MWG Mazury > Wyniki lotu

Lista startowa: Lot IŁAWA


L.p. Hodowca Numer obrączki rodowej / Pigeon number Koszowanie Transponder
1 OLR Kirjach I UKR-19-2218134 2019-08-16 17:02:06 A1DA1150
2 Maciszewski Michał I PL-DERBY-19-442199 2019-08-16 17:02:56 A157EA6C
3 Braszko Adam PL-DERBY-19-608193 2019-08-16 17:03:30 A194F6BF
4 Czerwiński Sławomir PL-DERBY-19-1058823 2019-08-16 17:03:49 A1532045
5 Bocheńczak Jan PL-0236-19-1007 2019-08-16 17:04:03 A1579B83
6 Baranowscy P. R. Team PL-DERBY-19-1066977 2019-08-16 17:04:15 A19431E8
7 ALEX I PL-012-19-12749 2019-08-16 17:04:27 A13B1A50
8 Team BXL BELG-19-6103471 2019-08-16 17:04:39 A1104BB0
9 OLR Kirjach II UKR-19-2218139 2019-08-16 17:05:16 A1DA1325
10 Mroczkowski - Bobowicz PL-DERBY-19-983047 2019-08-16 17:05:27 A1533E03
11 KMP Ostrołęka PL-044-19-11432 2019-08-16 17:06:00 A1941FDE
12 Ptak & Kraśniewski PL-044-19-11453 2019-08-16 17:06:12 A153295A
13 Maładzieżnaja Kamanda I PL-013-19-73 2019-08-16 17:06:22 A1535B45
14 Sajdak Janusz PL-0333-19-573 2019-08-16 17:06:31 A193EA8F
15 SZKLARZ PL-04-19-494 2019-08-16 17:06:52 A1DA5031
16 Lewandowski Kazimierz PL-DERBY-19-829052 2019-08-16 17:07:03 A15349D8
17 Vanwinkel Jef BELG-19-2103869 2019-08-16 17:07:14 A194A7AA
18 Selwent & Siemianis PL-0346-19-4106 2019-08-16 17:07:24 A1577C93
19 Kulesza Daniel & Anna II PL-014-19-12234 2019-08-16 17:07:35 A16BC3A9
20 Gudz Yevheniy I DV-08867-19-623 2019-08-16 17:07:47 A1577E7D
21 Van Win Ludwig III BELG-19-2079660 2019-08-16 17:08:10 A1580575
22 Ptak & Kraśniewski PL-044-19-11451 2019-08-16 17:08:18 A1DA5136
23 Jaguś Roman PL-DERBY-19-796032 2019-08-16 17:08:28 A13B4A2A
24 Serowik Dariusz PL-014-19-600 2019-08-16 17:08:37 A157EC80
25 ALEX II PL-012-19-12701 2019-08-16 17:08:46 A15334BF
26 Vercammen Jos BELG-19-6016232 2019-08-16 17:08:55 A1535FD0
27 POPOWIANKI - Team PL-DERBY-19-1060059 2019-08-16 17:09:05 A1DA0A16
28 Mazurkiewicz Jerzy PL-0246-19-257 2019-08-16 17:09:15 A158202D
29 Vanwinkel Jef BELG-19-2103849 2019-08-16 17:09:25 A1DA2855
30 Rumiński Tomasz PL-DERBY-19-1004756 2019-08-16 17:09:38 A1940A6A
31 Grzywa Mateusz I PL-0457-19-2339 2019-08-16 17:09:50 A1580A73
32 Sajdak Janusz PL-0333-19-574 2019-08-16 17:09:59 A15822FF
33 Olszak Artur i Damian DV-03139-19-707 2019-08-16 17:10:07 A157EBF1
34 Derby Brod Club CRO-19-678 2019-08-16 17:10:18 A15333CF
35 Rysiek i Irenka PL-0414-19-17719 2019-08-16 17:10:29 A15821FF
36 Van Win Ludwig I BELG-19-2079648 2019-08-16 17:10:38 A157EA76
37 Maładzieżnaja Kamanda II PL-013-19-36 2019-08-16 17:11:08 A157A330
38 Baranowscy P. R. Team PL-DERBY-19-1066978 2019-08-16 17:11:20 A1579046
39 Bocheńczak Jan PL-0236-19-1060 2019-08-16 17:11:34 A157A4F6
40 Laeremans Frans BELG-19-6103422 2019-08-16 17:11:43 A157DDC9
41 Knystautas Valdas LTU-06-19-3908 2019-08-16 17:12:05 A1BFB5CE
42 Szczech Radosław i Grzegorz PL-013-19-11682 2019-08-16 17:12:16 A1537AB0
43 Kubáček Lubomír CZ-0234-19-3349 2019-08-16 17:12:43 A1104BB4
44 Dr. Henk de Weerd Pigeon II NL-19-1729304 2019-08-16 17:12:52 A1BFB6B6
45 Włudzik Maciej PL-059-19-3232 2019-08-16 17:13:00 A157CB02
46 Gillaerts - Brohckaers BELG-19-2041829 2019-08-16 17:13:20 A13B5AC6
47 Belgavet Seiffert Christian III BELG-19-6069407 2019-08-16 17:15:36 A1942AE3
48 Sylwester Ostapiuk PL-DERBY-19-828150 2019-08-16 17:15:47 A1537315
49 Oleksiak Zbigniew PL-DERBY-19-949430 2019-08-16 17:15:56 A1DA027F
50 Rysiek i Irenka PL-0116-19-1150 2019-08-16 17:16:08 A1581709
51 Mykytiuk - Paterak UKR-19-2844059 2019-08-16 17:16:27 A1940C29
52 Jatczak - Jastrzębski II PL-0384-19-10850 2019-08-16 17:16:42 A15799F0
53 Filipkowski Mirosław I PL-072-19-2119 2019-08-16 17:16:51 A1BFBF66
54 Van Win Dylan II BELG-19-2079772 2019-08-16 17:17:01 A15815E2
55 La Colombophile Belge BELG-19-5073272 2019-08-16 17:17:15 A1532016
56 Pędzich Piotr I PL-05-19-11147 2019-08-16 17:17:27 A157E0B0
57 Baranowscy P. R. Team PL-DERBY-19-1059915 2019-08-16 17:17:59 A1536865
58 Zieliński - Szmagliński PL-0192-19-3284 2019-08-16 17:18:11 A1941B69
59 Van Win Gregory III BELG-19-2079759 2019-08-16 17:18:28 A1DA4F7B
60 Van Win Ludwig IV BELG-19-2079668 2019-08-16 17:18:50 A194EF00
61 Michalczyk Adam i Józef PL-0314-19-1331 2019-08-16 17:18:59 A1102A8B
62 Bury Marek PL-DERBY-19-710052 2019-08-16 17:19:08 A157F3F2
63 Kozakowski Andrzej II PL-0192-19-936 2019-08-16 17:19:18 A1537929
64 Van Win Dylan III BELG-19-2079680 2019-08-16 17:19:28 A1582B2A
65 Skowronki 405 PL-0405-19-2667 2019-08-16 17:19:39 A157F59B
66 Jamiński Antoni PL-013-19-2704 2019-08-16 17:19:52 A1BFB79B
67 KMP Ostrołęka PL-044-19-11441 2019-08-16 17:20:01 A16BA780
68 TopLofts.eu PL-0414-19-10333 2019-08-16 17:20:10 A15358F7
69 Włudzik Maciej PL-059-19-3228 2019-08-16 17:20:19 A15320EC
70 Kuczyński Józef PL-014-19-12199 2019-08-16 17:21:26 A1944459
71 Van Win Dylan IV BELG-19-2079677 2019-08-16 17:21:39 A1DA2DCF
72 Kacperski Cezary i Krzysztof II PL-DERBY-19-619849 2019-08-16 17:21:57 A16BDB8F
73 Niebrzydowski Lech - Wierzbicki Robert PL-DERBY-19-124705 2019-08-16 17:22:39 A1102960
74 GREG TEAM PL-DERBY-19-750733 2019-08-16 17:23:53 A1DA25A7
75 Ciecierski Dariusz PL-044-19-15464 2019-08-16 17:24:18 A194EF0E
76 Leonauskas Rimvydas II LTU-02-19-1919 2019-08-16 17:24:57 A13B4E96
77 Rygorowicz Władysław PL-012-19-542 2019-08-16 17:25:29 A194026E
78 Sylwester Ostapiuk PL-DERBY-19-828139 2019-08-16 17:25:44 A153225E
79 Jermacz - Zdankowski PL-DERBY-19-133917 2019-08-16 17:25:53 A1DA268F
80 Szuniewicz Leon BELG-19-2078900 2019-08-16 17:26:05 A1941C56
81 Ośko Hubert PL-0452-19-777 2019-08-16 17:26:14 A157E0B1
82 Przybysz Zbigniew PL-DERBY-19-1049966 2019-08-16 17:26:34 A15824C5
83 Mielczarczyk Szczepan PL-01-19-153 2019-08-16 17:26:45 A1DA018B
84 Stepnowski Tomasz PL-044-19-9707 2019-08-16 17:26:56 A1580B6A
85 Sucholas Paweł PL-DERBY-19-897974 2019-08-16 17:27:06 A194025E
86 Wardęga - Michałowski PL-0425-19-7931 2019-08-16 17:27:16 A1944499
87 Kostorz - Kulik - Matusek PL-DERBY-19-214829 2019-08-16 17:27:28 A157DB9C
88 Filipkowski Mariusz PL-013-19-5530 2019-08-16 17:27:39 A194BCDE
89 Szczech Radosław i Grzegorz PL-013-19-11688 2019-08-16 17:27:51 A13B1AA9
90 Leonauskas Rimvydas II LTU-02-19-1918 2019-08-16 17:28:07 A1DA3F81
