MWG Mazury > Wyniki lotu

Lista startowa: 3 Lot konkursowy


L.p. Hodowca Numer obrączki rodowej / Pigeon number Koszowanie Transponder
1 Obrycki Henryk PL-013-18-7733 2018-08-19 19:46:06 A11040E2
2 Filipkowski Mariusz PL-013-18-4402 2018-08-19 19:46:13 A1DA2CE4
3 DLA GRAŻYNKI PL-0425-18-4462 2018-08-19 19:46:23 A1DA5259
4 Macken Tim BE-18-5002778 2018-08-19 19:52:08 A1DA56AD
5 Vanhee Annemie BE-18-3108207 2018-08-19 19:52:14 A1DA0554
6 Kurek Wiesław PL-04-18-10109 2018-08-19 19:52:16 A1DA0355
7 Vercammen Hok Jos I BE-18-6020567 2018-08-19 19:52:20 A1DA5159
8 Dmitruk Olivier II GB-X-18-28813 2018-08-19 19:52:24 A1DA5267
9 Rompca Piotr PL-060-18-9168 2018-08-19 19:52:28 A1DA257A
10 WIERZBOWSKI - SOKOŁOWSKI PL-0384-18-333 2018-08-19 19:52:43 A11005C5
11 Pokorski Zdzisław - Piter PL-0488-18-6992 2018-08-19 20:02:25 A1DA1095
12 Herbots Jo BE-18-2135642 2018-08-19 20:03:05 A1103D38
13 OLENDER Krzysztof PL-0239-18-5014 2018-08-19 20:07:15 A1DA4E7F
14 Warda Mirosław III PL-0211-18-15196 2018-08-19 20:07:27 A1DA0708
15 Bieniek Dariusz S-020-18-91 2018-08-19 20:07:41 A1DA0273
16 KORSZUN - MURAWSKI PL-0239-18-12226 2018-08-19 20:08:00 A1DA2690
17 Van Win Ludwig IV BE-18-2079647 2018-08-19 20:08:16 A1DA1409
18 Zdunczyk Jacek PL-0246-18-9220 2018-08-19 20:08:31 A1DA25B1
19 Hartog GB-F-18-24523 2018-08-19 20:08:47 A1DA1412
20 Team BXL Brussels II BE-18-6116869 2018-08-19 20:09:06 A1DA0276
21 Czerwiński Sławomir PL-03-18-860 2018-08-19 20:09:21 A1DA2CE5
22 Macken Tim BE-18-6249236 2018-08-19 20:09:58 A11027C9
23 Gryglik Bogusław PL-0384-18-2518 2018-08-19 20:10:19 A1101184
24 Weksznejder & Święcicki & Przekop PL-013-18-12962 2018-08-19 20:10:31 A1DA1159
25 Baranowscy P. R. Team PL-03-18-8042 2018-08-19 20:10:45 A1105026
26 Paszkowski Antoni PL-014-18-5702 2018-08-19 20:10:56 A1DA35FD
27 Lorkowski Gregor (Warmia) II DV-18-04466-405 2018-08-19 20:11:06 A110456A
28 Potępski Włodzimierz PL-0211-18-275 2018-08-19 20:11:25 A1DA140C
29 Gański Krzysztof PL-0296-18-152 2018-08-19 20:11:35 A1DA17CF
30 Prusaczyk Roman PL-044-18-8040 2018-08-19 20:11:49 A1DA1965
31 Hartog GB-N-18-28897 2018-08-19 20:12:06 A1DA19A3
32 JANUSZ & TEŚCIOWA PL-0333-18-3275 2018-08-19 20:12:15 A110299E
33 Rompca Piotr PL-060-18-9209 2018-08-19 20:12:28 A1104DB7
34 Gański Krzysztof PL-0296-18-163 2018-08-19 20:12:46 A1DA4648
35 Haiyue Cherise- Vereyken - Gommers BE-18-6022057 2018-08-19 20:13:19 A1DA4CFE
36 Jaguś Roman I PL-0275-18-13972 2018-08-19 20:13:32 A1DA1884
37 Grzankowski Jarosław PL-0466-18-3284 2018-08-19 20:14:13 A1DA2A30
38 Sobociński Zdzisław I PL-092-18-2527 2018-08-19 20:14:36 A1DA1410
39 Wójcicki & Gryczkowska PL-014-18-448 2018-08-19 20:14:47 A1DA15E7
40 Czar Podbeskidzia PL-018-18-3088 2018-08-19 20:15:13 A1DA4F51
41 OLR Kirżacz II RUS-18-33038 2018-08-19 20:15:28 A1DA047F
42 Warda Mirosław III PL-0211-18-15193 2018-08-19 20:15:40 A1100DF0
43 Rompca Piotr PL-060-18-9205 2018-08-19 20:15:49 A1DA2577
44 OLENDER Krzysztof PL-0239-18-5001 2018-08-19 20:16:18 A1DA2A2E
45 Lipkiewicz Andrzej & Sobolewski Zdzisław PL-0240-18-737 2018-08-19 20:16:28 A1DA2945
46 Wiśniewski Jan I PL-0384-18-2811 2018-08-19 20:16:43 A1DA22EA
47 Sobociński Zdzisław II PL-0275-18-5223 2018-08-19 20:16:55 A1103F0B
48 Laeremans Frans I BE-18-6116878 2018-08-19 20:17:06 A1DA2695
49 Baranowscy P. R. Team PL-03-18-8071 2018-08-19 20:17:22 A1DA0E9B
50 Dzwonkowski & Piorun Team PL-044-18-8480 2018-08-19 20:17:33 A1DA2CE8
51 DLA GRAŻYNKI PL-0425-18-4477 2018-08-19 20:17:44 A1102D46
52 Rzepka Marek i Marcin PL-0316-18-1737 2018-08-19 20:26:11 A1100FB9
53 Laeremans Frans I BE-18-6116891 2018-08-19 20:27:48 A1DA09D8
54 Gierczak Tadeusz PL-0163-18-8870 2018-08-19 20:28:04 A1DA25B2
55 Kania Jarosław PL-013-18-11130 2018-08-19 20:28:22 A1DA5269
56 Filipkowski Mirosław PL-072-18-2939 2018-08-19 20:28:33 A1DA350E
57 Kulas Przemysław PL-044-18-16346 2018-08-19 20:28:44 A1102C65
58 Herbots Kobe Kato BE-18-2083509 2018-08-19 20:28:57 A1103BFD
59 Starzec Tadeusz & Sławomir - Team PL-0420-18-3553 2018-08-19 20:29:06 A1DA4737
60 Dzwonkowski & Piorun Team PL-044-18-8565 2018-08-19 20:29:16 A110273B
61 MasterTeam II PL-0442-18-629 2018-08-19 20:29:30 A1102308
62 Warda Mirosław I PL-0211-18-15012 2018-08-19 20:29:41 A1DA1092
63 Sokółka i Spółka PL-0384-18-204 2018-08-19 20:29:55 A1DA018C
64 Gudz Yevheniy DV-03083-18-1016 2018-08-19 20:30:21 A1DA2855
65 OLR Kirżacz II RUS-18-33010 2018-08-19 20:30:35 A1DA02AF
66 MasterTeam II PL-0442-18-598 2018-08-19 20:30:50 A1101CE7
67 Piwowarczyk Adrian i Ewelina MWG Dobczyce PL-0196-18-43 2018-08-19 20:32:01 A1DA5065
68 Bieniek Dariusz S-020-18-113 2018-08-19 20:32:13 A1DA4ADF
69 D. M. DUNDA PL-0463-18-4367 2018-08-19 20:32:30 A1101448
70 MasterTeam PL-0442-18-618 2018-08-19 20:32:42 A1DA0C99
71 Krasuski PL-0414-18-9816 2018-08-19 20:32:55 A1DA3777
72 Belgavet Seiffert I BE-18-6208201 2018-08-19 20:33:05 A1DA5043
73 Urban Mateusz PL-0246-18-1227 2018-08-19 20:33:20 A1DA043F
74 Rumiński Tomasz PL-0326-18-18308 2018-08-19 20:33:31 A1DA350A
75 Kulesza Daniel & Anna II PL-013-18-14430 2018-08-19 20:33:45 A110135C
76 SZKLARZ PL-04-18-8624 2018-08-19 20:33:57 A1DA18A6
77 Pędzich Piotr PL-05-18-16008 2018-08-19 20:34:11 A1DA061B
78 Kulesza Daniel & Anna I PL-013-18-14412 2018-08-19 20:34:24 A1DA542D
79 Sobociński Zdzisław II PL-0275-18-5222 2018-08-19 20:34:38 A1101DCF
80 Obrycki Henryk PL-013-18-7701 2018-08-19 20:34:50 A1102C1C
