MWG Mazury > Wyniki lotu

Lista startowa: Lot NOWE


L.p. Hodowca Numer obrączki rodowej / Pigeon number Koszowanie Transponder
1 Jamiński Antoni PL-013-19-2707 2019-08-23 19:00:36 A15826F6
2 Peter van de Merwe I NL-19-1670837 2019-08-23 19:01:04 A15346DB
3 Van Win Dylan IV BELG-19-2079781 2019-08-23 19:01:17 A194B64A
4 Frąckowiak Artur I PL-DERBY-19-1200363 2019-08-23 19:01:31 A1DA063F
5 Rafałowski Tadeusz PL-0384-19-5975 2019-08-23 19:01:42 A15347D9
6 Stepnowski Tomasz PL-044-19-9712 2019-08-23 19:01:55 A11027D2
7 Wiśniewski Jan PL-0384-19-5366 2019-08-23 19:02:10 A1579BF5
8 Szuniewicz Leon BELG-19-2078886 2019-08-23 19:02:21 A1535115
9 Mykytiuk - Paterak PL-DERBY-19-768407 2019-08-23 19:03:12 A13B5766
10 Ostaszewski Wojciech PL-012-19-995 2019-08-23 19:03:22 A1DA350E
11 Ostaszewski Wojciech PL-012-19-969 2019-08-23 19:03:34 A1532AE3
12 Kozakowski Andrzej II PL-0192-19-934 2019-08-23 19:03:43 A1DA09D9
13 Van Win Gregory II BELG-19-2079749 2019-08-23 19:03:52 A157F471
14 Ośko Hubert PL-0452-19-777 2019-08-23 19:04:03 A157E0B1
15 Szuniewicz Leon BELG-19-2078900 2019-08-23 19:04:13 A1941C56
16 Dr. Henk de Weerd Pigeon I NL-19-1729242 2019-08-23 19:04:23 A1103FFA
17 Bocheńczak Jan PL-0236-19-1007 2019-08-23 19:04:41 A1579B83
18 Charewicz Marek - Prętnicki Przemysław PL-DERBY-19-699554 2019-08-23 19:04:52 A1BFC20D
19 Sajdak Janusz PL-0333-19-573 2019-08-23 19:05:05 A193EA8F
20 WG MISTRZÓW - G. DRYGAŁA PL-DERBY-19-900123 2019-08-23 19:05:16 A1943D98
21 Kubáček Lubomír CZ-0234-19-3355 2019-08-23 19:05:25 A157DF86
22 OLR Kirjach II UKR-19-2218157 2019-08-23 19:05:35 A1DA0559
23 Dr. Henk de Weerd Pigeon II NL-19-1729293 2019-08-23 19:05:45 A157EC27
24 Pędzich Piotr I PL-05-19-11145 2019-08-23 19:06:13 A110152F
25 Dr. Henk de Weerd Pigeon II NL-19-1729295 2019-08-23 19:06:22 A194EC78
26 Vercammen Lars BELG-19-6016414 2019-08-23 19:06:32 A1DA0C9B
27 Wiśniewski - Michałowski PL-0384-19-5372 2019-08-23 19:06:40 A1BFC380
28 Dominkiewicz Artur i Anna PL-0490-19-3411 2019-08-23 19:06:51 A1100EC9
29 Van der Gucht - Weynants BELG-19-6211215 2019-08-23 19:06:59 A157EF46
30 Mielczarek Mirosław PL-014-19-9420 2019-08-23 19:07:15 A1DA0847
31 Potępski Włodzimierz PL-DERBY-19-606636 2019-08-23 19:07:25 A15337B9
32 STRAGGLER PL-013-19-45 2019-08-23 19:07:43 A194116E
33 Warda Mirosław II PL-DERBY-19-606390 2019-08-23 19:07:52 A1DA486E
34 Dominkiewicz Artur i Anna PL-0490-19-3438 2019-08-23 19:08:28 A1102089
35 Fiedorowicz Andrzej PL-016-19-702 2019-08-23 19:08:37 A1940518
36 Knajp Zbigniew I PL-DERBY-19-912242 2019-08-23 19:08:48 A157A4BB
37 Braszko Adam PL-0215-19-9931 2019-08-23 19:08:59 A15818B3
38 Team BEYERS BELG-19-2140005 2019-08-23 19:09:09 A1DA2B0E
39 Kubiszok Artur PL-0491-19-6235 2019-08-23 19:09:29 A1535289
40 Van de Wijngaerdt Johan BELG-19-2041497 2019-08-23 19:10:41 A1581064
41 Łój Krzysztof PL-0436-19-393 2019-08-23 19:10:50 A13B2B44
42 Mortal Kombat Team CZ-0259-19-966 2019-08-23 19:11:05 A194AB99
43 Gonera Bogdan PL-0103-19-4740 2019-08-23 19:11:22 A194DCB7
44 Spasówka Sylwester I PL-DERBY-19-593567 2019-08-23 19:12:21 A15806CE
45 Laeremans Frans BELG-19-6103437 2019-08-23 19:12:33 A1BFBBC5
46 Lipiński Marek PL-014-19-3407 2019-08-23 19:12:41 A157A2F9
47 Mortal Kombat Team CZ-0234-19-4230 2019-08-23 19:13:01 A1941C26
48 Peter van de Merwe I NL-19-1670826 2019-08-23 19:13:10 A193FD89
49 SECUROM.PL PL-DERBY-19-208824 2019-08-23 19:13:21 A1DA459E
50 Lipiński Marek PL-014-19-3462 2019-08-23 19:13:30 A1DA1322
51 Kacperski Cezary i Krzysztof I PL-DERBY-19-619072 2019-08-23 19:13:41 A193EB7D
52 Kozakowski Andrzej II PL-0192-19-936 2019-08-23 19:13:51 A1537929
53 Rudyk Olenka UKR-19-2218185 2019-08-23 19:13:59 A16B6DA6
54 Grejciun Robert PL-0314-19-9 2019-08-23 19:14:40 A19407BD
55 Team BXL BELG-19-6103463 2019-08-23 19:14:52 A158226A
