MWG Mazury > Wyniki lotu

Lista startowa: 1 Lot konkursowy


L.p. Hodowca Numer obrączki rodowej / Pigeon number Koszowanie Transponder
1 Kacperski Cezary i Krzysztof I PL-0222-18-5149 2018-08-05 21:34:23 A1DA188B
2 Olszak Artur i Damian PL-013-18-5302 2018-08-05 21:37:33 A11005D1
3 Czuper - Olszewski PL-011-18-5868 2018-08-05 21:37:58 A1DA4697
4 Team Andrzej & Robert PL-014-18-243 2018-08-05 21:38:12 A1DA114A
5 Lorkowski Gregor (Warmia) II DV-18-04466-405 2018-08-05 21:38:36 A110456A
6 Czar Podbeskidzia PL-018-18-3112 2018-08-05 21:38:54 A1DA4EA0
7 Turkot Henryk PL-014-18-1120 2018-08-05 21:39:09 A1101EC2
8 Gierczak Tadeusz II PL-0163-18-8677 2018-08-05 21:39:19 A11051F1
9 Mamiński Mariusz PL-044-18-9897 2018-08-05 21:39:45 A1104BAC
10 Gierczak Tadeusz II PL-0163-18-8663 2018-08-05 21:39:55 A110094E
11 Team Kania + Soliwoda PL-013-18-11121 2018-08-05 21:40:03 A1DA108E
12 Herbots Jo BE-18-2135642 2018-08-05 21:40:15 A1103D38
13 Grzankowski Jarosław PL-0466-18-3284 2018-08-05 21:40:27 A1DA2A30
14 Sokółka i Spółka PL-0384-18-204 2018-08-05 21:48:19 A1DA018C
15 OLENDER Krzysztof PL-0239-18-5005 2018-08-05 21:48:24 A1DA550A
16 Nieradko Marek PL-014-18-1628 2018-08-05 21:54:40 A1DA5132
17 Paszkowski Antoni PL-014-18-5702 2018-08-05 21:54:48 A1DA35FD
18 Maciszewski Michał III PL-05-18-7584 2018-08-05 21:55:00 A1DA5218
19 Rafałowski Tadeusz PL-0384-18-2692 2018-08-05 21:55:09 A1DA0556
20 Laeremans Frans I BE-18-6116891 2018-08-05 21:57:11 A1DA09D8
21 Piwowarczyk Adrian i Ewelina MWG Dobczyce PL-0196-18-36 2018-08-05 21:58:02 A1DA5264
22 Herbots Jo BE-18-2135656 2018-08-05 21:58:08 A1DA053C
23 Wójcicki & Gryczkowska PL-014-18-445 2018-08-05 21:58:41 A1104C6E
24 Kowalewski Paweł PL-013-18-7905 2018-08-05 21:58:51 A1DA5142
25 Wojtek - Paula II PL-0281-18-2134 2018-08-05 21:58:59 A1DA22EF
26 Kołakowski Jan PL-0241-18-7894 2018-08-05 21:59:10 A1DA1099
27 Płaszczyca Mariusz PL-014-18-8430 2018-08-05 21:59:19 A1DA4B3B
28 Team BXL Brussels II BE-18-6116869 2018-08-05 21:59:28 A1DA0276
29 Warda Mirosław II PL-0211-18-15029 2018-08-05 21:59:40 A1101178
30 Gryglik Bogusław PL-0384-18-2518 2018-08-05 21:59:48 A1101184
31 Piwowarski Ryszard - Kocięcki Aron PL-0243-18-445 2018-08-05 21:59:59 A1DA035E
32 Laeremans Frans I BE-18-6116878 2018-08-05 22:00:07 A1DA2695
33 MasterTeam II PL-0442-18-629 2018-08-05 22:00:15 A1102308
34 Sobociński Zdzisław II PL-0275-18-5212 2018-08-05 22:00:25 A1DA2C01
35 Grzankowski Jarosław PL-0466-18-3221 2018-08-05 22:01:36 A11027C6
36 Macken Tim BE-18-6249229 2018-08-05 22:01:44 A1DA14FB
37 ALEX PL-012-18-8881 2018-08-05 22:01:52 A1DA459D
38 Warda Mirosław I PL-0211-18-15012 2018-08-05 22:02:02 A1DA1092
39 Pokorski Zdzisław - Piter PL-0488-18-6986 2018-08-05 22:02:10 A1DA4B3E
40 Rusinkowski Andrzej PL-0245-18-460 2018-08-05 22:02:27 A1DA0CCF
41 Jaguś Roman II PL-0275-18-13985 2018-08-05 22:02:42 A1DA4818
42 Bączek Jan i Mateusz PL-044-18-16068 2018-08-05 22:02:52 A1DA035F
43 Vanonckelen - Leeten BE-18-5069708 2018-08-05 22:03:02 A1DA5044
44 Jaguś Roman I PL-0275-18-13972 2018-08-05 22:03:11 A1DA1884
45 Kulas Przemysław PL-044-18-16355 2018-08-05 22:03:26 A1DA4B36
46 Belgavet Seiffert I BE-18-6208268 2018-08-05 22:03:39 A1DA0468
47 Nalewajko Teresa PL-011-18-14845 2018-08-05 22:03:43 A1DA3C29
48 Maciorowski Wiesław II PL-014-18-462 2018-08-05 22:03:52 A1DA486F
49 MTM Team PL-0384-18-1128 2018-08-05 22:03:59 A1DA091E
50 Sprycha Łukasz PL-0468-18-11441 2018-08-05 22:04:08 A1DA269F
51 Belgavet Seiffert I BE-18-6208267 2018-08-05 22:04:16 A1DA061D
52 SZKLARZ PL-04-18-8602 2018-08-05 22:04:24 A1DA1967
53 Barszczewski Zenon PL-014-18-10550 2018-08-05 22:04:40 A1DA4B35
54 Team BXL Brussels II BE-18-6116881 2018-08-05 22:04:48 A1DA1085
55 MAŁY PL-0383-18-7708 2018-08-05 22:05:21 A1DA100E
56 Robbert Ten Berge NL-18-1216596 2018-08-05 22:05:32 A1100EBF
57 ANDRIEJ & ROMAN 2 UKR-18-2255205 2018-08-05 22:05:42 A1DA5435
58 Górecki Rafał PL-0345-18-8093 2018-08-05 22:05:52 A1DA0ACE
59 Wojciech Sikorski PL-016-18-3492 2018-08-05 22:06:36 A1DA4F7B
60 Vanhee Annemie BE-18-3108207 2018-08-05 22:07:07 A1DA0554
61 Czar Podbeskidzia PL-018-18-3088 2018-08-05 22:10:37 A1DA4F51
62 Team Andrzej & Robert PL-014-18-8270 2018-08-05 22:10:53 A1DA2A2D
63 Van Win Ludwig IV BE-18-2079653 2018-08-05 22:11:17 A1DA17B4
64 Obrycki Henryk PL-013-18-7733 2018-08-05 22:11:26 A11040E2
65 Mroczkowski - Święciński PL-014-18-8262 2018-08-05 22:11:37 A1DA0D8D
66 G & S Team PL-0384-18-7175 2018-08-05 22:11:46 A1104E50
67 Maciszewski Michał II PL-05-18-7569 2018-08-05 22:11:55 A1DA5353
68 Jatczak Jarosław II PL-0384-18-13215 2018-08-05 22:12:02 A1DA5427
69 GARDOCKI - WESOŁOWSKI PL-014-18-6908 2018-08-05 22:12:11 A1DA0A1A
70 Geerinckx Luc BE-18-6024348 2018-08-05 22:12:17 A1DA043C
71 Obrycki Henryk PL-013-18-7713 2018-08-05 22:12:26 A1DA4447
72 Jezierski Marek PL-013-18-9507 2018-08-05 22:12:36 A110108E
73 Niezrzeszony PL-0419-18-1289 2018-08-05 22:12:56 A1DA4EA3
74 Gierczak Tadeusz II PL-0163-18-8676 2018-08-05 22:13:09 A1DA3DA0
75 Sprycha Łukasz PL-0468-18-11369 2018-08-05 22:13:19 A1103F8E
76 Ziarko Zdzisław PL-011-18-8996 2018-08-05 22:13:30 A1DA131E
77 Pankiewicz Wojciech BE-18-6116932 2018-08-05 22:13:45 A1DA123B
78 Kania Jarosław PL-013-18-11135 2018-08-05 22:13:53 A1DA0361
79 Kulesza Daniel & Anna I PL-013-18-14412 2018-08-05 22:14:12 A1DA542D
80 Maciorowski Wiesław PL-014-18-456 2018-08-05 22:15:06 A1DA2BF9
81 D. M. DUNDA PL-0463-18-4309 2018-08-05 22:15:12 A1DA525B
82 Piwowarski Ryszard - Kocięcki Aron PL-0243-18-426 2018-08-05 22:15:22 A1DA4365
83 Team Frątczak PL-0187-18-3919 2018-08-05 22:15:28 A1DA4E8E
84 DLA GRAŻYNKI PL-0425-18-4429 2018-08-05 22:15:40 A1DA2778
85 WG CENTRUM PL-0277-18-2775 2018-08-05 22:15:49 A1DA5260
86 Nalewajko Teresa PL-011-18-14847 2018-08-05 22:15:52 A1DA0CDA
87 Bujkowski Jerzy PL-011-18-1420 2018-08-05 22:16:04 A1104A0E
88 OLR Kirżacz II RUS-18-33001 2018-08-05 22:16:12 A1DA17B3
89 Masterbud I PL-012-18-10007 2018-08-05 22:16:19 A1DA018D
90 Czerwiński Sławomir PL-03-18-839 2018-08-05 22:16:28 A1DA4EAD
91 Lorkowski Gregor (Warmia) II DV-03577-18-53 2018-08-05 22:16:37 A1DA018B
92 Belgavet Seiffert II BE-18-6208202 2018-08-05 22:16:57 A1DA3DF5
93 JANUSZ & TEŚCIOWA PL-0333-18-3277 2018-08-05 22:17:05 A1DA0E9E
94 Robbert Ten Berge NL-18-1216597 2018-08-05 22:17:14 A1DA0837
95 Żebrowski R. & Wiśniewski A. PL-0466-18-281 2018-08-05 22:17:22 A1DA4A52
96 Warda Mirosław I PL-0211-18-15103 2018-08-05 22:17:31 A1102C53
97 Team Kania + Soliwoda PL-013-18-11147 2018-08-05 22:17:42 A1DA4EAB
98 Vanwinkel Jef II BE-18-2000401 2018-08-05 22:17:52 A1101366
99 Team BXL Brussels I BE-18-6116888 2018-08-05 22:18:34 A1DA285B
100 Szymankowski - Szewczyk PL-0395-18-2041 2018-08-05 22:18:43 A1DA0643
101 Mamiński Mariusz PL-044-18-9829 2018-08-05 22:18:53 A1DA1A40
102 Piwowarski Ryszard - Kocięcki Aron PL-044-18-14931 2018-08-05 22:19:02 A1DA0709
103 Obrycki Henryk PL-013-18-7721 2018-08-05 22:19:09 A110516E
104 Faszcza Jerzy PL-014-18-3835 2018-08-05 22:19:19 A1DA4F70
105 Team BXL Brussels I BE-18-6116886 2018-08-05 22:19:27 A1DA197E
106 Wojtek - Paula I PL-0281-18-2131 2018-08-05 22:19:35 A1DA4DA5
107 Warda Mirosław III PL-0211-18-15196 2018-08-05 22:19:45 A1DA0708
108 Rzepka Marek i Marcin PL-0316-18-1764 2018-08-05 22:20:08 A1DA45A5
109 Piwowarczyk Adrian i Ewelina MWG Dobczyce PL-0196-18-43 2018-08-05 22:20:16 A1DA5065
110 Gudz Yevheniy DV-03083-18-1030 2018-08-05 22:20:24 A1DA16C8
111 Gański Krzysztof PL-0296-18-173 2018-08-05 22:20:34 A1DA42B0
