MWG Mazury > Wyniki lotu

Lista startowa: Lot WOLIN


L.p. Hodowca Numer obrączki rodowej / Pigeon number Koszowanie Transponder
1 Bury Marek PL-DERBY-19-710058 2019-09-05 13:24:58 A1DA3DF2
2 Sebastian Ostoja - Lniski PL-DERBY-19-838338 2019-09-05 13:26:10 A194EA13
3 Van Win Ludwig III BELG-19-2079659 2019-09-05 13:28:37 A15806D1
4 Knystautas Valdas LTU-06-19-3908 2019-09-05 13:29:24 A1BFB5CE
5 Czerwiński Sławomir PL-DERBY-19-1058850 2019-09-05 13:29:33 A1DA0355
6 Van Win Ludwig IV BELG-19-2079653 2019-09-05 13:29:47 A157EC08
7 D. M. DUNDA PL-0463-19-5500 2019-09-05 13:29:56 A1536266
8 Sipowicz - Moczydłowski PL-013-19-2779 2019-09-05 13:30:15 A1534900
9 Belgavet Seiffert Christian I BELG-19-6069395 2019-09-05 13:30:27 A194023A
10 Kamienowski Jan PL-044-19-14323 2019-09-05 13:30:40 A1102482
11 Kazura PL-0383-19-3040 2019-09-05 13:30:46 A194AE67
12 KRIS 2 PL-0296-19-7102 2019-09-05 13:31:06 A15817C2
13 Wierzbowski - Sokołowski PL-0384-19-2428 2019-09-05 13:31:18 A13B4E94
14 ALEX I PL-012-19-12728 2019-09-05 13:31:47 A1DA5133
15 Faszcza Jerzy II PL-014-19-8059 2019-09-05 13:32:00 A19439DC
16 Van Win Ludwig V BELG-19-2079714 2019-09-05 13:32:47 A15326AE
17 KMP Ostrołęka PL-044-19-11432 2019-09-05 13:32:53 A1941FDE
18 Jaworowski - Zdankowski PL-013-19-6999 2019-09-05 13:33:07 A1582778
19 Darek Kanarek PL-010-19-604 2019-09-05 13:33:15 A15320C6
20 Bury Marek PL-DERBY-19-710061 2019-09-05 13:33:26 A1941786
21 Kubáček Lubomír CZ-0234-19-3355 2019-09-05 13:33:32 A157DF86
22 Grzankowski Jarosław PL-DERBY-19-795684 2019-09-05 13:33:46 A1581756
23 Łechtańscy Andrzej i Dariusz PL-DERBY-19-624978 2019-09-05 13:33:53 A11010A0
24 Karol 013 Team II PL-013-19-6670 2019-09-05 13:34:06 A1DA25AA
25 Ciecierski Dariusz PL-044-19-15464 2019-09-05 13:34:13 A194EF0E
26 Czamara Tadeusz PL-0239-19-8044 2019-09-05 13:57:00 A13B2B46
27 ALICE & JACOB II PL-DERBY-19-750727 2019-09-05 13:57:17 A194EB0B
28 Rysiek i Irenka PL-0414-19-17065 2019-09-05 13:57:36 A157F07D
29 Pieczara Andrzej II PL-DERBY-19-166157 2019-09-05 13:57:53 A1578F8B
30 Kucharczyk Team PL-0385-19-2748 2019-09-05 13:58:09 A157B9C1
31 Sipowicz - Moczydłowski PL-013-19-2783 2019-09-05 13:59:00 A194EC74
32 Grzankowski Jarosław PL-DERBY-19-795629 2019-09-05 13:59:12 A16B347E
33 Derby Brod Club CRO-19-661 2019-09-05 13:59:27 A194030E
34 Gotowiec - Tarach PL0368-19-973 2019-09-05 13:59:42 A194F973
35 Skowronki 405 PL-0405-19-2667 2019-09-05 13:59:54 A157F59B
36 Włudzik Maciej PL-059-19-3228 2019-09-05 14:00:07 A15320EC