81 D. M. DUNDA PL-0463-18-4850 2018-08-19 20:35:03 A1DA1888
82 Team Andrzej & Robert PL-014-18-243 2018-08-19 20:35:29 A1DA114A
83 Jermacz - Zdankowski PL-013-18-4622 2018-08-19 20:35:44 A1DA0638
84 Van Win Ludwig V BE-18-2079636 2018-08-19 20:35:58 A1DA4B38
85 Lenka i Ninka PL-0457-18-2411 2018-08-19 20:36:11 A1DA0C50
86 Kozakowski Andrzej PL-0192-18-1019 2018-08-19 20:36:24 A1101358
87 Stachelscy PL-013-18-4845 2018-08-19 20:36:35 A110506D
88 Kozakowski Andrzej PL-0192-18-1061 2018-08-19 20:36:48 A1DA2115
89 Makarewicz Team PL-013-18-5003 2018-08-19 20:37:05 A1104E46
90 Gański Krzysztof PL-0296-18-165 2018-08-19 20:37:16 A1DA4F79
91 Hartog - Halcyon GB-E-18-21836 2018-08-19 20:37:31 A1102089
92 Robbert Ten Berge NL-18-1216551 2018-08-19 20:37:44 A1DA4282
93 Olecko Team PL-016-18-9520 2018-08-19 20:37:57 A1DA22E7
94 WG CENTRUM PL-0277-18-2775 2018-08-19 20:38:12 A1DA5260
95 Ziarko Zdzisław PL-011-18-8996 2018-08-19 20:38:25 A1DA131E
96 Van Win Ludwig IV BE-18-2079653 2018-08-19 20:38:51 A1DA17B4
97 Team BXL Brussels I BE-18-6116870 2018-08-19 20:39:42 A1DA3DA9
98 Maciszewski Michał II PL-05-18-7569 2018-08-19 20:39:55 A1DA5353
99 Pieczara Andrzej PL-024-18-4505 2018-08-19 20:40:08 A1DA0BD6
100 Piwowarski Ryszard - Kocięcki Aron PL-044-18-14931 2018-08-19 20:41:07 A1DA0709
101 Łechtańscy Andrzej i Dariusz PL-0223-18-9050 2018-08-19 20:41:23 A1DA45A4
102 Filipkowski Mirosław PL-072-18-2923 2018-08-19 20:41:35 A1DA0845
103 Sobociński Zdzisław II PL-0275-18-5296 2018-08-19 20:41:48 A1DA4A50
104 Vanonckelen - Leeten BE-18-5069715 2018-08-19 20:41:59 A1101DA3
105 Kubáček Lubomír CZ-0234-18-1204 2018-08-19 20:42:13 A1DA5256
106 Czar Podbeskidzia PL-018-18-3112 2018-08-19 20:42:26 A1DA4EA0
107 Dmitruk Olivier I PL-0457-18-926 2018-08-19 20:42:36 A1DA4AE7
108 SZMAGLIŃSKI JERZY PL-0192-18-1166 2018-08-19 20:42:52 A1DA5439
109 Stachelscy PL-013-16-4910 2018-08-19 20:43:04 A1DA4DA4
110 Szuniewicz Leon BE-18-2079508 2018-08-19 20:43:17 A1DA02AC
111 Janicki Marian - Kurcaba Eugeniusz PL-0239-18-616 2018-08-19 20:43:33 A1100FB4
112 Lorkowski Gregor (Warmia) I DV-04466-18-415 2018-08-19 20:44:39 A1104BB6
113 Gierczak Tadeusz II PL-0163-18-8663 2018-08-19 20:44:52 A110094E
114 Spasówka Sylwester PL-0411-18-213 2018-08-19 20:45:06 A1DA0835
115 Team BXL Brussels II BE-18-6116881 2018-08-19 20:45:17 A1DA1085
116 Palarski Dominik PL-0417-18-1635 2018-08-19 20:45:31 A1DA1237
117 Gajewski - Rakowski PL-013-18-6338 2018-08-19 20:45:45 A1DA444B
118 Kubiszok Artur PL-0491-18-4116 2018-08-19 20:45:59 A1DA2BFE
119 Pawelec Artur PL-0275-18-12542 2018-08-19 20:46:10 A1104F8E
120 Maciszewski Michał II PL-05-18-7585 2018-08-19 20:46:21 A1104D67
121 Kacperski Cezary i Krzysztof III PL-0222-18-5227 2018-08-19 20:46:34 A1DA1156
122 Rusinkowski Andrzej PL-0245-18-410 2018-08-19 20:46:47 A1DA4450
123 Zdunczyk Jacek PL-0246-18-9251 2018-08-19 20:47:01 A1DA5033
124 Lipkiewicz Andrzej & Sobolewski Zdzisław PL-0240-18-752 2018-08-19 20:47:18 A1DA3034
125 SILICE TEAM PL-0239-18-4574 2018-08-19 20:47:28 A1DA3F08
126 Wojtek - Paula II PL-0281-18-2173 2018-08-19 20:47:44 A1DA0D8B
127 Team Andrzej & Robert PL-014-18-8270 2018-08-19 20:48:19 A1DA2A2D
128 Van Win Ludwig IV BE-18-2079652 2018-08-19 20:48:43 A1DA140F
129 Gański Krzysztof PL-0296-18-173 2018-08-19 20:49:03 A1DA42B0
130 R2 SDG Team PL-0383-18-7039 2018-08-19 20:49:17 A1104D65
131 Mielczarek Mirosław PL-014-18-2523 2018-08-19 20:49:33 A1DA1097
132 Maładzieżnaja Kamanda PL-013-18-9171 2018-08-19 20:49:58 A1DA269D
133 Baran Marcin PL-0275-18-5501 2018-08-19 20:50:11 A1DA1407
134 Spasówka Sylwester PL-0411-18-217 2018-08-19 20:50:26 A1DA3B72
135 Gryglik Bogusław PL-0384-18-2535 2018-08-19 20:52:02 A1DA459F
136 Spiegel - Pawlica I PL-0402-18-3794 2018-08-19 20:52:22 A1DA4F6F
137 Henk de Weerd NL-18-5111677 2018-08-19 20:52:41 A1DA516F
138 Vercammen Hok Jos II BE-18-6020568 2018-08-19 20:52:55 A1DA0F70
139 Selwent & Siemianis PL-0346-18-9137 2018-08-19 20:53:08 A1102C56
140 Kubáček Lubomír CZ-0234-18-1213 2018-08-19 20:53:20 A1DA0A31
141 Maładzieżnaja Kamanda PL-013-18-9155 2018-08-19 20:53:32 A11006B2
142 Kulas Przemysław PL-044-18-16330 2018-08-19 20:53:55 A1DA4E9A
143 KIEDA - WASILEWSKI PL-013-18-10026 2018-08-19 20:54:18 A1DA4451
144 Kozakowski Andrzej PL-0192-18-1031 2018-08-19 20:54:29 A110144F
145 Pieczara Andrzej PL-024-18-4528 2018-08-19 20:54:41 A1DA4363
146 Masterbud II PL-012-18-10050 2018-08-19 20:54:55 A1DA0844
147 Belgavet Seiffert II BE-18-6208202 2018-08-19 20:55:09 A1DA3DF5
148 Warda Mirosław I PL-0211-18-15035 2018-08-19 20:55:21 A1DA3DFA
149 Kulas Przemysław PL-044-18-16337 2018-08-19 20:55:33 A11051F9
150 Yang JinBiao - Filip Van De Walle BE-18-4213312 2018-08-19 20:55:41 A1DA5036
151 Warda Mirosław III PL-0211-18-15192 2018-08-19 20:56:20 A1DA25A6
152 J & M Rosploch NL-18-1229061 2018-08-19 20:56:33 A1DA2698
153 Czar Podbeskidzia PL-018-18-3095 2018-08-19 20:56:44 A1105025
154 Belgavet Seiffert II BE-18-6208270 2018-08-19 20:56:59 A1DA25B5
155 Selwent & Siemianis PL-0346-18-9113 2018-08-19 20:57:12 A1DA0A1E
156 Okurowski Marek PL-044-18-7959 2018-08-19 20:57:25 A1DA0616
157 Grzankowski J. & Kuczyński J. PL-0466-18-3234 2018-08-19 20:57:35 A1DA25AA
158 Okurowski Marek PL-044-18-7905 2018-08-19 20:57:45 A1DA22E8
159 Turkot Henryk PL-014-18-1102 2018-08-19 20:57:59 A1DA5425
160 Żebrowski R. & Wiśniewski A. PL-0466-18-280 2018-08-19 20:58:15 A1DA0397