91 Kucharczyk Team PL-0385-19-2748 2019-08-16 17:28:41 A157B9C1
92 Herbots Gebr. BELG-19-2131469 2019-08-16 17:31:54 A15787A3
93 KRIS 1 PL-0296-19-7110 2019-08-16 17:32:10 A1943847
94 Ostaszewski Wojciech PL-DERBY-19-127645 2019-08-16 17:32:24 A1DA4F51
95 BANITA DV-02434-19-561 2019-08-16 17:32:43 A1103E25
96 Pankiewicz Wojciech II BELG-19-2041597 2019-08-16 17:32:58 A194089E
97 Michalczyk Adam i Józef PL-0314-19-1368 2019-08-16 17:33:18 A1DA5338
98 Frąckowiak Artur I PL-DERBY-19-1200345 2019-08-16 17:33:35 A1535A09
99 D. M. DUNDA PL-0463-19-6465 2019-08-16 17:33:54 A16BDC37
100 Rygorowicz Władysław PL-012-19-509 2019-08-16 17:34:07 A1DA4CBC
101 Łój Krzysztof PL-0436-19-398 2019-08-16 17:34:17 A1DA56AD
102 Maciorowski Wiesław PL-014-19-8620 2019-08-16 17:34:31 A157B86A
103 Łechtańscy Andrzej i Dariusz PL-DERBY-19-624978 2019-08-16 17:34:40 A11010A0
104 Kacperski Cezary i Krzysztof II PL-DERBY-19-619845 2019-08-16 17:34:51 A13B47A9
105 Wiśniewski Jan PL-0384-19-5364 2019-08-16 17:35:04 A157EE5D
106 Bieniek Dariusz S-99-19-428 2019-08-16 17:35:17 A1DA5440
107 Włudzik Maciej PL-059-19-3227 2019-08-16 17:35:28 A1DA2ADA
108 Mroczkowski - Bobowicz PL-DERBY-19-983045 2019-08-16 17:35:41 A157F722
109 OLR Kirjach I UKR-19-2218121 2019-08-16 17:35:53 A1942D66
110 Faszcza Jerzy III PL-014-19-8216 2019-08-16 17:36:10 A1533212
111 Van Win Ludwig IV BELG-19-2079653 2019-08-16 17:36:25 A157EC08
112 Rakowski - Laskowski PL-016-19-3420 2019-08-16 17:36:37 A157B144
113 ALICE & JACOB PL-DERBY-19-750747 2019-08-16 17:36:58 A1BF9F41
114 Van Win Ludwig II BELG-19-2079651 2019-08-16 17:37:15 A19424E0
115 Vercammen Lars BELG-19-6016220 2019-08-16 17:37:30 A1581B6C
116 Knajp Zbigniew I PL-DERBY-19-912288 2019-08-16 17:37:45 A1DA2777
117 Makarewicz Team PL-013-19-6344 2019-08-16 17:38:07 A1579B57
118 Knajp Zbigniew II PL-DERBY-19-912233 2019-08-16 17:38:22 A16B31EF
119 Jamiński Antoni PL-013-19-2705 2019-08-16 17:38:33 A1535D69
120 BANITA DV-02434-19-551 2019-08-16 17:38:45 A193F65D
121 Kubiszok Artur PL-0491-19-6238 2019-08-16 17:38:56 A11021A5
122 Team Frątczak PL-0187-19-1858 2019-08-16 17:39:07 A1943CD9
123 Kazura PL-0383-19-3024 2019-08-16 17:39:15 A157B99C
124 Van Win Ludwig II BELG-19-2079644 2019-08-16 17:39:27 A1533FAF
125 Czamara Tadeusz PL-0239-19-8219 2019-08-16 17:39:37 A1DA2B10
126 Mamiński Mariusz - Makowski Przemysław PL-DERBY-19-204486 2019-08-16 17:39:50 A1534F49
127 Maładzieżnaja Kamanda I PL-013-19-57 2019-08-16 17:40:01 A1101280
128 Filipkowski Mariusz PL-013-19-5504 2019-08-16 17:40:11 A13B2A50
129 Gabrys Józef PL-DERBY-19-165203 2019-08-16 17:40:21 A15366D6
130 WG MISTRZÓW - G. DRYGAŁA PL-DERBY-19-900018 2019-08-16 17:40:37 A1944439
131 Paluch Marcin i Bożena PL-DERBY-19-154853 2019-08-16 17:40:50 A1535267
132 Team BXL BELG-19-6103468 2019-08-16 17:41:06 A158063B
133 Trzaska Jacek PL-0384-19-7791 2019-08-16 17:41:15 A16BAAA9
134 Van Win Dylan III BELG-19-2079771 2019-08-16 17:41:27 A1533752
135 Gotowiec - Tarach PL-0368-19-751 2019-08-16 17:41:38 A153234F
136 Wróbel Andrzej PL-013-19-3558 2019-08-16 17:41:49 A1941C53
137 Jaworowski - Zdankowski PL-011-19-7049 2019-08-16 17:42:21 A157901E
138 Sikorski Wojciech PL-016-19-8528 2019-08-16 17:42:34 A153496C
139 KRIS 1 PL-0296-19-7105 2019-08-16 17:42:45 A19405E5
140 Konopka Arkadiusz PL-0384-19-15275 2019-08-16 17:42:57 A157A677
141 Wiśniewski - Michałowski PL-0384-19-8888 2019-08-16 17:43:08 A194E54B
142 Mazurkiewicz Jerzy PL-0246-19-5310 2019-08-16 17:43:19 A1581B6B
143 Faszcza Jerzy IV PL-014-19-8279 2019-08-16 17:43:33 A1104CD2
144 Kozakowski Andrzej II PL-0192-19-934 2019-08-16 17:43:54 A1DA09D9
145 Van Win Ludwig I BELG-19-2079625 2019-08-16 17:44:06 A1941EF4
146 Czapski - Olędzki PL-010-19-1073 2019-08-16 17:44:27 A15817BE
147 Czerwiński Sławomir PL-DERBY-19-1058850 2019-08-16 17:44:36 A1DA0355
148 Oleksiak Zbigniew PL-DERBY-19-949433 2019-08-16 17:44:49 A193F38E
149 Szkudelski - Łysionek PL-016-19-3950 2019-08-16 17:45:00 A193EFCD
150 Van Win Gregory II BELG-19-2079750 2019-08-16 17:45:12 A19415F8
151 Kozakowski Andrzej I PL-0192-19-924 2019-08-16 17:45:23 A15823D3
152 SZKLARZ PL-DERBY-19-1079842 2019-08-16 17:45:32 A1DA063D
153 Roesner Hartmut DV-01839-19-439 2019-08-16 17:45:44 A157FC0D
154 Szkudelski - Łysionek PL-016-19-3941 2019-08-16 17:45:53 A13B3946
155 Bieniek Dariusz S-99-19-504 2019-08-16 17:46:10 A1532136
156 GVC Team PL-0347-19-9610 2019-08-16 17:46:20 A194E9C4
157 Filipkowski Mirosław II PL-072-19-2131 2019-08-16 17:46:57 A157EDBA
158 Karol 013 Team II PL-013-19-6615 2019-08-16 17:47:09 A1DA4EA1
159 GREG TEAM PL-DERBY-19-750962 2019-08-16 17:47:18 A16B31E9
160 Tomalla Chali & Ali DV-0152-19-109 2019-08-16 17:47:28 A158205F
161 Kostorz - Kulik - Matusek PL-0268-19-810 2019-08-16 17:47:38 A194B473
162 Pieczara Andrzej II PL-DERBY-19-166129 2019-08-16 17:47:49 A1580D1A
163 Strzyżewski Tomasz PL-014-19-7041 2019-08-16 17:48:01 A1579139
164 Bocheńczak Jan PL-0236-19-1061 2019-08-16 17:48:12 A194EF08
165 Van Oeckel Bart & Nance BELG-19-6063438 2019-08-16 17:48:24 A19421CE
166 Van Win Milan I BELG-19-2079716 2019-08-16 17:48:39 A157EA82
167 Przybysz Zbigniew PL-DERBY-19-1049934 2019-08-16 17:48:52 A13B479C
168 OLENDER Team PL-0239-19-7251 2019-08-16 17:49:05 A194DBD5
169 Van Win Milan I BELG-19-2079718 2019-08-16 17:49:18 A157A5FE
170 Van der Gucht - Weynants BELG-19-6199579 2019-08-16 17:49:29 A1DA4738
171 Ciecierski Dariusz PL-044-19-15492 2019-08-16 17:50:22 A13B47AF
172 Darek Kanarek PL-010-19-606 2019-08-16 17:50:28 A157EA71
173 Van Win Ludwig I BELG-19-2079647 2019-08-16 17:53:52 A15325D4
174 Stepnowski Tomasz PL-044-19-8865 2019-08-16 17:54:04 A194042C
175 Grzankowski Jarosław PL-DERBY-19-795674 2019-08-16 17:54:12 A1BFB6B3
176 Van Win Ludwig II BELG-19-2079649 2019-08-16 17:54:30 A193EE36
177 Potępski Włodzimierz PL-DERBY-19-606644 2019-08-16 17:54:45 A13B50E2
178 Ośko Hubert PL-0452-19-805 2019-08-16 17:54:54 A157F087
179 SECUROM.PL PL-DERBY-19-208829 2019-08-16 17:55:05 A1DA2859
180 Warda Mirosław III PL-0211-19-388 2019-08-16 17:55:14 A11027C9
181 Makarewicz Team PL-013-19-6345 2019-08-16 17:55:23 A15327CD
182 Vanwinkel Jef BELG-19-2103865 2019-08-16 17:55:35 A157D441
183 OLR Master Ukraina I UKR-19-2218159 2019-08-16 17:55:49 A16BD5CA