37 Wróbel Andrzej PL-013-19-3558 2019-09-05 14:00:19 A1941C53
38 Kacperski Cezary i Krzysztof II PL-DERBY-19-619847 2019-09-05 14:00:32 A157EBF4
39 Ostaszewski Wojciech PL-012-19-451 2019-09-05 14:00:44 A1943A22
40 Serowik Dariusz PL-014-19-586 2019-09-05 14:00:53 A157EDB9
41 Gudz Yevheniy II DV-03083-19-21 2019-09-05 14:01:07 A194E629
42 Jaguś Roman PL-DERBY-19-796040 2019-09-05 14:01:19 A157A4A6
43 Sucholas Paweł PL-DERBY-19-897960 2019-09-05 14:01:31 A157BAFD
44 Mielczarek Mirosław PL-014-19-9401 2019-09-05 14:01:46 A193ED4D
45 Makarewicz Team PL-013-19-7012 2019-09-05 14:02:03 A1579153
46 Vanwinkel Jef BELG-19-2103849 2019-09-05 14:02:33 A1DA2855
47 Skowronki 405 PL-0405-19-2652 2019-09-05 14:05:08 A1DA0C98
48 Faszcza Jerzy II PL-014-19-8237 2019-09-05 14:05:25 A1943D9C
49 Sucholas Monika DV-03690-19-361 2019-09-05 14:05:40 A1533692
50 Grzankowski J. & Kuczyński J. PL-DERBY-19-795749 2019-09-05 14:05:52 A1532962
51 Baranowska Jolanta Team PL-DERBY-19-1059980 2019-09-05 14:07:48 A1582164
52 Przybysz Zbigniew PL-DERBY-19-1049966 2019-09-05 14:08:02 A15824C5
53 Vercammen Jos BELG-19-6016422 2019-09-05 14:08:16 A1DA4EAB
54 Pankiewicz Wojciech PL-DERBY-19-124589 2019-09-05 14:08:38 A157F467
55 Kacperski Cezary i Krzysztof I PL-DERBY-19-619816 2019-09-05 14:08:52 A1580EC0
56 Jamiński Antoni PL-013-19-2706 2019-09-05 14:09:04 A15321D6
57 Czerwiński Sławomir PL-DERBY-19-1058824 2019-09-05 14:09:15 A1940241
58 Frąckowiak Artur II PL-DERBY-19-1200397 2019-09-05 14:09:36 A157A985
59 Charewicz Marek - Prętnicki Przemysław PL-0243-19-4019 2019-09-05 14:10:26 A1DA2A2D
60 Ciecierski Dariusz PL-044-19-15427 2019-09-05 14:10:38 A13B4DA9
61 Wiśniewski - Michałowski PL-0384-19-5372 2019-09-05 14:12:36 A1BFC380
62 Spasówka Sylwester I PL-DERBY-19-593569 2019-09-05 14:12:49 A19406ED
63 Paluch Marcin i Bożena PL-DERBY-19-154857 2019-09-05 14:13:01 A1580E96
64 Banach Sławomir PL-014-19-466 2019-09-05 14:13:13 A1DA1085
65 Warda Mirosław I PL-0211-19-370 2019-09-05 14:13:29 A15791B0
66 KRIS 1 PL-0296-19-7105 2019-09-05 14:13:49 A19405E5
67 Wiśniewski - Michałowski PL-0384-19-5373 2019-09-05 14:14:04 A1DA25BA
68 Kucharczyk Team PL-0385-19-2743 2019-09-05 14:14:18 A16B31DB
69 GREG TEAM II PL-DERBY-19-750936 2019-09-05 14:14:29 A1581C58
70 Klimczyk Grzegorz PL-DERBY-19-228697 2019-09-05 14:14:41 A1578FE3
71 Kamienowski Jan PL-044-19-14313 2019-09-05 14:14:53 A1943505
72 Potępski Włodzimierz II PL-0211-19-610 2019-09-05 14:15:31 A1DA188F
73 Jatczak - Jastrzębski II PL-0384-19-10847 2019-09-05 14:15:44 A15347DB