112 Palarski Dominik PL-0417-18-1623 2018-08-05 22:20:48 A1DA188E
113 WARKA PL-011-18-14101 2018-08-05 22:21:12 A1DA17B7
114 Team BXL Brussels I BE-18-6116876 2018-08-05 22:21:18 A1DA0926
115 Krasuski PL-0414-18-9805 2018-08-05 22:21:28 A1DA077E
116 OLR Kirżacz I RUS-18-33044 2018-08-05 22:21:35 A1DA17CC
117 KIEDA - WASILEWSKI PL-013-18-10067 2018-08-05 22:21:45 A1DA08F1
118 GARDOCKI - WESOŁOWSKI PL-014-18-6918 2018-08-05 22:22:35 A1DA4AE6
119 Weksznejder & Święcicki & Przekop PL-013-18-12956 2018-08-05 22:22:41 A1DA026B
120 Jatczak Jarosław I PL-0384-18-13252 2018-08-05 22:22:58 A1DA2CE9
121 Warda Mirosław I PL-0211-18-15016 2018-08-05 22:23:07 A1DA18AB
122 Herbots Kobe Kato BE-18-2083602 2018-08-05 22:23:17 A1DA25B8
123 Janicki Marian - Kurcaba Eugeniusz PL-0239-18-616 2018-08-05 22:23:28 A1100FB4
124 Masterbud I PL-012-18-10029 2018-08-05 22:23:44 A1DA077D
125 D. M. DUNDA PL-0463-18-4367 2018-08-05 22:23:53 A1101448
126 Sobociński Zdzisław I PL-092-18-2527 2018-08-05 22:24:08 A1DA1410
127 Hartog GB-F-18-24523 2018-08-05 22:24:12 A1DA1412
128 Bieniek Dariusz S-020-18-113 2018-08-05 22:24:30 A1DA4ADF
129 Masterbud I PL-012-18-10009 2018-08-05 22:24:48 A1DA4E9B
130 Starzec Tadeusz & Sławomir - Team PL-0420-18-3616 2018-08-05 22:24:54 A1DA0DB2
131 Van Win Ludwig V BE-18-2079662 2018-08-05 22:25:04 A1DA4BCA
132 Mielczarek Mirosław PL-014-18-2523 2018-08-05 22:25:09 A1DA1097
133 MTM Team PL-0384-18-1125 2018-08-05 22:25:19 A1DA0DB1
134 M.W. PL-0211-18-15099 2018-08-05 22:25:27 A1DA4CB5
135 Czuper - Olszewski PL-011-18-4416 2018-08-05 22:25:35 A1103D40
136 MILENA PL-0414-18-18039 2018-08-05 22:25:46 A1DA2ADA
137 Pędzich Piotr PL-05-18-16021 2018-08-05 22:26:08 A1DA0565
138 Dzwonkowski & Piorun Team PL-044-18-8480 2018-08-05 22:26:39 A1DA2CE8
139 BANITA PL-0384-18-916 2018-08-05 22:26:46 A1DA4CF9
140 Van Win Ludwig III BE-18-2079638 2018-08-05 22:26:56 A1102F1F
141 Grzankowski J. & Kuczyński J. PL-0466-18-3234 2018-08-05 22:27:04 A1DA25AA
142 Koluch Tadeusz PL-0473-18-11831 2018-08-05 22:27:11 A1DA0DBE
143 Van Loock - Delaet BE-18-2141275 2018-08-05 22:27:20 A1DA495F
144 Górecki Rafał PL-0345-18-8104 2018-08-05 22:27:29 A1101DC9
145 Van Win Ludwig II BE-18-2079656 2018-08-05 22:27:38 A1DA14F9
146 Team BXL Brussels II BE-18-6116871 2018-08-05 22:27:45 A1DA15E5
147 ALEX PL-012-18-8877 2018-08-05 22:27:51 A11030F7
148 Grochowski Robert PL-0464-18-8261 2018-08-05 22:28:01 A1104F39
149 Lorkowski Gregor (Warmia) I DV-04466-18-415 2018-08-05 22:28:11 A1104BB6
150 Maładzieżnaja Kamanda PL-013-18-9145 2018-08-05 22:28:24 A1DA1A43
151 Wójcicki & Gryczkowska PL-014-18-442 2018-08-05 22:28:43 A1DA4642
152 Lenka i Ninka PL-0457-18-2412 2018-08-05 22:28:50 A1DA35FB
153 Bocheńczak Jan PL-0236-18-3080 2018-08-05 22:29:01 A1DA264E
154 Van Win Ludwig IV BE-18-2079652 2018-08-05 22:30:21 A1DA140F
155 Filipkowski Mirosław PL-072-18-2929 2018-08-05 22:30:36 A1DA0717
156 Jaguś Roman II PL-0275-18-13984 2018-08-05 22:30:46 A1DA02AE
157 Jatczak Jarosław II PL-0384-18-13261 2018-08-05 22:31:30 A1DA2B12
158 Szuniewicz Leon BE-18-2079444 2018-08-05 22:31:46 A1101533
159 Wojtek - Paula II PL-0281-18-2168 2018-08-05 22:31:54 A1DA4F75
160 Rompca Piotr PL-060-18-9207 2018-08-05 22:32:02 A1DA4B3D
161 Czerwiński Sławomir PL-03-18-860 2018-08-05 22:32:11 A1DA2CE5
162 Masterbud II PL-012-18-10033 2018-08-05 22:32:21 A1DA1321
163 Grochowski Robert PL-0464-18-8239 2018-08-05 22:32:37 A1DA1322
164 Geerinckx Luc BE-18-6024345 2018-08-05 22:32:46 A1DA459B
165 Spasówka Sylwester PL-0411-18-212 2018-08-05 22:32:55 A1DA534C
166 Hartog - Halcyon GB-E-18-21836 2018-08-05 22:33:04 A1102089
167 Czar Podbeskidzia PL-018-18-3094 2018-08-05 22:33:19 A1DA3D9F
168 KIEDA - WASILEWSKI PL-013-18-10026 2018-08-05 22:33:28 A1DA4451
169 Bednarczyk Krzysztof PL-044-18-444 2018-08-05 22:33:38 A1DA2A2A
170 Dzwonkowski & Piorun Team PL-044-18-8457 2018-08-05 22:33:48 A1DA4AE4
171 Bieniek Dariusz S-020-18-145 2018-08-05 22:33:57 A1DA459E
172 Vercammen Hok Jos II BE-18-6020568 2018-08-05 22:34:06 A1DA0F70
173 Monika Mazurek - Dzięgielewski - Bebłowski Team PL-0239-18-5511 2018-08-05 22:34:26 A1DA2687
174 Olszak Artur i Damian PL-013-18-5307 2018-08-05 22:34:34 A1DA3530
175 KIEDA - WASILEWSKI PL-013-18-10022 2018-08-05 22:34:44 A1DA063A
176 Turkot Henryk PL-014-18-1102 2018-08-05 22:35:18 A1DA5425
177 Belgavet Seiffert I BE-18-6208201 2018-08-05 22:35:38 A1DA5043
178 Maciszewski Michał III PL-0425-18-16278 2018-08-05 22:35:42 A110136A
179 Mączyński Bronisław PL-0285-18-4470 2018-08-05 22:35:52 A1DA0467
180 Krasiński Mirosław GR-18-0925602 2018-08-05 22:36:01 A1DA0BEA
181 Mielczarek Mirosław PL-014-18-2525 2018-08-05 22:36:09 A1DA472F
182 Sobociński Zdzisław I PL-092-18-2524 2018-08-05 22:36:18 A1DA4E99
183 Mamiński Mariusz PL-044-18-9876 2018-08-05 22:37:27 A1DA15DE
184 Stachelscy PL-013-18-4916 2018-08-05 22:37:45 A1100EC8
185 Kozakowski Andrzej PL-0192-18-1031 2018-08-05 22:38:12 A110144F
186 Prusaczyk Roman PL-044-18-8088 2018-08-05 22:38:33 A1DA0DC5
187 OLR Kirżacz II RUS-18-33038 2018-08-05 22:38:42 A1DA047F
188 Filipkowski Mirosław PL-072-18-2933 2018-08-05 22:39:00 A1DA5250
189 Mielczarek Mirosław PL-014-18-2502 2018-08-05 22:39:12 A1DA534A
190 SILICE TEAM PL-0239-18-4579 2018-08-05 22:39:26 A1102A95
191 Makarewicz Team PL-013-18-5003 2018-08-05 22:39:35 A1104E46
192 Laeremans Frans II BE-18-6116887 2018-08-05 22:39:46 A11051FF
193 Van Win Ludwig II BE-18-2079643 2018-08-05 22:40:03 A1DA4C2A
194 Baranowscy P. R. Team PL-03-18-8071 2018-08-05 22:40:12 A1DA0E9B
195 J. Grzankowski & J. Kostorz PL-0466-18-121 2018-08-05 22:40:45 A1DA5506
196 Dmitruk Olivier I GB-X-18-28812 2018-08-05 22:40:54 A1DA046D
197 Koluch Tadeusz PL-0473-18-11801 2018-08-05 22:41:00 A1DA4E8A
198 Tomalla Chali & Ali DV-0152-18-255 2018-08-05 22:41:09 A1DA17CE
199 Yang JinBiao - Filip Van De Walle BE-18-4213312 2018-08-05 22:41:30 A1DA5036
200 Bednarczyk Krzysztof PL-044-18-14295 2018-08-05 22:41:41 A1DA3E24
201 Brzozowy Mateusz PL-044-18-4001 2018-08-05 22:41:49 A1DA1096
202 Wójcicki & Gryczkowska PL-014-18-448 2018-08-05 22:41:58 A1DA15E7
203 Wojtek - Paula II PL-0281-18-2148 2018-08-05 22:42:07 A1DA2BF5
204 Przybysz Zbigniew I PL-0473-18-4093 2018-08-05 22:42:17 A1100BB8
205 Van Loock - Delaet BE-18-2141276 2018-08-05 22:42:29 A110238B
206 Ziarko Zdzisław PL-011-18-8955 2018-08-05 22:42:36 A1DA350C
207 Mocarscy Tadeusz i Witold PL-0384-18-3071 2018-08-05 22:42:46 A1DA4A4E
208 WIERZBOWSKI - SOKOŁOWSKI PL-0384-18-178 2018-08-05 22:42:56 A1DA5031
209 D. M. DUNDA PL-0463-18-4372 2018-08-05 22:43:04 A1DA188D
210 Maciszewski Michał I PL-05-18-7594 2018-08-05 22:43:12 A1DA2B19
211 Palarski Dominik PL-0417-18-1635 2018-08-05 22:43:22 A1DA1237
212 Van Win Ludwig I BE-18-2079644 2018-08-05 22:43:40 A1DA3FC8
213 Gajewski - Rakowski PL-0394-18-571 2018-08-05 22:43:53 A1DA285A
214 Olszak Artur i Damian PL-013-18-5303 2018-08-05 22:44:31 A1DA3FCA
215 SZMAGLIŃSKI JERZY PL-0192-18-1179 2018-08-05 22:44:42 A1DA5064
216 Wojtek - Paula I PL-0281-18-2182 2018-08-05 22:44:52 A1101362
217 Kulesza Daniel & Anna I PL-013-18-14411 2018-08-05 22:45:01 A1DA5512
218 Laeremans Frans II BE-18-6116874 2018-08-05 22:45:11 A11040E3
219 Barszczewski Zenon PL-014-18-10543 2018-08-05 22:45:22 A1DA17BA
220 Płaszczyca Mariusz PL-014-18-8385 2018-08-05 22:45:39 A1DA5254
221 Prusaczyk Roman PL-044-18-8040 2018-08-05 22:45:49 A1DA1965
222 PIKO Piotr Kowalewski PL-0480-18-700 2018-08-05 22:45:57 A1DA4F47
223 JANUSZ & TEŚCIOWA PL-0333-18-3271 2018-08-05 22:46:29 A1DA5035