184 Vanwinkel Jef BELG-19-2103863 2019-08-16 17:55:56 A15346A8
185 Filipkowski Mirosław I PL-072-19-2145 2019-08-16 17:56:07 A1DA4A4F
186 Faszcza Jerzy II PL-014-19-8059 2019-08-16 17:56:14 A19439DC
187 Fiedorowicz Andrzej PL-016-19-718 2019-08-16 17:56:25 A15356F0
188 Dominkiewicz Artur i Anna PL-0490-19-3426 2019-08-16 17:56:36 A15822F5
189 Pieczara Andrzej I PL-DERBY-19-166135 2019-08-16 17:56:45 A194E62C
190 Van Win Milan V BELG-19-2079667 2019-08-16 17:56:53 A194C87C
191 Kulesza Daniel & Anna I PL-014-19-12237 2019-08-16 17:57:01 A11040E1
192 Kacperski Cezary i Krzysztof III PL-DERBY-19-619071 2019-08-16 17:57:09 A158041A
193 Warda Mirosław II PL-DERBY-19-606382 2019-08-16 17:57:21 A1BFB6B5
194 Filipkowski Mirosław II PL-072-19-2015 2019-08-16 17:57:39 A1532431
195 Grzankowski Jarosław PL-DERBY-19-795684 2019-08-16 17:57:51 A1581756
196 Gudz Yevheniy I DV-08867-19-670 2019-08-16 17:58:01 A1582118
197 Sucholas Monika PL-0309-19-3445 2019-08-16 17:58:52 A1BFB7A8
198 Rygorowicz Władysław PL-012-19-202 2019-08-16 17:59:02 A158211B
199 Mielczarek Mirosław PL-014-19-9409 2019-08-16 17:59:10 A110117B
200 ALICE & JACOB PL-DERBY-19-751007 2019-08-16 17:59:20 A157EEB2
201 Banach Sławomir PL-014-19-469 2019-08-16 17:59:29 A1940CD0
202 Łój Krzysztof PL-0436-19-395 2019-08-16 17:59:56 A157B0B5
203 Banach Sławomir PL-014-19-473 2019-08-16 18:00:04 A15328BB
204 Maciorowski Wiesław II PL-016-19-6408 2019-08-16 18:00:17 A13B3493
205 Zieliński - Szmagliński PL-0192-19-3282 2019-08-16 18:00:30 A157EC3A
206 Pankiewicz Wojciech II BE-19-2084921 2019-08-16 18:00:44 A1943D97
207 Darek Kanarek PL-010-19-605 2019-08-16 18:00:56 A1940A72
208 Jamiński Antoni PL-013-19-2706 2019-08-16 18:01:05 A15321D6
209 Mielczarek Mirosław PL-014-19-9446 2019-08-16 18:01:14 A1532FE8
210 Szuniewicz Leon BELG-19-2078786 2019-08-16 18:01:28 A157BBEB
211 OLR Master Ukraina I UKR-19-2218175 2019-08-16 18:01:37 A158175A
212 Vercammen Jos BELG-19-6016424 2019-08-16 18:01:47 A194DAE0
213 M.OLSZEWSKI - G.WÓJCICKI TEAM PL-014-19-8803 2019-08-16 18:01:55 A157EC40
214 Michalczyk Adam i Józef PL-0314-19-1345 2019-08-16 18:02:05 A1532432
215 Vanwinkel Jef II BELG-19-2140696 2019-08-16 18:02:16 A194B820
216 Grzankowski J. & Kuczyński J. PL-DERBY-19-795653 2019-08-16 18:02:24 A1532DA6
217 Banach Sławomir PL-014-19-467 2019-08-16 18:02:51 A157BE48
218 Grejciun Robert PL-DERBY-19-981310 2019-08-16 18:03:14 A1BFC139
219 Frąckowiak Artur II PL-DERBY-19-1200355 2019-08-16 18:04:06 A193EA8B
220 Potępski Włodzimierz II PL-0211-19-610 2019-08-16 18:04:21 A1DA188F
221 Fiedorowicz Andrzej PL-016-19-704 2019-08-16 18:04:32 A1531F77
222 GVC Team PL-0347-19-9641 2019-08-16 18:04:41 A1104F33
223 Van Win Gregory III BELG-19-2079747 2019-08-16 18:04:56 A193EFBD
224 Knajp Zbigniew II DV-03690-19-355 2019-08-16 18:05:09 A1DA0CD4
225 Faszcza Jerzy I PL-014-19-8221 2019-08-16 18:05:25 A157D2BD
226 Ziarko Zdzisław PL-014-19-4846 2019-08-16 18:05:33 A194F6C0
227 PIKO PL-011-19-5056 2019-08-16 18:05:43 A157A508
228 Rudyk Olenka UKR-19-2218185 2019-08-16 18:05:53 A16B6DA6
229 Grzywa Mateusz II PL-0457-19-2329 2019-08-16 18:06:06 A158170D
230 Mykytiuk - Paterak UKR-19-2844060 2019-08-16 18:06:20 A1940EB5
231 Laeremans Frans BELG-19-6103449 2019-08-16 18:06:32 A153708E
232 Van Win Gregory III BELG-19-2079756 2019-08-16 18:06:41 A15346A7
233 Ostaszewski Wojciech PL-012-19-969 2019-08-16 18:06:48 A1532AE3
234 Faszcza Jerzy I PL-014-19-8218 2019-08-16 18:06:57 A157D373
235 Potępski Włodzimierz PL-DERBY-19-606654 2019-08-16 18:07:13 A193F7FE
236 Baran Marcin PL-DERBY-19-796476 2019-08-16 18:07:22 A1100DF0
237 Dr. Henk de Weerd Pigeon I NL-19-1729252 2019-08-16 18:07:32 A1533AE2
238 Grejciun Robert PL-DERBY-19-981314 2019-08-16 18:08:06 A1DA4F44
239 Bocheńczak Jan PL-0236-19-1048 2019-08-16 18:08:15 A194142D
240 Skowronki 405 PL-DERBY-19-708263 2019-08-16 18:08:24 A194B64B
241 Czamara Tadeusz PL-0239-19-8336 2019-08-16 18:08:35 A13B4B3E
242 Kulesza Daniel & Anna II PL-014-19-12244 2019-08-16 18:08:49 A1102D38
243 OLR Kirjach I UKR-19-2218160 2019-08-16 18:09:17 A1DA4E7F
244 Warda Mirosław III PL-DERBY-19-606366 2019-08-16 18:09:27 A1DA1888
245 Danilewicz Zdzisław PL-012-19-121 2019-08-16 18:09:50 A1577B9F
246 Wierzbowski - Sokołowski PL-DERBY-19-126909 2019-08-16 18:10:01 A1534CBF
247 Makarewicz Team PL-013-19-7012 2019-08-16 18:10:13 A1579153
248 Warda Mirosław II PL-DERBY-19-606392 2019-08-16 18:10:28 A19439D8
249 Warda Mirosław II PL-DERBY-19-606386 2019-08-16 18:10:35 A11030F7
250 Pieczara Andrzej I PL-DERBY-19-166134 2019-08-16 18:10:43 A1577D1B
251 Gabrys Józef PL-DERBY-19-165255 2019-08-16 18:10:53 A1582119
252 Baran Marcin PL-DERBY-19-796471 2019-08-16 18:11:07 A1579C4F
253 Sylwester Ostapiuk PL-DERBY-19-828148 2019-08-16 18:11:18 A157EC2A
254 Konopka Arkadiusz PL-0384-19-15338 2019-08-16 18:11:26 A1DA1A42
255 Glinka Dariusz PL-04-19-10578 2019-08-16 18:11:34 A1DA0CC6
256 Derby Brod Club CRO-19-683 2019-08-16 18:11:43 A157F095
257 Kamienowski Jan PL-044-19-14348 2019-08-16 18:12:32 A1581C62
258 Van Win Ludwig II BELG-19-6095392 2019-08-16 18:12:47 A15822E7
259 Team BEYERS BELG-19-2140129 2019-08-16 18:13:00 A15801F2
260 Trzaska Jacek PL-0384-19-7754 2019-08-16 18:13:12 A1BFC383
261 Wąsaty - Korneluk - Szpak PL-DERBY-19-898504 2019-08-16 18:13:25 A193EF31
262 Szkudelski - Łysionek PL-016-19-3945 2019-08-16 18:13:36 A1577E8A
263 Sucholas Paweł PL-DERBY-19-897959 2019-08-16 18:13:47 A1DA0E9C
264 Team Frątczak PL-0187-19-1863 2019-08-16 18:14:00 A194116D
265 Rudyk Olenka UKR-19-2218208 2019-08-16 18:14:19 A153553B
266 Wiśniewski - Michałowski PL-0384-19-8883 2019-08-16 18:14:31 A16BA9C3
267 Dr. Henk de Weerd Pigeon II NL-19-1729266 2019-08-16 18:14:40 A157BD80
268 Łój Krzysztof PL-0436-19-393 2019-08-16 18:15:06 A13B2B44
269 Ptak & Kraśniewski PL-044-19-11449 2019-08-16 18:15:14 A157A5CF
270 Mielczarczyk Szczepan PL-01-19-268 2019-08-16 18:15:22 A1940340
271 Sikorski Wojciech PL-016-19-8525 2019-08-16 18:15:29 A1DA1090
272 Bieniek Dariusz UKR-19-2218126 2019-08-16 18:15:38 A1BFB7A9
273 Maciszewski Michał I PL-DERBY-19-442857 2019-08-16 18:15:47 A1DA15E6
274 GREG TEAM II PL-DERBY-19-750936 2019-08-16 18:16:01 A1581C58