56 Jatczak - Jastrzębski I PL-0384-19-10842 2019-08-23 19:15:00 A15822E8
57 Karol 013 Team I PL-013-19-6602 2019-08-23 19:15:10 A1582B32
58 Kazura PL-0383-19-3153 2019-08-23 19:15:21 A1DA5061
59 GVC Team PL-0347-19-9635 2019-08-23 19:15:32 A157CAF8
60 J.P.M PL-0246-19-1939 2019-08-23 19:15:41 A1532434
61 Pankiewicz Wojciech BELG-19-6103467 2019-08-23 19:16:01 A15826EB
62 Jabłoński Stanisław PL-0239-19-4476 2019-08-23 19:16:15 A193F11B
63 Danilewicz Zdzisław PL-012-19-119 2019-08-23 19:16:28 A157F723
64 Leonauskas Rimvydas II LTU-02-19-1919 2019-08-23 19:16:45 A13B4E96
65 Andrijauskas Janas LTU-03-19-2770 2019-08-23 19:16:57 A1BFB894
66 Karol 013 Team II PL-013-19-6615 2019-08-23 19:17:06 A1DA4EA1
67 Sucholas Paweł PL-DERBY-19-897960 2019-08-23 19:17:15 A157BAFD
68 Banach Sławomir PL-014-19-473 2019-08-23 19:17:26 A15328BB
69 PIKO PL-DERBY-19-840167 2019-08-23 19:17:55 A157FA64
70 Mortal Kombat Team CZ-0259-19-957 2019-08-23 19:18:11 A1941E00
71 Oleksiak Zbigniew PL-053-19-10530 2019-08-23 19:18:20 A1BFC21D
72 Skowronki 405 PL-DERBY-19-708260 2019-08-23 19:18:31 A157ED0D
73 VICTOR PL-0210-19-25035 2019-08-23 19:18:39 A153606D
74 Baranowska Jolanta Team PL-DERBY-19-1059980 2019-08-23 19:18:49 A1582164
75 Bieniek Dariusz S-99-19-513 2019-08-23 19:19:02 A1DA4734
76 Maciszewski Michał I PL-DERBY-19-442845 2019-08-23 19:19:16 A1941884
77 Jatczak - Jastrzębski I PL-0384-19-10852 2019-08-23 19:19:33 A15326D5
78 Tomalla Chali & Ali DV-0152-19-109 2019-08-23 19:19:44 A158205F
79 Vercammen Lars BELG-19-6016123 2019-08-23 19:19:56 A1BFC04B
80 Konopka Arkadiusz PL-0384-19-15251 2019-08-23 19:20:08 A194F613
81 Gudz Yevheniy I DV-08867-19-617 2019-08-23 19:20:18 A13B55BA
82 Michalczyk Adam i Józef PL-0314-19-1345 2019-08-23 19:23:03 A1532432
83 Jatczak - Jastrzębski I PL-0384-19-10828 2019-08-23 19:23:13 A157A98C
84 D. M. DUNDA PL-0463-19-6465 2019-08-23 19:23:22 A16BDC37
85 Bury Marek PL-DERBY-19-710052 2019-08-23 19:23:31 A157F3F2
86 Warda Mirosław I PL-0211-19-370 2019-08-23 19:23:39 A15791B0
87 GVC Team PL-0347-19-9634 2019-08-23 19:23:49 A19404FD
88 Zieliński - Szmagliński PL-0192-19-3299 2019-08-23 19:24:18 A1BFC2ED
89 Konopka Arkadiusz PL-0384-19-15362 2019-08-23 19:24:25 A1582620
90 Dr. Henk de Weerd Pigeon I NL-19-1729237 2019-08-23 19:24:35 A158252D
91 OLR Master Ukraina I UKR-19-2218175 2019-08-23 19:24:46 A158175A
92 Ośko Hubert PL-0452-19-802 2019-08-23 19:24:55 A1BFC2F0
93 Belgavet Seiffert Christian I BELG-19-6069402 2019-08-23 19:25:08 A194E62A
94 SZKLARZ PL-04-19-494 2019-08-23 19:25:22 A1DA5031
95 Van Win Ludwig II BELG-19-2079644 2019-08-23 19:25:38 A1533FAF
96 Mocarscy Tadeusz i Witold PL-0384-19-5128 2019-08-23 19:25:48 A1535407
97 Faszcza Jerzy II PL-014-19-8209 2019-08-23 19:26:04 A1940F8C
98 Jaguś Roman PL-DERBY-19-796029 2019-08-23 19:26:14 A15823C5
99 Glinka Dariusz PL-04-19-10581 2019-08-23 19:26:30 A1DA4E8A
100 Piwowarczyk Adrian i Ewelina MWG Dobczyce PL-DERBY-19-554922 2019-08-23 19:26:45 A157F1B3
101 Van Oeckel Bart & Nance BELG-19-6063438 2019-08-23 19:26:53 A19421CE
102 Zieliński - Szmagliński PL-0192-19-3281 2019-08-23 19:27:04 A1BFBD8F
103 Kacperski Cezary i Krzysztof III PL-DERBY-19-619821 2019-08-23 19:27:12 A15359ED
104 Kacperski Cezary i Krzysztof II PL-DERBY-19-619847 2019-08-23 19:27:21 A157EBF4
105 Lewandowski Kazimierz PL-DERBY-19-829056 2019-08-23 19:27:43 A1DA2CEC
106 Wierzbowski - Sokołowski PL-0384-19-2449 2019-08-23 19:27:52 A153405D
107 Jatczak - Jastrzębski I PL-0384-19-10871 2019-08-23 19:28:05 A157F7A7
108 Dr. Henk de Weerd Pigeon II NL-19-1729294 2019-08-23 19:28:13 A11009FC
109 Pędzich Piotr I PL-05-19-11187 2019-08-23 19:28:21 A1940D86
110 STRAGGLER PL-013-19-59 2019-08-23 19:28:31 A16B6A20
111 Filipkowski Mirosław I PL-072-19-2145 2019-08-23 19:28:41 A1DA4A4F
112 Rysiek i Irenka PL-0414-19-17719 2019-08-23 19:28:58 A15821FF
