-18-4450 2018-08-28 22:06:43 A1DA0559
578 Warda Mirosław III PL-0211-18-15197 2018-08-28 22:06:55 A11038E4
579 Kubiszok Artur PL-0491-18-4107 2018-08-28 22:07:06 A1104BB4
580 Grzankowski J. & Kuczyński J. PL-0466-18-3296 2018-08-28 22:07:17 A1DA4DDB
581 Żebrowski R. & Wiśniewski A. PL-0466-18-219 2018-08-28 22:07:31 A1DA5251
582 Gański Krzysztof PL-0296-18-160 2018-08-28 22:07:42 A1DA0640
583 Urban Mateusz PL-0246-18-7142 2018-08-28 22:07:55 A1DA0922
584 Maciorowski Wiesław PL-014-18-3505 2018-08-28 22:08:06 A1DA0399
585 Selwent & Siemianis PL-0346-18-9130 2018-08-28 22:08:17 A1DA100D
586 KIEDA - WASILEWSKI PL-013-18-10026 2018-08-28 22:08:30 A1DA4451
587 Belgavet Seiffert I BE-18-6208271 2018-08-28 22:08:48 A1DA1887
588 Jatczak Jarosław II PL-0384-18-13266 2018-08-28 22:10:24 A1DA122E
589 Hartog GB-N-18-54912 2018-08-28 22:10:37 A1DA2737
590 Jermacz - Zdankowski PL-013-18-4622 2018-08-28 22:10:48 A1DA0638
591 Bury Marek PL-0239-18-5305 2018-08-28 22:11:06 A1DA0A16
592 Kurek Wiesław PL-04-18-10109 2018-08-28 22:11:55 A1DA0355
593 Vanhee Annemie BE-18-3108207 2018-08-28 22:12:07 A1DA0554
594 Vercammen Hok Jos I BE-18-6020567 2018-08-28 22:14:00 A1DA5159
595 Dmitruk Olivier II GB-X-18-28813 2018-08-28 22:14:02 A1DA5267
596 Van Win Ludwig II BE-18-2079666 2018-08-28 22:15:36 A1DA027F
597 Kowalewski Paweł PL-013-18-7917 2018-08-28 22:15:48 A1DA4F46
598 Drozd Paulina i Dariusz PL-014-18-9228 2018-08-28 22:15:57 A1DA5337
599 Jaguś Roman II PL-0275-18-13971 2018-08-28 22:16:05 A1DA4E7C
600 Grochowski Robert PL-0464-18-8253 2018-08-28 22:16:15 A110299A
601 G & S Team PL-0384-18-7175 2018-08-28 22:16:25 A1104E50
602 Krasuski PL-0414-18-9814 2018-08-28 22:16:36 A1DA0E9C
603 Drozd Paulina i Dariusz PL-014-18-9242 2018-08-28 22:16:46 A1102C5D
604 Jatczak Jarosław I PL-0384-18-13232 2018-08-28 22:17:04 A1DA0442
605 Van Oeckel Bart & Nance BE-18-6058317 2018-08-28 22:17:39 A1DA3B71
606 Jaguś Roman II PL-0275-18-13985 2018-08-28 22:17:53 A1DA4818
607 Maciszewski Michał I PL-05-18-7594 2018-08-28 22:18:06 A1DA2B19
608 Sokółka i Spółka PL-0384-18-220 2018-08-28 22:18:18 A1DA5508
609 MILENA PL-0414-18-18065 2018-08-28 22:18:25 A1100BCA
610 Boboc Marius BE-18-2079356 2018-08-28 22:18:35 A1103E25
611 Grzankowski Jarosław PL-0466-18-3213 2018-08-28 22:18:45 A110299B
612 Nieradko Marek PL-014-18-1628 2018-08-28 22:19:02 A1DA5132
613 Ziarko Zdzisław PL-011-18-9000 2018-08-28 22:19:09 A1DA4E94
614 Belgavet Seiffert II BE-18-6208261 2018-08-28 22:19:21 A1DA0F6E
615 Zdunczyk Jacek PL-0246-18-9251 2018-08-28 22:19:43 A1DA5033
616 Hartog GB-N-18-28897 2018-08-28 22:19:57 A1DA19A3
617 Piwowarczyk Adrian i Ewelina MWG Dobczyce PL-0196-18-42 2018-08-28 22:20:05 A110087B
618 Filipkowski Mariusz PL-013-18-6865 2018-08-28 22:20:48 A1DA4BC9
619 Dyczewski Łukasz PL-011-18-5194 2018-08-28 22:20:57 A1DA360F
620 Vanwinkel Jef I BE-18-2000371 2018-08-28 22:21:06 A1DA026F
621 Kawecki Waldemar PL-016-18-4493 2018-08-28 22:21:17 A1DA521C
622 Van Win Ludwig V BE-18-2079650 2018-08-28 22:21:25 A1105080
623 Kubiszok Artur PL-0491-18-4114 2018-08-28 22:21:35 A1DA16CC
624 Zdunczyk Jacek PL-0246-18-9241 2018-08-28 22:21:43 A1DA0932
625 Makarewicz Team PL-013-18-5037 2018-08-28 22:21:49 A1DA0C9B
626 Najda Ryszard PL-0384-18-3748 2018-08-28 22:22:06 A1DA09D9
627 MTM Team PL-0384-18-1128 2018-08-28 22:22:14 A1DA091E
628 Krasuski PL-0414-18-9817 2018-08-28 22:22:33 A1DA0921
629 Team Kania + Soliwoda PL-013-18-11131 2018-08-28 22:22:46 A1DA109B
630 Sipowicz - Moczydłowski PL-013-18-11919 2018-08-28 22:22:53 A1DA055D
631 Macken Tim BE-18-5002778 2018-08-28 22:24:54 A1DA56AD
632 Rompca Piotr PL-060-18-9168 2018-08-28 22:24:59 A1DA257A
633 Bednarczyk Krzysztof PL-044-18-14201 2018-08-28 22:37:28 A1DA25AB
634 Górecki Rafał PL-0345-18-8102 2018-08-28 22:37:34 A11040DA