275 Sipowicz - Moczydłowski PL-013-19-2783 2019-08-16 18:16:10 A194EC74
276 Klimczyk Grzegorz PL-DERBY-19-228699 2019-08-16 18:16:22 A1102D45
277 Łopatowski Jan Paweł PL-014-19-9656 2019-08-16 18:16:59 A1532147
278 Maciorowski Wiesław II PL-016-19-6418 2019-08-16 18:17:09 A1DA524E
279 Maładzieżnaja Kamanda II PL-013-19-76 2019-08-16 18:17:27 A157EBC2
280 Baranowscy P. R. Team PL-DERBY-19-1066971 2019-08-16 18:17:38 A1535EA2
281 Włudzik Maciej PL-DERBY-19-838605 2019-08-16 18:18:03 A1DA525D
282 ALICE & JACOB II PL-DERBY-19-750727 2019-08-16 18:18:16 A194EB0B
283 Karol 013 Team II PL-013-19-6625 2019-08-16 18:18:31 A1DA14F2
284 STRAGGLER PL-013-19-59 2019-08-16 18:18:42 A16B6A20
285 Frąckowiak Artur II PL-DERBY-19-1200397 2019-08-16 18:18:53 A157A985
286 Ośko Hubert PL-0452-19-763 2019-08-16 18:19:01 A193EFD1
287 Czerwiński Sławomir PL-DERBY-19-1058861 2019-08-16 18:19:10 A194DDA2
288 Kosut Krzysztof i Kamil PL-DERBY-19-744499 2019-08-16 18:19:20 A194E04A
289 Grzankowski Jarosław PL-DERBY-19-795629 2019-08-16 18:19:31 A16B347E
290 Pawlak Paweł i Krzysztof PL-0406-19-12405 2019-08-16 18:19:52 A194EF0A
291 OLR Master Ukraina I UKR-19-2218140 2019-08-16 18:20:03 A1943CBD
292 Van Win Ludwig V BELG-19-2079714 2019-08-16 18:20:11 A15326AE
293 Frąckowiak Artur I PL-DERBY-19-1200359 2019-08-16 18:20:18 A1532A15
294 Włudzik Maciej PL-DERBY-19-838604 2019-08-16 18:20:29 A157E66D
295 Bieniek Dariusz S-99-19-513 2019-08-16 18:20:47 A1DA4734
296 Team Frątczak PL-0187-19-1875 2019-08-16 18:21:11 A1940EA7
297 Potępski Włodzimierz II PL-0211-19-622 2019-08-16 18:21:25 A1BFC2E7
298 Jaworowski - Zdankowski PL-011-19-7032 2019-08-16 18:21:49 A1941E02
299 Danilewicz Zdzisław PL-012-19-17 2019-08-16 18:21:57 A1532A8D
300 OLR Master Ukraina I UKR-19-2218162 2019-08-16 18:22:10 A15342F1
301 Kozakowski Andrzej II PL-0192-19-941 2019-08-16 18:22:22 A1578FA7
302 Dla Grażynki PL-0425-19-7031 2019-08-16 18:22:30 A1DA2C00
303 Ptak & Kraśniewski PL-044-19-10705 2019-08-16 18:22:41 A1578622
304 Rafałowski Tadeusz PL-0384-19-5940 2019-08-16 18:22:50 A157A504
305 Charewicz Marek - Prętnicki Przemysław PL-0243-19-4061 2019-08-16 18:23:01 A1536040
306 Andrijauskas Janas LTU-03-19-2703 2019-08-16 18:23:13 A194B8DE
307 Grzywa Mateusz II PL-0457-19-2342 2019-08-16 18:23:35 A1DA2DCD
308 Mortal Kombat Team CZ-0259-19-966 2019-08-16 18:23:53 A194AB99
309 Peter van de Merwe II NL-19-1679608 2019-08-16 18:24:05 A157E991
310 Van de Wijngaerdt Johan BELG-19-2041497 2019-08-16 18:24:16 A1581064
311 Serowik Dariusz PL-014-19-1157 2019-08-16 18:24:32 A157DDFF
312 Tosik Mariusz PL-0277-19-2862 2019-08-16 18:24:48 A15817C3
313 Rakowski - Laskowski PL-0239-19-4617 2019-08-16 18:25:01 A1DA25AE
314 Mr. Li - Herbots BELG-19-2131501 2019-08-16 18:25:15 A1942218
315 Pietrewicz Roman IF-TORR-19-1624 2019-08-16 18:26:11 A157A4DE
316 Kacperski Cezary i Krzysztof II PL-DERBY-19-619006 2019-08-16 18:26:37 A157FB3F
317 Karol 013 Team I PL-013-19-6677 2019-08-16 18:26:48 A157ED10
318 Mykytiuk - Paterak UKR-19-2844053 2019-08-16 18:27:03 A1536EF1
319 Kazura PL-0383-19-3152 2019-08-16 18:27:24 A13B2886
320 Maciszewski Michał II PL-DERBY-19-442868 2019-08-16 18:27:35 A1582757
321 Wierzbowski - Sokołowski PL-DERBY-19-126902 2019-08-16 18:27:44 A1940CDF
322 Jaguś Roman PL-DERBY-19-796040 2019-08-16 18:27:55 A157A4A6
323 Van Win Ludwig IV BELG-19-2079655 2019-08-16 18:28:06 A1DA17CF
324 Ciecierski Dariusz PL-044-19-15427 2019-08-16 18:28:19 A13B4DA9
325 Filipkowski Mariusz PL-013-19-5529 2019-08-16 18:28:29 A157A771
326 Braszko Adam PL-0215-19-9823 2019-08-16 18:28:41 A157E0C7
327 Wolfram Kahl & Sohn DV-09318-19-575 2019-08-16 18:28:50 A1580C2E
328 Łechtańscy Andrzej i Dariusz PL-DERBY-19-625000 2019-08-16 18:28:58 A15806D2
329 Maładzieżnaja Kamanda II PL-013-19-52 2019-08-16 18:29:14 A194E59A
330 Faszcza Jerzy III PL-014-19-8214 2019-08-16 18:29:35 A15787F2
331 Leonauskas Rimvydas I LTU-02-19-1914 2019-08-16 18:29:52 A1581D9D
332 Vercammen Lars BELG-19-6016419 2019-08-16 18:30:02 A1DA5159
333 Czapski - Olędzki PL-0385-19-2949 2019-08-16 18:30:11 A1BFA2E9
334 Wąsaty - Korneluk - Szpak PL-DERBY-19-898526 2019-08-16 18:32:19 A194AD76
335 Konieczny - Wardęga PL-099-19-5420 2019-08-16 18:32:30 A13B3AE2
336 Wolfram Kahl & Sohn DV-09318-19-568 2019-08-16 18:32:38 A1DA3DF1
337 SZKLARZ PL-DERBY-19-1079855 2019-08-16 18:33:02 A1DA4E93
338 Van Win Ludwig V BELG-19-2079711 2019-08-16 18:33:21 A1582607
339 Gabrys Józef PL-DERBY-19-165254 2019-08-16 18:33:29 A193F38F
340 Warda Mirosław I PL-0211-19-371 2019-08-16 18:33:37 A153528F
341 Jaguś Roman PL-DERBY-19-796034 2019-08-16 18:33:51 A157B05C
342 Belgavet Seiffert Christian I BELG-19-6069395 2019-08-16 18:34:00 A194023A
343 M.OLSZEWSKI - G.WÓJCICKI TEAM PL-014-19-8807 2019-08-16 18:34:20 A13B4A30
344 Sucholas Monika DV-03690-19-361 2019-08-16 18:34:32 A1533692
345 Ośko Hubert PL-0452-19-802 2019-08-16 18:34:47 A1BFC2F0
346 TopLofts.eu PL-0414-19-10289 2019-08-16 18:34:55 A1DA4A47
347 Palarski Dominik PL-0417-19-359 2019-08-16 18:36:04 A153476F
348 Vercammen Jos BELG-19-6016423 2019-08-16 18:36:17 A1578C9A
349 Przybysz Zbigniew PL-DERBY-19-1049955 2019-08-16 18:36:30 A157F09F
350 Kamienowski Jan PL-044-19-14323 2019-08-16 18:36:50 A1102482
351 Van Win Dylan III BELG-19-2079764 2019-08-16 18:37:05 A16B6BBE
352 Faszcza Jerzy III PL-014-19-8282 2019-08-16 18:37:18 A15821FE
353 Kubiszok Artur PL-0491-19-6216 2019-08-16 18:37:31 A157EFA9
354 Van Oeckel Bart & Nance BELG-19-6063426 2019-08-16 18:37:47 A15354D7
355 Jaguś Roman PL-DERBY-19-796015 2019-08-16 18:38:17 A157D463
356 Jermacz - Zdankowski PL-013-19-6924 2019-08-16 18:38:26 A1535294
357 Kacperski Cezary i Krzysztof I PL-DERBY-19-619816 2019-08-16 18:38:39 A1580EC0
358 Van Win Ludwig III BELG-19-2079657 2019-08-16 18:38:50 A15369E4
359 Dominkiewicz Artur i Anna PL-0490-19-3411 2019-08-16 18:39:00 A1100EC9
360 Wiśniewski Jan PL-0384-19-5366 2019-08-16 18:39:22 A1579BF5
361 Sylwester Ostapiuk PL-DERBY-19-828171 2019-08-16 18:39:58 A1941EEF
362 Wiśniewski - Michałowski PL-0384-19-5373 2019-08-16 18:40:07 A1DA25BA
363 Leonauskas Rimvydas I LTU-02-19-1907 2019-08-16 18:40:16 A194B47A
364 Tomalla Chali & Ali DV-0152-19-154 2019-08-16 18:40:26 A153707B