224 Górecki Rafał PL-0345-18-8102 2018-08-05 22:46:37 A11040DA
225 Vercammen Hok Jos I BE-18-6020381 2018-08-05 22:46:46 A1DA0561
226 Haiyue Cherise- Vereyken - Gommers BE-18-6022057 2018-08-05 22:46:59 A1DA4CFE
227 Lorkowski Gregor (Warmia) I DV-04466-18-403 2018-08-05 22:47:05 A1104F7A
228 Vanonckelen - Leeten BE-18-5069702 2018-08-05 22:47:16 A1DA070C
229 Kubiszok Artur PL-0491-18-4107 2018-08-05 22:47:23 A1104BB4
230 MasterTeam II PL-0442-18-579 2018-08-05 22:47:36 A1DA22ED
231 GARDOCKI - WESOŁOWSKI PL-014-18-12931 2018-08-05 22:47:46 A1103284
232 Stańczak Damian PL-0239-18-2741 2018-08-05 22:47:55 A1DA4640
233 Tomalla Chali & Ali DV-0270-18-326 2018-08-05 22:48:04 A1DA115A
234 Filipkowski Mariusz PL-013-18-4404 2018-08-05 22:48:31 A1102960
235 Najda Ryszard PL-0384-18-3749 2018-08-05 22:48:39 A1DA2575
236 Jamiński Antoni PL-030-18-5262 2018-08-05 22:48:50 A1DA4F77
237 Kacperski Cezary i Krzysztof III PL-0222-18-5139 2018-08-05 22:48:56 A1DA25AE
238 MILENA PL-0414-18-18035 2018-08-05 22:49:11 A1101099
239 MasterTeam II PL-0442-18-598 2018-08-05 22:49:17 A1101CE7
240 Van Oeckel Bart & Nance BE-18-6058348 2018-08-05 22:49:48 A11010A4
241 Kąklewski - Wiśniewski PL-0384-18-467 2018-08-05 22:49:57 A1DA0C9A
242 Dmitruk Olivier I GB-X-18-28811 2018-08-05 22:50:08 A1DA0E5A
243 Rzepka Marek i Marcin PL-0316-18-1737 2018-08-05 22:50:17 A1100FB9
244 Wiśniewski Jan II PL-044-18-962 2018-08-05 22:50:35 A1DA3DF9
245 Belgavet Seiffert II BE-18-6208262 2018-08-05 22:50:45 A1DA4BC8
246 Grzankowski Jarosław PL-0466-18-3233 2018-08-05 22:50:55 A1DA0924
247 Janicki Marian - Kurcaba Eugeniusz PL-0239-18-634 2018-08-05 22:51:02 A1DA091F
248 Robbert Ten Berge NL-18-1216558 2018-08-05 22:51:11 A1DA131A
249 Gajewski - Rakowski PL-013-18-6338 2018-08-05 22:51:21 A1DA444B
250 Weksznejder & Święcicki & Przekop PL-013-18-12962 2018-08-05 22:51:28 A1DA1159
251 Wójcicki & Gryczkowska PL-014-18-443 2018-08-05 22:51:38 A1104BF3
252 Waliczak Tadeusz PL-0285-18-21012 2018-08-05 22:51:57 A1DA4644
253 Weksznejder & Święcicki & Przekop PL-011-18-6613 2018-08-05 22:52:32 A1DA2A33
254 Jatczak Jarosław I PL-0384-18-13232 2018-08-05 22:52:44 A1DA0442
255 Filipkowski Mirosław PL-072-18-2916 2018-08-05 22:52:59 A1DA4F45
256 OLR Kirżacz II UKR-18-2255186 2018-08-05 22:53:11 A1DA3F85
257 OLENDER Krzysztof PL-0239-18-5008 2018-08-05 22:53:19 A1DA25B4
258 Hartog - Halcyon DV-08386-18-5029 2018-08-05 22:53:27 A1104DC1
259 Nalewajko Teresa PL-011-18-14848 2018-08-05 22:53:35 A1DA269C
260 Lipkiewicz Andrzej & Sobolewski Zdzisław PL-0240-18-746 2018-08-05 22:53:48 A1104F92
261 Starzec Tadeusz & Sławomir - Team PL-0420-18-3514 2018-08-05 22:54:11 A1DA4F59
262 Drozd Paulina i Dariusz PL-014-18-9228 2018-08-05 22:54:21 A1DA5337
263 Sobociński Zdzisław I PL-092-18-2502 2018-08-05 22:54:27 A11041AF
264 Van Win Ludwig V BE-18-2079663 2018-08-05 22:54:35 A1DA00A6
265 Dzwonkowski & Piorun Team PL-044-18-8565 2018-08-05 22:54:53 A110273B
266 Wojtek - Paula II PL-0281-18-2173 2018-08-05 22:55:03 A1DA0D8B
267 Starzec Tadeusz & Sławomir - Team PL-0420-18-3604 2018-08-05 22:55:16 A1DA2856
268 Team ORZYSZ PL-016-18-5683 2018-08-05 22:55:26 A1102304
269 Gierczak Tadeusz PL-0163-18-8894 2018-08-05 22:55:46 A1101CDE
270 Kamienowski Jan PL-044-18-635 2018-08-05 22:55:55 A1DA505D
271 Bączek Jan i Mateusz PL-044-18-16023 2018-08-05 22:56:14 A1DA2DCE
272 Niemierka Leszek i Włodzimierz PL-0178-18-6397 2018-08-05 22:56:40 A11004EF
273 Kubiszok Artur PL-0491-18-4112 2018-08-05 22:56:58 A1101DD0
274 Olecko Team PL-016-18-51 2018-08-05 22:57:07 A1DA277B
275 Gudz Yevheniy DV-03083-18-1016 2018-08-05 22:57:20 A1DA2855
276 Stachelscy PL-013-16-4910 2018-08-05 22:57:28 A1DA4DA4
277 Piwowarski Ryszard - Kocięcki Aron PL-044-18-14913 2018-08-05 22:57:38 A1DA0DC7
278 Rafałowski Tadeusz PL-0384-18-2691 2018-08-05 22:57:47 A1101094
279 Maciszewski Michał II PL-05-18-7557 2018-08-05 22:57:54 A1DA5347
280 Van Loock - Delaet BE-18-2141280 2018-08-05 22:58:05 A1DA4F4D
281 Bieniek Dariusz S-020-18-74 2018-08-05 22:58:15 A1D9FD2E
282 Lipiński Marek PL-014-18-6003 2018-08-05 22:58:24 A1DA0F6C
283 ALEX PL-012-18-8883 2018-08-05 22:58:34 A1DA5221
284 Verbergt Jan BE-18-6070758 2018-08-05 22:59:09 A1DA17C1
285 Masterbud II PL-012-18-10050 2018-08-05 22:59:22 A1DA0844
286 Vercammen Hok Jos I BE-18-6020590 2018-08-05 22:59:32 A1DA4E82
287 Kamienowski Jan PL-044-18-637 2018-08-05 22:59:43 A1104FB0
288 Zdunczyk Jacek PL-0246-18-9212 2018-08-05 22:59:53 A1DA17CB
289 Czerwiński Sławomir PL-03-18-812 2018-08-05 23:00:00 A1DA1886
290 Czerwiński Sławomir 2 PL-03-18-908 2018-08-05 23:00:13 A1DA4F44
291 Kacperski Cezary i Krzysztof III PL-0222-18-5146 2018-08-05 23:00:23 A1DA542C
292 OLR Kirżacz I UKR-18-2255187 2018-08-05 23:00:33 A1DA0359
293 Van Loock - Delaet BE-18-2141272 2018-08-05 23:01:09 A1DA0701
294 OLENDER Krzysztof PL-0239-18-5001 2018-08-05 23:01:42 A1DA2A2E
295 WARKA PL-011-18-14102 2018-08-05 23:01:51 A1DA0EA4
296 Szuniewicz Leon BE-18-2079509 2018-08-05 23:01:57 A1101092
297 Dmitruk Olivier II GB-X-18-28882 2018-08-05 23:02:08 A1DA0392
298 Kubáček Lubomír CZ-0234-18-1203 2018-08-05 23:02:16 A11040E1
299 Kąklewski - Wiśniewski PL-0384-18-459 2018-08-05 23:02:26 A1DA4960
300 Hartog GB-N-18-54912 2018-08-05 23:02:36 A1DA2737
301 Niemierka Leszek i Włodzimierz PL-0178-18-6393 2018-08-05 23:02:45 A1DA5338
302 Kulas Przemysław PL-044-18-16337 2018-08-05 23:02:54 A11051F9
303 Gański Krzysztof PL-0296-18-165 2018-08-05 23:03:04 A1DA4F79
304 Kowalewski Paweł PL-013-18-7903 2018-08-05 23:03:10 A1DA52FC
305 SZMAGLIŃSKI JERZY PL-0192-18-1188 2018-08-05 23:03:19 A1DA14F5
306 Spiegel - Pawlica I PL-0402-18-3792 2018-08-05 23:03:29 A1DA269B
307 Vanhee Annemie BE-18-3108244 2018-08-05 23:03:41 A1DA199B
308 Spiegel - Pawlica I PL-0402-18-3794 2018-08-05 23:03:59 A1DA4F6F
309 Jermacz - Zdankowski PL-013-18-4540 2018-08-05 23:04:05 A1DA027E
310 Dzwonkowski & Piorun Team PL-013-18-6864 2018-08-05 23:04:19 A1104F84
311 Lenka i Ninka PL-0457-18-2411 2018-08-05 23:04:27 A1DA0C50
312 Kawecki Waldemar PL-016-18-4488 2018-08-05 23:04:41 A1103FF7
313 Faszcza Jerzy PL-014-18-3838 2018-08-05 23:05:22 A1DA521F
314 Kuczyńscy Katarzyna i Marcin PL-0406-18-3651 2018-08-05 23:05:36 A1DA18AE
315 J. Grzankowski & J. Kostorz PL-0466-18-3319 2018-08-05 23:05:46 A1DA4E84
316 Hartog - Halcyon GB-R-18-08727 2018-08-05 23:05:58 A1DA503E
317 Henk de Weerd NL-18-1167285 2018-08-05 23:06:07 A1DA0A20
318 Van Oeckel Bart & Nance BE-18-6058371 2018-08-05 23:06:17 A1DA4A4F
319 Rompca Piotr PL-060-18-9171 2018-08-05 23:06:26 A1103FF6
320 Olszak Artur i Damian PL-013-18-5315 2018-08-05 23:06:35 A11022BA
321 Grzankowski J. & Kuczyński J. PL-0466-18-3278 2018-08-05 23:06:44 A1DA525E
322 Dyczewski Łukasz PL-011-18-5210 2018-08-05 23:06:56 A11005C6
323 Sipowicz - Moczydłowski PL-013-18-11902 2018-08-05 23:07:00 A110135B
324 Bury Marek PL-0239-18-5305 2018-08-05 23:07:21 A1DA0A16
325 Kacperski Cezary i Krzysztof I PL-0222-18-5150 2018-08-05 23:07:29 A1DA15EA
326 Van Oeckel Bart & Nance BE-18-6058317 2018-08-05 23:07:41 A1DA3B71
327 J & M Rosploch NL-18-1229067 2018-08-05 23:07:49 A1DA1098
328 Maciszewski Michał III PL-0425-18-16275 2018-08-05 23:07:58 A1101449
329 Ciecierski Dariusz PL-044-18-413 2018-08-05 23:08:11 A1DA09E6
330 Mroczkowski - Święciński PL-014-18-8285 2018-08-05 23:08:21 A1DA15E0
331 Olecko Team PL-016-18-4998 2018-08-05 23:08:37 A1104C70
332 Zdunczyk Jacek PL-0246-18-9278 2018-08-05 23:09:10 A1DA0CC9
333 Herbots Kobe Kato BE-18-2083564 2018-08-05 23:09:32 A1DA038E