161 Gryglik Bogusław PL-0384-18-2506 2018-08-19 20:58:26 A1DA3F81
162 Przybysz Zbigniew I PL-0473-18-4093 2018-08-19 20:58:36 A1100BB8
163 Grzankowski Jarosław PL-0466-18-3221 2018-08-19 20:59:08 A11027C6
164 Vanwinkel Jef II BE-18-2000401 2018-08-19 20:59:22 A1101366
165 Gański Krzysztof PL-0296-18-160 2018-08-19 20:59:35 A1DA0640
166 BANITA PL-0384-18-916 2018-08-19 20:59:52 A1DA4CF9
167 Van Loock - Delaet BE-18-2141276 2018-08-19 21:00:26 A110238B
168 Kacperski Cezary i Krzysztof I PL-0222-18-5149 2018-08-19 21:00:41 A1DA188B
169 MTM Team PL-0384-18-1125 2018-08-19 21:00:51 A1DA0DB1
170 Barszczewski Zenon PL-014-18-10550 2018-08-19 21:01:02 A1DA4B35
171 Maciorowski Wiesław PL-014-18-3505 2018-08-19 21:01:12 A1DA0399
172 Grochowski Robert PL-0464-18-8253 2018-08-19 21:01:25 A110299A
173 Maciorowski Wiesław PL-011-18-1813 2018-08-19 21:01:38 A1102D45
174 Janicki Marian - Kurcaba Eugeniusz PL-0239-18-634 2018-08-19 21:01:48 A1DA091F
175 Starzec Tadeusz & Sławomir - Team PL-0420-18-3616 2018-08-19 21:01:59 A1DA0DB2
176 Team Frątczak PL-0187-18-3922 2018-08-19 21:02:13 A1DA1090
177 Pieczara Andrzej PL-024-18-4506 2018-08-19 21:02:30 A1DA2772
178 Warda Mirosław II PL-0211-18-15051 2018-08-19 21:02:46 A1DA4F71
179 Bocheńczak Jan PL-0236-18-3068 2018-08-19 21:02:57 A1DA0558
180 Bieniek Dariusz S-020-18-145 2018-08-19 21:03:08 A1DA459E
181 Pędzich Piotr PL-05-18-16021 2018-08-19 21:03:27 A1DA0565
182 Obrycki Henryk PL-013-18-7720 2018-08-19 21:03:45 A1DA109A
183 Haiyue Cherise- Vereyken - Gommers BE-18-6022056 2018-08-19 21:04:00 A1DA4E92
184 Haiyue Cherise- Vereyken - Gommers BE-18-6022060 2018-08-19 21:04:11 A1DA2C00
185 Makarewicz Team PL-013-18-5033 2018-08-19 21:04:21 A1DA140E
186 Kacperski Cezary i Krzysztof II PL-0222-18-5120 2018-08-19 21:04:36 A1DA5061
187 Paszkowski Antoni PL-014-18-5726 2018-08-19 21:04:49 A1DA444E
188 Mamiński Mariusz PL-044-18-9876 2018-08-19 21:04:58 A1DA15DE
189 Dmitruk Olivier I GB-X-18-28811 2018-08-19 21:05:12 A1DA0E5A
190 Wojtek - Paula II PL-0281-18-2154 2018-08-19 21:05:20 A1DA09E5
191 Vercammen Hok Jos II BE-18-6020579 2018-08-19 21:05:29 A1100881
192 Herbots Jo BE-18-2135653 2018-08-19 21:05:35 A1D9FF04
193 GARDOCKI - WESOŁOWSKI PL-014-18-12933 2018-08-19 21:05:43 A110416B
194 Bujkowski Jerzy PL-011-18-318 2018-08-19 21:06:01 A11010A0
195 J & M Rosploch NL-18-1229047 2018-08-19 21:06:08 A1DA0F98
196 Jatczak Jarosław I PL-0384-18-13252 2018-08-19 21:06:17 A1DA2CE9
197 Gierczak Tadeusz PL-0163-18-8880 2018-08-19 21:07:04 A1DA0469
198 Kacperski Cezary i Krzysztof III PL-0222-18-5114 2018-08-19 21:07:13 A11029FA
199 Laeremans Frans II BE-18-6116872 2018-08-19 21:07:23 A1DA4641
200 Dmitruk Olivier I GB-X-18-28812 2018-08-19 21:07:30 A1DA046D
201 Laeremans Frans I BE-18-6116892 2018-08-19 21:07:40 A1DA0550
202 GARDOCKI - WESOŁOWSKI PL-014-18-6908 2018-08-19 21:08:03 A1DA0A1A
203 Lipiński Marek PL-014-18-6040 2018-08-19 21:08:09 A1DA15E8
204 Vercammen Hok Jos II BE-18-6020564 2018-08-19 21:08:20 A1DA25B0
205 Starzec Tadeusz & Sławomir - Team PL-0420-18-3604 2018-08-19 21:08:27 A1DA2856
206 Spiegel - Pawlica I PL-0402-18-3788 2018-08-19 21:08:36 A1DA5220
207 Rafałowski Tadeusz PL-0384-18-2678 2018-08-19 21:08:43 A1DA17C9
208 Maciszewski Michał I PL-05-18-7560 2018-08-19 21:09:00 A1DA473A
209 Pankiewicz Wojciech BE-18-6116932 2018-08-19 21:09:05 A1DA123B
210 OLR Kirżacz II UKR-18-2255186 2018-08-19 21:09:20 A1DA3F85
211 Jezierski Marek PL-013-18-9507 2018-08-19 21:09:25 A110108E
212 Team BXL Brussels II BE-18-6116871 2018-08-19 21:09:50 A1DA15E5
213 R2 SDG Team PL-016-18-752 2018-08-19 21:10:17 A1101EC1
214 Sprycha Łukasz PL-0468-18-11369 2018-08-19 21:10:26 A1103F8E
215 ANDRIEJ & ROMAN UKR-18-2277606 2018-08-19 21:10:32 A1DA114E
216 Kowalewski Paweł PL-013-18-7905 2018-08-19 21:10:43 A1DA5142
217 Niezrzeszony PL-0419-18-1289 2018-08-19 21:10:48 A1DA4EA3
218 Płaszczyca Mariusz PL-014-18-8430 2018-08-19 21:11:00 A1DA4B3B
219 Grzankowski J. & Kuczyński J. PL-0466-18-3278 2018-08-19 21:11:13 A1DA525E
220 Lipiński Marek PL-014-18-6048 2018-08-19 21:11:24 A1DA4368
221 Kacperski Cezary i Krzysztof III PL-0222-18-5139 2018-08-19 21:11:29 A1DA25AE
222 Maładzieżnaja Kamanda PL-013-18-9145 2018-08-19 21:11:47 A1DA1A43
223 Jaguś Roman II PL-0275-18-13968 2018-08-19 21:11:52 A1DA0ACD
224 Mamiński Mariusz PL-044-18-9826 2018-08-19 21:12:03 A1DA4738
225 Kawecki Waldemar PL-016-18-4488 2018-08-19 21:12:20 A1103FF7
226 Mączyński Bronisław PL-0285-18-4459 2018-08-19 21:16:50 A1DA0704
227 Team Frątczak PL-0187-18-3933 2018-08-19 21:17:17 A11043DF
228 GARDOCKI - WESOŁOWSKI PL-014-18-6918 2018-08-19 21:17:31 A1DA4AE6
229 Herbots Jo BE-18-2135656 2018-08-19 21:17:40 A1DA053C
230 Tomalla Chali & Ali DV-0152-18-2 2018-08-19 21:17:49 A1104F37
231 Kozakowski Andrzej PL-0192-18-1029 2018-08-19 21:18:01 A1103FFA
232 Wiśniewski Jan I PL-0384-18-2821 2018-08-19 21:18:08 A1DA0930
233 Filipkowski Mirosław PL-072-18-2937 2018-08-19 21:18:21 A1DA0F96
234 OLR Kirżacz I RUS-18-33039 2018-08-19 21:18:27 A1DA350F
235 Wojciech Sikorski PL-016-18-3500 2018-08-19 21:18:45 A1DA3D9D
236 Sprycha Łukasz PL-0468-18-11441 2018-08-19 21:18:50 A1DA269F
237 Hartog - Halcyon GB-E-18-21829 2018-08-19 21:19:02 A1DA4F50
238 Vanhee Annemie BE-18-3108244 2018-08-19 21:19:07 A1DA199B
239 Vercammen Hok Jos I BE-18-6020588 2018-08-19 21:19:22 A1DA0847
240 Zajączkowski Wacław Franciszek PL-0240-18-92 2018-08-19 21:19:29 A1DA046B