113 Van der Gucht - Weynants BELG-19-6199579 2019-08-23 19:29:06 A1DA4738
114 Ignatowski Szczepan PL-0457-19-3052 2019-08-23 19:29:21 A157ECA3
115 Van Win Dylan I BELG-19-2079670 2019-08-23 19:29:29 A1577ED0
116 Herbots Kobe & Kato BELG-19-2122390 2019-08-23 19:29:39 A1581150
117 Gotowiec - Tarach PL-0368-19-751 2019-08-23 19:29:47 A153234F
118 Kostorz - Kulik - Matusek PL-DERBY-19-214829 2019-08-23 19:29:56 A157DB9C
119 Ciecierski Dariusz PL-044-19-15428 2019-08-23 19:30:05 A1DA3C2B
120 Serowik Dariusz PL-014-19-582 2019-08-23 19:30:15 A1535B9C
121 Van Win Gregory II BELG-19-2079750 2019-08-23 19:30:23 A19415F8
122 Gillaerts - Brohckaers BELG-19-2041823 2019-08-23 19:30:36 A157CBFA
123 Łój Krzysztof PL-0436-19-398 2019-08-23 19:30:44 A1DA56AD
124 Baranowscy P. R. Team PL-DERBY-19-1066971 2019-08-23 19:30:58 A1535EA2
125 OLR Kirjach II UKR-19-2218158 2019-08-23 19:31:06 A1534F1E
126 Jamiński Antoni PL-013-19-2702 2019-08-23 19:31:18 A193F48A
127 Jaworowski - Zdankowski PL-013-19-6999 2019-08-23 19:31:41 A1582778
128 SZKLARZ PL-DERBY-19-1079842 2019-08-23 19:31:51 A1DA063D
129 Herbots Gebr. BELG-19-2131529 2019-08-23 19:32:00 A157F4B8
130 ALEX II PL-012-19-12701 2019-08-23 19:32:09 A15334BF
131 Mielczarczyk Szczepan PL-01-19-152 2019-08-23 19:32:17 A158268B
132 Konopka Arkadiusz PL-0384-19-15335 2019-08-23 19:33:20 A194EB08
133 Baran Marcin PL-DERBY-19-796479 2019-08-23 19:33:31 A1DA5065
134 Rudyk Olenka UKR-19-2218208 2019-08-23 19:33:39 A153553B
135 PIKO PL-DERBY-19-130338 2019-08-23 19:33:48 A15819E0
136 Maładzieżnaja Kamanda I PL-013-19-69 2019-08-23 19:33:57 A1BFB6B8
137 Faszcza Jerzy II PL-014-19-8237 2019-08-23 19:34:35 A1943D9C
138 Gillaerts - Brohckaers BELG-19-2041827 2019-08-23 19:34:46 A15356FB
139 Gotowiec - Tarach PL-0368-19-741 2019-08-23 19:35:01 A15320F5
140 GVC Team PL-0347-19-9623 2019-08-23 19:35:09 A1BFA2F7
141 Filipkowski Mariusz PL-013-19-5513 2019-08-23 19:35:19 A193EF22
142 Mocarscy Tadeusz i Witold PL-0384-19-5112 2019-08-23 19:35:39 A157F1AE
143 Dr. Henk de Weerd Pigeon II NL-19-1729304 2019-08-23 19:35:51 A1BFB6B6
144 Mielczarek Mirosław PL-014-19-9404 2019-08-23 19:36:51 A1101613
145 Belgavet Seiffert Christian II BELG-19-6069396 2019-08-23 19:37:00 A1DA0FCE
146 Darek Kanarek PL-010-19-605 2019-08-23 19:37:11 A1940A72
147 Kazura PL-0383-19-3040 2019-08-23 19:37:19 A194AE67
148 Baranowscy P. R. Team PL-DERBY-19-1066978 2019-08-23 19:37:28 A1579046
149 Van de Wijngaerdt Johan BELG-19-2041485 2019-08-23 19:37:38 A1580421
150 Łechtańscy Andrzej i Dariusz PL-DERBY-19-624978 2019-08-23 19:37:54 A11010A0
151 Wanda i Banda PL-DERBY-19-1066976 2019-08-23 19:38:03 A157EEB7
152 Pawlak Paweł i Krzysztof PL-0406-19-12395 2019-08-23 19:38:11 A1533089
153 Faszcza Jerzy II PL-014-19-8058 2019-08-23 19:38:19 A193F487
154 Herbots Gebr. BELG-19-2131469 2019-08-23 19:38:44 A15787A3
155 Fiedorowicz Andrzej PL-016-19-713 2019-08-23 19:38:52 A16B3577
156 TopLofts.eu PL-0414-19-10294 2019-08-23 19:39:03 A1100CA7
157 Kucharczyk Team PL-0385-19-2740 2019-08-23 19:39:17 A157DCAA
158 Team Frątczak PL-0187-19-1875 2019-08-23 19:39:29 A1940EA7
159 Konieczny - Wardęga PL-099-19-5420 2019-08-23 19:39:38 A13B3AE2
160 Van Win Milan I BELG-19-2079718 2019-08-23 19:39:46 A157A5FE
161 KRIS 1 PL-0296-19-7110 2019-08-23 19:39:57 A1943847
162 Warda Mirosław III PL-0211-19-388 2019-08-23 19:40:16 A11027C9
163 Rafałowski Tadeusz PL-0384-19-5974 2019-08-23 19:40:39 A157EEEA
164 Spasówka Sylwester I PL-DERBY-19-593569 2019-08-23 19:41:12 A19406ED
165 Van Win Milan I BELG-19-2079716 2019-08-23 19:41:20 A157EA82
166 Filipkowski Mirosław II PL-072-19-2014 2019-08-23 19:41:29 A13B2965
167 KRIS 2 PL-0296-19-7104 2019-08-23 19:41:38 A1532E7E
168 Darek Kanarek PL-013-19-2709 2019-08-23 19:42:03 A1DA0A31
169 Potępski Włodzimierz PL-DERBY-19-606637 2019-08-23 19:42:14 A1580B40