334 Potępski Włodzimierz PL-0211-18-280 2018-08-05 23:09:46 A1DA218D
335 Vanhee Annemie BE-18-3108226 2018-08-05 23:09:58 A1102B81
336 Najda Ryszard PL-0384-18-3748 2018-08-05 23:10:11 A1DA09D9
337 Sokółka i Spółka PL-0384-18-223 2018-08-05 23:10:20 A1DA49EE
338 Lipkiewicz Andrzej & Sobolewski Zdzisław PL-0240-18-737 2018-08-05 23:10:28 A1DA2945
339 Lipiński Marek PL-014-18-6048 2018-08-05 23:10:34 A1DA4368
340 Drapa Andreas DV-01769-18-140 2018-08-05 23:10:44 A1DA2BFB
341 Laeremans Frans II BE-18-6116875 2018-08-05 23:10:49 A1103B1C
342 Weksznejder & Święcicki & Przekop PL-013-18-11706 2018-08-05 23:11:04 A1DA00AE
343 Pieczara Andrzej PL-024-18-4527 2018-08-05 23:11:14 A1DA1086
344 OLR Kirżacz II RUS-18-33031 2018-08-05 23:11:24 A1DA3F06
345 Żebrowski R. & Wiśniewski A. PL-0466-18-244 2018-08-05 23:11:34 A1102D3B
346 Tomalla Chali & Ali DV-0152-18-2 2018-08-05 23:11:49 A1104F37
347 Maciszewski Michał III PL-0425-18-16206 2018-08-05 23:11:59 A1DA115D
348 Van Win Ludwig IV BE-18-2079647 2018-08-05 23:12:12 A1DA1409
349 Rorat Tomasz PL-045-18-2391 2018-08-05 23:12:29 A1DA5213
350 MILENA PL-0414-18-18206 2018-08-05 23:12:39 A11028B3
351 Rusinkowski Andrzej PL-0245-18-453 2018-08-05 23:14:50 A1DA3F83
352 Koluch Tadeusz PL-0473-18-11857 2018-08-05 23:15:09 A1DA3FC6
353 Drozd Paulina i Dariusz PL-014-18-9210 2018-08-05 23:15:35 A1DA5257
354 Gierczak Tadeusz PL-0163-18-8880 2018-08-05 23:15:59 A1DA0469
355 Kawecki Waldemar PL-016-18-4484 2018-08-05 23:16:12 A1DA0F6F
356 Maciszewski Michał II PL-05-18-7590 2018-08-05 23:16:27 A1DA3F09
357 Kubiszok Artur PL-0491-18-4117 2018-08-05 23:16:44 A11029A0
358 Łechtańscy Andrzej i Dariusz PL-0223-18-9050 2018-08-05 23:17:11 A1DA45A4
359 Kubáček Lubomír CZ-0234-18-1204 2018-08-05 23:17:28 A1DA5256
360 Kacperski Cezary i Krzysztof III PL-0222-18-5226 2018-08-05 23:17:48 A1DA490B
361 Masterbud I PL-012-18-10015 2018-08-05 23:18:12 A1DA5062
362 R2 SDG Team PL-016-18-752 2018-08-05 23:18:51 A1101EC1
363 R2 SDG Team PL-016-18-8807 2018-08-05 23:19:29 A1101CDF
364 Maładzieżnaja Kamanda PL-013-18-9155 2018-08-05 23:19:43 A11006B2
365 Verbergt Jan BE-18-6070754 2018-08-05 23:19:56 A110109D
366 SZMAGLIŃSKI JERZY PL-0192-18-1166 2018-08-05 23:20:06 A1DA5439
367 TEAM KOGUCIK PL-0482-18-5803 2018-08-05 23:20:16 A1DA2CE1
368 Żebrowski R. & Wiśniewski A. PL-0466-18-219 2018-08-05 23:20:26 A1DA5251
369 Filipkowski Mariusz PL-013-18-6863 2018-08-05 23:20:52 A1DA4AE3
370 Kacperski Cezary i Krzysztof II PL-0222-18-5140 2018-08-05 23:21:25 A1DA268B
371 Starzec Tadeusz & Sławomir - Team PL-0420-18-3625 2018-08-05 23:22:00 A1DA2A29
372 Kąklewski - Wiśniewski PL-0384-18-443 2018-08-05 23:22:22 A1DA2119
373 Kacperski Cezary i Krzysztof I PL-0222-18-5110 2018-08-05 23:22:39 A1DA0560
374 Piwowarski Ryszard - Kocięcki Aron PL-0243-18-432 2018-08-05 23:23:03 A1104BB9
375 Kubiszok Artur PL-0491-18-4113 2018-08-05 23:23:17 A1DA5503
376 WARKA PL-0461-18-14683 2018-08-05 23:23:36 A1DA1153
377 Czerwiński Sławomir PL-03-18-872 2018-08-05 23:23:56 A1DA18A5
378 Dmitruk Olivier II GB-X-18-28814 2018-08-05 23:24:13 A1DA4E95
379 Makarewicz Team PL-013-18-5033 2018-08-05 23:24:24 A1DA140E
380 Baranowscy P. R. Team PL-03-18-8010 2018-08-05 23:24:35 A1DA043B
381 Mroczkowski - Święciński PL-014-18-8266 2018-08-05 23:24:47 A1101177
382 Niezrzeszony PL-0419-18-1287 2018-08-05 23:24:58 A1DA5428
383 Team ROŚ PL-0239-18-449 2018-08-05 23:25:12 A1DA1325
384 Najda Ryszard PL-0384-18-3754 2018-08-05 23:25:25 A1DA293F
385 Deseccy Jan i Damian PL-0470-18-1523 2018-08-05 23:25:39 A1DA2CE0
386 Kulesza Daniel & Anna I PL-013-18-14419 2018-08-05 23:25:53 A1DA1323
387 Płaszczyca Mariusz PL-014-18-8373 2018-08-05 23:26:05 A1DA444A
388 Jaguś Roman I PL-0275-18-13974 2018-08-05 23:26:35 A1DA0A0E
389 Żebrowski R. & Wiśniewski A. PL-0466-18-280 2018-08-05 23:27:10 A1DA0397
390 Warda Mirosław III PL-0211-18-15192 2018-08-05 23:27:21 A1DA25A6
391 Niemierka Leszek i Włodzimierz PL-010-18-15159 2018-08-05 23:27:34 A1DA0472
392 Kubáček Lubomír CZ-0234-18-1213 2018-08-05 23:27:49 A1DA0A31
393 Team Frątczak PL-0187-18-3960 2018-08-05 23:28:02 A11028AF
394 Piwowarczyk Adrian i Ewelina MWG Dobczyce PL-0196-18-41 2018-08-05 23:28:17 A1DA2858
395 Górecki Rafał PL-0345-18-8103 2018-08-05 23:28:31 A1100EC7
396 Robbert Ten Berge NL-18-1216551 2018-08-05 23:28:45 A1DA4282
397 Wojciech Sikorski PL-016-18-3500 2018-08-05 23:29:04 A1DA3D9D
398 Sprycha Łukasz PL-0468-18-11466 2018-08-05 23:29:15 A1103E22
399 Bury Marek PL-0239-18-5306 2018-08-05 23:29:28 A1DA4448
400 Team Kania + Soliwoda PL-013-18-11126 2018-08-05 23:29:43 A1DA15E9
401 Van Win Ludwig I BE-18-2079657 2018-08-05 23:29:58 A1103010
402 Prusaczyk Roman PL-044-18-8042 2018-08-05 23:30:14 A1DA4F5F
403 Van Oeckel Bart & Nance BE-18-6058356 2018-08-05 23:30:25 A1DA3F0A
404 Waliczak Tadeusz PL-0285-18-21010 2018-08-05 23:30:42 A1DA1405
405 Baranowscy P. R. Team PL-03-18-8045 2018-08-05 23:30:58 A1DA0FCE
406 Drapa Andreas DV-01769-18-432 2018-08-05 23:31:11 A1DA18A9
407 Okurowski Marek PL-044-18-7960 2018-08-05 23:31:27 A1DA070B
408 Kacperski Cezary i Krzysztof III PL-0222-18-5114 2018-08-05 23:31:51 A11029FA
409 Sobociński Zdzisław II PL-0275-18-5210 2018-08-05 23:32:26 A1DA18A1
410 Yang JinBiao - Filip Van De Walle BE-18-4213316 2018-08-05 23:32:48 A1DA131C
411 Turkot Henryk PL-014-18-1113 2018-08-05 23:32:59 A1101451
412 Baran Marcin PL-0275-18-5527 2018-08-05 23:33:07 A1DA1890
413 Kamienowski Jan PL-044-18-666 2018-08-05 23:33:27 A1DA2BF6
414 Małolepszy Radosław I PL-0275-18-5766 2018-08-05 23:33:35 A1DA00A5
415 Rafałowski Tadeusz PL-0384-18-2678 2018-08-05 23:33:45 A1DA17C9
416 Kulas Przemysław PL-044-18-16346 2018-08-05 23:33:54 A1102C65
417 JANUSZ & TEŚCIOWA PL-0333-18-3276 2018-08-05 23:34:05 A1DA269E
418 Vercammen Hok Jos I BE-18-6020588 2018-08-05 23:34:20 A1DA0847
419 MAŁY PL-0383-18-7728 2018-08-05 23:34:37 A1DA2ADD
420 Wiśniewski Jan II PL-044-18-953 2018-08-05 23:35:07 A1DA4525
421 Niezrzeszony PL-0367-18-11903 2018-08-05 23:35:19 A1DA543B
422 Team Kania + Soliwoda PL-013-18-11131 2018-08-05 23:35:34 A1DA109B
423 Haiyue Cherise- Vereyken - Gommers BE-18-6022061 2018-08-05 23:35:45 A1102B84
424 Kubiszok Artur PL-0491-18-4114 2018-08-05 23:35:55 A1DA16CC
425 Faszcza Jerzy PL-014-18-3841 2018-08-05 23:36:06 A1DA4449
426 Gryglik Bogusław PL-0384-18-2506 2018-08-05 23:36:19 A1DA3F81
427 Żebrowski R. & Wiśniewski A. PL-0466-18-221 2018-08-05 23:36:30 A1104BB2
428 Najda Ryszard PL-0384-18-3750 2018-08-05 23:36:52 A1DA3DB0
429 Jezierski Marek PL-013-18-9521 2018-08-05 23:37:03 A1DA4963
430 Nieradko Marek PL-014-18-1635 2018-08-05 23:37:12 A1DA4364
431 Jatczak Jarosław I PL-0384-18-13223 2018-08-05 23:37:22 A1DA16CD
432 KIEDA - WASILEWSKI PL-016-18-2907 2018-08-05 23:37:32 A1DA14F3
433 OLR Kirżacz I RUS-18-33005 2018-08-05 23:37:41 A1DA4734
434 Kubicki Dariusz PL-0243-18-1252 2018-08-05 23:37:50 A1DA4F73
435 Gudz Yevheniy DV-03083-18-1014 2018-08-05 23:38:02 A1DA4A53
436 Warda Mirosław III PL-0211-18-15197 2018-08-05 23:38:13 A11038E4
437 Vanwinkel Jef II BE-18-2000368 2018-08-05 23:38:38 A1DA3D9B
438 Pawelec Artur PL-0275-18-12542 2018-08-05 23:41:06 A1104F8E
439 DLA GRAŻYNKI PL-0425-18-4477 2018-08-05 23:41:22 A1102D46
440 Gierczak Tadeusz II PL-0163-18-8680 2018-08-05 23:41:32 A1DA3A83
441 Team BXL Brussels II BE-18-6116879 2018-08-05 23:41:42 A1DA5172
442 Warda Mirosław I PL-0211-18-15035 2018-08-05 23:41:56 A1DA3DFA
443 Monika Mazurek - Dzięgielewski - Bebłowski Team PL-0239-18-5506 2018-08-05 23:42:10 A1DA4B3A