241 MTM Team PL-0384-18-1139 2018-08-19 21:19:43 A11009FC
242 Verbergt Jan BE-18-6070744 2018-08-19 21:19:56 A1DA2940
243 SILICE TEAM PL-0239-18-4579 2018-08-19 21:34:34 A1102A95
244 Rafałowski Tadeusz PL-0384-18-2676 2018-08-19 21:34:43 A1104F81
245 Okurowski Marek PL-044-18-7960 2018-08-19 21:34:52 A1DA070B
246 Mamiński Mariusz PL-044-18-9886 2018-08-19 21:35:03 A1101093
247 Van Loock - Delaet BE-18-2141280 2018-08-19 21:35:13 A1DA4F4D
248 Obrycki Henryk PL-013-18-7705 2018-08-19 21:35:23 A1DA0F6D
249 Kacperski Cezary i Krzysztof I PL-0222-18-5136 2018-08-19 21:35:48 A1DA0CD0
250 Wiśniewski Jan II PL-044-18-962 2018-08-19 21:35:57 A1DA3DF9
251 OLR Kirżacz I RUS-18-33005 2018-08-19 21:36:16 A1DA4734
252 Ciecierski Dariusz PL-044-18-413 2018-08-19 21:36:22 A1DA09E6
253 Masterbud II PL-012-18-10063 2018-08-19 21:36:28 A1101090
254 D. M. DUNDA PL-0463-18-4309 2018-08-19 21:36:34 A1DA525B
255 Gajewski - Rakowski PL-0394-18-571 2018-08-19 21:36:40 A1DA285A
256 Kulesza Daniel & Anna I PL-013-18-14426 2018-08-19 21:36:46 A110143F
257 Starzec Tadeusz & Sławomir - Team PL-0420-18-3625 2018-08-19 21:41:34 A1DA2A29
258 Van Win Ludwig IV BE-18-2079648 2018-08-19 21:41:43 A1DA2DD1
259 Team Andrzej & Robert PL-014-18-246 2018-08-19 21:41:55 A1DA2AD9
260 WIERZBOWSKI - SOKOŁOWSKI PL-0384-18-178 2018-08-19 21:42:03 A1DA5031
261 Hartog - Halcyon GB-R-18-08726 2018-08-19 21:42:13 A1DA0A10
262 Rafałowski Tadeusz PL-0384-18-2691 2018-08-19 21:42:24 A1101094
263 Kamienowski Jan PL-044-18-634 2018-08-19 21:42:30 A1104CCB
264 Hartog GB-N-18-54912 2018-08-19 21:42:37 A1DA2737
265 Masterbud I PL-012-18-10009 2018-08-19 21:42:46 A1DA4E9B
266 TEAM KOGUCIK PL-0435-18-604 2018-08-19 21:42:51 A1DA3DF3
267 M.W. PL-0211-18-15063 2018-08-19 21:42:57 A1DA1885
268 Szymankowski - Szewczyk PL-0395-18-2041 2018-08-19 21:43:03 A1DA0643
269 Team BXL Brussels I BE-18-6116886 2018-08-19 21:43:10 A1DA197E
270 Gierczak Tadeusz II PL-0163-18-8677 2018-08-19 21:43:17 A11051F1
271 Koluch Tadeusz PL-0473-18-11831 2018-08-19 21:43:24 A1DA0DBE
272 Lorkowski Gregor (Warmia) II DV-03577-18-53 2018-08-19 21:44:03 A1DA018B
273 Rafałowski Tadeusz PL-0384-18-2692 2018-08-19 21:44:09 A1DA0556
274 Kuczyńscy Katarzyna i Marcin PL-0406-18-3638 2018-08-19 21:44:16 A1DA0CC6
275 Henk de Weerd NL-18-1167291 2018-08-19 21:44:22 A1DA4739
276 Lipkiewicz Andrzej & Sobolewski Zdzisław PL-0240-18-741 2018-08-19 21:45:05 A1DA22EB
277 D. M. DUNDA PL-0463-18-4372 2018-08-19 21:45:22 A1DA188D
278 Team Frątczak PL-0187-18-3919 2018-08-19 21:45:28 A1DA4E8E
279 Vanwinkel Jef I BE-18-2000372 2018-08-19 21:45:41 A1DA0834
280 ANDRIEJ & ROMAN UKR-18-2255222 2018-08-19 21:45:48 A1DA0CD8
281 SILICE TEAM PL-0239-18-4568 2018-08-19 21:45:57 A1DA4A55
282 Bączek Jan i Mateusz PL-044-18-16062 2018-08-19 21:46:05 A1DA035D
283 Mroczkowski - Święciński PL-014-18-8285 2018-08-19 21:46:15 A1DA15E0
284 WG CENTRUM PL-0277-18-2745 2018-08-19 21:46:23 A1DA1150
285 Van Loock - Delaet BE-18-2141272 2018-08-19 21:46:30 A1DA0701
286 Nalewajko Teresa PL-011-18-14849 2018-08-19 21:46:37 A110300C
287 Spasówka Sylwester PL-0411-18-210 2018-08-19 21:47:13 A1DA0CCA
288 Geerinckx Luc BE-18-6024345 2018-08-19 21:47:21 A1DA459B
289 OLENDER Krzysztof PL-0239-18-5036 2018-08-19 21:47:35 A1DA00A4
290 Baran Marcin PL-0275-18-5508 2018-08-19 21:47:42 A1104F38
291 Potępski Włodzimierz PL-0211-18-264 2018-08-19 21:47:50 A1DA0838
292 Gański Krzysztof PL-0296-18-170 2018-08-19 21:48:10 A1DA3F0C
293 Jatczak Jarosław II PL-0384-18-13268 2018-08-19 21:48:18 A1DA17B5
294 Żebrowski R. & Wiśniewski A. PL-0466-18-219 2018-08-19 21:48:26 A1DA5251
295 Van Win Ludwig V BE-18-2079663 2018-08-19 21:48:33 A1DA00A6
296 Lipkiewicz Andrzej & Sobolewski Zdzisław PL-0240-18-746 2018-08-19 21:48:42 A1104F92
297 Van Oeckel Bart & Nance BE-18-6058371 2018-08-19 21:48:54 A1DA4A4F
298 Wójcicki & Gryczkowska PL-014-18-443 2018-08-19 21:49:03 A1104BF3
299 Grochowski Robert PL-0464-18-8239 2018-08-19 21:49:11 A1DA1322
300 Urban Mateusz PL-0246-18-7142 2018-08-19 21:49:20 A1DA0922
301 Jermacz - Zdankowski PL-013-18-4549 2018-08-19 21:49:27 A1DA054F
302 Yang JinBiao - Filip Van De Walle BE-18-4213313 2018-08-19 21:50:01 A1DA1968
303 Jermacz - Zdankowski PL-013-18-4540 2018-08-19 21:50:09 A1DA027E
304 Spiegel - Pawlica I PL-0402-18-3789 2018-08-19 21:50:18 A11010A1
305 Laeremans Frans II BE-18-6116875 2018-08-19 21:50:27 A1103B1C
306 Bury Marek PL-0239-18-5316 2018-08-19 21:50:36 A1DA2A34
307 Kulas Przemysław PL-044-18-16355 2018-08-19 21:50:42 A1DA4B36
308 SZKLARZ PL-04-18-8602 2018-08-19 21:50:56 A1DA1967
309 Koluch Tadeusz PL-0473-18-11843 2018-08-19 21:51:04 A1DA17BF
310 Pankiewicz Wojciech BE-18-2143966 2018-08-19 21:51:12 A1DA268E
311 Bednarczyk Krzysztof PL-044-18-14295 2018-08-19 21:51:21 A1DA3E24
312 Dyczewski Łukasz PL-011-18-5194 2018-08-19 21:51:32 A1DA360F
313 Ziarko Zdzisław PL-011-18-9000 2018-08-19 21:51:39 A1DA4E94
314 Pankiewicz Wojciech BE-18-6116931 2018-08-19 21:51:47 A1D9FDBC
315 Laeremans Frans II BE-18-6116873 2018-08-19 21:51:55 A1101AE0
316 Bocheńczak Jan PL-0236-18-3034 2018-08-19 21:52:04 A1100F9F
317 Czar Podbeskidzia PL-018-18-3068 2018-08-19 21:52:22 A1DA0920
318 Vercammen Hok Jos II BE-18-6020591 2018-08-19 21:52:30 A1DA0711
319 Laeremans Frans II BE-18-6116874 2018-08-19 21:52:37 A11040E3
320 Baranowscy P. R. Team PL-03-18-8053 2018-08-19 21:52:46 A1DA063F
321 Wojtek - Paula I PL-0281-18-2129 2018-08-19 21:52:55 A1104E97