170 Szkudelski - Łysionek PL-016-19-4325 2019-08-23 19:42:25 A19409A0
171 Knajp Zbigniew II PL-DERBY-19-912269 2019-08-23 19:42:35 A15793A4
172 Warda Mirosław III PL-0211-19-391 2019-08-23 19:42:48 A153465F
173 Czerwiński Sławomir PL-DERBY-19-1058824 2019-08-23 19:43:19 A1940241
174 Derby Brod Club CRO-19-662 2019-08-23 19:43:29 A19405DE
175 Mielczarczyk Szczepan PL-01-19-153 2019-08-23 19:43:39 A1DA018B
176 Warda Mirosław I PL-0211-19-369 2019-08-23 19:43:48 A157EB60
177 Strzyżewski Tomasz PL-014-19-7007 2019-08-23 19:44:00 A1DA14F3
178 Maciorowski Wiesław II PL-016-19-6418 2019-08-23 19:44:10 A1DA524E
179 Przybysz Zbigniew PL-DERBY-19-1049966 2019-08-23 19:44:19 A15824C5
180 Pankiewicz Wojciech II BELG-19-2041667 2019-08-23 19:44:28 A16B9AFF
181 Gonera Bogdan PL-0103-19-4744 2019-08-23 19:44:39 A153401D
182 Belgavet Seiffert Christian I BELG-19-6069403 2019-08-23 19:44:56 A157DEFA
183 ALEX II PL-012-19-12717 2019-08-23 19:45:14 A19416EE
184 Sipowicz - Moczydłowski PL-013-19-2783 2019-08-23 19:45:25 A194EC74
185 Kubiszok Artur PL-0491-19-6238 2019-08-23 19:45:36 A11021A5
186 ALICE & JACOB II PL-DERBY-19-750737 2019-08-23 19:45:48 A1DA4A50
187 Braszko Adam PL-DERBY-19-608193 2019-08-23 19:46:00 A194F6BF
188 Ciecierski Dariusz PL-044-19-15464 2019-08-23 19:46:09 A194EF0E
189 Ptak & Kraśniewski PL-044-19-11453 2019-08-23 19:46:58 A153295A
190 Jamiński Antoni PL-013-19-2706 2019-08-23 19:48:39 A15321D6
191 Mamiński Mariusz - Makowski Przemysław PL044-19-9416 2019-08-23 19:49:09 A157EFC7
192 D. M. DUNDA PL-0463-19-6500 2019-08-23 19:49:20 A1942638
193 Belgavet Seiffert Christian II BELG-19-6069398 2019-08-23 19:49:36 A1536341
194 Zieliński - Szmagliński PL-0192-19-3298 2019-08-23 19:49:56 A1534661
195 OLENDER Team PL-0239-19-7251 2019-08-23 19:50:07 A194DBD5
196 Niebrzydowski Lech - Wierzbicki Robert PL-DERBY-19-124703 2019-08-23 19:50:31 A1533162
197 Niebrzydowski Lech - Wierzbicki Robert DV-03083-19-227 2019-08-23 19:50:38 A1DA4BC9
198 Bury Marek PL-DERBY-19-710061 2019-08-23 19:50:53 A1941786
199 Van Win Ludwig I BELG-19-2079646 2019-08-23 19:51:02 A1DA459F
200 KRIS 1 PL-0296-19-7124 2019-08-23 19:51:16 A1580E8E
201 Skowronki 405 PL-DERBY-19-708263 2019-08-23 19:51:27 A194B64B
202 Rysiek i Irenka PL-0116-19-1150 2019-08-23 19:51:36 A1581709
203 Maładzieżnaja Kamanda II PL-013-19-52 2019-08-23 19:51:53 A194E59A
204 Klimczyk Grzegorz PL-DERBY-19-228601 2019-08-23 19:52:13 A1533848
205 Knajp Zbigniew II PL-DERBY-19-912233 2019-08-23 19:52:23 A16B31EF
206 GREG TEAM II PL-DERBY-19-750936 2019-08-23 19:52:30 A1581C58
207 Fiedorowicz Andrzej PL-016-19-704 2019-08-23 19:52:38 A1531F77
208 Skowronki 405 PL-0405-19-2651 2019-08-23 19:52:46 A1942AE5
209 Przybysz Zbigniew PL-DERBY-19-1049934 2019-08-23 19:52:56 A13B479C
210 D. M. DUNDA PL-0463-19-5500 2019-08-23 19:53:05 A1536266
211 Van Win Ludwig II BELG-19-2079649 2019-08-23 19:53:12 A193EE36
212 Gotowiec - Tarach PL0368-19-987 2019-08-23 19:53:22 A15817C9
213 Strzyżewski Tomasz PL-014-19-7048 2019-08-23 19:53:30 A157EB26
214 Gudz Yevheniy I DV-08867-19-611 2019-08-23 19:53:38 A1940601
215 Kucharczyk Team PL-0414-19-12911 2019-08-23 19:53:49 A1DA5220
216 Van Win Gregory I BELG-19-2041787 2019-08-23 19:53:56 A1578FB0
217 Gudz Yevheniy II DV-08867-19-648 2019-08-23 19:54:04 A1942AE8
218 BANITA DV-02434-19-547 2019-08-23 19:57:24 A1100BCA
219 Palarski Dominik PL-0417-19-348 2019-08-23 19:57:35 A15773D2
220 Kacperski Cezary i Krzysztof I PL-DERBY-19-619816 2019-08-23 19:57:46 A1580EC0
221 Jabłoński Stanisław PL-0239-19-4401 2019-08-23 19:57:56 A15358D3
222 Wąsaty - Korneluk - Szpak PL-DERBY-19-898552 2019-08-23 19:58:06 A15813DF
223 Van Oeckel Bart & Nance BELG-19-6063426 2019-08-23 19:58:15 A15354D7
224 Niebrzydowski Lech - Wierzbicki Robert PL-013-19-11845 2019-08-23 19:58:28 A15348C6