444 Ciecierski Dariusz PL-044-18-406 2018-08-05 23:42:34 A1DA5067
445 SILICE TEAM PL-0239-18-4568 2018-08-05 23:42:44 A1DA4A55
446 Verbergt Jan BE-18-6070734 2018-08-05 23:42:54 A1DA5302
447 Laeremans Frans II BE-18-6116880 2018-08-05 23:43:52 A1DA4F40
448 Nalewajko Teresa PL-011-18-14850 2018-08-05 23:44:13 A1DA5170
449 Bieniek Dariusz S-020-18-63 2018-08-05 23:44:22 A11051E3
450 Piwowarczyk Adrian i Ewelina MWG Dobczyce PL-0196-18-42 2018-08-05 23:44:30 A110087B
451 Pieczara Andrzej PL-024-18-4515 2018-08-05 23:44:41 A1DA0633
452 Spiegel - Pawlica I PL-0402-18-3789 2018-08-05 23:44:52 A11010A1
453 Vanonckelen - Leeten BE-18-5069715 2018-08-05 23:45:02 A1101DA3
454 MasterTeam PL-0442-18-630 2018-08-05 23:45:15 A1DA2578
455 SILICE TEAM PL-0239-18-4582 2018-08-05 23:45:24 A1DA5350
456 Spiegel - Pawlica I PL-0402-18-3765 2018-08-05 23:45:34 A1DA211A
457 Bocheńczak Jan PL-0236-18-3034 2018-08-05 23:45:44 A1100F9F
458 PIKO Piotr Kowalewski PL-0263-18-6275 2018-08-05 23:45:54 A1DA4F53
459 Wójcicki & Gryczkowska PL-014-18-405 2018-08-05 23:46:07 A1DA5429
460 KORSZUN - MURAWSKI PL-0239-18-12247 2018-08-05 23:46:15 A110152F
461 TEAM KOGUCIK PL-0435-18-611 2018-08-05 23:46:26 A11027D2
462 Płaszczyca Mariusz PL-014-18-8301 2018-08-05 23:46:35 A110143D
463 Sokółka i Spółka PL-0384-18-220 2018-08-05 23:47:47 A1DA5508
464 Bury Marek PL-0239-18-5335 2018-08-05 23:47:55 A1DA0637
465 Gudz Yevheniy DV-03083-18-1020 2018-08-05 23:48:19 A1DA5212
466 Gajewski - Rakowski PL-013-18-6341 2018-08-05 23:48:57 A1102D39
467 Bednarczyk Krzysztof PL-044-18-14204 2018-08-05 23:49:08 A1DA4E8F
468 Team ROŚ PL-0239-18-440 2018-08-05 23:49:22 A1105114
469 Yang JinBiao - Filip Van De Walle BE-18-4213318 2018-08-05 23:49:32 A1DA257B
470 Kulesza Daniel & Anna I PL-013-18-14420 2018-08-05 23:49:44 A1DA4E88
471 Maciszewski Michał I PL-05-18-7561 2018-08-05 23:49:53 A1DA2857
472 Koluch Tadeusz PL-0473-18-11843 2018-08-05 23:50:09 A1DA17BF
473 MTM Team PL-0384-18-1118 2018-08-05 23:50:24 A1DA0BD5
474 Mocarscy Tadeusz i Witold PL-0384-18-3185 2018-08-05 23:50:38 A1DA027C
475 Henk de Weerd NL-18-5111677 2018-08-05 23:50:46 A1DA516F
476 Jaguś Roman I PL-0275-18-13973 2018-08-05 23:51:10 A1DA0714
477 Henk de Weerd NL-18-1167276 2018-08-05 23:51:20 A1DA3A84
478 ALEX PL-012-18-11570 2018-08-05 23:51:30 A1DA16CB
479 Ziarko Zdzisław PL-011-18-9000 2018-08-05 23:51:42 A1DA4E94
480 J. Grzankowski & J. Kostorz PL-0268-18-1877 2018-08-05 23:51:57 A110127A
481 Paszkowski Antoni PL-014-18-5727 2018-08-05 23:52:10 A1104F9D
482 R2 SDG Team PL-0383-18-7039 2018-08-05 23:52:21 A1104D65
483 Mączyński Bronisław PL-0285-18-4452 2018-08-05 23:52:30 A1DA5344
484 Spasówka Sylwester PL-0411-18-210 2018-08-05 23:52:42 A1DA0CCA
485 Kuczyńscy Katarzyna i Marcin PL-0406-18-3668 2018-08-05 23:52:53 A1DA114B
486 Gański Krzysztof PL-0296-18-163 2018-08-05 23:53:29 A1DA4648
487 Pawelec Artur PL-0275-18-12089 2018-08-05 23:53:40 A1100FAF
488 Dzwonkowski & Piorun Team PL-044-18-8598 2018-08-05 23:54:06 A1DA276F
489 Henk de Weerd NL-18-1167291 2018-08-05 23:54:20 A1DA4739
490 Selwent & Siemianis PL-0346-18-9137 2018-08-05 23:54:39 A1102C56
491 Team ROŚ PL-0239-18-1 2018-08-05 23:54:59 A1DA2BFD
492 Gryglik Bogusław PL-0384-18-2527 2018-08-05 23:55:10 A110299D
493 Team BXL Brussels II BE-18-6116890 2018-08-05 23:55:20 A1DA3C2B
494 Pieczara Andrzej PL-024-18-4514 2018-08-05 23:55:32 A1DA17B9
495 Palarski Dominik PL-0417-18-1658 2018-08-05 23:55:41 A1103FFC
496 Maciszewski Michał I PL-05-18-7558 2018-08-05 23:55:56 A1100EBA
497 Makarewicz Team PL-013-18-5037 2018-08-05 23:56:06 A1DA0C9B
498 MILENA PL-0414-18-18207 2018-08-05 23:56:19 A1DA140A
499 Grzankowski J. & Kuczyński J. PL-0466-18-3296 2018-08-05 23:56:29 A1DA4DDB
500 MAŁY PL-0383-18-7704 2018-08-05 23:56:40 A1DA2694
501 Grzankowski Jarosław PL-0466-18-3213 2018-08-05 23:56:52 A110299B
502 Barszczewski Zenon PL-014-18-10544 2018-08-05 23:57:04 A1DA4CB3
503 Kania Jarosław PL-013-18-11130 2018-08-05 23:57:16 A1DA5269
504 Szymankowski - Szewczyk PL-0395-18-2040 2018-08-05 23:57:30 A1DA4F48
505 Maciszewski Michał I PL-05-18-7560 2018-08-05 23:58:09 A1DA473A
506 Nalewajko Teresa PL-011-18-14849 2018-08-05 23:58:20 A110300C
507 Jatczak Jarosław II PL-0384-18-13272 2018-08-05 23:58:30 A1DA4733
508 Team Frątczak PL-0187-18-3922 2018-08-05 23:58:40 A1DA1090
509 PIKO Piotr Kowalewski PL-011-18-13065 2018-08-05 23:58:52 A1DA4F58
510 Team ORZYSZ PL-016-18-5681 2018-08-05 23:59:01 A1DA026C
511 Mamiński Mariusz PL-044-18-9898 2018-08-05 23:59:28 A1102B6F
512 Bury Marek PL-0239-18-5316 2018-08-05 23:59:44 A1DA2A34
513 OLR Kirżacz II RUS-18-33010 2018-08-05 23:59:54 A1DA02AF
514 Żebrowski R. & Wiśniewski A. PL-0466-18-242 2018-08-06 00:00:06 A1DA4735
515 Zajączkowski Wacław Franciszek PL-0240-18-92 2018-08-06 00:00:16 A1DA046B
516 ANDRIEJ & ROMAN UKR-18-2255222 2018-08-06 00:00:41 A1DA0CD8
517 SILICE TEAM PL-0239-18-4565 2018-08-06 00:00:53 A1102996
518 Kacperski Cezary i Krzysztof III PL-0222-18-5227 2018-08-06 00:01:06 A1DA1156
519 Przybysz Zbigniew I PL-0473-18-4087 2018-08-06 00:01:24 A1DA1969
520 Olecko Team PL-016-18-1218 2018-08-06 00:01:36 A1DA490C
521 OLENDER Krzysztof PL-0239-18-5036 2018-08-06 00:01:45 A1DA00A4
522 Van Win Ludwig IV BE-18-2079648 2018-08-06 00:01:57 A1DA2DD1
523 Koluch Tadeusz PL-0473-18-11804 2018-08-06 00:02:09 A1DA2699
524 Lipiński Marek PL-014-18-6050 2018-08-06 00:02:39 A1102B78
525 Urban Mateusz PL-0246-18-1234 2018-08-06 00:02:47 A1DA1891
526 Czuper - Olszewski PL-011-18-4414 2018-08-06 00:02:53 A1DA4CBB
527 Pędzich Piotr PL-05-18-16008 2018-08-06 00:02:58 A1DA061B
528 Vanwinkel Jef I BE-18-2000371 2018-08-06 00:03:06 A1DA026F
529 Mielczarek Mirosław PL-014-18-2511 2018-08-06 00:03:15 A1DA4959
530 Zdunczyk Jacek PL-0246-18-9220 2018-08-06 00:03:20 A1DA25B1
531 Kozakowski Andrzej PL-0192-18-1036 2018-08-06 00:03:26 A1DA084A
532 Macken Tim BE-18-5002775 2018-08-06 00:03:35 A1DA5346
533 Pankiewicz Wojciech BE-18-2143966 2018-08-06 00:03:40 A1DA268E
534 Pokorski Zdzisław - Piter PL-0488-18-6988 2018-08-06 00:03:50 A1102482
535 Kozakowski Andrzej PL-0192-18-1061 2018-08-06 00:03:56 A1DA2115
536 Van Win Ludwig V BE-18-2079650 2018-08-06 00:04:06 A1105080
537 Herbots Jo BE-18-2135653 2018-08-06 00:04:16 A1D9FF04
538 Gierczak Tadeusz PL-0163-18-8870 2018-08-06 00:04:24 A1DA25B2
539 Czuper - Olszewski PL-011-18-5883 2018-08-06 00:04:32 A1DA2773
540 Baran Marcin PL-0275-18-5531 2018-08-06 00:04:43 A1DA3D9E
541 Kulas Przemysław PL-044-18-16347 2018-08-06 00:04:52 A1DA16D5
542 Warda Mirosław I PL-0211-18-15028 2018-08-06 00:05:02 A1DA293E
543 Czar Podbeskidzia PL-018-18-3068 2018-08-06 00:05:30 A1DA0920
544 Janicki Marian - Kurcaba Eugeniusz PL-0239-18-623 2018-08-06 00:05:37 A1DA00A3
545 Makarewicz Team PL-013-18-5001 2018-08-06 00:05:47 A1DA1319
546 Lenka i Ninka PL-0457-18-2414 2018-08-06 00:05:52 A110299C
547 Kąklewski - Wiśniewski PL-0384-18-469 2018-08-06 00:06:01 A1DA0843
548 KIEDA - WASILEWSKI PL-013-18-10006 2018-08-06 00:06:10 A1DA061C
549 Kulesza Daniel & Anna I PL-013-18-14426 2018-08-06 00:06:18 A110143F
550 M.W. PL-0211-18-15063 2018-08-06 00:06:29 A1DA1885
551 Szuniewicz Leon BE-18-2079445 2018-08-06 00:06:38 A1DA16D4
552 DLA GRAŻYNKI PL-0425-18-4450 2018-08-06 00:06:47 A1DA0559
553 Baranowscy P. R. Team PL-03-18-8053 2018-08-06 00:06:56 A1DA063F
554 M.W. PL-0488-18-1105 2018-08-06 00:07:01 A1101DD1
555 TJW PL-0219-18-8064 2018-08-06 00:07:11 A1DA5141
556 Lorkowski Gregor (Warmia) I DV-03577-18-55 2018-08-06 00:07:22 A1DA25BF
