MWG Mazury > Wyniki lotu

Lista startowa: Lot CZŁUCHÓW


L.p. Hodowca Numer obrączki rodowej / Pigeon number Koszowanie Transponder
1 Piwowarczyk Adrian i Ewelina MWG Dobczyce PL-DERBY-19-554922 2019-08-29 17:47:48 A157F1B3
2 Stepnowski Tomasz PL-044-19-9712 2019-08-29 17:48:22 A11027D2
3 Spasówka Sylwester I PL-DERBY-19-593569 2019-08-29 17:48:31 A19406ED
4 Dr. Henk de Weerd Pigeon I NL-19-1729237 2019-08-29 17:48:44 A158252D
5 Kacperski Cezary i Krzysztof II PL-DERBY-19-619849 2019-08-29 17:48:54 A16BDB8F
6 D. M. DUNDA PL-0463-19-6500 2019-08-29 17:49:04 A1942638
7 Zieliński - Szmagliński PL-0192-19-3281 2019-08-29 17:49:23 A1BFBD8F
8 SECUROM.PL PL-DERBY-19-208824 2019-08-29 17:49:33 A1DA459E
9 Belgavet Seiffert Christian II BELG-19-6069398 2019-08-29 17:49:44 A1536341
10 Filipkowski Mariusz PL-013-19-5513 2019-08-29 17:49:59 A193EF22
11 Dr. Henk de Weerd Pigeon I NL-19-1729242 2019-08-29 17:50:34 A1103FFA
12 OLR Kirjach II UKR-19-2218158 2019-08-29 17:50:44 A1534F1E
13 Tomalla Chali & Ali DV-0152-19-109 2019-08-29 17:50:55 A158205F
14 Vanwinkel Jef BELG-19-2103849 2019-08-29 17:51:04 A1DA2855
15 Jermacz - Zdankowski PL-DERBY-19-133919 2019-08-29 17:51:16 A193F4BA
16 Van Win Gregory II BELG-19-2079749 2019-08-29 17:51:56 A157F471
17 Frąckowiak Artur II PL-DERBY-19-1200324 2019-08-29 17:52:14 A1533136
18 Kacperski Cezary i Krzysztof I PL-DERBY-19-619842 2019-08-29 17:52:24 A1102A95
19 Derby Brod Club CRO-19-662 2019-08-29 17:52:56 A19405DE
20 Potępski Włodzimierz PL-DERBY-19-606636 2019-08-29 17:53:05 A15337B9
21 OLR Kirjach II UKR-19-2218157 2019-08-29 17:53:16 A1DA0559
22 Wiśniewski Jan PL-0384-19-5366 2019-08-29 17:53:24 A1579BF5
23 Ptak & Kraśniewski PL-044-19-11453 2019-08-29 17:53:38 A153295A
24 Sucholas Monika PL-DERBY-19-912270 2019-08-29 17:53:47 A13B1B86
25 Kulesza Daniel & Anna I PL-014-19-12227 2019-08-29 17:53:57 A1536817
26 Maładzieżnaja Kamanda II PL-013-19-52 2019-08-29 17:54:07 A194E59A
27 Kacperski Cezary i Krzysztof III PL-DERBY-19-619821 2019-08-29 17:54:21 A15359ED
28 Mortal Kombat Team CZ-0234-19-4230 2019-08-29 17:54:30 A1941C26
29 Wanda i Banda PL-03-19-12026 2019-08-29 17:54:40 A19431E9
30 Charewicz Marek - Prętnicki Przemysław PL-DERBY-19-699554 2019-08-29 17:54:52 A1BFC20D
31 Vercammen Lars BELG-19-6016123 2019-08-29 17:55:45 A1BFC04B
32 Van Win Ludwig II BELG-19-2079649 2019-08-29 17:55:57 A193EE36
33 Rumiński Tomasz PL-DERBY-19-1004756 2019-08-29 17:56:22 A1940A6A
34 Faszcza Jerzy IV PL-014-19-8274 2019-08-29 17:57:12 A1DA4F49
35 Andrijauskas Janas LTU-03-19-2770 2019-08-29 17:57:29 A1BFB894
36 Lewandowski Kazimierz PL-DERBY-19-829056 2019-08-29 17:57:42 A1DA2CEC
37 Grzywa Mateusz I PL-0457-19-2339 2019-08-29 17:57:53 A1580A73
38 Baranowscy P. R. Team PL-DERBY-19-1066971 2019-08-29 17:58:04 A1535EA2
39 Wierzbowski - Sokołowski PL-DERBY-19-126909 2019-08-29 17:58:13 A1534CBF
40 Paluch Marcin i Bożena PL-DERBY-19-154857 2019-08-29 17:58:29 A1580E96
41 Ignatowski Szczepan PL-0457-19-3052 2019-08-29 17:58:41 A157ECA3
42 Van Win Gregory I BELG-19-2041786 2019-08-29 17:58:53 A157F27B
43 Pieczara Andrzej I PL-DERBY-19-166136 2019-08-29 17:59:06 A16BC60A
44 Kostorz - Kulik - Matusek PL-0268-19-810 2019-08-29 17:59:17 A194B473
45 Fiedorowicz Andrzej PL-016-19-702 2019-08-29 17:59:27 A1940518
46 Karol 013 Team I PL-013-19-6602 2019-08-29 17:59:58 A1582B32
47 KRIS 1 PL-0296-19-7110 2019-08-29 18:00:11 A1943847