225 Van Loock - Delaet I BELG-19-2079776 2019-08-23 19:58:36 A1BFAB15
226 TopLofts.eu PL-0414-19-10289 2019-08-23 19:58:45 A1DA4A47
227 Rumiński Tomasz PL-DERBY-19-1004756 2019-08-23 19:58:54 A1940A6A
228 Bocheńczak Jan PL-0236-19-1053 2019-08-23 19:59:04 A13B1593
229 Wanda i Banda PL-03-19-12026 2019-08-23 19:59:14 A19431E9
230 Peter van de Merwe I NL-19-1670836 2019-08-23 19:59:24 A1580BA2
231 ALICE & JACOB PL-DERBY-19-751015 2019-08-23 19:59:40 A194106F
232 Belgavet Seiffert Christian I BELG-19-6069395 2019-08-23 19:59:54 A194023A
233 Klimczyk Grzegorz PL-DERBY-19-228697 2019-08-23 20:00:14 A1578FE3
234 Ośko Hubert PL-0452-19-741 2019-08-23 20:00:21 A157F5F9
235 Sebastian Ostoja - Lniski PL-DERBY-19-838338 2019-08-23 20:00:30 A194EA13
236 Faszcza Jerzy II PL-014-19-8219 2019-08-23 20:00:43 A1580D41
237 Kacperski Cezary i Krzysztof II PL-DERBY-19-619845 2019-08-23 20:00:53 A13B47A9
238 Michalczyk Adam i Józef PL-0314-19-1367 2019-08-23 20:01:04 A1DA0F96
239 Jaguś Roman PL-DERBY-19-796033 2019-08-23 20:01:29 A1532258
240 Banach Sławomir PL-014-19-466 2019-08-23 20:01:39 A1DA1085
241 KRIS 2 PL-0296-19-7102 2019-08-23 20:02:01 A15817C2
242 Peter van de Merwe II NL-19-1670835 2019-08-23 20:02:10 A1532140
243 Charewicz Marek - Prętnicki Przemysław PL-0243-19-4019 2019-08-23 20:02:20 A1DA2A2D
244 Dominkiewicz Artur i Anna PL-0490-19-3426 2019-08-23 20:02:29 A15822F5
245 Grzankowski Jarosław II PL-DERBY-19-795781 2019-08-23 20:02:39 A1104CD3
246 Gudz Yevheniy II DV-08867-19-668 2019-08-23 20:02:47 A1534602
247 Grejciun Robert PL-DERBY-19-981314 2019-08-23 20:02:58 A1DA4F44
248 Rakowski - Laskowski PL-016-19-3415 2019-08-23 20:04:18 A1577C84
249 Kamienowski Jan PL-044-19-14313 2019-08-23 20:04:31 A1943505
250 Czerwiński Sławomir PL-DERBY-19-1058861 2019-08-23 20:04:40 A194DDA2
251 Grzankowski J. & Kuczyński J. PL-DERBY-19-795749 2019-08-23 20:04:48 A1532962
252 Ośko Hubert PL-0452-19-763 2019-08-23 20:04:57 A193EFD1
253 Kucharczyk Team PL-0385-19-2743 2019-08-23 20:05:05 A16B31DB
254 Team BEYERS BELG-19-2140129 2019-08-23 20:05:13 A15801F2
255 Van Win Ludwig II BELG-19-6095392 2019-08-23 20:05:25 A15822E7
256 Belgavet Seiffert Christian II BELG-19-6069406 2019-08-23 20:05:40 A1BFBBBD
257 Grzankowski Jarosław PL-DERBY-19-795686 2019-08-23 20:05:51 A1BFC2EE
258 Łopatowski Jan Paweł PL-014-19-9656 2019-08-23 20:06:01 A1532147
259 Grzankowski J. & Kuczyński J. PL-DERBY-19-795909 2019-08-23 20:06:10 A13B3951
260 Frąckowiak Artur I PL-DERBY-19-1200347 2019-08-23 20:06:21 A157F735
261 Paluch Marcin i Bożena PL-DERBY-19-154850 2019-08-23 20:06:32 A157F9C8
262 Roesner Hartmut DV-01839-19-439 2019-08-23 20:07:03 A157FC0D
263 Van Win Milan I BELG-19-2079719 2019-08-23 20:07:14 A153706F
264 Mielczarek Mirosław PL-014-19-9401 2019-08-23 20:07:24 A193ED4D
265 Kaczyński J.B.M PL-044-19-10088 2019-08-23 20:07:34 A157E257
266 Van Win Dylan IV BELG-19-2079674 2019-08-23 20:07:45 A194E134
267 POPOWIANKI - Team PL-014-19-3449 2019-08-23 20:07:56 A1579C99
268 Dr. Henk de Weerd Pigeon II NL-19-1729266 2019-08-23 20:08:04 A157BD80
269 Team Frątczak PL-0187-19-1861 2019-08-23 20:08:12 A1535C62
270 Wolfram Kahl & Sohn DV-09318-19-568 2019-08-23 20:08:27 A1DA3DF1
271 Gudz Yevheniy II DV-03083-19-21 2019-08-23 20:08:39 A194E629
272 Krasińska Aneta PL-0211-19-376 2019-08-23 20:08:48 A13B4980
273 Rygorowicz Władysław PL-012-19-202 2019-08-23 20:09:03 A158211B
274 Wierzbowski - Sokołowski PL-0384-19-2428 2019-08-23 20:11:40 A13B4E94
275 Wanda i Banda PL-03-19-12036 2019-08-23 20:12:11 A1534FB9
276 KRIS 2 PL-0296-19-7119 2019-08-23 20:12:23 A157D104
277 Mortal Kombat Team CZ-0259-19-849 2019-08-23 20:13:29 A1BFC20A
278 Gotowiec - Tarach PL0368-19-973 2019-08-23 20:13:52 A194F973
279 Czamara Tadeusz PL-0239-19-8044 2019-08-23 20:14:02 A13B2B46