322 Team ORZYSZ PL-016-18-5683 2018-08-19 21:53:04 A1102304
323 Krasiński Mirosław GR-18-0925602 2018-08-19 21:53:14 A1DA0BEA
324 Bury Marek PL-0239-18-5386 2018-08-19 21:53:22 A1DA293D
325 Mocarscy Tadeusz i Witold PL-0384-18-3073 2018-08-19 21:53:31 A1DA09DF
326 TEAM KOGUCIK PL-0435-18-611 2018-08-19 21:53:41 A11027D2
327 Pokorski Zdzisław - Piter PL-0488-18-6986 2018-08-19 21:53:52 A1DA4B3E
328 Kowalewski Paweł PL-013-18-7903 2018-08-19 21:54:01 A1DA52FC
329 Płaszczyca Mariusz PL-014-18-8373 2018-08-19 21:54:08 A1DA444A
330 Płaszczyca Mariusz PL-014-18-8424 2018-08-19 21:54:18 A1102C62
331 Mroczkowski - Święciński PL-014-18-440 2018-08-19 21:54:27 A11016F7
332 Kołakowski Jan PL-0241-18-7894 2018-08-19 21:55:08 A1DA1099
333 Sipowicz - Moczydłowski PL-013-18-11918 2018-08-19 21:55:24 A1DA2B0F
334 Spasówka Sylwester PL-0411-18-212 2018-08-19 21:55:33 A1DA534C
335 Rzepka Marek i Marcin PL-0316-18-1739 2018-08-19 21:55:41 A1103FF2
336 MILENA PL-0414-18-18206 2018-08-19 21:55:51 A11028B3
337 Wojciech Sikorski PL-016-18-3493 2018-08-19 21:55:58 A1DA16CE
338 Sobociński Zdzisław II PL-0275-18-5210 2018-08-19 21:56:07 A1DA18A1
339 Drozd Paulina i Dariusz PL-014-18-9228 2018-08-19 21:56:14 A1DA5337
340 Grzankowski Jarosław PL-0466-18-3213 2018-08-19 21:56:28 A110299B
341 Jaguś Roman I PL-0275-18-13973 2018-08-19 21:56:38 A1DA0714
342 SZKLARZ PL-04-18-8631 2018-08-19 21:56:48 A1DA0F72
343 MTM Team PL-0384-18-1118 2018-08-19 21:56:54 A1DA0BD5
344 Wiśniewski Jan II PL-044-18-953 2018-08-19 21:57:04 A1DA4525
345 Kacperski Cezary i Krzysztof I PL-0222-18-5150 2018-08-19 21:57:14 A1DA15EA
346 Wojciech Sikorski PL-016-18-3492 2018-08-19 21:57:25 A1DA4F7B
347 Niezrzeszony PL-0419-18-1291 2018-08-19 21:58:07 A1DA2777
348 Herbots Kobe Kato BE-18-2083543 2018-08-19 21:58:16 A1DA4CFF
349 Herbots Jo BE-18-2135657 2018-08-19 21:58:26 A1DA15E1
350 Filipkowski Mirosław PL-072-18-2916 2018-08-19 21:58:37 A1DA4F45
351 Obrycki Henryk PL-013-18-7713 2018-08-19 21:58:47 A1DA4447
352 Kąklewski - Wiśniewski PL-0384-18-467 2018-08-19 21:58:55 A1DA0C9A
353 Vanwinkel Jef II BE-18-2000368 2018-08-19 21:59:04 A1DA3D9B
354 Mielczarek Mirosław PL-014-18-2511 2018-08-19 21:59:13 A1DA4959
355 Gierczak Tadeusz II PL-0163-18-8665 2018-08-19 21:59:21 A1DA2948
356 Tomalla Chali & Ali DV-0152-18-255 2018-08-19 21:59:28 A1DA17CE
357 Lipiński Marek PL-014-18-6050 2018-08-19 21:59:38 A1102B78
358 Przybysz Zbigniew I PL-0473-18-4097 2018-08-19 21:59:45 A1DA1233
359 Gudz Yevheniy DV-03083-18-1020 2018-08-19 21:59:56 A1DA5212
360 Mączyński Bronisław PL-0285-18-4450 2018-08-19 22:00:07 A1DA179C
361 Henk de Weerd NL-18-1167285 2018-08-19 22:00:17 A1DA0A20
362 Belgavet Seiffert II BE-18-6208262 2018-08-19 22:01:07 A1DA4BC8
363 Warda Mirosław II PL-0211-18-15029 2018-08-19 22:01:17 A1101178
364 Jaguś Roman II PL-0275-18-13985 2018-08-19 22:01:25 A1DA4818
365 Sobociński Zdzisław I PL-092-18-2502 2018-08-19 22:01:34 A11041AF
366 Maciszewski Michał I PL-05-18-7559 2018-08-19 22:01:41 A1DA188F
367 Potępski Włodzimierz PL-0211-18-344 2018-08-19 22:01:50 A1DA114F
368 Stańczak Damian PL-0239-18-2731 2018-08-19 22:01:57 A1DA2859
369 Van Win Ludwig III BE-18-2079638 2018-08-19 22:02:05 A1102F1F
370 Gudz Yevheniy DV-03083-18-1014 2018-08-19 22:02:14 A1DA4A53
371 Lorkowski Gregor (Warmia) I DV-03577-18-58 2018-08-19 22:02:22 A11030F2
372 Kubiszok Artur PL-0491-18-4117 2018-08-19 22:02:34 A11029A0
373 Wójcicki & Gryczkowska PL-014-18-405 2018-08-19 22:02:44 A1DA5429
374 Płaszczyca Mariusz PL-014-18-8385 2018-08-19 22:02:59 A1DA5254
375 Bednarczyk Krzysztof PL-044-18-14204 2018-08-19 22:03:09 A1DA4E8F
376 DLA GRAŻYNKI PL-0425-18-4402 2018-08-19 22:03:19 A1D9FDBB
377 MasterTeam PL-0442-18-650 2018-08-19 22:03:29 A1DA0CD7
378 OLR Kirżacz I UKR-18-2255187 2018-08-19 22:03:47 A1DA0359
379 Kacperski Cezary i Krzysztof II PL-0222-18-5109 2018-08-19 22:03:59 A1DA2689
380 Weksznejder & Święcicki & Przekop PL-011-18-6613 2018-08-19 22:07:16 A1DA2A33
381 Jamiński Antoni PL-030-18-5326 2018-08-19 22:07:23 A1DA5223
382 Niemierka Leszek i Włodzimierz PL-010-18-15159 2018-08-19 22:07:30 A1DA0472
383 Nieradko Marek PL-014-18-1635 2018-08-19 22:07:39 A1DA4364
384 Mamiński Mariusz PL-044-18-9897 2018-08-19 22:07:45 A1104BAC
385 Paszkowski Antoni PL-014-18-5727 2018-08-19 22:07:55 A1104F9D
386 Górecki Rafał PL-0345-18-8103 2018-08-19 22:08:01 A1100EC7
387 Hartog GB-F-18-24577 2018-08-19 22:08:07 A1DA525D
388 Drozd Paulina i Dariusz PL-014-18-9242 2018-08-19 22:08:19 A1102C5D
389 Pawelec Artur PL-0275-18-12089 2018-08-19 22:08:30 A1100FAF
390 SZMAGLIŃSKI JERZY PL-0192-18-1180 2018-08-19 22:08:41 A1104BB0
391 Bocheńczak Jan PL-0236-18-3080 2018-08-19 22:08:48 A1DA264E
392 Laeremans Frans I BE-18-6116921 2018-08-19 22:09:00 A1104D66
393 Bury Marek PL-0239-18-5335 2018-08-19 22:09:10 A1DA0637
394 Baranowscy P. R. Team PL-03-18-8045 2018-08-19 22:09:21 A1DA0FCE
395 Filipkowski Mirosław PL-072-18-2933 2018-08-19 22:09:45 A1DA5250
396 Kuczyńscy Katarzyna i Marcin PL-0406-18-3654 2018-08-19 22:09:55 A1101613
397 Sokółka i Spółka PL-0384-18-220 2018-08-19 22:10:03 A1DA5508
398 Wiśniewski Jan I PL-0384-18-2812 2018-08-19 22:10:12 A1DA0DB6
399 Laeremans Frans II BE-18-6116880 2018-08-19 22:10:19 A1DA4F40
400 Wojtek - Paula I PL-0281-18-2163 2018-08-19 22:10:29 A1DA1045
401 Pawelec Artur PL-0275-18-12540 2018-08-19 22:10:39 A1DA3A7C