48 GVC Team PL-0347-19-9635 2019-08-29 18:00:21 A157CAF8
49 STRAGGLER PL-023-19-709 2019-08-29 18:00:33 A193F640
50 Łój Krzysztof PL-0436-19-393 2019-08-29 18:00:46 A13B2B44
51 Konopka Arkadiusz PL-0384-19-15362 2019-08-29 18:00:59 A1582620
52 Leonauskas Rimvydas II LTU-02-19-1916 2019-08-29 18:01:16 A157FDA2
53 Niemierka Leszek i Włodzimierz PL-010-19-341 2019-08-29 18:01:25 A157E98A
54 Maładzieżnaja Kamanda I PL-013-19-57 2019-08-29 18:01:35 A1101280
55 Sebastian Ostoja - Lniski PL-DERBY-19-838338 2019-08-29 18:01:49 A194EA13
56 Warda Mirosław I PL-0211-19-369 2019-08-29 18:01:57 A157EB60
57 Grejciun Robert PL-0314-19-9 2019-08-29 18:02:07 A19407BD
58 Belgavet Seiffert Christian I BELG-19-6069402 2019-08-29 18:02:17 A194E62A
59 Ciecierski Dariusz PL-044-19-15428 2019-08-29 18:02:25 A1DA3C2B
60 Jatczak - Jastrzębski II PL-0384-19-10896 2019-08-29 18:03:20 A157EA47
61 Dr. Henk de Weerd Pigeon II NL-19-1729304 2019-08-29 18:03:41 A1BFB6B6
62 Rumiński Tomasz PL-DERBY-19-1004760 2019-08-29 18:04:14 A193EF2B
63 Warda Mirosław II PL-DERBY-19-606390 2019-08-29 18:04:21 A1DA486E
64 Vercammen Lars BELG-19-6016414 2019-08-29 18:04:30 A1DA0C9B
65 Kuczyński Józef PL-014-19-12193 2019-08-29 18:04:46 A1DA2B1A
66 ALEX II PL-012-19-12701 2019-08-29 18:04:56 A15334BF
67 PIKO PL-DERBY-19-130338 2019-08-29 18:05:21 A15819E0
68 Rakowski - Laskowski PL-0239-19-4627 2019-08-29 18:06:33 A1536FD9
69 Mielczarek Mirosław PL-014-19-9404 2019-08-29 18:06:42 A1101613
70 Pieczara Andrzej II PL-DERBY-19-166114 2019-08-29 18:06:51 A1BFC2FC
71 Bieniek Dariusz S-99-19-513 2019-08-29 18:06:59 A1DA4734
72 Bury Marek PL-DERBY-19-710058 2019-08-29 18:07:10 A1DA3DF2
73 Konopka Arkadiusz PL-0384-19-15251 2019-08-29 18:07:29 A194F613
74 Bury Marek PL-DERBY-19-710052 2019-08-29 18:08:03 A157F3F2
75 Jatczak - Jastrzębski I PL-0384-19-10852 2019-08-29 18:08:11 A15326D5
76 Van Win Milan IV BELG-19-2079699 2019-08-29 18:08:38 A157A942
77 Baran Marcin PL-DERBY-19-796479 2019-08-29 18:08:50 A1DA5065
78 Szuniewicz Leon BELG-19-2078886 2019-08-29 18:09:01 A1535115
79 ALEX II PL-012-19-12717 2019-08-29 18:09:12 A19416EE
80 Frąckowiak Artur I PL-DERBY-19-1200363 2019-08-29 18:09:24 A1DA063F
81 ALICE & JACOB II PL-DERBY-19-750737 2019-08-29 18:09:34 A1DA4A50
82 Łopatowski Jan Paweł PL-014-19-9659 2019-08-29 18:09:47 A1581C7A
83 Maładzieżnaja Kamanda I PL-013-19-69 2019-08-29 18:09:59 A1BFB6B8
84 Łutczyk - Kieda PL-0444-19-1833 2019-08-29 18:10:09 A157E6FD
85 KRIS 2 PL-0296-19-7130 2019-08-29 18:10:19 A1DA188A
86 Rumiński Tomasz PL-DERBY-19-1004772 2019-08-29 18:10:34 A1940DBA
87 Pędzich Piotr I PL-05-19-11145 2019-08-29 18:10:45 A110152F
88 Lipiński Marek PL-014-19-3407 2019-08-29 18:10:59 A157A2F9
89 Sajdak Janusz PL-0333-19-573 2019-08-29 18:11:09 A193EA8F
90 Krasińska Aneta PL-0211-19-376 2019-08-29 18:11:31 A13B4980
91 Jatczak - Jastrzębski I PL-0384-19-10871 2019-08-29 18:12:01 A157F7A7
92 STRAGGLER PL-013-19-45 2019-08-29 18:12:15 A194116E
93 Dr. Henk de Weerd Pigeon II NL-19-1729295 2019-08-29 18:12:25 A194EC78
94 Dr. Henk de Weerd Pigeon II NL-19-1729293 2019-08-29 18:12:37 A157EC27
95 Kacperski Cezary i Krzysztof II PL-DERBY-19-619847 2019-08-29 18:12:47 A157EBF4
96 OLENDER Team PL-0239-19-7251 2019-08-29 18:12:59 A194DBD5
97 Van de Wijngaerdt Johan BELG-19-2041485 2019-08-29 18:13:19 A1580421
98 POPOWIANKI - Team PL-014-19-3449 2019-08-29 18:13:30 A1579C99