74 Herbots Kobe & Kato BELG-19-2122396 2019-09-05 14:15:56 A157AFB5
75 Szymański Grzegorz PL-0384-19-12441 2019-09-05 14:16:07 A157A7E8
76 Knajp Zbigniew II PL-DERBY-19-912269 2019-09-05 14:16:33 A15793A4
77 Selwent & Siemianis PL-0346-19-4036 2019-09-05 14:16:46 A157EC98
78 Wolfram Kahl & Sohn DV-09318-19-568 2019-09-05 14:17:00 A1DA3DF1
79 Wolfram Kahl & Sohn DV-09318-19-575 2019-09-05 14:17:10 A1580C2E
80 Lipiński Marek PL-014-19-3407 2019-09-05 14:17:24 A157A2F9
81 Rudyk Olenka UKR-19-2218208 2019-09-05 14:17:36 A153553B
82 OLENDER Team PL-0239-19-7222 2019-09-05 14:17:49 A1BFB892
83 OLR Kirjach II UKR-19-2218157 2019-09-05 14:18:01 A1DA0559
84 Kosut Krzysztof i Kamil PL-DERBY-19-744499 2019-09-05 14:18:14 A194E04A
85 Ośko Hubert PL-0452-19-802 2019-09-05 14:18:26 A1BFC2F0
86 PIKO PL-DERBY-19-840167 2019-09-05 14:18:38 A157FA64
87 Jaguś Roman PL-DERBY-19-796015 2019-09-05 14:18:51 A157D463
88 Kucharczyk Team PL-0414-19-12888 2019-09-05 14:19:07 A1580D26
89 Faszcza Jerzy II PL-014-19-8219 2019-09-05 14:19:20 A1580D41
90 Tosik Mariusz PL-0277-19-2828 2019-09-05 14:19:33 A15379F5
91 Maładzieżnaja Kamanda II PL-013-19-52 2019-09-05 14:19:54 A194E59A
92 Dr. Henk de Weerd Pigeon II NL-19-1729294 2019-09-05 14:20:07 A11009FC
93 Herbots Gebr. BELG-19-2131462 2019-09-05 14:20:20 A157F567
94 Ośko Hubert PL-0452-19-763 2019-09-05 14:20:32 A193EFD1
95 TopLofts.eu PL-0414-19-10289 2019-09-05 14:20:46 A1DA4A47
96 Team BXL BELG-19-6103465 2019-09-05 14:20:58 A1579C30
97 Baranowscy P. R. Team PL-DERBY-19-1066971 2019-09-05 14:21:11 A1535EA2
98 Faszcza Jerzy II PL-014-19-8235 2019-09-05 14:21:24 A19439D5
99 Lewandowski Kazimierz PL-DERBY-19-829060 2019-09-05 14:21:35 A13B4CE8
100 Van Win Milan I BELG-19-2079718 2019-09-05 14:21:49 A157A5FE
101 Kamienowski Jan PL-044-19-14371 2019-09-05 14:22:02 A1BFBF5B
102 Wiśniewski Jan PL-0384-19-5366 2019-09-05 14:22:12 A1579BF5
103 Gudz Yevheniy II DV-08867-19-668 2019-09-05 14:22:26 A1534602
104 Van Oeckel Bart & Nance BELG-19-6063426 2019-09-05 14:22:41 A15354D7
105 Karol 013 Team II PL-013-19-6615 2019-09-05 14:22:54 A1DA4EA1
106 STRAGGLER PL-013-19-59 2019-09-05 14:23:10 A16B6A20
107 Ciecierski Dariusz PL-044-19-15428 2019-09-05 14:23:26 A1DA3C2B
108 Jaworowski - Zdankowski PL-011-19-7034 2019-09-05 14:23:38 A194B396
109 Darek Kanarek PL-010-19-602 2019-09-05 14:23:48 A1577C2A
110 Filipkowski Mariusz PL-013-19-5505 2019-09-05 14:23:59 A1532009
111 Rakowski - Laskowski PL-016-19-3420 2019-09-05 14:24:09 A157B144