402 Nieradko Marek PL-014-18-1628 2018-08-19 22:10:45 A1DA5132
403 Kania Jarosław PL-013-18-11150 2018-08-19 22:10:54 A1DA0268
404 Team ORZYSZ PL-016-18-5681 2018-08-19 22:11:03 A1DA026C
405 Mroczkowski - Święciński PL-014-18-8262 2018-08-19 22:11:14 A1DA0D8D
406 Team ROŚ PL-0239-18-440 2018-08-19 22:11:24 A1105114
407 ALEX PL-012-18-8877 2018-08-19 22:11:33 A11030F7
408 Selwent & Siemianis PL-0346-18-9138 2018-08-19 22:11:44 A1DA25B3
409 Weksznejder & Święcicki & Przekop PL-013-18-11706 2018-08-19 22:11:52 A1DA00AE
410 Pieczara Andrzej PL-024-18-4527 2018-08-19 22:12:08 A1DA1086
411 Rumiński Tomasz PL-0326-18-18171 2018-08-19 22:12:17 A110523A
412 Kubáček Lubomír CZ-0234-18-1203 2018-08-19 22:12:25 A11040E1
413 Lenka i Ninka PL-0457-18-2412 2018-08-19 22:12:34 A1DA35FB
414 MILENA PL-0414-18-18207 2018-08-19 22:12:44 A1DA140A
415 Waliczak Tadeusz PL-0285-18-21010 2018-08-19 22:12:54 A1DA1405
416 Szuniewicz Leon BE-18-2079509 2018-08-19 22:13:00 A1101092
417 Wojtek - Paula I PL-0281-18-2155 2018-08-19 22:13:10 A1DA18B1
418 Gudz Yevheniy DV-03083-18-1030 2018-08-19 22:13:19 A1DA16C8
419 Weksznejder & Święcicki & Przekop PL-013-18-11705 2018-08-19 22:13:26 A1DA45A2
420 Mamiński Mariusz PL-044-18-9898 2018-08-19 22:13:34 A1102B6F
421 Jaguś Roman II PL-0275-18-5902 2018-08-19 22:13:42 A1DA5133
422 Bednarczyk Krzysztof PL-044-18-14206 2018-08-19 22:13:51 A1DA4F5E
423 Kamienowski Jan PL-044-18-666 2018-08-19 22:14:01 A1DA2BF6
424 Niezrzeszony PL-0367-18-11903 2018-08-19 22:14:13 A1DA543B
425 Kulesza Daniel & Anna II PL-013-18-14417 2018-08-19 22:14:33 A1DA091D
426 Kołakowski Jan PL-0384-18-17759 2018-08-19 22:14:41 A1DA4B32
427 Belgavet Seiffert II BE-18-6208261 2018-08-19 22:14:49 A1DA0F6E
428 Maciszewski Michał III PL-05-18-7584 2018-08-19 22:15:01 A1DA5218
429 Mocarscy Tadeusz i Witold PL-0384-18-3185 2018-08-19 22:15:10 A1DA027C
430 R2 SDG Team PL-016-18-8809 2018-08-19 22:15:36 A1DA0269
431 Monika Mazurek - Dzięgielewski - Bebłowski Team PL-0239-18-5533 2018-08-19 22:15:53 A1DA0270
432 Vercammen Hok Jos I BE-18-6020590 2018-08-19 22:16:01 A1DA4E82
433 Tomalla Chali & Ali DV-0270-18-326 2018-08-19 22:16:08 A1DA115A
434 Kacperski Cezary i Krzysztof III PL-0222-18-5146 2018-08-19 22:16:22 A1DA542C
435 Starzec Tadeusz & Sławomir - Team PL-0420-18-3514 2018-08-19 22:16:31 A1DA4F59
436 Turkot Henryk PL-014-18-1120 2018-08-19 22:17:27 A1101EC2
437 Kąklewski - Wiśniewski PL-0384-18-459 2018-08-19 22:20:12 A1DA4960
438 Filipkowski Mariusz PL-013-18-4403 2018-08-19 22:20:29 A1DA00AF
439 Wiśniewski Jan I PL-0384-18-2818 2018-08-19 22:20:42 A1DA2770
440 Olecko Team PL-016-18-1031 2018-08-19 22:21:02 A1104CCC
441 Herbots Kobe Kato BE-18-2083606 2018-08-19 22:21:11 A1DA15E6
442 Bury Marek PL-0239-18-5305 2018-08-19 22:21:21 A1DA0A16
443 Okurowski Marek PL-044-18-7947 2018-08-19 22:21:31 A110507C
444 WG CENTRUM PL-0277-18-2782 2018-08-19 22:21:43 A1DA495B
445 Drozd Paulina i Dariusz PL-014-18-9209 2018-08-19 22:21:53 A1DA25BA
446 Starzec Tadeusz & Sławomir - Team PL-0420-18-3505 2018-08-19 22:22:01 A1DA5143
447 Lorkowski Gregor (Warmia) II DV-04466-18-421 2018-08-19 22:22:09 A11030F9
448 Lorkowski Gregor (Warmia) I DV-04466-18-403 2018-08-19 22:22:18 A1104F7A
449 Nalewajko Teresa PL-011-18-14845 2018-08-19 22:22:30 A1DA3C29
450 Koluch Tadeusz PL-0473-18-11804 2018-08-19 22:22:42 A1DA2699
451 Tomalla Chali & Ali DV-0152-18-4 2018-08-19 22:22:50 A1DA0EA2
452 Nieradko Marek PL-014-18-1632 2018-08-19 22:23:04 A1DA3F0D
453 Kacperski Cezary i Krzysztof III PL-0222-18-5226 2018-08-19 22:23:13 A1DA490B
454 Dzwonkowski & Piorun Team PL-013-18-6864 2018-08-19 22:23:27 A1104F84
455 Van Win Ludwig III BE-18-2079640 2018-08-19 22:24:20 A1DA18A7
456 Pędzich Piotr PL-05-18-16049 2018-08-19 22:24:27 A1DA1889
457 Urban Mateusz PL-0246-18-1228 2018-08-19 22:24:42 A1100DEA
458 Rorat Tomasz PL-045-18-2399 2018-08-19 22:24:56 A1DA4871
459 Piwowarski Ryszard - Kocięcki Aron PL-0243-18-445 2018-08-19 22:25:10 A1DA035E
460 MasterTeam PL-0442-18-623 2018-08-19 22:25:19 A1DA0CD5
461 WARKA PL-011-18-14102 2018-08-19 22:25:34 A1DA0EA4
462 Kubicki Dariusz PL-0243-18-1224 2018-08-19 22:25:47 A1DA5049
463 Haiyue Cherise- Vereyken - Gommers BE-18-6022059 2018-08-19 22:25:57 A1DA0CE0
464 Żebrowski R. & Wiśniewski A. PL-0466-18-221 2018-08-19 22:26:11 A1104BB2
465 GARDOCKI - WESOŁOWSKI PL-014-18-12931 2018-08-19 22:26:21 A1103284
466 Jaguś Roman II PL-0275-18-13971 2018-08-19 22:26:29 A1DA4E7C
467 Krasuski PL-0414-18-9813 2018-08-19 22:26:43 A1DA0390
468 Zajączkowski Wacław Franciszek PL-0240-18-37 2018-08-19 22:27:00 A110118E
469 WIERZBOWSKI - SOKOŁOWSKI PL-0384-18-334 2018-08-19 22:27:17 A1DA15E2
470 Sipowicz - Moczydłowski PL-013-18-11902 2018-08-19 22:27:41 A110135B
471 Rorat Tomasz PL-045-18-2188 2018-08-19 22:27:54 A1DA243C
472 Baran Marcin PL-0275-18-5523 2018-08-19 22:28:07 A1DA063D
473 Team BXL Brussels II BE-18-6116890 2018-08-19 22:28:17 A1DA3C2B
474 Waliczak Tadeusz PL-0285-18-21023 2018-08-19 22:28:32 A1DA2697
475 Sokółka i Spółka PL-0384-18-223 2018-08-19 22:28:44 A1DA49EE
476 Kubiszok Artur PL-0491-18-4114 2018-08-19 22:28:56 A1DA16CC
477 Warda Mirosław II PL-0211-18-15036 2018-08-19 22:29:09 A1104F33
478 Kania Jarosław PL-013-18-11123 2018-08-19 22:29:23 A1DA0A1B
479 Maciorowski Wiesław II PL-014-18-462 2018-08-19 22:29:39 A1DA486F
480 Van Oeckel Bart & Nance BE-18-6058317 2018-08-19 22:29:53 A1DA3B71