99 Van Win Ludwig V BELG-19-2079710 2019-08-29 18:13:42 A1BFA2F5
100 Łój Krzysztof PL-0436-19-394 2019-08-29 18:13:57 A1DA4CF9
101 Sipowicz - Moczydłowski PL-013-19-2783 2019-08-29 18:14:08 A194EC74
102 Zieliński - Szmagliński PL-0192-19-3298 2019-08-29 18:14:20 A1534661
103 Ciecierski Dariusz PL-044-19-15464 2019-08-29 18:14:30 A194EF0E
104 Knajp Zbigniew II PL-DERBY-19-912269 2019-08-29 18:14:48 A15793A4
105 Pietrewicz Roman IF-TORR-19-1625 2019-08-29 18:14:58 A1DA4DDB
106 Kaczyński J.B.M PL-044-19-10088 2019-08-29 18:15:13 A157E257
107 Zieliński - Szmagliński PL-0192-19-3299 2019-08-29 18:15:33 A1BFC2ED
108 Belgavet Seiffert Christian II BELG-19-6069396 2019-08-29 18:15:40 A1DA0FCE
109 Fiedorowicz Andrzej PL-016-19-713 2019-08-29 18:15:52 A16B3577
110 Laeremans Frans BELG-19-6103437 2019-08-29 18:16:03 A1BFBBC5
111 Gotowiec - Tarach PL-0368-19-741 2019-08-29 18:16:12 A15320F5
112 Bocheńczak Jan PL-0236-19-1007 2019-08-29 18:16:23 A1579B83
113 Jabłoński Stanisław PL-0239-19-4478 2019-08-29 18:16:41 A1DA4F5E
114 Sucholas Paweł PL-DERBY-19-897960 2019-08-29 18:16:53 A157BAFD
115 Łopatowski Jan Paweł PL-014-19-9656 2019-08-29 18:17:03 A1532147
116 Van der Gucht - Weynants BELG-19-6199579 2019-08-29 18:17:17 A1DA4738
117 Niebrzydowski Lech - Wierzbicki Robert DV-03083-19-227 2019-08-29 18:17:26 A1DA4BC9
118 KMP Ostrołęka PL-044-19-11432 2019-08-29 18:17:37 A1941FDE
119 Mocarscy Tadeusz i Witold PL-0384-19-5112 2019-08-29 18:17:49 A157F1AE
120 Gudz Yevheniy II DV-08867-19-648 2019-08-29 18:17:59 A1942AE8
121 Van Win Dylan IV BELG-19-2079674 2019-08-29 18:18:28 A194E134
122 Mykytiuk - Paterak PL-DERBY-19-768407 2019-08-29 18:18:40 A13B5766
123 Van Win Ludwig V BELG-19-2079714 2019-08-29 18:18:54 A15326AE
124 Braszko Adam PL-0215-19-9931 2019-08-29 18:19:04 A15818B3
125 Kubiszok Artur PL-0491-19-6238 2019-08-29 18:19:15 A11021A5
126 Braszko Adam PL-DERBY-19-608193 2019-08-29 18:19:26 A194F6BF
127 Knajp Zbigniew I PL-DERBY-19-912242 2019-08-29 18:19:35 A157A4BB
128 Van Win Gregory II BELG-19-2079760 2019-08-29 18:19:46 A1582065
129 Jermacz - Zdankowski PL-013-19-6924 2019-08-29 18:19:57 A1535294
130 Karol 013 Team I PL-013-19-6666 2019-08-29 18:20:09 A1581319
131 Maciorowski Wiesław II PL-016-19-6418 2019-08-29 18:20:19 A1DA524E
132 Skowronki 405 PL-DERBY-19-708263 2019-08-29 18:20:29 A194B64B
133 Kuczyński Józef PL-014-19-12183 2019-08-29 18:20:38 A19404FA
134 Gonera Bogdan PL-0103-19-4740 2019-08-29 18:20:50 A194DCB7
135 Wiśniewski - Michałowski PL-0384-19-5372 2019-08-29 18:20:59 A1BFC380
136 Kazura PL-0383-19-3040 2019-08-29 18:21:28 A194AE67
137 M.OLSZEWSKI - G.WÓJCICKI TEAM PL-01-19-2452 2019-08-29 18:21:42 A157EF22
138 Sucholas Monika PL-DERBY-19-912277 2019-08-29 18:21:50 A15819C4
139 Maładzieżnaja Kamanda II PL-013-19-76 2019-08-29 18:21:59 A157EBC2
140 Klimczyk Grzegorz PL-DERBY-19-228601 2019-08-29 18:22:07 A1533848
141 Danilewicz Zdzisław PL-012-19-119 2019-08-29 18:22:16 A157F723
142 Jaworowski - Zdankowski PL-011-19-7034 2019-08-29 18:22:25 A194B396
143 Gillaerts - Brohckaers BELG-19-2041827 2019-08-29 18:22:37 A15356FB
144 Jamiński Antoni PL-013-19-2702 2019-08-29 18:22:48 A193F48A
145 Van Win Milan I BELG-19-2079718 2019-08-29 18:22:58 A157A5FE
146 Strzyżewski Tomasz PL-014-19-7007 2019-08-29 18:23:07 A1DA14F3
147 Wanda i Banda PL-DERBY-19-1066976 2019-08-29 18:23:21 A157EEB7
148 Team Frątczak PL-0187-19-1875 2019-08-29 18:23:40 A1940EA7