280 ALEX II PL-012-19-12718 2019-08-23 20:14:13 A1579262
281 Pieczara Andrzej II PL-DERBY-19-166126 2019-08-23 20:14:25 A15345B9
282 Herbots Gebr. BELG-19-2131462 2019-08-23 20:14:34 A157F567
283 KRIS 2 PL-0296-19-7111 2019-08-23 20:14:44 A157E988
284 Pieczara Andrzej II PL-DERBY-19-166114 2019-08-23 20:14:56 A1BFC2FC
285 Pankiewicz Wojciech PL-DERBY-19-124589 2019-08-23 20:17:26 A157F467
286 Van Win Milan IV BELG-19-2079699 2019-08-23 20:17:42 A157A942
287 Filipkowski Mirosław II PL-072-19-2131 2019-08-23 20:17:59 A157EDBA
288 Van Win Ludwig I BELG-19-2079625 2019-08-23 20:18:20 A1941EF4
289 Pieczara Andrzej I PL-DERBY-19-166136 2019-08-23 20:18:40 A16BC60A
290 Frąckowiak Artur II PL-DERBY-19-1200397 2019-08-23 20:18:50 A157A985
291 Bury Marek PL-DERBY-19-710058 2019-08-23 20:19:33 A1DA3DF2
292 OLR Master Ukraina II UKR-19-2218174 2019-08-23 20:19:45 A1DA15E2
293 Łechtańscy Andrzej i Dariusz PL-DERBY-19-624995 2019-08-23 20:19:54 A1537988
294 Czamara Tadeusz PL-0239-19-8232 2019-08-23 20:20:03 A15373EF
295 Makarewicz Team PL-013-19-7012 2019-08-23 20:20:13 A1579153
296 Olszak Artur i Damian PL-013-19-5802 2019-08-23 20:20:33 A1DA2698
297 Wiśniewski - Michałowski PL-0384-19-5373 2019-08-23 20:20:46 A1DA25BA
298 ALICE & JACOB II PL-DERBY-19-750750 2019-08-23 20:21:01 A194DE7C
299 Szymański Grzegorz PL-0384-19-12477 2019-08-23 20:21:17 A16B6CAB
300 ALEX I PL-012-19-12728 2019-08-23 20:21:45 A1DA5133
301 Knystautas Valdas LTU-06-19-3908 2019-08-23 20:21:54 A1BFB5CE
302 Van Win Ludwig III BELG-19-2079659 2019-08-23 20:22:35 A15806D1
303 Kazura PL-0383-19-3024 2019-08-23 20:22:44 A157B99C
304 Szkudelski - Łysionek PL-016-19-3945 2019-08-23 20:22:52 A1577E8A
305 Jaguś Roman PL-DERBY-19-796015 2019-08-23 20:23:09 A157D463
306 Grzankowski Jarosław PL-DERBY-19-795629 2019-08-23 20:23:30 A16B347E
307 Van Win Ludwig III BELG-19-2079658 2019-08-23 20:36:44 A1DA4DDD
308 Wierzbowski - Sokołowski PL-DERBY-19-126909 2019-08-23 20:37:32 A1534CBF
309 Sajdak Janusz PL-0333-19-574 2019-08-23 20:37:59 A15822FF
310 Czapski - Olędzki PL-0385-19-2949 2019-08-23 20:38:11 A1BFA2E9
311 Team BXL BELG-19-6103471 2019-08-23 20:50:05 A1104BB0
312 SECUROM.PL PL-DERBY-19-208829 2019-08-23 20:50:24 A1DA2859
313 Dla Grażynki PL-0425-19-7031 2019-08-23 20:50:42 A1DA2C00
314 Karol 013 Team I PL-013-19-6666 2019-08-23 20:50:58 A1581319
315 Faszcza Jerzy III PL-014-19-8214 2019-08-23 20:51:24 A15787F2
316 Faszcza Jerzy III PL-014-19-8284 2019-08-23 20:51:41 A1BFB7A6
317 Sipowicz - Moczydłowski PL-013-19-2779 2019-08-23 20:52:26 A1534900
318 Rumiński Tomasz PL-DERBY-19-1004772 2019-08-23 20:52:40 A1940DBA
319 Van Win Ludwig IV BELG-19-2079655 2019-08-23 20:52:55 A1DA17CF
320 Baran Marcin PL-DERBY-19-796476 2019-08-23 20:53:04 A1100DF0
321 Strzyżewski Tomasz PL-014-19-7041 2019-08-23 20:53:21 A1579139
322 Mroczkowski - Bobowicz PL-DERBY-19-983045 2019-08-23 20:53:31 A157F722
323 Wróbel Andrzej PL-013-19-3558 2019-08-23 20:53:40 A1941C53
324 Maładzieżnaja Kamanda I PL-013-19-53 2019-08-23 20:53:49 A1DA5508
325 Jaguś Roman PL-DERBY-19-796040 2019-08-23 20:53:58 A157A4A6
326 Leonauskas Rimvydas II LTU-02-19-1916 2019-08-23 20:54:09 A157FDA2
327 Kulesza Daniel & Anna I PL-014-19-12237 2019-08-23 20:54:18 A11040E1
328 Mazurkiewicz Jerzy PL-0246-19-257 2019-08-23 20:54:27 A158202D
329 Van Win Milan II BELG-19-2079724 2019-08-23 20:55:17 A15819AE
330 Derby Brod Club CRO-19-683 2019-08-23 20:55:26 A157F095
331 Team Frątczak PL-0187-19-1877 2019-08-23 20:55:45 A1535C75
332 Peter van de Merwe II NL-19-1679612 2019-08-23 20:55:55 A13B5ABB
333 Szymański Grzegorz PL-0384-19-12441 2019-08-23 20:56:04 A157A7E8
334 Ośko Hubert PL-0452-19-805 2019-08-23 20:56:15 A157F087
335 Van Win Ludwig III BELG-19-2079657 2019-08-23 20:57:43 A15369E4
336 Pietrewicz Roman IF-TORR-19-1626 2019-08-23 20:58:05 A16B3444