365 Łutczyk - Kieda PL-DERBY-19-418426 2019-08-16 18:40:49 A15362FD
366 Paluch Marcin i Bożena PL-DERBY-19-154875 2019-08-16 18:41:19 A19409A7
367 Sebastian Ostoja - Lniski PL-DERBY-19-838338 2019-08-16 18:41:37 A194EA13
368 Kacperski Cezary i Krzysztof IV PL-DERBY-19-619877 2019-08-16 18:41:46 A1534096
369 Wróbel Andrzej PL-013-19-3554 2019-08-16 18:41:57 A1940E9B
370 Karol 013 Team II PL-013-19-6670 2019-08-16 18:42:21 A1DA25AA
371 Lutz - Rascius LTU-06-19-4425 2019-08-16 18:42:42 A15814F1
372 Tomalla Chali & Ali DV-0152-19-117 2019-08-16 18:42:58 A157EC3B
373 Herbots Kobe & Kato BELG-19-2122383 2019-08-16 18:43:12 A16B52B4
374 Konopka Arkadiusz PL-0384-19-15335 2019-08-16 18:43:23 A194EB08
375 Niebrzydowski Lech - Wierzbicki Robert PL-013-19-11845 2019-08-16 18:43:37 A15348C6
376 Sucholas Paweł PL-DERBY-19-897960 2019-08-16 18:43:58 A157BAFD
377 Potępski Włodzimierz PL-DERBY-19-606636 2019-08-16 18:44:18 A15337B9
378 Van Win Ludwig I BELG-19-2079639 2019-08-16 18:44:33 A1533E30
379 Mazurkiewicz Jerzy PL-0243-19-5119 2019-08-16 18:44:44 A15773D4
380 Czerwiński Sławomir PL-DERBY-19-1058859 2019-08-16 18:44:58 A13B4CF4
381 Jabłoński Stanisław PL-0239-19-4401 2019-08-16 18:45:08 A15358D3
382 Wierzbowski - Sokołowski PL-0384-19-2428 2019-08-16 18:45:19 A13B4E94
383 Kucharczyk Team PL-0385-19-2743 2019-08-16 18:46:19 A16B31DB
384 Sylwester Ostapiuk PL-DERBY-19-828166 2019-08-16 18:46:33 A157E667
385 Mortal Kombat Team CZ-0259-19-849 2019-08-16 18:46:45 A1BFC20A
386 Bocheńczak Jan PL-0236-19-1053 2019-08-16 18:47:25 A13B1593
387 Van de Wijngaerdt Johan BELG-19-2041485 2019-08-16 18:47:41 A1580421
388 Warda Mirosław III PL-0211-19-391 2019-08-16 18:47:51 A153465F
389 Czamara Tadeusz PL-0239-19-8044 2019-08-16 18:48:02 A13B2B46
390 Rakowski - Laskowski PL-016-19-3415 2019-08-16 18:48:11 A1577C84
391 Jermacz - Zdankowski PL-013-19-6922 2019-08-16 18:48:26 A157FD1A
392 Sebastian Ostoja - Lniski PL-DERBY-19-837873 2019-08-16 18:48:40 A13B4E08
393 KRIS 2 PL-0296-19-7111 2019-08-16 18:48:51 A157E988
394 Faszcza Jerzy IV PL-014-19-8275 2019-08-16 18:49:02 A1DA512F
395 Van Win Dylan IV BELG-19-2079675 2019-08-16 18:49:26 A157B140
396 Charewicz Marek - Prętnicki Przemysław PL-0243-19-4019 2019-08-16 18:49:47 A1DA2A2D
397 Kozakowski Andrzej I PL-0192-19-926 2019-08-16 18:50:01 A1940CCB
398 OLR Kirjach I UKR-19-2218156 2019-08-16 18:50:28 A1BFA2F4
399 Pawlak Paweł i Krzysztof PL-0406-19-12351 2019-08-16 18:50:44 A193EC61
400 Czerwiński Sławomir PL-DERBY-19-1058824 2019-08-16 18:50:54 A1940241
401 Kaczyński J.B.M PL-044-19-10088 2019-08-16 18:51:07 A157E257
402 Maładzieżnaja Kamanda II PL-013-19-84 2019-08-16 18:51:16 A15817CB
403 Konieczny - Wardęga PL-0425-19-2839 2019-08-16 18:51:35 A1DA4AE7
404 Faszcza Jerzy I PL-014-19-8226 2019-08-16 18:51:49 A1532088
405 Team Frątczak PL-0187-19-1877 2019-08-16 18:52:00 A1535C75
406 KRIS 2 PL-0296-19-7119 2019-08-16 18:52:10 A157D104
407 Maciszewski Michał I PL-DERBY-19-442046 2019-08-16 18:52:20 A1DA0BEA
408 KRIS 2 PL-0296-19-7102 2019-08-16 18:52:32 A15817C2
409 Bednarczyk Krzysztof I PL-044-19-5521 2019-08-16 18:52:48 A16BA755
410 Kacperski Cezary i Krzysztof I PL-DERBY-19-619842 2019-08-16 18:52:59 A1102A95
411 GREG TEAM II PL-DERBY-19-750968 2019-08-16 18:53:07 A157942C
412 Oleksiak Zbigniew PL-053-19-10530 2019-08-16 18:53:16 A1BFC21D
413 Spasówka Sylwester I PL-DERBY-19-593569 2019-08-16 18:53:27 A19406ED
414 Rysiek i Irenka PL-0414-19-17065 2019-08-16 18:53:41 A157F07D
415 Pankiewicz Wojciech PL-DERBY-19-124589 2019-08-16 18:53:55 A157F467
416 Szkudelski - Łysionek PL-016-19-4325 2019-08-16 18:54:22 A19409A0
417 Darek Kanarek PL-013-19-2709 2019-08-16 18:54:36 A1DA0A31
418 Peter van de Merwe II NL-19-1679612 2019-08-16 18:54:53 A13B5ABB
419 Van Win Milan III BELG-19-2079735 2019-08-16 18:55:06 A1BFB7A2
420 Filipkowski Mirosław I PL-072-19-2125 2019-08-16 18:55:22 A15817E4
421 Pietrewicz Roman IF-TORR-19-1626 2019-08-16 18:55:37 A16B3444
422 ALICE & JACOB II PL-DERBY-19-750622 2019-08-16 18:55:52 A16BA674
423 Team Frątczak PL-0187-19-1861 2019-08-16 18:56:02 A1535C62
424 Vercammen Jos BELG-19-6016422 2019-08-16 18:56:14 A1DA4EAB
425 Kubáček Lubomír CZ-0234-19-3407 2019-08-16 18:56:28 A157AF99
426 Sebastian Ostoja - Lniski PL-DERBY-19-837859 2019-08-16 18:56:37 A15799D4
427 Van Win Milan III BELG-19-2079729 2019-08-16 18:56:52 A1534457
428 Roesner Hartmut DV-01839-19-474 2019-08-16 18:57:07 A1102C1C
429 Van Win Milan III BELG-19-2079728 2019-08-16 18:57:20 A157EA6B
430 Kamienowski Jan PL-044-19-14313 2019-08-16 18:57:32 A1943505
431 Leonauskas Rimvydas I LTU-02-19-1927 2019-08-16 18:57:43 A1940CE3
432 Grzywa Mateusz II PL-0457-19-2330 2019-08-16 18:57:52 A157D0AB
433 Pawlak Paweł i Krzysztof PL-0406-19-12393 2019-08-16 18:58:03 A157CA26
434 Gonera Bogdan PL-0103-19-4745 2019-08-16 18:58:12 A1DA18A3
435 Gotowiec - Tarach PL0368-19-987 2019-08-16 18:58:51 A15817C9
436 Gotowiec - Tarach PL0368-19-973 2019-08-16 18:59:23 A194F973
437 WG MISTRZÓW - G. DRYGAŁA PL-DERBY-19-900105 2019-08-16 18:59:38 A1104D67
438 Herbots Kobe & Kato BELG-19-2121442 2019-08-16 18:59:59 A1578FCE
439 Lewandowski Kazimierz PL-DERBY-19-829068 2019-08-16 19:00:18 A13B10EE
440 Ostaszewski Wojciech PL-DERBY-19-127650 2019-08-16 19:00:27 A193F73F
441 Strzyżewski Tomasz PL-014-19-7007 2019-08-16 19:00:36 A1DA14F3
442 Kubáček Lubomír CZ-0234-19-3365 2019-08-16 19:00:49 A194155E
443 Van Win Ludwig V BELG-19-2079713 2019-08-16 19:01:04 A1940242
444 Mielczarek Mirosław PL-014-19-9444 2019-08-16 19:01:22 A1BFA4AB
445 Van Win Milan II BELG-19-2079726 2019-08-16 19:01:31 A1940EB2
446 Team BXL BELG-19-6103463 2019-08-16 19:01:46 A158226A
447 Knystautas Valdas LTU-06-19-3959 2019-08-16 19:02:02 A194E538
448 Kurek Wiesław PL-DERBY-19-1079969 2019-08-16 19:02:09 A1BFBF61
449 Van Win Ludwig III BELG-19-2079663 2019-08-16 19:02:20 A157FD0F
450 Banach Sławomir PL-014-19-466 2019-08-16 19:02:33 A1DA1085
451 Dr. Henk de Weerd Pigeon II NL-19-1729293 2019-08-16 19:02:43 A157EC27
452 Ignatowski Szczepan PL-0457-19-3031 2019-08-16 19:02:52 A157B06C
453 Wąsaty - Korneluk - Szpak PL-DERBY-19-898552 2019-08-16 19:03:06 A15813DF
454 Rzepka Marek i Marcin PL-0316-19-2903 2019-08-16 19:03:17 A1534543