149 Tomalla Chali & Ali DV-0152-19-154 2019-08-29 18:23:54 A153707B
150 Kucharczyk Team PL-0414-19-12911 2019-08-29 18:24:05 A1DA5220
151 Oleksiak Zbigniew PL-053-19-10530 2019-08-29 18:24:30 A1BFC21D
152 Baranowscy P. R. Team PL-DERBY-19-1066978 2019-08-29 18:31:46 A1579046
153 Baranowska Jolanta Team PL-DERBY-19-1059980 2019-08-29 18:31:57 A1582164
154 Ośko Hubert PL-0452-19-802 2019-08-29 18:32:08 A1BFC2F0
155 Niebrzydowski Lech - Wierzbicki Robert PL-DERBY-19-124707 2019-08-29 18:32:17 A1BFB88E
156 Mortal Kombat Team CZ-0259-19-957 2019-08-29 18:32:28 A1941E00
157 Mocarscy Tadeusz i Witold PL-0384-19-5128 2019-08-29 18:32:50 A1535407
158 WG MISTRZÓW - G. DRYGAŁA PL-DERBY-19-900105 2019-08-29 18:33:00 A1104D67
159 Team BXL BELG-19-6103463 2019-08-29 18:33:11 A158226A
160 Sucholas Monika DV-03690-19-361 2019-08-29 18:33:20 A1533692
161 Czerwiński Sławomir PL-DERBY-19-1058850 2019-08-29 18:33:30 A1DA0355
162 Dr. Henk de Weerd Pigeon II NL-19-1729294 2019-08-29 18:33:42 A11009FC
163 Czapski - Olędzki PL-010-19-1073 2019-08-29 18:33:53 A15817BE
164 OLR Kirjach I UKR-19-2218160 2019-08-29 18:34:03 A1DA4E7F
165 Sajdak Janusz PL-0333-19-574 2019-08-29 18:34:14 A15822FF
166 Łój Krzysztof PL-0436-19-398 2019-08-29 18:34:23 A1DA56AD
167 Kosut Krzysztof i Kamil PL-0260-19-8149 2019-08-29 18:34:48 A1941661
168 Włudzik Maciej PL-059-19-3232 2019-08-29 18:35:02 A157CB02
169 Mielczarczyk Szczepan PL-01-19-152 2019-08-29 18:35:13 A158268B
170 Kosut Krzysztof i Kamil PL-DERBY-19-744499 2019-08-29 18:35:19 A194E04A
171 Warda Mirosław III PL-0211-19-388 2019-08-29 18:35:29 A11027C9
172 PIKO PL-DERBY-19-840167 2019-08-29 18:35:37 A157FA64
173 Ostaszewski Wojciech PL-012-19-995 2019-08-29 18:35:46 A1DA350E
174 Pankiewicz Wojciech BELG-19-6103467 2019-08-29 18:35:54 A15826EB
175 Klimczyk Grzegorz PL-DERBY-19-228697 2019-08-29 18:36:03 A1578FE3
176 Filipkowski Mariusz PL-013-19-5505 2019-08-29 18:36:12 A1532009
177 Serowik Dariusz PL-014-19-582 2019-08-29 18:36:21 A1535B9C
178 Van Win Ludwig III BELG-19-2079659 2019-08-29 18:36:31 A15806D1
179 Filipkowski Mirosław II PL-072-19-2014 2019-08-29 18:36:43 A13B2965
180 ALEX II PL-012-19-12748 2019-08-29 18:37:03 A1582440
181 Van der Gucht - Weynants BELG-19-6211215 2019-08-29 18:37:22 A157EF46
182 Derby Brod Club CRO-19-683 2019-08-29 18:38:19 A157F095
183 ALEX II PL-012-19-12718 2019-08-29 18:38:33 A1579262
184 Van Win Ludwig I BELG-19-2079646 2019-08-29 18:38:48 A1DA459F
185 OLR Master Ukraina I UKR-19-2218175 2019-08-29 18:38:58 A158175A
186 Team BEYERS BELG-19-2140129 2019-08-29 18:39:08 A15801F2
187 KRIS 2 PL-0296-19-7119 2019-08-29 18:39:17 A157D104
188 Rafałowski Tadeusz PL-0384-19-5974 2019-08-29 18:39:26 A157EEEA
189 Rakowski - Laskowski PL-016-19-3420 2019-08-29 18:39:35 A157B144
190 Team Frątczak PL-0187-19-1861 2019-08-29 18:39:46 A1535C62
191 Jermacz - Zdankowski PL-013-19-6922 2019-08-29 18:39:54 A157FD1A
192 Rysiek i Irenka PL-0414-19-17749 2019-08-29 18:40:03 A157F4E9
193 Van Win Dylan I BELG-19-2079670 2019-08-29 18:40:14 A1577ED0
194 Pędzich Piotr I PL-05-19-11187 2019-08-29 18:40:23 A1940D86
195 Frąckowiak Artur I PL-DERBY-19-1200347 2019-08-29 18:40:42 A157F735
196 Filipkowski Mirosław I PL-072-19-2145 2019-08-29 18:40:57 A1DA4A4F
197 D. M. DUNDA PL-0463-19-6465 2019-08-29 18:41:22 A16BDC37
198 OLR Kirjach I UKR-19-2218134 2019-08-29 18:41:38 A1DA1150