112 Jamiński Antoni PL-013-19-2702 2019-09-05 14:24:19 A193F48A
113 Knajp Zbigniew I PL-DERBY-19-912242 2019-09-05 14:24:31 A157A4BB
114 Dr. Henk de Weerd Pigeon II NL-19-1729293 2019-09-05 14:24:42 A157EC27
115 ALEX II PL-012-19-12718 2019-09-05 14:24:58 A1579262
116 Van Win Milan II BELG-19-2079726 2019-09-05 14:25:11 A1940EB2
117 Pieczara Andrzej II PL-DERBY-19-166129 2019-09-05 14:25:21 A1580D1A
118 Knystautas Valdas LTU-06-19-3980 2019-09-05 14:25:50 A13B128C
119 Team Frątczak PL-0187-19-1877 2019-09-05 14:26:01 A1535C75
120 Peter van de Merwe I NL-19-1670836 2019-09-05 14:26:13 A1580BA2
121 Warda Mirosław II PL-DERBY-19-606389 2019-09-05 14:26:37 A157A5E3
122 BANITA DV-02434-19-547 2019-09-05 14:27:04 A1100BCA
123 Mocarscy Tadeusz i Witold PL-0384-19-5112 2019-09-05 14:27:27 A157F1AE
124 Jatczak - Jastrzębski I PL-0384-19-10852 2019-09-05 14:27:40 A15326D5
125 Czamara Tadeusz PL-0239-19-8232 2019-09-05 14:27:59 A15373EF
126 Jatczak - Jastrzębski I PL-0384-19-10842 2019-09-05 14:28:10 A15822E8
127 Warda Mirosław I PL-0211-19-369 2019-09-05 14:28:25 A157EB60
128 Braszko Adam PL-DERBY-19-608193 2019-09-05 14:31:01 A194F6BF
129 Palarski Dominik PL-0417-19-348 2019-09-05 14:31:24 A15773D2
130 Kacperski Cezary i Krzysztof I PL-DERBY-19-619817 2019-09-05 14:31:36 A1537209
131 Van Win Ludwig II BELG-19-2079644 2019-09-05 14:31:51 A1533FAF
132 Rafałowski Tadeusz PL-0384-19-5974 2019-09-05 14:32:06 A157EEEA
133 Bieniek Dariusz UKR-19-2218126 2019-09-05 14:32:19 A1BFB7A9
134 ALICE & JACOB PL-DERBY-19-750747 2019-09-05 14:32:35 A1BF9F41
135 Ziarko Zdzisław PL-014-19-4754 2019-09-05 14:32:48 A1940EB0
136 Kucharczyk Team PL-0385-19-2740 2019-09-05 14:33:10 A157DCAA
137 Team Frątczak PL-0187-19-1858 2019-09-05 14:33:22 A1943CD9
138 Pankiewicz Wojciech II BELG-19-2041667 2019-09-05 14:33:33 A16B9AFF
139 Łój Krzysztof PL-0436-19-394 2019-09-05 14:33:45 A1DA4CF9
140 Dr. Henk de Weerd Pigeon I NL-19-1729242 2019-09-05 14:33:56 A1103FFA
141 Faszcza Jerzy I PL-014-19-8221 2019-09-05 14:34:09 A157D2BD
142 Sajdak Janusz PL-0333-19-573 2019-09-05 14:34:22 A193EA8F
143 Lipiński Marek PL-014-19-3481 2019-09-05 14:34:35 A1940DB4
144 Knajp Zbigniew I PL-DERBY-19-912288 2019-09-05 14:34:45 A1DA2777
145 Van Win Gregory I BELG-19-2041786 2019-09-05 14:34:56 A157F27B
146 Szymański Grzegorz PL-0384-19-12477 2019-09-05 14:35:11 A16B6CAB
147 Sucholas Monika PL-DERBY-19-912277 2019-09-05 14:35:21 A15819C4
148 Kaczyński J.B.M PL-044-19-10015 2019-09-05 14:35:34 A194C599