337 Kucharczyk Team PL-0414-19-12888 2019-08-23 20:58:15 A1580D26
338 Wiśniewski - Michałowski PL-0384-19-8883 2019-08-23 20:58:25 A16BA9C3
339 Pieczara Andrzej I PL-DERBY-19-166135 2019-08-23 20:58:33 A194E62C
340 Ostaszewski Wojciech PL-012-19-451 2019-08-23 20:58:41 A1943A22
341 Bieniek Dariusz UKR-19-2218126 2019-08-23 20:58:50 A1BFB7A9
342 Czapski - Olędzki PL-010-19-1073 2019-08-23 20:58:58 A15817BE
343 Kurek Wiesław PL-DERBY-19-1079969 2019-08-23 20:59:06 A1BFBF61
344 Bieniek Dariusz S-99-19-428 2019-08-23 20:59:14 A1DA5440
345 Palarski Dominik PL-0417-19-359 2019-08-23 20:59:23 A153476F
346 OLENDER Team PL-0239-19-7222 2019-08-23 20:59:31 A1BFB892
347 Mr. Li - Herbots BELG-19-2131501 2019-08-23 20:59:42 A1942218
348 Van Win Milan II BELG-19-2079726 2019-08-23 21:00:05 A1940EB2
349 Darek Kanarek PL-010-19-602 2019-08-23 21:00:16 A1577C2A
350 Rakowski - Laskowski PL-016-19-3420 2019-08-23 21:00:25 A157B144
351 Leonauskas Rimvydas II LTU-02-19-1912 2019-08-23 21:01:03 A157E411
352 Maciorowski Wiesław PL-014-19-8628 2019-08-23 21:01:12 A1DA091F
353 Łutczyk - Kieda PL-013-19-4009 2019-08-23 21:01:23 A1BFA2E2
354 Sucholas Monika DV-03690-19-361 2019-08-23 21:01:35 A1533692
355 Van Win Milan III BELG-19-2079729 2019-08-23 21:01:45 A1534457
356 OLR Kirjach I UKR-19-2218134 2019-08-23 21:01:53 A1DA1150
357 KRIS 2 PL-0296-19-7130 2019-08-23 21:02:06 A1DA188A
358 Rumiński Tomasz PL-DERBY-19-1004782 2019-08-23 21:02:29 A1536EE9
359 Kamienowski Jan PL-044-19-14371 2019-08-23 21:02:39 A1BFBF5B
360 Jermacz - Zdankowski PL-013-19-6922 2019-08-23 21:02:51 A157FD1A
361 Ptak & Kraśniewski PL-044-19-10709 2019-08-23 21:03:02 A157F07C
362 Przybysz Zbigniew PL-DERBY-19-1049955 2019-08-23 21:03:20 A157F09F
363 Ośko Hubert PL-0452-19-804 2019-08-23 21:03:30 A1DA091E
364 TopLofts.eu PL-0414-19-10327 2019-08-23 21:03:40 A1DA4DDC
365 Sucholas Monika PL-0309-19-3444 2019-08-23 21:03:49 A1532651
366 Niebrzydowski Lech - Wierzbicki Robert PL-DERBY-19-124707 2019-08-23 21:04:14 A1BFB88E
367 Wolfram Kahl & Sohn DV-09318-19-575 2019-08-23 21:04:25 A1580C2E
368 ALICE & JACOB II PL-DERBY-19-750727 2019-08-23 21:04:35 A194EB0B
369 Van Win Dylan I BELG-19-2079676 2019-08-23 21:04:44 A194E706
370 Pankiewicz Wojciech PL-DERBY-19-493220 2019-08-23 21:04:52 A13B554F
371 Van Win Ludwig IV BELG-19-2079653 2019-08-23 21:05:02 A157EC08
372 KRIS 1 PL-0296-19-7105 2019-08-23 21:05:12 A19405E5
373 Filipkowski Mariusz PL-013-19-5529 2019-08-23 21:05:22 A157A771
374 Maciszewski Michał II PL-DERBY-19-442852 2019-08-23 21:05:30 A11027C6
375 OLR Kirjach I UKR-19-2218160 2019-08-23 21:05:39 A1DA4E7F
376 Rygorowicz Władysław PL-012-19-509 2019-08-23 21:05:49 A1DA4CBC
377 Palarski Dominik PL-0417-19-338 2019-08-23 21:06:00 A1DA4E9B
378 Włudzik Maciej PL-059-19-3232 2019-08-23 21:06:10 A157CB02
379 Paluch Marcin i Bożena PL-DERBY-19-154857 2019-08-23 21:06:19 A1580E96
380 Selwent & Siemianis PL-0346-19-4036 2019-08-23 21:06:27 A157EC98
381 Fiedorowicz Andrzej PL-016-19-718 2019-08-23 21:07:05 A15356F0
382 Faszcza Jerzy III PL-014-19-8216 2019-08-23 21:07:13 A1533212
383 Faszcza Jerzy I PL-014-19-8221 2019-08-23 21:07:25 A157D2BD
384 Team Frątczak PL-0187-19-1858 2019-08-23 21:07:38 A1943CD9
385 Danilewicz Zdzisław PL-012-19-18 2019-08-23 21:07:55 A194C4E8
386 Sucholas Paweł PL-DERBY-19-897959 2019-08-23 21:08:06 A1DA0E9C
387 Van Win Ludwig II BELG-19-6095391 2019-08-23 21:08:14 A1DA17BB
388 Team BXL BELG-19-6103465 2019-08-23 21:08:23 A1579C30
389 Geerinckx Luc & Bart BELG-19-6015823 2019-08-23 21:08:32 A16B5A11
390 ALICE & JACOB PL-DERBY-19-750747 2019-08-23 21:08:43 A1BF9F41
391 Jaworowski - Zdankowski PL-011-19-7034 2019-08-23 21:08:53 A194B396
392 Kacperski Cezary i Krzysztof I PL-DERBY-19-619817 2019-08-23 21:09:05 A1537209
393 Rysiek i Irenka PL-0414-19-17065 2019-08-23 21:09:14 A157F07D