199 Kurek Wiesław PL-DERBY-19-1079969 2019-08-29 18:41:48 A1BFBF61
200 Mazurkiewicz Jerzy PL-0246-19-257 2019-08-29 18:42:05 A158202D
201 Van de Wijngaerdt Johan BELG-19-2041497 2019-08-29 18:42:17 A1581064
202 Kucharczyk Team PL-0385-19-2740 2019-08-29 18:42:25 A157DCAA
203 Faszcza Jerzy II PL-014-19-8209 2019-08-29 18:42:41 A1940F8C
204 Kucharczyk Team PL-0414-19-12888 2019-08-29 18:42:54 A1580D26
205 Peter van de Merwe I NL-19-1670837 2019-08-29 18:43:06 A15346DB
206 Faszcza Jerzy III PL-014-19-8214 2019-08-29 18:43:21 A15787F2
207 Darek Kanarek PL-010-19-605 2019-08-29 18:43:32 A1940A72
208 Kubiszok Artur PL-0491-19-6235 2019-08-29 18:43:44 A1535289
209 Team Frątczak PL-0187-19-1858 2019-08-29 18:45:15 A1943CD9
210 Knajp Zbigniew II PL-DERBY-19-912233 2019-08-29 18:45:30 A16B31EF
211 Wierzbowski - Sokołowski PL-0384-19-2449 2019-08-29 18:45:41 A153405D
212 Kosut Krzysztof i Kamil PL-0260-19-8142 2019-08-29 18:46:06 A157AF7C
213 Wiśniewski - Michałowski PL-0384-19-8883 2019-08-29 18:46:32 A16BA9C3
214 SZKLARZ PL-04-19-494 2019-08-29 18:46:46 A1DA5031
215 Mielczarek Mirosław PL-014-19-9420 2019-08-29 18:47:06 A1DA0847
216 Jamiński Antoni PL-013-19-2706 2019-08-29 18:47:16 A15321D6
217 Bieniek Dariusz S-99-19-428 2019-08-29 18:47:30 A1DA5440
218 Peter van de Merwe I NL-19-1670826 2019-08-29 18:47:39 A193FD89
219 Lipiński Marek PL-014-19-3462 2019-08-29 18:47:58 A1DA1322
220 Jaguś Roman PL-DERBY-19-796015 2019-08-29 18:48:12 A157D463
221 KRIS 2 PL-0296-19-7104 2019-08-29 18:48:22 A1532E7E
222 Mielczarczyk Szczepan PL-01-19-153 2019-08-29 18:48:33 A1DA018B
223 Gudz Yevheniy I DV-08867-19-623 2019-08-29 18:48:42 A1577E7D
224 KMP Ostrołęka PL-044-19-11429 2019-08-29 18:48:55 A1582275
225 Olszak Artur i Damian DV-03139-19-707 2019-08-29 18:49:05 A157EBF1
226 Konieczny - Wardęga PL-099-19-5420 2019-08-29 18:49:20 A13B3AE2
227 Van Oeckel Bart & Nance BELG-19-6063438 2019-08-29 18:49:30 A19421CE
228 Wiśniewski - Michałowski PL-0384-19-5373 2019-08-29 18:49:57 A1DA25BA
229 Team BEYERS BELG-19-2140005 2019-08-29 18:50:38 A1DA2B0E
230 Bury Marek PL-DERBY-19-710061 2019-08-29 18:50:51 A1941786
231 Rudyk Olenka UKR-19-2218185 2019-08-29 18:51:00 A16B6DA6
232 Jaworowski - Zdankowski PL-013-19-6999 2019-08-29 18:51:13 A1582778
233 Mortal Kombat Team CZ-0259-19-966 2019-08-29 18:51:23 A194AB99
234 Faszcza Jerzy II PL-014-19-8235 2019-08-29 18:51:39 A19439D5
235 Szkudelski - Łysionek PL-016-19-3945 2019-08-29 18:51:51 A1577E8A
236 Rysiek i Irenka PL-0116-19-1150 2019-08-29 18:52:02 A1581709
237 Fiedorowicz Andrzej PL-016-19-704 2019-08-29 18:52:10 A1531F77
238 Van Win Dylan IV BELG-19-2079781 2019-08-29 18:52:22 A194B64A
239 Dominkiewicz Artur i Anna PL-0490-19-3426 2019-08-29 18:52:40 A15822F5
240 Faszcza Jerzy I PL-014-19-8221 2019-08-29 18:52:53 A157D2BD
241 Szymański Grzegorz PL-0384-19-12477 2019-08-29 18:53:07 A16B6CAB
242 Van Win Dylan I BELG-19-2079676 2019-08-29 18:54:19 A194E706
243 SZKLARZ PL-DERBY-19-1079842 2019-08-29 18:54:31 A1DA063D
244 Gudz Yevheniy I DV-08867-19-617 2019-08-29 18:54:47 A13B55BA
245 Grzankowski Jarosław PL-DERBY-19-795684 2019-08-29 18:54:59 A1581756
246 Maciszewski Michał I PL-DERBY-19-442845 2019-08-29 18:55:13 A1941884
247 KRIS 1 PL-0296-19-7124 2019-08-29 18:55:32 A1580E8E
248 Danilewicz Zdzisław PL-012-19-18 2019-08-29 18:55:44 A194C4E8
249 Kazura PL-0383-19-3024 2019-08-29 18:55:55 A157B99C