557 Drozd Paulina i Dariusz PL-014-18-9209 2018-08-06 00:07:30 A1DA25BA
558 Belgavet Seiffert I BE-18-6208273 2018-08-06 00:07:36 A1DA1234
559 Filipkowski Mariusz PL-013-18-4403 2018-08-06 00:07:43 A1DA00AF
560 Hartog - Halcyon GB-R-18-08726 2018-08-06 00:07:52 A1DA0A10
561 Sprycha Łukasz PL-0468-18-11472 2018-08-06 00:07:58 A1101DCE
562 GARDOCKI - WESOŁOWSKI PL-014-18-12938 2018-08-06 00:08:29 A1DA52FF
563 Pankiewicz Wojciech BE-18-2143989 2018-08-06 00:08:50 A1DA1152
564 Van Win Ludwig I BE-18-2079635 2018-08-06 00:08:59 A1DA0F73
565 Jaguś Roman II PL-0275-18-13971 2018-08-06 00:09:08 A1DA4E7C
566 Kulesza Daniel & Anna II PL-013-18-14442 2018-08-06 00:09:13 A1102A85
567 Kubicki Dariusz PL-0243-18-1224 2018-08-06 00:09:22 A1DA5049
568 M.W. PL-0488-18-1108 2018-08-06 00:10:26 A1DA14FF
569 Kozakowski Andrzej PL-0192-18-1029 2018-08-06 00:10:34 A1103FFA
570 Czerwiński Sławomir PL-03-18-808 2018-08-06 00:10:40 A1DA17A2
571 Sipowicz - Moczydłowski PL-013-18-11917 2018-08-06 00:10:51 A1DA16C7
572 Bednarczyk Krzysztof PL-044-18-14206 2018-08-06 00:10:57 A1DA4F5E
573 MILENA PL-0414-18-18065 2018-08-06 00:11:05 A1100BCA
574 D. M. DUNDA PL-0463-18-4305 2018-08-06 00:11:15 A1DA38B2
575 Szuniewicz Leon BE-18-2079507 2018-08-06 00:11:28 A1DA5063
576 Kacperski Cezary i Krzysztof III PL-0222-18-5223 2018-08-06 00:11:38 A1DA4E10
577 Bączek Jan i Mateusz PL-044-18-16062 2018-08-06 00:11:54 A1DA035D
578 WG CENTRUM PL-0277-18-2782 2018-08-06 00:12:05 A1DA495B
579 Jaguś Roman I PL-0275-18-13978 2018-08-06 00:12:12 A1DA26A0
580 Krasuski PL-0414-18-9813 2018-08-06 00:12:28 A1DA0390
581 Selwent & Siemianis PL-0346-18-9138 2018-08-06 00:13:00 A1DA25B3
582 Team ORZYSZ PL-016-18-5684 2018-08-06 00:13:09 A1DA0393
583 Jaguś Roman II PL-0275-18-5902 2018-08-06 00:13:29 A1DA5133
584 Jatczak Jarosław I PL-0384-18-13242 2018-08-06 00:13:42 A1DA35FA
585 Urban Mateusz PL-0246-18-7142 2018-08-06 00:13:51 A1DA0922
586 Przybysz Zbigniew I PL-0473-18-4097 2018-08-06 00:13:58 A1DA1233
587 Maciorowski Wiesław PL-011-18-1817 2018-08-06 00:14:06 A1DA2CE2
588 Wojtek - Paula I PL-0281-18-2163 2018-08-06 00:14:16 A1DA1045
589 Kuczyńscy Katarzyna i Marcin PL-0406-18-3638 2018-08-06 00:14:25 A1DA0CC6
590 Maciorowski Wiesław PL-011-18-1813 2018-08-06 00:14:32 A1102D45
591 Ciecierski Dariusz PL-044-18-423 2018-08-06 00:14:41 A1DA4EA1
592 D. M. DUNDA PL-0463-18-4311 2018-08-06 00:14:50 A1DA25B6
593 Van Win Ludwig III BE-18-2079640 2018-08-06 00:15:01 A1DA18A7
594 JANUSZ & TEŚCIOWA PL-0333-18-3273 2018-08-06 00:15:12 A1DA516E
595 Dyczewski Łukasz PL-011-18-5196 2018-08-06 00:15:18 A1DA063E
596 Lorkowski Gregor (Warmia) II DV-04466-18-421 2018-08-06 00:15:31 A11030F9
597 Haiyue Cherise- Vereyken - Gommers BE-18-6022059 2018-08-06 00:15:39 A1DA0CE0
598 Okurowski Marek PL-044-18-7959 2018-08-06 00:15:50 A1DA0616
599 Kubicki Dariusz PL-0243-18-1261 2018-08-06 00:16:00 A1DA5262
600 Jatczak Jarosław II PL-0384-18-13266 2018-08-06 00:16:56 A1DA122E
601 Zajączkowski Wacław Franciszek PL-0240-18-31 2018-08-06 00:17:19 A1DA4647
602 Kawecki Waldemar PL-016-18-4483 2018-08-06 00:17:31 A1DA2116
603 Pieczara Andrzej PL-024-18-4505 2018-08-06 00:17:53 A1DA0BD6
604 MasterTeam PL-0442-18-618 2018-08-06 00:18:07 A1DA0C99
605 Robbert Ten Berge NL-18-1216559 2018-08-06 00:18:20 A1DA17A3
606 Spiegel - Pawlica I PL-0402-18-3788 2018-08-06 00:18:29 A1DA5220
607 Hartog - Halcyon GB-E-18-21829 2018-08-06 00:18:42 A1DA4F50
608 MTM Team PL-0384-18-1139 2018-08-06 00:18:47 A11009FC
609 Mroczkowski - Święciński PL-014-18-407 2018-08-06 00:18:57 A1DA09DD
610 Haiyue Cherise- Vereyken - Gommers BE-18-6022056 2018-08-06 00:19:02 A1DA4E92
611 Verbergt Jan BE-18-6070744 2018-08-06 00:19:16 A1DA2940
612 Lipkiewicz Andrzej & Sobolewski Zdzisław PL-0240-18-741 2018-08-06 00:19:28 A1DA22EB
613 Zajączkowski Wacław Franciszek PL-0240-18-37 2018-08-06 00:19:39 A110118E
614 Bączek Jan i Mateusz PL-044-18-16045 2018-08-06 00:19:50 A1DA1411
615 Małolepszy Radosław I PL-0275-18-5777 2018-08-06 00:20:01 A1DA131B
616 Van Win Ludwig V BE-18-2079636 2018-08-06 00:20:05 A1DA4B38
617 Kania Jarosław PL-013-18-11150 2018-08-06 00:20:25 A1DA0268
618 Jaguś Roman II PL-0275-18-13968 2018-08-06 00:20:35 A1DA0ACD
619 Belgavet Seiffert I BE-18-6208271 2018-08-06 00:20:44 A1DA1887
620 Kacperski Cezary i Krzysztof II PL-0222-18-5109 2018-08-06 00:20:53 A1DA2689
621 Dyczewski Łukasz PL-011-18-5194 2018-08-06 00:21:35 A1DA360F
622 Herbots Kobe Kato BE-18-2083543 2018-08-06 00:21:40 A1DA4CFF
623 Kozakowski Andrzej PL-0192-18-1019 2018-08-06 00:22:02 A1101358
624 Masterbud II PL-012-18-10016 2018-08-06 00:22:39 A1DA0BD8
625 Gański Krzysztof PL-0296-18-160 2018-08-06 00:22:43 A1DA0640
626 Wojtek - Paula II PL-0281-18-2154 2018-08-06 00:22:54 A1DA09E5
627 Team BXL Brussels I BE-18-6116870 2018-08-06 00:22:59 A1DA3DA9
628 Sipowicz - Moczydłowski PL-013-18-11918 2018-08-06 00:23:19 A1DA2B0F
629 Mroczkowski - Święciński PL-014-18-440 2018-08-06 00:23:25 A11016F7
630 Dmitruk Olivier I PL-0457-18-926 2018-08-06 00:25:31 A1DA4AE7
631 Potępski Włodzimierz PL-0211-18-275 2018-08-06 00:25:57 A1DA140C
632 Barszczewski Zenon PL-014-18-10523 2018-08-06 00:26:14 A1DA2B17
633 Filipkowski Mirosław PL-072-18-2937 2018-08-06 00:26:24 A1DA0F96
634 Krasuski PL-0414-18-9814 2018-08-06 00:26:32 A1DA0E9C
635 Czar Podbeskidzia PL-018-18-3095 2018-08-06 00:26:38 A1105025
636 Spasówka Sylwester PL-0411-18-213 2018-08-06 00:26:45 A1DA0835
637 Lenka i Ninka PL-0457-18-2408 2018-08-06 00:26:54 A1DA15DF
638 Rorat Tomasz PL-045-18-2185 2018-08-06 00:27:02 A1DA4CBD
639 Małolepszy Radosław I PL-0275-18-5818 2018-08-06 00:27:16 A1DA4A4B
640 Kawecki Waldemar PL-016-18-4493 2018-08-06 00:28:13 A1DA521C
641 Maciszewski Michał I PL-05-18-7559 2018-08-06 00:28:19 A1DA188F
642 Vercammen Hok Jos II BE-18-6020591 2018-08-06 00:28:28 A1DA0711
643 Niezrzeszony PL-0419-18-1291 2018-08-06 00:28:37 A1DA2777
644 Gierczak Tadeusz II PL-0163-18-8665 2018-08-06 00:28:45 A1DA2948
645 Monika Mazurek - Dzięgielewski - Bebłowski Team PL-0239-18-5532 2018-08-06 00:29:04 A1DA4F43
646 Yang JinBiao - Filip Van De Walle BE-18-4213313 2018-08-06 00:29:12 A1DA1968
647 Krasiński Mirosław GR-18-0925619 2018-08-06 00:29:24 A1DA1235
648 Team Frątczak PL-0187-18-3933 2018-08-06 00:29:34 A11043DF
649 Spasówka Sylwester PL-0411-18-217 2018-08-06 00:29:44 A1DA3B72
650 Paszkowski Antoni PL-014-18-6708 2018-08-06 00:29:55 A1DA35FC
651 ANDRIEJ & ROMAN UKR-18-2255228 2018-08-06 00:30:03 A10FF310
652 Herbots Kobe Kato BE-18-2083606 2018-08-06 00:30:10 A1DA15E6
653 Kacperski Cezary i Krzysztof II PL-0222-18-5116 2018-08-06 00:30:19 A1100FAD
654 Maładzieżnaja Kamanda PL-013-18-9119 2018-08-06 00:30:38 A1DA4E7B
655 BANITA PL-0384-18-727 2018-08-06 00:30:46 A1DA1093
656 Sipowicz - Moczydłowski PL-013-18-11919 2018-08-06 00:30:56 A1DA055D
657 Maciorowski Wiesław PL-014-18-452 2018-08-06 00:31:05 A1DA4870
658 Bączek Jan i Mateusz PL-044-18-16047 2018-08-06 00:31:12 A1DA4E7E
659 Barszczewski Zenon PL-014-18-10551 2018-08-06 00:31:52 A1DA2AD7
660 Kuczyńscy Katarzyna i Marcin PL-0406-18-3654 2018-08-06 00:32:00 A1101613
661 SZKLARZ PL-04-18-8631 2018-08-06 00:32:15 A1DA0F72
662 MasterTeam PL-0442-18-589 2018-08-06 00:32:24 A1104BAB
663 Monika Mazurek - Dzięgielewski - Bebłowski Team PL-0239-18-5533 2018-08-06 00:32:31 A1DA0270
664 Grochowski Robert PL-0464-18-8253 2018-08-06 00:32:39 A110299A
665 GARDOCKI - WESOŁOWSKI PL-014-18-12933 2018-08-06 00:32:48 A110416B
666 WIERZBOWSKI - SOKOŁOWSKI PL-0384-18-334 2018-08-06 00:32:56 A1DA15E2