455 Grzankowski J. & Kuczyński J. PL-DERBY-19-795909 2019-08-16 19:03:49 A13B3951
456 Szkudelski - Łysionek PL-016-19-4306 2019-08-16 19:04:11 A153206C
457 Grzankowski Jarosław II PL-DERBY-19-795781 2019-08-16 19:04:22 A1104CD3
458 Van Win Milan III BELG-19-2079734 2019-08-16 19:04:31 A153232F
459 Gudz Yevheniy II DV-03083-19-21 2019-08-16 19:04:42 A194E629
460 Jaguś Roman PL-DERBY-19-796033 2019-08-16 19:04:51 A1532258
461 Wanda i Banda PL-03-19-12026 2019-08-16 19:05:17 A19431E9
462 Van Win Milan II BELG-19-2079724 2019-08-16 19:05:44 A15819AE
463 Pankiewicz Wojciech PL-DERBY-19-493220 2019-08-16 19:05:51 A13B554F
464 Jamiński Antoni PL-013-19-2794 2019-08-16 19:06:11 A157F466
465 Van Win Gregory I BELG-19-2041786 2019-08-16 19:06:35 A157F27B
466 Faszcza Jerzy V PL-014-19-8069 2019-08-16 19:06:45 A194B475
467 Bednarczyk Krzysztof I PL-044-19-5598 2019-08-16 19:07:24 A1578F64
468 Kamienowski Jan PL-044-19-14324 2019-08-16 19:07:37 A1577C23
469 Mielczarek Mirosław PL-014-19-9401 2019-08-16 19:07:48 A193ED4D
470 ALEX II PL-012-19-12718 2019-08-16 19:07:59 A1579262
471 Van Win Milan II BELG-19-2079723 2019-08-16 19:08:08 A1580A51
472 Frąckowiak Artur I PL-DERBY-19-1200357 2019-08-16 19:08:19 A157EA46
473 Dominkiewicz Artur i Anna PL-0490-19-3413 2019-08-16 19:08:27 A1BFC216
474 Mocarscy Tadeusz i Witold PL-0384-19-5112 2019-08-16 19:08:39 A157F1AE
475 Selwent & Siemianis PL-0346-19-4036 2019-08-16 19:09:43 A157EC98
476 Kurek Wiesław PL-DERBY-19-1079946 2019-08-16 19:10:03 A15823DF
477 Faszcza Jerzy II PL-014-19-8237 2019-08-16 19:10:12 A1943D9C
478 ALEX II PL-012-19-12737 2019-08-16 19:10:23 A157A806
479 Belgavet Seiffert Christian I BELG-19-6069403 2019-08-16 19:10:33 A157DEFA
480 Strzyżewski Tomasz PL-014-19-7048 2019-08-16 19:10:58 A157EB26
481 GREG TEAM II PL-DERBY-19-750903 2019-08-16 19:36:05 A193EC8F
482 Faszcza Jerzy IV PL-014-19-8278 2019-08-16 19:36:21 A1534D50
483 Filipkowski Mariusz PL-013-19-5513 2019-08-16 19:36:33 A193EF22
484 Grzywa Mateusz II PL-0457-19-2328 2019-08-16 19:36:44 A1941885
485 Tosik Mariusz PL-0277-19-2873 2019-08-16 19:37:09 A157A4EC
486 KRIS 1 PL-0296-19-7107 2019-08-16 19:37:19 A1536EF8
487 Mykytiuk - Paterak UKR-19-2844055 2019-08-16 19:37:32 A193F2AA
488 Van Win Ludwig I BELG-19-2079646 2019-08-16 19:37:50 A1DA459F
489 M.OLSZEWSKI - G.WÓJCICKI TEAM PL-014-19-8805 2019-08-16 19:38:03 A194DAE1
490 Klimczyk Grzegorz PL-DERBY-19-228697 2019-08-16 19:38:15 A1578FE3
491 Maciszewski Michał I PL-DERBY-19-442835 2019-08-16 19:38:29 A193EB73
492 GREG TEAM II PL-DERBY-19-750901 2019-08-16 19:38:42 A157EB5D
493 Łutczyk - Kieda PL-013-19-4009 2019-08-16 19:38:52 A1BFA2E2
494 Rysiek i Irenka PL-0414-19-17749 2019-08-16 19:39:05 A157F4E9
495 Jatczak - Jastrzębski I PL-0384-19-10841 2019-08-16 19:40:01 A158202A
496 Team BRICON BELG-19-4044268 2019-08-16 19:40:15 A157A6FB
497 Kazura PL-0383-19-3042 2019-08-16 19:40:25 A1578EB7
498 Mortal Kombat Team CZ-0259-19-847 2019-08-16 19:40:42 A157A6E0
499 Van Loock - Delaet I BELG-19-2079776 2019-08-16 19:40:52 A1BFAB15
500 Trzaska Jacek PL-0384-19-7783 2019-08-16 19:41:01 A1534FB5
501 Gillaerts - Brohckaers BELG-19-2041828 2019-08-16 19:41:28 A193EE3D
502 Paluch Marcin i Bożena PL-DERBY-19-154850 2019-08-16 19:41:38 A157F9C8
503 Wardęga - Michałowski PL-DERBY-19-774927 2019-08-16 19:41:47 A157BAB4
504 Darek Kanarek PL-010-19-602 2019-08-16 19:41:57 A1577C2A
505 Knajp Zbigniew II PL-DERBY-19-912275 2019-08-16 19:42:11 A1DA2BFE
506 Szymański Grzegorz PL-0384-19-12477 2019-08-16 19:42:23 A16B6CAB
507 Mamiński Mariusz - Makowski Przemysław PL044-19-9416 2019-08-16 19:42:36 A157EFC7
508 Van Win Dylan IV BELG-19-2079674 2019-08-16 19:42:44 A194E134
509 Mielczarczyk Szczepan PL-01-19-152 2019-08-16 19:42:54 A158268B
510 Leonauskas Rimvydas II LTU-02-19-1926 2019-08-16 19:43:16 A157CB62
511 Pieczara Andrzej I PL-DERBY-19-166113 2019-08-16 19:43:42 A1DA5439
512 Łechtańscy Andrzej i Dariusz PL-DERBY-19-624995 2019-08-16 19:43:51 A1537988
513 Gudz Yevheniy I DV-08867-19-611 2019-08-16 19:44:03 A1940601
514 Gudz Yevheniy I DV-08867-19-642 2019-08-16 19:44:22 A16BD4D6
515 Serowik Dariusz PL-014-19-582 2019-08-16 19:44:34 A1535B9C
516 Belgavet Seiffert Christian I BELG-19-6069402 2019-08-16 19:45:56 A194E62A
517 PIKO PL-0263-19-14675 2019-08-16 19:46:07 A15825BA
518 Konopka Arkadiusz PL-0384-19-15376 2019-08-16 19:46:16 A1DA15E0
519 Faszcza Jerzy V PL-014-19-8071 2019-08-16 19:46:27 A19416EF
520 Palarski Dominik PL-0417-19-348 2019-08-16 19:46:39 A15773D2
521 Banach Sławomir PL-014-19-468 2019-08-16 19:46:54 A158261E
522 Maładzieżnaja Kamanda I PL-013-19-83 2019-08-16 19:47:05 A15826DE
523 GVC Team PL-0347-19-9635 2019-08-16 19:47:14 A157CAF8
524 Frąckowiak Artur II PL-DERBY-19-1200344 2019-08-16 19:47:24 A1DA046B
525 Mielczarczyk Szczepan PL-DERBY-19-1055345 2019-08-16 19:47:34 A1DA4527
526 Szuniewicz Leon BELG-19-2078751 2019-08-16 19:47:44 A1578F98
527 Baranowscy P. R. Team PL-DERBY-19-1059982 2019-08-16 19:47:55 A16BADBF
528 Selwent & Siemianis PL-0346-19-4096 2019-08-16 19:48:07 A193EFCF
529 Knajp Zbigniew I PL-DERBY-19-912229 2019-08-16 19:48:19 A157F412
530 Tosik Mariusz PL-0277-19-2828 2019-08-16 19:48:34 A15379F5
531 Van Win Ludwig II BELG-19-2079643 2019-08-16 19:48:47 A15823E0
532 Kacperski Cezary i Krzysztof I PL-DERBY-19-619072 2019-08-16 19:49:21 A193EB7D
533 Herbots Kobe & Kato BELG-19-2122396 2019-08-16 19:49:36 A157AFB5
534 Geerinckx Luc & Bart BELG-19-6015823 2019-08-16 19:49:50 A16B5A11
535 Kacperski Cezary i Krzysztof III PL-DERBY-19-619095 2019-08-16 19:50:10 A15377CC
536 Faszcza Jerzy I PL-014-19-8202 2019-08-16 19:51:40 A19406F2
537 Mortal Kombat Team CZ-0234-19-4220 2019-08-16 19:51:52 A15824F2
538 Faszcza Jerzy II PL-014-19-8235 2019-08-16 19:52:03 A19439D5
539 Jatczak - Jastrzębski I PL-0384-19-10859 2019-08-16 19:52:21 A153242A
540 OLR Master Ukraina II UKR-19-2218174 2019-08-16 19:52:33 A1DA15E2
541 Mamiński Mariusz - Makowski Przemysław PL-044-19-8653 2019-08-16 19:52:45 A1581B6F
542 Tomalla Chali & Ali DV-0270-19-484 2019-08-16 19:53:01 A157BB89
543 Bury Marek PL-DERBY-19-710058 2019-08-16 19:53:13 A1DA3DF2
544 Maładzieżnaja Kamanda I PL-013-19-53 2019-08-16 19:53:27 A1DA5508