149 Boboc Marius BELG-19-2081769 2019-09-05 14:35:46 A16B51C1
150 Pietrewicz Roman IF-TORR-19-1626 2019-09-05 14:36:26 A16B3444
151 Skowronki 405 PL-DERBY-19-708260 2019-09-05 14:36:59 A157ED0D
152 Sucholas Paweł PL-DERBY-19-897959 2019-09-05 14:37:11 A1DA0E9C
153 Wiśniewski - Michałowski PL-0384-19-8883 2019-09-05 14:37:23 A16BA9C3
154 Niebrzydowski Lech - Wierzbicki Robert PL-DERBY-19-124707 2019-09-05 14:37:36 A1BFB88E
155 Krasińska Aneta PL-0211-19-376 2019-09-05 14:37:55 A13B4980
156 GVC Team PL-0347-19-9623 2019-09-05 14:38:20 A1BFA2F7
157 Belgavet Seiffert Christian I BELG-19-6069405 2019-09-05 14:38:30 A1943425
158 Mielczarek Mirosław PL-014-19-9420 2019-09-05 14:39:29 A1DA0847
159 Filipkowski Mirosław II PL-072-19-2131 2019-09-05 14:39:42 A157EDBA
160 Van Win Milan II BELG-19-2079724 2019-09-05 14:40:00 A15819AE
161 Kozakowski Andrzej II PL-0192-19-936 2019-09-05 14:40:12 A1537929
162 Rysiek i Irenka PL-0116-19-1150 2019-09-05 14:40:26 A1581709
163 Warda Mirosław III PL-0211-19-388 2019-09-05 14:40:45 A11027C9
164 Zieliński - Szmagliński PL-0192-19-3298 2019-09-05 14:41:10 A1534661
165 Trzaska Jacek PL-0384-19-7791 2019-09-05 14:41:22 A16BAAA9
166 Dominkiewicz Artur i Anna PL-0490-19-3426 2019-09-05 14:41:47 A15822F5
167 Wierzbowski - Sokołowski PL-0384-19-2449 2019-09-05 14:42:00 A153405D
168 Olszak Artur i Damian PL-013-19-5802 2019-09-05 14:42:10 A1DA2698
169 Van Win Milan III BELG-19-2079729 2019-09-05 14:42:20 A1534457
170 Strzyżewski Tomasz PL-014-19-7007 2019-09-05 14:42:30 A1DA14F3
171 Mortal Kombat Team CZ-0259-19-957 2019-09-05 14:42:39 A1941E00
172 SECUROM.PL PL-DERBY-19-208829 2019-09-05 14:42:51 A1DA2859
173 Maciszewski Michał II PL-DERBY-19-442852 2019-09-05 14:43:01 A11027C6
174 GVC Team PL-0347-19-9635 2019-09-05 14:43:12 A157CAF8
175 Leonauskas Rimvydas II LTU-02-19-1916 2019-09-05 14:43:25 A157FDA2
176 Ostaszewski Wojciech PL-012-19-969 2019-09-05 14:44:09 A1532AE3
177 Van Win Milan I BELG-19-2079719 2019-09-05 14:44:22 A153706F
178 Skowronki 405 PL-DERBY-19-708263 2019-09-05 14:44:36 A194B64B
179 Maciorowski Wiesław II PL-016-19-6418 2019-09-05 14:44:49 A1DA524E
180 Peter van de Merwe II NL-19-1670835 2019-09-05 14:45:02 A1532140
181 Gotowiec - Tarach PL-0368-19-741 2019-09-05 14:45:39 A15320F5
182 Mazurkiewicz Jerzy PL-0246-19-257 2019-09-05 14:45:52 A158202D
183 Wierzbowski - Sokołowski PL-DERBY-19-126909 2019-09-05 14:46:36 A1534CBF
184 Van Win Dylan IV BELG-19-2079781 2019-09-05 14:47:25 A194B64A
185 Knajp Zbigniew I PL-0309-19-3446 2019-09-05 14:47:37 A157B1D8