667 Van Win Ludwig III BE-18-2079658 2018-08-06 00:33:32 A11016E3
668 Jamiński Antoni PL-030-18-5326 2018-08-06 00:34:12 A1DA5223
669 WIERZBOWSKI - SOKOŁOWSKI PL-0384-18-333 2018-08-06 00:34:26 A11005C5
670 Baran Marcin PL-0275-18-5508 2018-08-06 00:34:32 A1104F38
671 Jamiński Antoni PL-030-18-5339 2018-08-06 00:34:40 A1105243
672 Kołakowski Jan PL-0384-18-17759 2018-08-06 00:34:50 A1DA4B32
673 Kowalewski Paweł PL-013-18-7910 2018-08-06 00:35:02 A1DA2B15
674 Mocarscy Tadeusz i Witold PL-0384-18-3039 2018-08-06 00:35:10 A1DA4F74
675 Pokorski Zdzisław - Piter PL-0488-18-6992 2018-08-06 00:35:20 A1DA1095
676 Hartog GB-F-18-24577 2018-08-06 00:35:30 A1DA525D
677 WG CENTRUM PL-0277-18-2745 2018-08-06 00:35:42 A1DA1150
678 Wojtek - Paula I PL-0281-18-2155 2018-08-06 00:35:50 A1DA18B1
679 Masterbud I PL-012-18-10014 2018-08-06 00:37:06 A1DA188A
680 Sobociński Zdzisław II PL-0275-18-5222 2018-08-06 00:37:14 A1101DCF
681 Grochowski Robert PL-0464-18-8293 2018-08-06 00:37:21 A1DA512E
682 Wiśniewski Jan I PL-0384-18-2818 2018-08-06 00:38:16 A1DA2770
683 Kania Jarosław PL-013-18-11123 2018-08-06 00:38:26 A1DA0A1B
684 Vanhee Annemie BE-18-3108240 2018-08-06 00:38:59 A1DA4F5C
685 Wiśniewski Jan I PL-0384-18-2804 2018-08-06 00:39:12 A1DA4732
686 Baranowscy P. R. Team PL-03-18-7791 2018-08-06 00:39:20 A1102A8B
687 Krasuski PL-0414-18-9810 2018-08-06 00:39:25 A1DA0F94
688 Hartog GB-N-18-28897 2018-08-06 00:39:36 A1DA19A3
689 Faszcza Jerzy PL-014-18-3836 2018-08-06 00:39:42 A1DA25C0
690 Kacperski Cezary i Krzysztof II PL-0222-18-5111 2018-08-06 00:39:49 A1101439
691 Zdunczyk Jacek PL-0246-18-9251 2018-08-06 00:39:57 A1DA5033
692 Palarski Dominik PL-0417-18-1610 2018-08-06 00:40:11 A1DA513F
693 Urban Mateusz PL-0246-18-1228 2018-08-06 00:40:16 A1100DEA
694 Team ORZYSZ PL-016-18-5674 2018-08-06 00:40:22 A1DA17BB
695 Zdunczyk Jacek PL-0246-18-9241 2018-08-06 00:40:31 A1DA0932
696 Rorat Tomasz PL-045-18-2188 2018-08-06 00:40:41 A1DA243C
697 WARKA DV-021-18-202 2018-08-06 00:40:48 A1101ADF
698 Rzepka Marek i Marcin PL-0316-18-1739 2018-08-06 00:41:32 A1103FF2
699 Team Kania + Soliwoda PL-013-18-11148 2018-08-06 00:41:39 A1DA550F
700 Pędzich Piotr PL-05-18-16048 2018-08-06 00:41:46 A1100DF3
701 Maciszewski Michał II PL-05-18-7579 2018-08-06 00:41:55 A1DA2A2C
702 TEAM KOGUCIK PL-0482-18-5812 2018-08-06 00:42:13 A11046DE
703 Krasuski PL-0414-18-9816 2018-08-06 00:42:21 A1DA3777
704 Mączyński Bronisław PL-0285-18-4450 2018-08-06 00:42:32 A1DA179C
705 Kulesza Daniel & Anna II PL-013-18-14430 2018-08-06 00:42:40 A110135C
706 Kamienowski Jan PL-044-18-667 2018-08-06 00:42:44 A110078C
707 SZKLARZ PL-04-18-8624 2018-08-06 00:42:50 A1DA18A6
708 MAŁY PL-0383-18-7724 2018-08-06 00:42:58 A1DA0188
709 Waliczak Tadeusz PL-0285-18-21023 2018-08-06 00:43:15 A1DA2697
710 Olecko Team PL-016-18-9520 2018-08-06 00:43:23 A1DA22E7
711 Kulesza Daniel & Anna I PL-013-18-14428 2018-08-06 00:43:33 A1DA2CED
712 Przybysz Zbigniew I PL-0473-18-4083 2018-08-06 00:43:40 A1DA5066
713 Kurek Wiesław PL-04-18-10102 2018-08-06 00:43:45 A1DA1238
714 Kurek Wiesław PL-04-18-10135 2018-08-06 00:43:54 A1DA276E
715 Gryglik Bogusław PL-0384-18-2504 2018-08-06 00:43:58 A1DA4A54
716 MasterTeam PL-0442-18-650 2018-08-06 00:44:07 A1DA0CD7
717 Kacperski Cezary i Krzysztof II PL-0222-18-5120 2018-08-06 00:44:11 A1DA5061
718 Maciorowski Wiesław PL-014-18-3505 2018-08-06 00:45:00 A1DA0399
719 Potępski Włodzimierz PL-0211-18-344 2018-08-06 00:45:10 A1DA114F
720 Wojciech Sikorski PL-016-18-3493 2018-08-06 00:45:18 A1DA16CE
721 Sipowicz - Moczydłowski PL-013-18-11911 2018-08-06 00:45:24 A110300D
722 MasterTeam PL-0442-18-623 2018-08-06 00:45:41 A1DA0CD5
723 Laeremans Frans I BE-18-6116885 2018-08-06 00:45:47 A1DA1094
724 Tomalla Chali & Ali DV-0152-18-4 2018-08-06 00:45:55 A1DA0EA2
725 Gierczak Tadeusz PL-0163-18-8872 2018-08-06 00:45:59 A1103C0D
726 Kacperski Cezary i Krzysztof I PL-0222-18-5135 2018-08-06 00:46:07 A1DA0CDB
727 DLA GRAŻYNKI PL-0425-18-4410 2018-08-06 00:46:28 A1DA0470
728 Jezierski Marek PL-013-18-9501 2018-08-06 00:46:34 A1DA524E
729 Vanhee Annemie BE-18-3108252 2018-08-06 00:46:42 A1DA5034
730 Jezierski Marek PL-013-18-9549 2018-08-06 00:46:49 A1DA109C
731 R2 SDG Team PL-0383-18-7712 2018-08-06 00:47:02 A1DA0C98
732 Tomalla Chali & Ali DV-0152-18-242 2018-08-06 00:47:09 A1DA5268
733 ANDRIEJ & ROMAN UKR-18-2277606 2018-08-06 00:47:28 A1DA114E
734 Ciecierski Dariusz PL-044-18-437 2018-08-06 00:47:34 A1DA4EA7
735 Starzec Tadeusz & Sławomir - Team PL-0420-18-3505 2018-08-06 00:47:44 A1DA5143
736 Wiśniewski Jan I PL-0384-18-2821 2018-08-06 00:47:51 A1DA0930
737 Kuczyńscy Katarzyna i Marcin PL-0406-18-3617 2018-08-06 00:48:13 A1105156
738 KORSZUN - MURAWSKI PL-0239-18-12226 2018-08-06 00:48:25 A1DA2690
739 Kulesza Daniel & Anna II PL-013-18-14417 2018-08-06 00:48:39 A1DA091D
740 Jatczak Jarosław II PL-0384-18-13268 2018-08-06 00:48:47 A1DA17B5
741 Van Oeckel Bart & Nance BE-18-6058361 2018-08-06 00:48:55 A1DA0836
742 Team ORZYSZ PL-016-18-5665 2018-08-06 00:50:09 A1DA25AC
743 Rumiński Tomasz PL-0326-18-18308 2018-08-06 00:50:17 A1DA350A
744 Mączyński Bronisław PL-0285-18-4459 2018-08-06 00:50:40 A1DA0704
745 Baran Marcin PL-0275-18-5523 2018-08-06 00:50:49 A1DA063D
746 Jermacz - Zdankowski PL-013-18-4622 2018-08-06 00:50:54 A1DA0638
747 Van Win Ludwig V BE-18-2079637 2018-08-06 00:51:03 A1DA026E
748 SILICE TEAM PL-0239-18-4574 2018-08-06 00:51:15 A1DA3F08
749 Wójcicki & Gryczkowska PL-014-18-441 2018-08-06 00:51:23 A1DA3D9C
750 Okurowski Marek PL-044-18-7947 2018-08-06 00:51:43 A110507C
751 Olecko Team PL-016-18-1031 2018-08-06 00:52:12 A1104CCC
752 Van Loock - Delaet BE-18-2141263 2018-08-06 00:52:22 A1DA512D
753 Gryglik Bogusław PL-0384-18-2535 2018-08-06 00:52:32 A1DA459F
754 Nowaczyk Tadeusz PL-065-18-6931 2018-08-06 00:52:46 A1DA0277
755 Bury Marek PL-0239-18-5386 2018-08-06 00:52:51 A1DA293D
756 Filipkowski Mariusz PL-013-18-6865 2018-08-06 00:53:16 A1DA4BC9
757 Kamienowski Jan PL-044-18-634 2018-08-06 00:53:28 A1104CCB
758 Masterbud II PL-012-18-10028 2018-08-06 00:54:17 A1100EB9
759 Lipkiewicz Andrzej & Sobolewski Zdzisław PL-0240-18-752 2018-08-06 00:54:25 A1DA3034
760 Pankiewicz Wojciech BE-18-6116931 2018-08-06 00:54:34 A1D9FDBC
761 Maładzieżnaja Kamanda PL-013-18-9143 2018-08-06 00:54:42 A110128E
762 Obrycki Henryk PL-013-18-7701 2018-08-06 00:54:50 A1102C1C
763 Rusinkowski Andrzej PL-0245-18-410 2018-08-06 00:54:57 A1DA4450
764 MAŁY PL-0383-18-7723 2018-08-06 00:55:05 A1DA17BC
765 Lipiński Marek PL-014-18-6040 2018-08-06 00:55:13 A1DA15E8
766 Szuniewicz Leon BE-18-2079508 2018-08-06 00:56:16 A1DA02AC
767 SZKLARZ PL-04-18-8630 2018-08-06 00:56:23 A11042AE
768 Jermacz - Zdankowski PL-013-18-4549 2018-08-06 00:56:31 A1DA054F
769 Filipkowski Mirosław PL-072-18-2939 2018-08-06 00:56:38 A1DA350E
770 WIERZBOWSKI - SOKOŁOWSKI PL-0384-18-183 2018-08-06 00:56:51 A1DA512C
771 Warda Mirosław II PL-0211-18-15017 2018-08-06 00:56:59 A1DA4B39
772 Stańczak Damian PL-0239-18-2731 2018-08-06 00:57:13 A1DA2859
773 Herbots Kobe Kato BE-18-2083509 2018-08-06 00:57:30 A1103BFD
774 SZMAGLIŃSKI JERZY PL-0192-18-1180 2018-08-06 00:57:49 A1104BB0
775 Lorkowski Gregor (Warmia) I DV-03577-18-58 2018-08-06 00:58:15 A11030F2
776 Bączek Jan i Mateusz PL-044-18-16053 2018-08-06 00:58:31 A1DA15DC
777 Herbots Jo BE-18-2135657 2018-08-06 00:58:49 A1DA15E1
778 JANUSZ & TEŚCIOWA PL-0333-18-3275 2018-08-06 00:59:09 A110299E
779 Warda Mirosław III PL-0211-18-15193 2018-08-06 00:59:15 A1100DF0
780 Bocheńczak Jan PL-0236-18-3054 2018-08-06 00:59:23 A1DA22F0