481 Zdunczyk Jacek PL-0246-18-9212 2018-08-19 22:30:08 A1DA17CB
482 Grzankowski Jarosław PL-0466-18-3233 2018-08-19 22:30:20 A1DA0924
483 Robbert Ten Berge NL-18-1216558 2018-08-19 22:30:36 A1DA131A
484 Van Loock - Delaet BE-18-2141263 2018-08-19 22:30:51 A1DA512D
485 Kąklewski - Wiśniewski PL-0384-18-443 2018-08-19 22:31:13 A1DA2119
486 Maciszewski Michał II PL-05-18-7579 2018-08-19 22:31:23 A1DA2A2C
487 Team ORZYSZ PL-016-18-5674 2018-08-19 22:31:33 A1DA17BB
488 Macken Tim BE-18-5002775 2018-08-19 22:31:43 A1DA5346
489 WIERZBOWSKI - SOKOŁOWSKI PL-0384-18-373 2018-08-19 22:31:54 A1DA4A4D
490 Maciorowski Wiesław PL-014-18-452 2018-08-19 22:32:10 A1DA4870
491 Hartog - Halcyon DV-08386-18-5029 2018-08-19 22:32:24 A1104DC1
492 Rusinkowski Andrzej PL-0245-18-460 2018-08-19 22:32:40 A1DA0CCF
493 Bocheńczak Jan PL-0236-18-3054 2018-08-19 22:32:55 A1DA22F0
494 Niemierka Leszek i Włodzimierz PL-0178-18-6393 2018-08-19 22:33:07 A1DA5338
495 Kuczyńscy Katarzyna i Marcin PL-0406-18-3617 2018-08-19 22:33:31 A1105156
496 Kacperski Cezary i Krzysztof II PL-0222-18-5140 2018-08-19 22:33:48 A1DA268B
497 Kulesza Daniel & Anna I PL-013-18-14411 2018-08-19 22:34:02 A1DA5512
498 Warda Mirosław III PL-0211-18-15197 2018-08-19 22:34:20 A11038E4
499 DLA GRAŻYNKI PL-0425-18-4410 2018-08-19 22:34:34 A1DA0470
500 Koluch Tadeusz PL-0473-18-11801 2018-08-19 22:34:46 A1DA4E8A
501 Nowaczyk Tadeusz PL-065-18-6931 2018-08-19 22:34:58 A1DA0277
502 Drozd Paulina i Dariusz PL-014-18-9210 2018-08-19 22:39:52 A1DA5257
503 Team ROŚ PL-0239-18-449 2018-08-19 22:40:11 A1DA1325
504 Faszcza Jerzy PL-014-18-3838 2018-08-19 22:40:25 A1DA521F
505 JANUSZ & TEŚCIOWA PL-0333-18-3271 2018-08-19 22:40:36 A1DA5035
506 Brzozowy Mateusz PL-044-18-4001 2018-08-19 22:40:46 A1DA1096
507 Herbots Kobe Kato BE-18-2083564 2018-08-19 22:40:57 A1DA038E
508 Kowalewski Paweł PL-013-18-7917 2018-08-19 22:41:05 A1DA4F46
509 Van Win Ludwig II BE-18-2079643 2018-08-19 22:41:15 A1DA4C2A
510 BANITA PL-0384-18-727 2018-08-19 22:41:22 A1DA1093
511 Van Win Ludwig II BE-18-2079666 2018-08-19 22:41:29 A1DA027F
512 Olszak Artur i Damian PL-013-18-5307 2018-08-19 22:41:40 A1DA3530
513 Krasuski PL-0414-18-9817 2018-08-19 22:41:49 A1DA0921
514 Vanonckelen - Leeten BE-18-5069702 2018-08-19 22:41:55 A1DA070C
515 Van Win Ludwig V BE-18-2079650 2018-08-19 22:42:05 A1105080
516 Stańczak Damian PL-0239-18-2741 2018-08-19 22:42:43 A1DA4640
517 Jatczak Jarosław I PL-0384-18-13223 2018-08-19 22:43:27 A1DA16CD
518 Herbots Kobe Kato BE-18-2083607 2018-08-19 22:43:38 A1DA486E
519 Van Win Ludwig I BE-18-2079657 2018-08-19 22:43:49 A1103010
520 KIEDA - WASILEWSKI PL-016-18-2907 2018-08-19 22:44:06 A1DA14F3
521 MILENA PL-0414-18-18039 2018-08-19 22:44:16 A1DA2ADA
522 Hartog - Halcyon GB-R-18-08727 2018-08-19 22:44:32 A1DA503E
523 Bączek Jan i Mateusz PL-044-18-16068 2018-08-19 22:44:41 A1DA035F
524 Laeremans Frans II BE-18-6116887 2018-08-19 22:44:49 A11051FF
525 Grzankowski Jarosław PL-0466-18-3237 2018-08-19 22:44:59 A1DA14FD
526 Maciszewski Michał III PL-0425-18-16278 2018-08-19 22:45:04 A110136A
527 Jatczak Jarosław II PL-0384-18-13266 2018-08-19 22:45:13 A1DA122E
528 Niemierka Leszek i Włodzimierz PL-0178-18-6397 2018-08-19 22:45:36 A11004EF
529 Ciecierski Dariusz PL-044-18-417 2018-08-19 22:45:42 A1DA026D
530 Czerwiński Sławomir PL-03-18-812 2018-08-19 22:45:50 A1DA1886
531 M.W. PL-0488-18-1108 2018-08-19 22:46:14 A1DA14FF
532 Baranowscy P. R. Team PL-03-18-8010 2018-08-19 22:46:35 A1DA043B
533 Mocarscy Tadeusz i Witold PL-0384-18-3035 2018-08-19 22:47:02 A1DA09DA
534 Mocarscy Tadeusz i Witold PL-0384-18-3099 2018-08-19 22:47:33 A11025AB
535 Geerinckx Luc BE-18-6024348 2018-08-19 22:48:01 A1DA043C
536 Piwowarczyk Adrian i Ewelina MWG Dobczyce PL-0196-18-36 2018-08-19 22:48:22 A1DA5264
537 R2 SDG Team PL-0383-18-7712 2018-08-19 22:48:36 A1DA0C98
538 Warda Mirosław I PL-0211-18-15028 2018-08-19 22:48:44 A1DA293E
539 Kozakowski Andrzej PL-0192-18-1036 2018-08-19 22:48:52 A1DA084A
540 Pankiewicz Wojciech BE-18-2143989 2018-08-19 22:49:02 A1DA1152
541 Barszczewski Zenon PL-014-18-10523 2018-08-19 22:49:12 A1DA2B17
542 Van Oeckel Bart & Nance BE-18-6058361 2018-08-19 22:49:24 A1DA0836
543 Makarewicz Team PL-013-18-5037 2018-08-19 22:49:36 A1DA0C9B
544 Jatczak Jarosław II PL-0384-18-13272 2018-08-19 22:49:47 A1DA4733
545 Sipowicz - Moczydłowski PL-013-18-11917 2018-08-19 22:49:57 A1DA16C7
546 Bączek Jan i Mateusz PL-044-18-16053 2018-08-19 22:50:07 A1DA15DC
547 Ciecierski Dariusz PL-044-18-423 2018-08-19 22:50:32 A1DA4EA1
548 Lorkowski Gregor (Warmia) I DV-03577-18-55 2018-08-19 22:50:41 A1DA25BF
549 WIERZBOWSKI - SOKOŁOWSKI PL-0384-18-182 2018-08-19 22:50:55 A1DA5300
550 Team Kania + Soliwoda PL-013-18-11131 2018-08-19 22:51:07 A1DA109B
551 Kawecki Waldemar PL-016-18-4493 2018-08-19 22:51:19 A1DA521C
552 Van Win Ludwig V BE-18-2079637 2018-08-19 22:51:30 A1DA026E
553 Boboc Marius BE-18-2079356 2018-08-19 22:51:41 A1103E25
554 G & S Team PL-0384-18-7175 2018-08-19 22:51:53 A1104E50
555 Pankiewicz Wojciech BE-18-2143980 2018-08-19 22:52:20 A1102B7B
556 MILENA PL-0414-18-18065 2018-08-19 22:53:41 A1100BCA
557 KORSZUN - MURAWSKI PL-0239-18-12247 2018-08-19 22:53:56 A110152F
558 Selwent & Siemianis PL-0346-18-9130 2018-08-19 22:54:12 A1DA100D
559 Wójcicki & Gryczkowska PL-014-18-442 2018-08-19 22:54:25 A1DA4642
560 KIEDA - WASILEWSKI PL-013-18-10067 2018-08-19 22:54:47 A1DA08F1