250 Spasówka Sylwester I PL-DERBY-19-593567 2019-08-29 18:56:08 A15806CE
251 Van Win Milan IV BELG-19-2079698 2019-08-29 18:56:19 A1BFC2EA
252 GVC Team PL-0347-19-9623 2019-08-29 18:56:32 A1BFA2F7
253 VICTOR PL-0210-19-25035 2019-08-29 18:56:43 A153606D
254 Wolfram Kahl & Sohn DV-09318-19-575 2019-08-29 18:56:53 A1580C2E
255 Kacperski Cezary i Krzysztof I PL-DERBY-19-619817 2019-08-29 18:57:03 A1537209
256 Gudz Yevheniy II DV-08867-19-646 2019-08-29 18:57:18 A1532A0D
257 Skowronki 405 PL-0405-19-2651 2019-08-29 18:57:31 A1942AE5
258 Kozakowski Andrzej II PL-0192-19-936 2019-08-29 18:57:49 A1537929
259 Skowronki 405 PL-DERBY-19-708260 2019-08-29 18:58:00 A157ED0D
260 Ośko Hubert PL-0452-19-741 2019-08-29 18:58:09 A157F5F9
261 Faszcza Jerzy V PL-014-19-8071 2019-08-29 18:58:22 A19416EF
262 Jaguś Roman PL-DERBY-19-796029 2019-08-29 18:58:37 A15823C5
263 Vercammen Jos BELG-19-6016232 2019-08-29 18:58:49 A1535FD0
264 KRIS 1 PL-0296-19-7105 2019-08-29 18:59:01 A19405E5
265 Sucholas Monika PL-0309-19-3445 2019-08-29 18:59:15 A1BFB7A8
266 SECUROM.PL PL-DERBY-19-208829 2019-08-29 18:59:30 A1DA2859
267 Skowronki 405 PL-0405-19-2667 2019-08-29 18:59:39 A157F59B
268 Gillaerts - Brohckaers BELG-19-2041823 2019-08-29 18:59:52 A157CBFA
269 Gudz Yevheniy I DV-08867-19-611 2019-08-29 19:00:07 A1940601
270 Strzyżewski Tomasz PL-014-19-7041 2019-08-29 19:00:20 A1579139
271 Maciorowski Wiesław PL-014-19-8628 2019-08-29 19:00:43 A1DA091F
272 Van Win Milan III BELG-19-2079735 2019-08-29 19:01:06 A1BFB7A2
273 Sucholas Monika PL-0309-19-3444 2019-08-29 19:01:16 A1532651
274 Karol 013 Team II PL-013-19-6615 2019-08-29 19:01:29 A1DA4EA1
275 Jatczak - Jastrzębski I PL-0384-19-10859 2019-08-29 19:01:38 A153242A
276 Maciszewski Michał II PL-DERBY-19-442852 2019-08-29 19:01:48 A11027C6
277 Van Loock - Delaet I BELG-19-2079776 2019-08-29 19:07:09 A1BFAB15
278 Van Win Gregory II BELG-19-2079750 2019-08-29 19:07:23 A19415F8
279 Sipowicz - Moczydłowski PL-013-19-2779 2019-08-29 19:07:35 A1534900
280 Knystautas Valdas LTU-06-19-3908 2019-08-29 19:07:46 A1BFB5CE
281 Gudz Yevheniy II DV-03083-19-18 2019-08-29 19:07:58 A153785B
282 Konopka Arkadiusz PL-0384-19-15335 2019-08-29 19:08:08 A194EB08
283 Van Win Ludwig IV BELG-19-2079653 2019-08-29 19:08:18 A157EC08
284 Mroczkowski - Bobowicz PL-DERBY-19-983045 2019-08-29 19:08:34 A157F722
285 Bocheńczak Jan PL-0236-19-1053 2019-08-29 19:08:46 A13B1593
286 Łechtańscy Andrzej i Dariusz PL-DERBY-19-624995 2019-08-29 19:08:58 A1537988
287 Van Win Milan II BELG-19-2079724 2019-08-29 19:09:41 A15819AE
288 Łechtańscy Andrzej i Dariusz PL-DERBY-19-624978 2019-08-29 19:09:56 A11010A0
289 Filipkowski Mirosław II PL-072-19-2131 2019-08-29 19:10:06 A157EDBA
290 Pawlak Paweł i Krzysztof PL-0406-19-12395 2019-08-29 19:10:15 A1533089
291 Selwent & Siemianis PL-0346-19-4036 2019-08-29 19:10:24 A157EC98
292 Van Oeckel Bart & Nance BELG-19-6063426 2019-08-29 19:10:36 A15354D7
293 Banach Sławomir PL-014-19-466 2019-08-29 19:10:44 A1DA1085
294 Gudz Yevheniy II DV-08867-19-668 2019-08-29 19:10:52 A1534602
295 Kamienowski Jan PL-044-19-14371 2019-08-29 19:11:01 A1BFBF5B
296 Bieniek Dariusz UKR-19-2218126 2019-08-29 19:11:10 A1BFB7A9
297 Palarski Dominik PL-0417-19-348 2019-08-29 19:11:25 A15773D2
298 Kazura PL-0383-19-3042 2019-08-29 19:11:38 A1578EB7
299 KRIS 2 PL-0296-19-7102 2019-08-29 19:11:47 A15817C2
300 Rysiek i Irenka PL-0414-19-17719 2019-08-29 19:12:08 A15821FF