186 Mroczkowski - Bobowicz PL-DERBY-19-983049 2019-09-05 14:47:49 A1DA5212
187 Van Win Milan III BELG-19-2079735 2019-09-05 14:48:01 A1BFB7A2
188 SECUROM.PL PL-DERBY-19-208824 2019-09-05 14:48:15 A1DA459E
189 Van Win Ludwig II BELG-19-2079649 2019-09-05 14:48:27 A193EE36
190 Ośko Hubert PL-0452-19-741 2019-09-05 14:48:42 A157F5F9
191 Rysiek i Irenka PL-0414-19-17749 2019-09-05 14:48:54 A157F4E9
192 OLR Kirjach II UKR-19-2218158 2019-09-05 14:49:07 A1534F1E
193 Wanda i Banda PL-03-19-12026 2019-09-05 14:49:20 A19431E9
194 Belgavet Seiffert Christian II BELG-19-6069398 2019-09-05 14:49:32 A1536341
195 KRIS 1 PL-0296-19-7124 2019-09-05 14:49:45 A1580E8E
196 Szkudelski - Łysionek PL-016-19-4325 2019-09-05 14:50:05 A19409A0
197 Mr. Li - Herbots BELG-19-2131501 2019-09-05 14:50:15 A1942218
198 Mykytiuk - Paterak PL-DERBY-19-768407 2019-09-05 14:53:29 A13B5766
199 Mamiński Mariusz - Makowski Przemysław PL044-19-9416 2019-09-05 14:53:46 A157EFC7
200 Ostaszewski Wojciech PL-012-19-995 2019-09-05 14:54:02 A1DA350E
201 Rudyk Olenka UKR-19-2218185 2019-09-05 14:54:16 A16B6DA6
202 D. M. DUNDA PL-0463-19-6500 2019-09-05 14:54:26 A1942638
203 Van Win Milan IV BELG-19-2079699 2019-09-05 14:54:42 A157A942
204 Mielczarek Mirosław PL-014-19-9404 2019-09-05 14:54:55 A1101613
205 Łój Krzysztof PL-0436-19-393 2019-09-05 14:55:07 A13B2B44
206 Palarski Dominik PL-0417-19-359 2019-09-05 14:55:21 A153476F
207 Kubiszok Artur PL-0491-19-6235 2019-09-05 14:55:33 A1535289
208 Rumiński Tomasz PL-DERBY-19-1004772 2019-09-05 14:55:47 A1940DBA
209 Gonera Bogdan PL-0103-19-4740 2019-09-05 14:56:02 A194DCB7
210 Konopka Arkadiusz PL-0384-19-15362 2019-09-05 14:56:17 A1582620
211 Łopatowski Jan Paweł PL-014-19-9659 2019-09-05 14:56:49 A1581C7A
212 Tomalla Chali & Ali DV-0152-19-154 2019-09-05 14:57:05 A153707B
213 Andrijauskas Janas LTU-03-19-2770 2019-09-05 14:57:20 A1BFB894
214 Mortal Kombat Team CZ-0259-19-849 2019-09-05 14:57:35 A1BFC20A
215 Fiedorowicz Andrzej PL-016-19-713 2019-09-05 14:57:44 A16B3577
216 Spasówka Sylwester I PL-DERBY-19-593567 2019-09-05 14:58:03 A15806CE
217 Kuczyński Józef PL-014-19-12183 2019-09-05 14:58:16 A19404FA
218 Wanda i Banda PL-03-19-12036 2019-09-05 14:58:26 A1534FB9
219 Karol 013 Team I PL-013-19-6602 2019-09-05 14:58:36 A1582B32
220 Grzywa Mateusz I PL-0457-19-2335 2019-09-05 14:58:49 A1579A39
221 Bury Marek PL-DERBY-19-710052 2019-09-05 15:01:27 A157F3F2
222 Grzywa Mateusz I PL-0457-19-2339 2019-09-05 15:01:40 A1580A73