545 OLENDER Team PL-0239-19-7222 2019-08-16 19:53:40 A1BFB892
546 Grzankowski Jarosław II PL-DERBY-19-795820 2019-08-16 19:54:08 A13B158C
547 Kosut Krzysztof i Kamil PL-DERBY-19-744498 2019-08-16 19:54:19 A1DA0636
548 Peter van de Merwe I NL-19-1670836 2019-08-16 19:54:33 A1580BA2
549 Lutz - Rascius LTU-06-19-4423 2019-08-16 19:54:43 A1DA14FA
550 Sipowicz - Moczydłowski PL-013-19-2763 2019-08-16 19:54:55 A1942216
551 Frąckowiak Artur I PL-DERBY-19-1200347 2019-08-16 19:55:05 A157F735
552 Jaworowski - Zdankowski PL-013-19-6999 2019-08-16 19:55:15 A1582778
553 OLENDER Team PL-0239-19-7243 2019-08-16 19:55:27 A15348F9
554 Maładzieżnaja Kamanda I PL-013-19-29 2019-08-16 19:55:41 A1577ED4
555 Warda Mirosław I PL-0211-19-370 2019-08-16 19:55:52 A15791B0
556 Team BRICON BELG-19-4044279 2019-08-16 19:56:12 A1103E26
557 Grzankowski J. & Kuczyński J. PL-DERBY-19-795659 2019-08-16 19:56:25 A13B19A7
558 Dr. Henk de Weerd Pigeon II NL-19-1729294 2019-08-16 19:56:37 A11009FC
559 Sikorski Wojciech PL-016-19-8099 2019-08-16 19:56:59 A157A572
560 Czamara Tadeusz PL-0239-19-8232 2019-08-16 19:57:10 A15373EF
561 KRIS 2 PL-0296-19-7104 2019-08-16 19:57:30 A1532E7E
562 OLR Kirjach I UKR-19-2218128 2019-08-16 19:57:55 A1DA09DC
563 Gudz Yevheniy I DV-08867-19-617 2019-08-16 19:58:07 A13B55BA
564 Kazura PL-0383-19-3040 2019-08-16 19:58:17 A194AE67
565 Maładzieżnaja Kamanda II PL-013-19-58 2019-08-16 19:58:35 A1581436
566 TopLofts.eu PL-0414-19-10327 2019-08-16 19:58:48 A1DA4DDC
567 Pędzich Piotr I PL-05-19-11138 2019-08-16 19:58:57 A15321F4
568 Grzankowski J. & Kuczyński J. PL-DERBY-19-795749 2019-08-16 19:59:08 A1532962
569 Wiśniewski - Michałowski PL-0384-19-5351 2019-08-16 19:59:20 A194DE78
570 Serowik Dariusz PL-014-19-586 2019-08-16 19:59:29 A157EDB9
571 Gonera Bogdan PL-0103-19-4744 2019-08-16 19:59:39 A153401D
572 Derby Brod Club CRO-19-662 2019-08-16 19:59:52 A19405DE
573 Szymański Grzegorz PL-0384-19-12469 2019-08-16 20:00:07 A1DA543B
574 Ciecierski Dariusz PL-044-19-15428 2019-08-16 20:00:20 A1DA3C2B
575 Glinka Dariusz PL-04-19-10581 2019-08-16 20:00:30 A1DA4E8A
576 Wolfram Kahl & Sohn DV-09318-19-569 2019-08-16 20:00:55 A1DA3F7C
577 Roesner Hartmut DV-01839-19-459 2019-08-16 20:01:07 A157E1A2
578 Baran Marcin PL-DERBY-19-796479 2019-08-16 20:01:21 A1DA5065
579 Szymański Grzegorz PL-0384-19-12441 2019-08-16 20:01:31 A157A7E8
580 Ciecierski Dariusz PL-044-19-15451 2019-08-16 20:01:41 A157E0B4
581 Van Oeckel Bart & Nance BELG-19-6063427 2019-08-16 20:01:52 A13B1846
582 Warda Mirosław II PL-DERBY-19-606389 2019-08-16 20:02:01 A157A5E3
583 Gabrys Józef PL-024-19-4107 2019-08-16 20:02:13 A193EE3E
584 Pieczara Andrzej II PL-DERBY-19-166126 2019-08-16 20:02:24 A15345B9
585 Herbots Gebr. BELG-19-2131462 2019-08-16 20:02:34 A157F567
586 Karol 013 Team II PL-013-19-6711 2019-08-16 20:02:47 A1532E28
587 Grzankowski Jarosław PL-DERBY-19-795686 2019-08-16 20:02:57 A1BFC2EE
588 Fiedorowicz Andrzej PL-016-19-727 2019-08-16 20:03:08 A13B1672
589 Wanda i Banda PL-03-19-12024 2019-08-16 20:03:17 A194F6C5
590 Van Win Ludwig II BELG-19-6095391 2019-08-16 20:03:27 A1DA17BB
591 Kubiszok Artur PL-0491-19-6201 2019-08-16 20:03:36 A194B478
592 Rygorowicz Władysław PL-012-19-224 2019-08-16 20:03:47 A157E0C8
593 Van Win Milan I BELG-19-2079719 2019-08-16 20:03:59 A153706F
594 Faszcza Jerzy III PL-014-19-8284 2019-08-16 20:04:11 A1BFB7A6
595 Wanda i Banda PL-03-19-12036 2019-08-16 20:04:21 A1534FB9
596 Rumiński Tomasz PL-DERBY-19-1004782 2019-08-16 20:04:39 A1536EE9
597 Potępski Włodzimierz PL-DERBY-19-606637 2019-08-16 20:05:22 A1580B40
598 Glinka Dariusz PL04-19-10550 2019-08-16 20:05:38 A157EBE2
599 Przybysz Zbigniew PL-DERBY-19-1049962 2019-08-16 20:05:48 A157AFC3
600 Pieczara Andrzej I PL-DERBY-19-166112 2019-08-16 20:06:01 A1DA4BC8
601 Vercammen Lars BELG-19-6016411 2019-08-16 20:06:13 A193EFCC
602 Chlebuś Jarosław PL-DERBY-19-133133 2019-08-16 20:06:24 A194D68F
603 Belgavet Seiffert Christian II BELG-19-6069406 2019-08-16 20:06:34 A1BFBBBD
604 D. M. DUNDA PL-0463-19-5500 2019-08-16 20:06:45 A1536266
605 Niebrzydowski Lech - Wierzbicki Robert PL-DERBY-19-124707 2019-08-16 20:06:55 A1BFB88E
606 Peter van de Merwe II NL-19-1670835 2019-08-16 20:07:06 A1532140
607 Pankiewicz Wojciech II BELG-19-2140119 2019-08-16 20:07:17 A1578F69
608 Mamiński Mariusz - Makowski Przemysław PL-044-19-8683 2019-08-16 20:07:27 A1DA521F
609 BANITA DV-02434-19-547 2019-08-16 20:07:50 A1100BCA
610 Peter van de Merwe II NL-19-1670831 2019-08-16 20:08:00 A1BFB895
611 Roesner Hartmut DV-01839-19-457 2019-08-16 20:08:13 A1DA4282
612 ALEX II PL-012-19-12748 2019-08-16 20:08:56 A1582440
613 OLR Master Ukraina II UKR-19-2218149 2019-08-16 20:09:06 A194DE75
614 SZKLARZ PL-04-19-486 2019-08-16 20:09:16 A153228E
615 Skowronki 405 PL-DERBY-19-708260 2019-08-16 20:09:27 A157ED0D
616 Faszcza Jerzy II PL-014-19-8219 2019-08-16 20:09:38 A1580D41
617 Ośko Hubert PL-0452-19-741 2019-08-16 20:10:05 A157F5F9
618 Serowik Dariusz PL-014-19-556 2019-08-16 20:10:19 A157EDFC
619 GVC Team PL-0347-19-9607 2019-08-16 20:10:38 A1535CA3
620 Mocarscy Tadeusz i Witold PL-0384-19-5120 2019-08-16 20:10:53 A19404F9
621 Sucholas Monika PL-0309-19-3444 2019-08-16 20:11:02 A1532651
622 Gudz Yevheniy II DV-08867-19-648 2019-08-16 20:11:10 A1942AE8
623 Skowronki 405 PL-0405-19-2652 2019-08-16 20:11:27 A1DA0C98
624 OLR Kirjach II UKR-19-2218141 2019-08-16 20:11:46 A1581D54
625 Kaczyński J.B.M PL-044-19-10015 2019-08-16 20:17:03 A194C599
626 Dr. Henk de Weerd Pigeon I NL-19-1729236 2019-08-16 20:17:37 A13B4828
627 Palarski Dominik PL-0417-19-338 2019-08-16 20:17:47 A1DA4E9B
628 Kubiszok Artur PL-0491-19-6202 2019-08-16 20:17:57 A1BFA029
629 Mortal Kombat Team CZ-0234-19-4230 2019-08-16 20:18:13 A1941C26
630 Kubiszok Artur PL-0491-19-6235 2019-08-16 20:18:22 A1535289
631 ALICE & JACOB II PL-DERBY-19-750737 2019-08-16 20:18:31 A1DA4A50
632 ALEX I PL-012-19-12728 2019-08-16 20:18:41 A1DA5133
633 GVC Team PL-0347-19-9634 2019-08-16 20:18:52 A19404FD
634 Kuczyński Józef PL-014-19-12192 2019-08-16 20:19:00 A157DAE7
635 Bednarczyk Krzysztof I PL-044-19-5522 2019-08-16 20:19:10 A1532E3B
636 STRAGGLER PL-013-19-45 2019-08-16 20:19:19 A194116E