301 Jaguś Roman PL-DERBY-19-796040 2019-08-29 19:12:17 A157A4A6
302 Ośko Hubert PL-0452-19-763 2019-08-29 19:12:35 A193EFD1
303 Charewicz Marek - Prętnicki Przemysław PL-0243-19-4019 2019-08-29 19:12:43 A1DA2A2D
304 Peter van de Merwe II NL-19-1679612 2019-08-29 19:12:56 A13B5ABB
305 Faszcza Jerzy II PL-014-19-8219 2019-08-29 19:13:06 A1580D41
306 Wróbel Andrzej PL-013-19-3558 2019-08-29 19:13:21 A1941C53
307 ALEX I PL-012-19-12728 2019-08-29 19:13:39 A1DA5133
308 Michalczyk Adam i Józef PL-0314-19-1367 2019-08-29 19:13:49 A1DA0F96
309 Van Win Ludwig IV BELG-19-2079655 2019-08-29 19:14:09 A1DA17CF
310 Pankiewicz Wojciech PL-DERBY-19-124589 2019-08-29 19:15:12 A157F467
311 D. M. DUNDA PL-0463-19-5500 2019-08-29 19:15:30 A1536266
312 Peter van de Merwe I NL-19-1670836 2019-08-29 19:15:39 A1580BA2
313 Czamara Tadeusz PL-0239-19-8232 2019-08-29 19:15:55 A15373EF
314 TopLofts.eu PL-0414-19-10332 2019-08-29 19:16:09 A1941967
315 Mamiński Mariusz - Makowski Przemysław PL044-19-9416 2019-08-29 19:16:21 A157EFC7
316 Rysiek i Irenka PL-0414-19-17065 2019-08-29 19:16:30 A157F07D
317 Team Frątczak PL-0187-19-1877 2019-08-29 19:16:58 A1535C75
318 Knajp Zbigniew I PL-DERBY-19-912288 2019-08-29 19:17:10 A1DA2777
319 GREG TEAM II PL-DERBY-19-750936 2019-08-29 19:17:20 A1581C58
320 Rudyk Olenka UKR-19-2218208 2019-08-29 19:17:29 A153553B
321 Przybysz Zbigniew PL-DERBY-19-1049966 2019-08-29 19:17:44 A15824C5
322 Karol 013 Team II PL-013-19-6670 2019-08-29 19:17:57 A1DA25AA
323 Kamienowski Jan PL-044-19-14313 2019-08-29 19:18:07 A1943505
324 Serowik Dariusz PL-014-19-586 2019-08-29 19:18:17 A157EDB9
325 Pietrewicz Roman IF-TORR-19-1626 2019-08-29 19:18:28 A16B3444
326 Darek Kanarek PL-010-19-602 2019-08-29 19:18:43 A1577C2A
327 Kozakowski Andrzej II PL-0192-19-934 2019-08-29 19:18:54 A1DA09D9
328 Roesner Hartmut DV-01839-19-439 2019-08-29 19:19:04 A157FC0D
329 Kacperski Cezary i Krzysztof I PL-DERBY-19-619816 2019-08-29 19:19:15 A1580EC0
330 Mortal Kombat Team CZ-0259-19-849 2019-08-29 19:19:25 A1BFC20A
331 Herbots Gebr. BELG-19-2131462 2019-08-29 19:19:36 A157F567
332 Ostaszewski Wojciech PL-012-19-969 2019-08-29 19:19:54 A1532AE3
333 Wolfram Kahl & Sohn DV-09318-19-568 2019-08-29 19:20:09 A1DA3DF1
334 Wanda i Banda PL-03-19-12036 2019-08-29 19:20:39 A1534FB9
335 OLENDER Team PL-0239-19-7222 2019-08-29 19:20:49 A1BFB892
336 Peter van de Merwe II NL-19-1670835 2019-08-29 19:21:02 A1532140
337 Leonauskas Rimvydas II LTU-02-19-1919 2019-08-29 19:21:16 A13B4E96
338 Gotowiec - Tarach PL0368-19-973 2019-08-29 19:21:25 A194F973
339 Grzankowski J. & Kuczyński J. PL-DERBY-19-795909 2019-08-29 19:21:38 A13B3951
340 Fiedorowicz Andrzej PL-016-19-718 2019-08-29 19:21:48 A15356F0
341 Van Win Ludwig III BELG-19-2079660 2019-08-29 19:22:13 A1580575
342 Pankiewicz Wojciech II BELG-19-2041667 2019-08-29 19:22:24 A16B9AFF
343 Czerwiński Sławomir PL-DERBY-19-1058824 2019-08-29 19:22:38 A1940241
344 Ostaszewski Wojciech PL-012-19-451 2019-08-29 19:22:48 A1943A22
345 Lewandowski Kazimierz PL-DERBY-19-829064 2019-08-29 19:22:57 A1DA45A4
346 Van Win Ludwig II BELG-19-2079644 2019-08-29 19:23:06 A1533FAF
347 Lewandowski Kazimierz PL-DERBY-19-829060 2019-08-29 19:23:23 A13B4CE8
348 Warda Mirosław II PL-DERBY-19-606389 2019-08-29 19:23:53 A157A5E3
349 Pankiewicz Wojciech PL-DERBY-19-493220 2019-08-29 19:24:02 A13B554F