223 Zieliński - Szmagliński PL-0192-19-3281 2019-09-05 15:01:52 A1BFBD8F
224 Laeremans Frans BELG-19-6103437 2019-09-05 15:02:01 A1BFBBC5
225 ALICE & JACOB II PL-DERBY-19-750737 2019-09-05 15:02:11 A1DA4A50
226 Maładzieżnaja Kamanda II PL-013-19-76 2019-09-05 15:02:51 A157EBC2
227 Team Frątczak PL-0187-19-1861 2019-09-05 15:03:00 A1535C62
228 Sajdak Janusz PL-0333-19-574 2019-09-05 15:03:17 A15822FF
229 KRIS 2 PL-0296-19-7130 2019-09-05 15:03:26 A1DA188A
230 Niebrzydowski Lech - Wierzbicki Robert DV-03083-19-227 2019-09-05 15:03:35 A1DA4BC9
231 Geerinckx Luc & Bart BELG-19-6015823 2019-09-05 15:03:45 A16B5A11
232 Belgavet Seiffert Christian I BELG-19-6069402 2019-09-05 15:03:56 A194E62A
233 Jatczak - Jastrzębski I PL-0384-19-10871 2019-09-05 15:04:05 A157F7A7
234 Faszcza Jerzy V PL-014-19-8069 2019-09-05 15:04:16 A194B475
235 Serowik Dariusz PL-014-19-582 2019-09-05 15:04:26 A1535B9C
236 Szuniewicz Leon BELG-19-2078886 2019-09-05 15:04:37 A1535115
237 D. M. DUNDA PL-0463-19-6465 2019-09-05 15:04:47 A16BDC37
238 Pawlak Paweł i Krzysztof PL-0406-19-12395 2019-09-05 15:04:58 A1533089
239 Team BXL BELG-19-6103463 2019-09-05 15:05:07 A158226A
240 Gudz Yevheniy I DV-08867-19-623 2019-09-05 15:05:19 A1577E7D
241 OLR Kirjach I UKR-19-2218160 2019-09-05 15:05:50 A1DA4E7F
242 Grzankowski Jarosław PL-DERBY-19-795686 2019-09-05 15:05:59 A1BFC2EE
243 Mocarscy Tadeusz i Witold PL-0384-19-5128 2019-09-05 15:06:11 A1535407
244 Pietrewicz Roman IF-TORR-19-1625 2019-09-05 15:06:38 A1DA4DDB
245 Frąckowiak Artur I PL-DERBY-19-1200363 2019-09-05 15:06:56 A1DA063F
246 D. M. DUNDA PL-0463-19-6482 2019-09-05 15:07:06 A193EB7E
247 SZKLARZ PL-DERBY-19-1079842 2019-09-05 15:07:20 A1DA063D
248 Kozakowski Andrzej II PL-0192-19-934 2019-09-05 15:07:31 A1DA09D9
249 Kosut Krzysztof i Kamil PL-0260-19-8149 2019-09-05 15:07:42 A1941661
250 Van Win Gregory II BELG-19-2079750 2019-09-05 15:07:53 A19415F8
251 Stepnowski Tomasz PL-044-19-9712 2019-09-05 15:08:06 A11027D2
252 OLR Kirjach I UKR-19-2218134 2019-09-05 15:08:15 A1DA1150
253 Darek Kanarek PL-010-19-605 2019-09-05 15:08:25 A1940A72
254 STRAGGLER PL-013-19-45 2019-09-05 15:08:34 A194116E
255 KMP Ostrołęka PL-044-19-11429 2019-09-05 15:08:43 A1582275
256 Tomalla Chali & Ali DV-0152-19-109 2019-09-05 15:09:13 A158205F
257 Sucholas Monika PL-0309-19-3444 2019-09-05 15:09:25 A1532651
258 Baranowscy P. R. Team PL-DERBY-19-1066978 2019-09-05 15:09:35 A1579046
259 ALEX II PL-012-19-12717 2019-09-05 15:09:51 A19416EE
260 Czapski - Olędzki PL-010-19-1073 2019-09-05 15:10:01 A15817BE