394 Warda Mirosław II PL-DERBY-19-606389 2019-08-23 21:09:22 A157A5E3
395 Kuczyński Józef PL-014-19-12183 2019-08-23 21:09:31 A19404FA
396 Van Win Milan III BELG-19-2079735 2019-08-23 21:09:42 A1BFB7A2
397 Faszcza Jerzy V PL-014-19-8071 2019-08-23 21:09:50 A19416EF
398 Gudz Yevheniy II DV-08867-19-646 2019-08-23 18:19:41 A1532A0D
399 Van Win Gregory I NL-19-1121739 2019-08-23 18:20:28 A1533E5B
400 Serowik Dariusz PL-014-19-586 2019-08-23 18:21:13 A157EDB9
401 Niemierka Leszek i Włodzimierz PL-010-19-341 2019-08-23 18:21:28 A157E98A
402 Faszcza Jerzy II PL-014-19-8235 2019-08-23 18:21:38 A19439D5
403 Vanwinkel Jef BELG-19-2103883 2019-08-23 18:21:50 A157D69B
404 Pietrewicz Roman IF-TORR-19-1625 2019-08-23 18:22:02 A1DA4DDB
405 Łopatowski Jan Paweł PL-014-19-9659 2019-08-23 18:22:15 A1581C7A
406 Olszak Artur i Damian DV-03139-19-707 2019-08-23 18:22:26 A157EBF1
407 Czerwiński Sławomir PL-DERBY-19-1058850 2019-08-23 18:22:37 A1DA0355
408 Kacperski Cezary i Krzysztof I PL-DERBY-19-619842 2019-08-23 18:23:57 A1102A95
409 Łutczyk - Kieda PL-0444-19-1833 2019-08-23 18:24:07 A157E6FD
410 Sipowicz - Moczydłowski PL-013-19-2742 2019-08-23 18:24:16 A157EEB1
411 Vercammen Jos BELG-19-6016232 2019-08-23 18:24:37 A1535FD0
412 Gudz Yevheniy I DV-08867-19-623 2019-08-23 18:24:46 A1577E7D
413 Sucholas Monika PL-DERBY-19-912270 2019-08-23 18:24:56 A13B1B86
414 Lewandowski Kazimierz PL-DERBY-19-829060 2019-08-23 18:25:05 A13B4CE8
415 Grzankowski Jarosław PL-DERBY-19-795684 2019-08-23 18:25:13 A1581756
416 M.OLSZEWSKI - G.WÓJCICKI TEAM PL-01-19-2452 2019-08-23 18:25:24 A157EF22
417 Maciszewski Michał II PL-DERBY-19-442197 2019-08-23 18:25:34 A110136A
418 Kazura PL-0383-19-3042 2019-08-23 18:26:24 A1578EB7
419 WG MISTRZÓW - G. DRYGAŁA PL-DERBY-19-900105 2019-08-23 18:26:34 A1104D67
420 Van Win Ludwig III BELG-19-2079660 2019-08-23 18:26:44 A1580575
421 Grzywa Mateusz I PL-0457-19-2339 2019-08-23 18:27:05 A1580A73
422 Van Win Ludwig V BELG-19-2079710 2019-08-23 18:27:20 A1BFA2F5
423 Vanwinkel Jef BELG-19-2103849 2019-08-23 18:27:29 A1DA2855
424 Sajdak Janusz PL-0333-19-590 2019-08-23 18:27:38 A157CA9C
425 Jermacz - Zdankowski PL-DERBY-19-133919 2019-08-23 18:27:53 A193F4BA
426 Grzywa Mateusz I PL-0457-19-2334 2019-08-23 18:28:36 A193F800
427 Kulesza Daniel & Anna I PL-014-19-12227 2019-08-23 18:28:47 A1536817
428 Van Win Gregory II BELG-19-2079760 2019-08-23 18:30:32 A1582065
429 Kosut Krzysztof i Kamil PL-DERBY-19-744499 2019-08-23 18:30:44 A194E04A
430 WG MISTRZÓW - G. DRYGAŁA PL-DERBY-19-900119 2019-08-23 18:30:53 A194B647
431 ALEX II PL-012-19-12748 2019-08-23 18:31:20 A1582440
432 Frąckowiak Artur II PL-DERBY-19-1200324 2019-08-23 18:31:34 A1533136
433 Tomalla Chali & Ali DV-0152-19-154 2019-08-23 18:31:48 A153707B
434 Team BRICON BELG-19-4044281 2019-08-23 18:34:49 A1582531
435 Knajp Zbigniew I PL-DERBY-19-912288 2019-08-23 18:35:13 A1DA2777
436 Rumiński Tomasz PL-DERBY-19-1004760 2019-08-23 18:35:26 A193EF2B
437 Karol 013 Team II PL-013-19-6670 2019-08-23 18:35:35 A1DA25AA
438 Jaworowski - Zdankowski PL-013-19-5573 2019-08-23 18:35:47 A157EBC3
439 KMP Ostrołęka PL-044-19-11429 2019-08-23 18:36:02 A1582275
440 Skowronki 405 PL-0405-19-2667 2019-08-23 18:36:13 A157F59B
441 STRAGGLER PL-023-19-709 2019-08-23 18:36:25 A193F640
442 Rysiek i Irenka PL-0414-19-17749 2019-08-23 18:36:39 A157F4E9
443 Maładzieżnaja Kamanda I PL-013-19-57 2019-08-23 18:37:19 A1101280
444 Kosut Krzysztof i Kamil PL-0260-19-8149 2019-08-23 18:37:29 A1941661
445 Van Win Milan IV BELG-19-2079698 2019-08-23 18:37:38 A1BFC2EA
446 Łój Krzysztof PL-0436-19-394 2019-08-23 18:37:48 A1DA4CF9
447 Filipkowski Mariusz PL-013-19-5505 2019-08-23 18:37:57 A1532009
448 Van Win Gregory I BELG-19-2041786 2019-08-23 18:39:12 A157F27B
449 Kosut Krzysztof i Kamil PL-0260-19-8142 2019-08-23 18:39:37 A157AF7C