561 Zajączkowski Wacław Franciszek PL-0240-18-31 2018-08-19 22:56:09 A1DA4647
562 Maładzieżnaja Kamanda PL-013-18-9119 2018-08-19 22:56:16 A1DA4E7B
563 Sipowicz - Moczydłowski PL-013-18-11919 2018-08-19 22:56:25 A1DA055D
564 Olecko Team PL-016-18-4998 2018-08-19 22:56:34 A1104C70
565 Yang JinBiao - Filip Van De Walle BE-18-4213318 2018-08-19 22:56:41 A1DA257B
566 Kuczyńscy Katarzyna i Marcin PL-0406-18-3668 2018-08-19 22:56:55 A1DA114B
567 Sobociński Zdzisław II PL-0275-18-5289 2018-08-19 22:57:05 A1DA542E
568 Wojtek - Paula II PL-0281-18-2168 2018-08-19 22:57:14 A1DA4F75
569 M.W. PL-0488-18-1105 2018-08-19 22:57:24 A1101DD1
570 Czerwiński Sławomir PL-03-18-872 2018-08-19 22:57:40 A1DA18A5
571 Jezierski Marek PL-013-18-9549 2018-08-19 22:57:57 A1DA109C
572 Maciszewski Michał I PL-05-18-7561 2018-08-19 22:58:03 A1DA2857
573 MAŁY PL-0383-18-7728 2018-08-19 22:58:14 A1DA2ADD
574 Team ROŚ PL-0239-18-20 2018-08-19 22:58:23 A110118B
575 Bieniek Dariusz S-020-18-74 2018-08-19 22:58:30 A1D9FD2E
576 Pokorski Zdzisław - Piter PL-0488-18-6989 2018-08-19 22:58:51 A1DA285D
577 Pieczara Andrzej PL-024-18-4514 2018-08-19 22:58:59 A1DA17B9
578 Jezierski Marek PL-013-18-9521 2018-08-19 22:59:06 A1DA4963
579 Filipkowski Mirosław PL-072-18-2929 2018-08-19 22:59:14 A1DA0717
580 Czerwiński Sławomir 2 PL-03-18-908 2018-08-19 22:59:27 A1DA4F44
581 Team ORZYSZ PL-016-18-5684 2018-08-19 22:59:45 A1DA0393
582 Jatczak Jarosław I PL-0384-18-13232 2018-08-19 22:59:55 A1DA0442
583 Najda Ryszard PL-0384-18-3749 2018-08-19 23:00:01 A1DA2575
584 D. M. DUNDA PL-0463-18-4311 2018-08-19 23:00:13 A1DA25B6
585 Masterbud II PL-012-18-10028 2018-08-19 23:00:23 A1100EB9
586 Wiśniewski Jan II PL-044-18-928 2018-08-19 23:00:31 A1DA2CEC
587 Maciszewski Michał I PL-05-18-7594 2018-08-19 23:00:38 A1DA2B19
588 Filipkowski Mariusz PL-013-18-4404 2018-08-19 23:00:54 A1102960
589 Olecko Team PL-016-18-1218 2018-08-19 23:01:02 A1DA490C
590 MAŁY PL-0383-18-7704 2018-08-19 23:01:14 A1DA2694
591 DLA GRAŻYNKI PL-0425-18-4450 2018-08-19 23:01:41 A1DA0559
592 Team BXL Brussels I BE-18-6116888 2018-08-19 23:01:49 A1DA285B
593 Yang JinBiao - Filip Van De Walle BE-18-4213316 2018-08-19 23:01:58 A1DA131C
594 Górecki Rafał PL-0345-18-8093 2018-08-19 23:02:09 A1DA0ACE
595 Nalewajko Teresa PL-011-18-14850 2018-08-19 23:02:20 A1DA5170
596 Haiyue Cherise- Vereyken - Gommers BE-18-6022061 2018-08-19 23:02:31 A1102B84
597 D. M. DUNDA PL-0463-18-4305 2018-08-19 23:02:44 A1DA38B2
598 Gryglik Bogusław PL-0384-18-2527 2018-08-19 23:02:56 A110299D
599 Czerwiński Sławomir PL-03-18-808 2018-08-19 23:03:11 A1DA17A2
600 Pędzich Piotr PL-05-18-16015 2018-08-19 23:03:21 A1DA5423
601 Kawecki Waldemar PL-016-18-4483 2018-08-19 23:03:34 A1DA2116
602 Kubicki Dariusz PL-0243-18-1261 2018-08-19 23:04:08 A1DA5262
603 Kulesza Daniel & Anna I PL-013-18-14420 2018-08-19 23:04:20 A1DA4E88
604 Baran Marcin PL-0275-18-5531 2018-08-19 23:04:41 A1DA3D9E
605 Monika Mazurek - Dzięgielewski - Bebłowski Team PL-0239-18-5532 2018-08-19 23:04:57 A1DA4F43
606 Grzankowski J. & Kuczyński J. PL-0466-18-3296 2018-08-19 23:05:49 A1DA4DDB
607 WARKA PL-011-18-14101 2018-08-19 23:05:56 A1DA17B7
608 Baranowscy P. R. Team PL-03-18-7791 2018-08-19 23:06:09 A1102A8B
609 Potępski Włodzimierz PL-0211-18-311 2018-08-19 23:06:19 A1DA0DAC
610 R2 SDG Team PL-016-18-8807 2018-08-19 23:06:29 A1101CDF
611 Team Kania + Soliwoda PL-013-18-11148 2018-08-19 23:06:45 A1DA550F
612 Zdunczyk Jacek PL-0246-18-9241 2018-08-19 23:07:01 A1DA0932
613 Najda Ryszard PL-0384-18-3750 2018-08-19 23:07:13 A1DA3DB0
614 Kubiszok Artur PL-0491-18-4107 2018-08-19 23:07:27 A1104BB4
615 Potępski Włodzimierz PL-0211-18-303 2018-08-19 23:07:42 A1DA4F49
616 Kacperski Cezary i Krzysztof I PL-0222-18-5110 2018-08-19 23:07:56 A1DA0560
617 Filipkowski Mariusz PL-013-18-6865 2018-08-19 23:08:13 A1DA4BC9
618 TJW PL-0219-18-8064 2018-08-19 23:08:26 A1DA5141
619 Maciszewski Michał III PL-0425-18-16206 2018-08-19 23:08:38 A1DA115D
620 MAŁY PL-0383-18-7708 2018-08-19 23:08:53 A1DA100E
621 Pieczara Andrzej PL-024-18-4515 2018-08-19 23:09:12 A1DA0633
622 Krasuski PL-0414-18-9814 2018-08-19 23:09:27 A1DA0E9C
623 Mroczkowski - Święciński PL-014-18-8266 2018-08-19 23:09:36 A1101177
624 Najda Ryszard PL-0384-18-3748 2018-08-19 23:09:46 A1DA09D9
625 DLA GRAŻYNKI PL-0425-18-4429 2018-08-19 23:09:57 A1DA2778
626 Kulesza Daniel & Anna II PL-013-18-14442 2018-08-19 23:10:08 A1102A85
627 Gajewski - Rakowski PL-013-18-6341 2018-08-19 23:10:20 A1102D39
628 ALEX PL-012-18-8883 2018-08-19 23:10:29 A1DA5221
629 Team Kania + Soliwoda PL-013-18-11126 2018-08-19 23:10:42 A1DA15E9
630 MTM Team PL-0384-18-1128 2018-08-19 23:11:03 A1DA091E
631 Team ORZYSZ PL-016-18-5665 2018-08-19 23:11:11 A1DA25AC
632 Drapa Andreas DV-01769-18-432 2018-08-19 23:11:30 A1DA18A9
633 SZKLARZ PL-04-18-8630 2018-08-19 23:11:41 A11042AE
634 Pokorski Zdzisław - Piter PL-0488-18-6988 2018-08-19 23:11:57 A1102482
635 Masterbud I PL-012-18-10014 2018-08-19 23:12:09 A1DA188A
636 Belgavet Seiffert I BE-18-6208271 2018-08-19 23:12:22 A1DA1887
637 Vanwinkel Jef I BE-18-2000371 2018-08-19 23:12:36 A1DA026F
638 ALEX PL-012-18-8881 2018-08-19 23:12:48 A1DA459D
639 Gryglik Bogusław PL-0384-18-2504 2018-08-19 23:25:44 A1DA4A54
640 Wiśniewski Jan II PL-0384-18-2882 2018-08-19 23:25:57 A1DA3DF0
641 Van Oeckel Bart & Nance BE-18-6058348 2018-08-19 23:26:12 A11010A4
642 Grochowski Robert PL-0464-18-8293 2018-08-19 23:26:37 A1DA512E