350 TopLofts.eu PL-0414-19-10289 2019-08-29 19:24:11 A1DA4A47
351 Czamara Tadeusz PL-0239-19-8044 2019-08-29 19:24:32 A13B2B46
352 Ośko Hubert PL-0452-19-805 2019-08-29 19:24:54 A157F087
353 Jabłoński Stanisław PL-0239-19-4401 2019-08-29 19:25:06 A15358D3
354 Olszak Artur i Damian PL-013-19-5802 2019-08-29 19:25:34 A1DA2698
355 Belgavet Seiffert Christian I BELG-19-6069395 2019-08-29 19:25:44 A194023A
356 Mr. Li - Herbots BELG-19-2131501 2019-08-29 19:26:02 A1942218
357 Kacperski Cezary i Krzysztof II PL-DERBY-19-619845 2019-08-29 19:26:13 A13B47A9
358 ALICE & JACOB II PL-DERBY-19-750750 2019-08-29 19:26:23 A194DE7C
359 Dr. Henk de Weerd Pigeon II NL-19-1729266 2019-08-29 19:26:34 A157BD80
360 Makarewicz Team PL-013-19-7012 2019-08-29 19:26:48 A1579153
361 Gotowiec - Tarach PL0368-19-987 2019-08-29 19:27:02 A15817C9
362 Czapski - Olędzki PL-0385-19-2949 2019-08-29 19:27:21 A1BFA2E9
363 Van Win Ludwig II BELG-19-6095391 2019-08-29 19:27:31 A1DA17BB
364 Faszcza Jerzy III PL-014-19-8284 2019-08-29 19:27:46 A1BFB7A6
365 Grzankowski Jarosław PL-DERBY-19-795629 2019-08-29 19:31:24 A16B347E
366 Leonauskas Rimvydas II LTU-02-19-1912 2019-08-29 19:31:37 A157E411
367 Kacperski Cezary i Krzysztof I PL-DERBY-19-619072 2019-08-29 19:31:52 A193EB7D
368 Wierzbowski - Sokołowski PL-0384-19-2428 2019-08-29 19:32:00 A13B4E94
369 ALICE & JACOB II PL-DERBY-19-750727 2019-08-29 19:32:13 A194EB0B
370 Niebrzydowski Lech - Wierzbicki Robert PL-013-19-11845 2019-08-29 19:32:21 A15348C6
371 BANITA DV-02434-19-547 2019-08-29 19:32:31 A1100BCA
372 Tosik Mariusz PL-0277-19-2828 2019-08-29 19:32:39 A15379F5
373 Palarski Dominik PL-0417-19-359 2019-08-29 19:33:54 A153476F
374 Geerinckx Luc & Bart BELG-19-6015823 2019-08-29 19:34:11 A16B5A11
375 Szymański Grzegorz PL-0384-19-12441 2019-08-29 19:34:19 A157A7E8
376 Wąsaty - Korneluk - Szpak PL-DERBY-19-898552 2019-08-29 19:34:29 A15813DF
377 Warda Mirosław I PL-0211-19-370 2019-08-29 19:34:39 A15791B0
378 Grzankowski Jarosław II PL-DERBY-19-795781 2019-08-29 19:34:48 A1104CD3
379 Czerwiński Sławomir PL-DERBY-19-1058861 2019-08-29 19:34:56 A194DDA2
380 Team BXL BELG-19-6103465 2019-08-29 19:35:06 A1579C30
381 Sucholas Paweł PL-DERBY-19-897959 2019-08-29 19:35:14 A1DA0E9C
382 Grzankowski Jarosław PL-DERBY-19-795686 2019-08-29 19:35:24 A1BFC2EE
383 Warda Mirosław III PL-0211-19-391 2019-08-29 19:35:34 A153465F
384 Kucharczyk Team PL-0385-19-2743 2019-08-29 19:35:47 A16B31DB
385 Kubáček Lubomír CZ-0234-19-3355 2019-08-29 19:36:13 A157DF86
386 ALICE & JACOB PL-DERBY-19-750747 2019-08-29 19:36:33 A1BF9F41
387 Dla Grażynki PL-0425-19-7031 2019-08-29 19:36:43 A1DA2C00
388 Gonera Bogdan PL-0103-19-4744 2019-08-29 19:36:55 A153401D
389 STRAGGLER PL-013-19-59 2019-08-29 19:37:06 A16B6A20
390 Van Win Milan II BELG-19-2079726 2019-08-29 19:37:15 A1940EB2
391 Frąckowiak Artur II PL-DERBY-19-1200397 2019-08-29 19:37:27 A157A985
392 KRIS 2 PL-0296-19-7111 2019-08-29 19:37:37 A157E988
393 Van Win Milan I BELG-19-2079719 2019-08-29 19:37:48 A153706F
394 Van Win Ludwig II BELG-19-6095392 2019-08-29 19:37:58 A15822E7
395 Grzankowski J. & Kuczyński J. PL-DERBY-19-795749 2019-08-29 19:38:08 A1532962
396 Darek Kanarek PL-013-19-2709 2019-08-29 19:38:28 A1DA0A31
397 Van Win Milan III BELG-19-2079729 2019-08-29 19:38:39 A1534457
398 Gudz Yevheniy II DV-03083-19-21 2019-08-29 19:38:51 A194E629
399 Szkudelski - Łysionek PL-016-19-4325 2019-08-29 19:39:01 A19409A0