781 DLA GRAŻYNKI PL-0425-18-4402 2018-08-06 00:59:32 A1D9FDBB
782 Laeremans Frans I BE-18-6116877 2018-08-06 00:59:39 A1DA14F7
783 Maładzieżnaja Kamanda PL-013-18-9171 2018-08-06 00:59:50 A1DA269D
784 Drozd Paulina i Dariusz PL-014-18-9207 2018-08-06 01:00:01 A1DA25C1
785 OLR Kirżacz II RUS-18-33115 2018-08-06 01:00:13 A1101176
786 Obrycki Henryk PL-013-18-7705 2018-08-06 01:00:21 A1DA0F6D
787 Laeremans Frans I BE-18-6116892 2018-08-06 01:00:30 A1DA0550
788 Bujkowski Jerzy PL-011-18-318 2018-08-06 01:00:41 A11010A0
789 BANITA PL-0384-18-929 2018-08-06 01:00:53 A110144D
790 Vercammen Hok Jos II BE-18-6020579 2018-08-06 01:01:07 A1100881
791 Okurowski Marek PL-044-18-7906 2018-08-06 01:01:17 A1DA070A
792 Mamiński Mariusz PL-044-18-9886 2018-08-06 01:01:37 A1101093
793 Jatczak Jarosław I PL-0384-18-13233 2018-08-06 01:01:42 A1DA4E98
794 D. M. DUNDA PL-0463-18-4850 2018-08-06 01:03:45 A1DA1888
795 Pokorski Zdzisław - Piter PL-0488-18-6989 2018-08-06 01:03:56 A1DA285D
796 Rorat Tomasz PL-045-18-2399 2018-08-06 01:04:06 A1DA4871
797 WIERZBOWSKI - SOKOŁOWSKI PL-0384-18-373 2018-08-06 01:04:17 A1DA4A4D
798 Warda Mirosław II PL-0211-18-15036 2018-08-06 01:04:23 A1104F33
799 Rompca Piotr PL-060-18-9205 2018-08-06 01:04:46 A1DA2577
800 Kołakowski Jan PL-0241-18-7891 2018-08-06 01:04:57 A1104DC2
801 Gański Krzysztof PL-0296-18-152 2018-08-06 01:05:09 A1DA17CF
802 Bocheńczak Jan PL-0236-18-3068 2018-08-06 01:05:22 A1DA0558
803 Pankiewicz Wojciech BE-18-6116934 2018-08-06 01:05:32 A1DA3DAF
804 Janicki Marian - Kurcaba Eugeniusz PL-0239-18-609 2018-08-06 01:05:39 A1DA4AE5
805 Haiyue Cherise- Vereyken - Gommers BE-18-6022060 2018-08-06 01:05:46 A1DA2C00
806 Płaszczyca Mariusz PL-014-18-8424 2018-08-06 01:05:55 A1102C62
807 Kubáček Lubomír CZ-0234-18-1214 2018-08-06 01:06:06 A1DA0441
808 Kowalewski Paweł PL-013-18-7925 2018-08-06 01:06:23 A11048B5
809 Wojtek - Paula I PL-0281-18-2129 2018-08-06 01:06:31 A1104E97
810 Warda Mirosław II PL-0211-18-15051 2018-08-06 01:06:38 A1DA4F71
811 Mocarscy Tadeusz i Witold PL-0384-18-3073 2018-08-06 01:06:53 A1DA09DF
812 Belgavet Seiffert II BE-18-6208261 2018-08-06 01:07:13 A1DA0F6E
813 Potępski Włodzimierz PL-0211-18-303 2018-08-06 01:07:42 A1DA4F49
814 Kulas Przemysław PL-044-18-16330 2018-08-06 01:07:50 A1DA4E9A
815 Vercammen Hok Jos II BE-18-6020564 2018-08-06 01:08:00 A1DA25B0
816 Vanwinkel Jef I BE-18-2000372 2018-08-06 01:08:13 A1DA0834
817 Kowalewski Paweł PL-013-18-7917 2018-08-06 01:08:23 A1DA4F46
818 Ciecierski Dariusz PL-044-18-416 2018-08-06 01:08:34 A1DA0564
819 Kozakowski Andrzej PL-0192-18-1052 2018-08-06 01:08:50 A1DA2DD0
820 Laeremans Frans II BE-18-6116873 2018-08-06 01:08:59 A1101AE0
821 Laeremans Frans II BE-18-6116872 2018-08-06 01:09:12 A1DA4641
822 WIERZBOWSKI - SOKOŁOWSKI PL-0384-18-182 2018-08-06 01:09:20 A1DA5300
823 Kacperski Cezary i Krzysztof I PL-0222-18-5136 2018-08-06 01:09:28 A1DA0CD0
824 Obrycki Henryk PL-013-18-7720 2018-08-06 01:09:54 A1DA109A
825 Masterbud II PL-012-18-10063 2018-08-06 01:10:02 A1101090
826 Team Andrzej & Robert PL-014-18-246 2018-08-06 01:10:14 A1DA2AD9
827 Pieczara Andrzej PL-024-18-4528 2018-08-06 01:10:23 A1DA4363
828 Pankiewicz Wojciech BE-18-2143980 2018-08-06 01:10:31 A1102B7B
829 R2 SDG Team PL-016-18-8809 2018-08-06 01:10:52 A1DA0269
830 ANDRIEJ & ROMAN UKR-18-2277605 2018-08-06 01:10:59 A1DA0923
831 Mamiński Mariusz PL-044-18-9826 2018-08-06 01:11:09 A1DA4738
832 KORSZUN - MURAWSKI PL-0239-18-12261 2018-08-06 01:11:40 A1DA2A28
833 Sobociński Zdzisław II PL-0275-18-5296 2018-08-06 01:11:47 A1DA4A50
834 OLR Kirżacz I RUS-18-33039 2018-08-06 01:11:58 A1DA350F
835 Stachelscy PL-013-18-4845 2018-08-06 01:12:15 A110506D
836 Pędzich Piotr PL-05-18-16049 2018-08-06 01:12:31 A1DA1889
837 Yang JinBiao - Filip Van De Walle BE-18-4213314 2018-08-06 01:12:39 A1DA0BE5
838 Van Win Ludwig II BE-18-2079666 2018-08-06 01:12:47 A1DA027F
839 Boboc Marius BE-18-2079356 2018-08-06 01:12:55 A1103E25
840 Kubiszok Artur PL-0491-18-4116 2018-08-06 01:13:04 A1DA2BFE
841 Team ROŚ PL-0239-18-167 2018-08-06 01:13:14 A1DA054E
842 Krasuski PL-0414-18-9817 2018-08-06 01:13:23 A1DA0921
843 Bujkowski Jerzy PL-011-18-1401 2018-08-06 01:13:37 A1102C5B
844 Selwent & Siemianis PL-0346-18-9130 2018-08-06 01:13:54 A1DA100D
845 J & M Rosploch NL-18-1229047 2018-08-06 01:14:01 A1DA0F98
846 Starzec Tadeusz & Sławomir - Team PL-0420-18-3553 2018-08-06 01:14:11 A1DA4737
847 Rompca Piotr PL-060-18-9209 2018-08-06 01:14:23 A1104DB7
848 Urban Mateusz PL-0246-18-1227 2018-08-06 01:14:36 A1DA043F
849 Filipkowski Mirosław PL-072-18-2923 2018-08-06 01:15:19 A1DA0845
850 Sobociński Zdzisław II PL-0275-18-5223 2018-08-06 01:15:26 A1103F0B
851 Ciecierski Dariusz PL-044-18-417 2018-08-06 01:16:50 A1DA026D
852 Sobociński Zdzisław II PL-0275-18-5289 2018-08-06 01:16:58 A1DA542E
853 Drozd Paulina i Dariusz PL-014-18-9242 2018-08-06 01:17:08 A1102C5D
854 TEAM KOGUCIK PL-0435-18-604 2018-08-06 01:17:20 A1DA3DF3
855 Rafałowski Tadeusz PL-0384-18-2676 2018-08-06 01:17:31 A1104F81
856 Turkot Henryk PL-014-18-1101 2018-08-06 01:18:07 A1103E1C
857 Baranowscy P. R. Team PL-03-18-8042 2018-08-06 01:18:16 A1105026
858 J & M Rosploch NL-18-1229061 2018-08-06 01:18:28 A1DA2698
859 Grzankowski Jarosław PL-0466-18-3237 2018-08-06 01:18:40 A1DA14FD
860 Weksznejder & Święcicki & Przekop PL-013-18-11705 2018-08-06 01:18:50 A1DA45A2
861 Vanwinkel Jef II BE-18-2000402 2018-08-06 01:18:58 A1DA3DAA
862 Team ROŚ PL-0239-18-20 2018-08-06 01:19:12 A110118B
863 Van Win Ludwig I BE-18-2079642 2018-08-06 01:19:21 A110109B
864 Potępski Włodzimierz PL-0211-18-311 2018-08-06 01:19:36 A1DA0DAC
865 J. Grzankowski & J. Kostorz PL-0268-18-1816 2018-08-06 01:19:47 A1DA0A13
866 Macken Tim BE-18-6249236 2018-08-06 01:19:57 A11027C9
867 Herbots Kobe Kato BE-18-2083607 2018-08-06 01:20:08 A1DA486E
868 Potępski Włodzimierz PL-0211-18-264 2018-08-06 01:20:19 A1DA0838
869 Zdunczyk Jacek PL-0246-18-9263 2018-08-06 01:20:33 A1DA0C0A
870 Baran Marcin PL-0275-18-5501 2018-08-06 01:21:18 A1DA1407
871 Wiśniewski Jan I PL-0384-18-2811 2018-08-06 01:21:25 A1DA22EA
872 Zajączkowski Wacław Franciszek PL-0240-18-39 2018-08-06 01:21:38 A1DA046A
873 Selwent & Siemianis PL-0346-18-9113 2018-08-06 01:21:47 A1DA0A1E
874 Rumiński Tomasz PL-0326-18-18171 2018-08-06 01:22:03 A110523A
875 Pieczara Andrzej PL-024-18-4506 2018-08-06 01:22:32 A1DA2772
876 Stachelscy PL-013-18-4993 2018-08-06 01:22:42 A1DA0CCB
877 Kąklewski - Wiśniewski PL-0384-18-486 2018-08-06 01:22:56 A1101272
878 Paszkowski Antoni PL-014-18-5726 2018-08-06 01:23:13 A1DA444E
879 Rzepka Marek i Marcin PL-0316-18-1731 2018-08-06 01:45:59 A1DA0395
880 Bednarczyk Krzysztof PL-044-18-14300 2018-08-06 01:46:10 A1DA0471
881 Czuper - Olszewski PL-011-18-4413 2018-08-06 01:46:21 A1105075
882 Jermacz - Zdankowski PL-013-18-4623 2018-08-06 01:46:30 A1DA4E89
883 Dmitruk Olivier II GB-X-18-28813 2018-08-06 01:46:38 A1DA5267
884 Prusaczyk Roman PL-044-18-8041 2018-08-06 01:46:45 A11021A5
885 Kurek Wiesław PL-04-18-10109 2018-08-06 01:46:52 A1DA0355
886 Deseccy Jan i Damian PL-0470-18-1529 2018-08-06 01:47:06 A1DA1146
887 Gajewski - Rakowski PL-013-18-5735 2018-08-06 01:47:12 A1DA14F6
888 R2 SDG Team PL-0383-18-7413 2018-08-06 01:47:25 A1DA3FCB
889 J. Grzankowski & J. Kostorz PL-0268-18-1810 2018-08-06 01:47:35 A1DA14FA
890 Pędzich Piotr PL-05-18-16015 2018-08-06 02:13:21 A1DA5423
891 Mocarscy Tadeusz i Witold PL-0384-18-3099 2018-08-06 02:15:16 A11025AB
892 Okurowski Marek PL-044-18-7905 2018-08-06 02:16:28 A1DA22E8