261 Konopka Arkadiusz PL-0384-19-15335 2019-09-05 15:10:12 A194EB08
262 Belgavet Seiffert Christian II BELG-19-6069396 2019-09-05 15:10:21 A1DA0FCE
263 Roesner Hartmut DV-01839-19-474 2019-09-05 15:10:31 A1102C1C
264 Kulesza Daniel & Anna I PL-014-19-12227 2019-09-05 15:10:40 A1536817
265 Pędzich Piotr I PL-05-19-11145 2019-09-05 15:11:15 A110152F
266 Gudz Yevheniy I DV-08867-19-611 2019-09-05 15:12:32 A1940601
267 Van Win Milan IV BELG-19-2079698 2019-09-05 15:12:49 A1BFC2EA
268 Mielczarczyk Szczepan PL-01-19-153 2019-09-05 15:13:00 A1DA018B
269 Danilewicz Zdzisław PL-012-19-18 2019-09-05 15:13:10 A194C4E8
270 ALEX II PL-012-19-12748 2019-09-05 15:13:21 A1582440
271 Fiedorowicz Andrzej PL-016-19-704 2019-09-05 15:14:01 A1531F77
272 Gudz Yevheniy I DV-08867-19-617 2019-09-05 15:14:11 A13B55BA
273 Peter van de Merwe I NL-19-1670826 2019-09-05 15:14:42 A193FD89
274 Mortal Kombat Team CZ-0259-19-966 2019-09-05 15:15:30 A194AB99
275 Potępski Włodzimierz PL-DERBY-19-606636 2019-09-05 15:15:40 A15337B9
276 Gotowiec - Tarach PL0368-19-987 2019-09-05 15:15:54 A15817C9
277 Rumiński Tomasz PL-DERBY-19-1004760 2019-09-05 15:16:06 A193EF2B
278 Baran Marcin PL-DERBY-19-796479 2019-09-05 15:16:17 A1DA5065
279 Roesner Hartmut DV-01839-19-457 2019-09-05 15:16:28 A1DA4282
280 KRIS 1 PL-0296-19-7110 2019-09-05 15:16:42 A1943847
281 Van Win Ludwig III BELG-19-2079660 2019-09-05 15:16:54 A1580575
282 Rygorowicz Władysław PL-012-19-509 2019-09-05 15:17:04 A1DA4CBC
283 Kubiszok Artur PL-0491-19-6238 2019-09-05 15:17:13 A11021A5
284 Jabłoński Stanisław PL-0239-19-4478 2019-09-05 15:17:28 A1DA4F5E
285 Frąckowiak Artur II PL-DERBY-19-1200324 2019-09-05 15:17:43 A1533136
286 Zieliński - Szmagliński PL-0192-19-3299 2019-09-05 15:18:21 A1BFC2ED
287 Mortal Kombat Team CZ-0234-19-4230 2019-09-05 15:18:53 A1941C26
288 Kucharczyk Team PL-0414-19-12911 2019-09-05 15:19:03 A1DA5220
289 Michalczyk Adam i Józef PL-0314-19-1345 2019-09-05 15:19:15 A1532432
290 Jaguś Roman PL-DERBY-19-796029 2019-09-05 15:19:26 A15823C5
291 Roesner Hartmut DV-01839-19-459 2019-09-05 15:19:38 A157E1A2
292 Dr. Henk de Weerd Pigeon I NL-19-1729237 2019-09-05 15:19:47 A158252D
293 PIKO PL-DERBY-19-130338 2019-09-05 15:20:00 A15819E0
294 Lipiński Marek PL-014-19-3462 2019-09-05 15:20:11 A1DA1322
295 Maładzieżnaja Kamanda I PL-013-19-57 2019-09-05 15:20:24 A1101280
296 Łutczyk - Kieda PL-0444-19-1833 2019-09-05 15:20:49 A157E6FD
297 Niebrzydowski Lech - Wierzbicki Robert PL-013-19-11845 2019-09-05 15:21:06 A15348C6