637 Tomalla Chali & Ali DV-0152-19-155 2019-08-16 20:19:30 A1DA4F59
638 Mroczkowski - Bobowicz PL-DERBY-19-983046 2019-08-16 20:19:42 A1DA5255
639 Mocarscy Tadeusz i Witold PL-0384-19-5108 2019-08-16 20:19:52 A194C878
640 Jatczak - Jastrzębski II PL-0384-19-10896 2019-08-16 20:20:01 A157EA47
641 OLR Kirjach II UKR-19-2218158 2019-08-16 20:20:56 A1534F1E
642 Jaworowski - Zdankowski PL-011-19-7034 2019-08-16 20:21:09 A194B396
643 Sebastian Ostoja - Lniski PL-DERBY-19-837883 2019-08-16 20:21:24 A1941252
644 Zieliński - Szmagliński PL-0192-19-3299 2019-08-16 20:21:35 A1BFC2ED
645 KRIS 1 PL-0296-19-7121 2019-08-16 20:21:50 A13B1587
646 Wiśniewski - Michałowski PL-0384-19-5372 2019-08-16 20:22:17 A1BFC380
647 Kacperski Cezary i Krzysztof III PL-DERBY-19-619821 2019-08-16 20:22:28 A15359ED
648 Fiedorowicz Andrzej PL-016-19-713 2019-08-16 20:22:40 A16B3577
649 Gudz Yevheniy II DV-08867-19-646 2019-08-16 20:22:54 A1532A0D
650 Piwowarczyk Adrian i Ewelina MWG Dobczyce PL-DERBY-19-554933 2019-08-16 20:23:04 A1532269
651 Charewicz Marek - Prętnicki Przemysław PL-DERBY-19-699554 2019-08-16 20:23:14 A1BFC20D
652 Pieczara Andrzej I PL-DERBY-19-166136 2019-08-16 20:23:27 A16BC60A
653 Gudz Yevheniy II DV-08867-19-668 2019-08-16 20:23:37 A1534602
654 Kucharczyk Team PL-0414-19-12948 2019-08-16 20:23:45 A157EC41
655 Van Win Milan IV BELG-19-2079699 2019-08-16 20:23:59 A157A942
656 Łutczyk - Kieda PL-0444-19-1833 2019-08-16 20:24:10 A157E6FD
657 Lewandowski Kazimierz PL-DERBY-19-829056 2019-08-16 20:24:52 A1DA2CEC
658 Filipkowski Mirosław I PL-072-19-2118 2019-08-16 20:25:05 A1DA0646
659 Mroczkowski - Bobowicz PL-DERBY-19-983049 2019-08-16 20:25:17 A1DA5212
660 Sucholas Monika PL-DERBY-19-912270 2019-08-16 20:25:26 A13B1B86
661 Lewandowski Kazimierz PL-DERBY-19-829060 2019-08-16 20:25:42 A13B4CE8
662 Kosut Krzysztof i Kamil PL-DERBY-19-744443 2019-08-16 20:25:51 A1DA2697
663 Olszak Artur i Damian PL-013-19-5802 2019-08-16 20:26:05 A1DA2698
664 Stepnowski Tomasz PL-044-19-9714 2019-08-16 20:26:16 A1BFC381
665 Rygorowicz Władysław PL-012-19-508 2019-08-16 20:26:39 A1532097
666 Gudz Yevheniy II DV-03083-19-18 2019-08-16 20:26:54 A153785B
667 Wróbel Andrzej PL-013-19-3559 2019-08-16 20:27:18 A1BFB982
668 Ptak & Kraśniewski PL-044-19-10716 2019-08-16 20:27:28 A16B348F
669 Łechtańscy Andrzej i Dariusz PL-DERBY-19-624998 2019-08-16 20:27:40 A1DA4523
670 Rysiek i Irenka PL-0116-19-1139 2019-08-16 20:27:49 A1DA070C
671 ALICE & JACOB PL-DERBY-19-751012 2019-08-16 20:27:59 A1534124
672 TopLofts.eu PL-0414-19-10332 2019-08-16 20:28:08 A1941967
673 PIKO PL-DERBY-19-130338 2019-08-16 20:28:18 A15819E0
674 Trzaska Jacek PL-0384-19-7796 2019-08-16 20:28:26 A157FC34
675 Vanwinkel Jef II BELG-19-2103900 2019-08-16 20:28:44 A19406D3
676 Herbots Gebr. BELG-19-2131465 2019-08-16 20:28:53 A1DA0472
677 Szymański Grzegorz PL-0384-19-12490 2019-08-16 20:29:33 A1DA0C9F
678 Van Win Milan II BELG-19-2079722 2019-08-16 20:30:00 A157A2F4
679 Karol 013 Team I PL-013-19-6676 2019-08-16 20:30:14 A158290B
680 Knajp Zbigniew I PL-0309-19-3446 2019-08-16 20:30:27 A157B1D8
681 Van Win Dylan I BELG-19-2079670 2019-08-16 20:30:39 A1577ED0
682 Maciorowski Wiesław PL-014-19-8628 2019-08-16 20:30:56 A1DA091F
683 Kamienowski Jan PL-044-19-14371 2019-08-16 20:31:12 A1BFBF5B
684 Kulesza Daniel & Anna I PL-014-19-12228 2019-08-16 20:31:26 A1104DB7
685 Faszcza Jerzy II PL-014-19-8058 2019-08-16 20:32:07 A193F487
686 Faszcza Jerzy IV PL-014-19-8267 2019-08-16 20:32:43 A16BADCD
687 Oleksiak Zbigniew PL-DERBY-19-949435 2019-08-16 20:33:11 A157DD1F
688 POPOWIANKI - Team PL-014-19-3449 2019-08-16 20:33:23 A1579C99
689 Sikorski Wojciech PL-016-19-8160 2019-08-16 20:33:32 A193EC62
690 Peter van de Merwe I NL-19-1670826 2019-08-16 20:33:47 A193FD89
691 Pawlak Paweł i Krzysztof PL-0406-19-12395 2019-08-16 20:34:00 A1533089
692 KRIS 1 PL-0296-19-7124 2019-08-16 20:34:18 A1580E8E
693 Kamienowski Jan PL-044-19-14349 2019-08-16 20:34:28 A157F7AF
694 Van Win Ludwig I BELG-19-2079650 2019-08-16 20:34:43 A157EA78
695 Glinka Dariusz PL-04-19-10590 2019-08-16 20:34:52 A1DA5215
696 Pieczara Andrzej II PL-DERBY-19-166157 2019-08-16 20:35:02 A1578F8B
697 Karol 013 Team I PL-013-19-6666 2019-08-16 20:35:22 A1581319
698 Kozakowski Andrzej II PL-0192-19-938 2019-08-16 20:35:31 A1DA188D
699 GREG TEAM PL-DERBY-19-750905 2019-08-16 20:35:41 A193F1F8
700 Wierzbowski - Sokołowski PL-0384-19-2449 2019-08-16 20:35:50 A153405D
701 Van Win Gregory III BELG-19-2079743 2019-08-16 20:36:05 A1DA0930
702 Kuczyński Józef PL-014-19-12183 2019-08-16 20:36:19 A19404FA
703 Spasówka Sylwester I PL-DERBY-19-796470 2019-08-16 20:36:29 A15321E8
704 Kaczyński J.B.M PL-044-19-10001 2019-08-16 20:36:38 A16B49BC
705 Kosut Krzysztof i Kamil PL-0260-19-8142 2019-08-16 20:37:19 A157AF7C
706 Przybysz Zbigniew PL-DERBY-19-1049956 2019-08-16 20:37:30 A16B583F
707 KMP Ostrołęka PL-044-19-11429 2019-08-16 20:37:39 A1582275
708 Pieczara Andrzej II PL-DERBY-19-166114 2019-08-16 20:37:50 A1BFC2FC
709 Darek Kanarek PL-010-19-604 2019-08-16 20:37:59 A15320C6
710 Kubáček Lubomír CZ-0234-19-3355 2019-08-16 20:38:10 A157DF86
711 Gillaerts - Brohckaers BELG-19-2041823 2019-08-16 20:38:19 A157CBFA
712 Belgavet Seiffert Christian II BELG-19-6069396 2019-08-16 20:38:49 A1DA0FCE
713 Klimczyk Grzegorz PL-DERBY-19-228601 2019-08-16 20:39:03 A1533848
714 Laeremans Frans BELG-19-6103437 2019-08-16 20:39:14 A1BFBBC5
715 Kucharczyk Team PL-0385-19-2740 2019-08-16 20:39:32 A157DCAA
716 M.OLSZEWSKI - G.WÓJCICKI TEAM PL-01-19-3261 2019-08-16 20:39:46 A1582000
717 Łutczyk - Kieda PL-013-19-4016 2019-08-16 20:39:57 A1534120
718 Fiedorowicz Andrzej PL-016-19-714 2019-08-16 20:40:25 A1537923
719 Knystautas Valdas LTU-06-19-3980 2019-08-16 20:40:39 A13B128C
720 Ostaszewski Wojciech PL-012-19-451 2019-08-16 20:40:52 A1943A22
721 Kulesza Daniel & Anna II PL-014-19-12243 2019-08-16 20:41:06 A19408A6
722 Krasińska Aneta PL-0211-19-376 2019-08-16 20:41:21 A13B4980
723 Niemierka Leszek i Włodzimierz PL-010-19-354 2019-08-16 20:42:20 A1105025
724 Kazura PL-0383-19-3153 2019-08-16 20:42:37 A1DA5061
725 D. M. DUNDA PL-0463-19-6500 2019-08-16 20:43:06 A1942638
726 Spasówka Sylwester I PL-DERBY-19-593567 2019-08-16 20:43:13 A15806CE
727 Mroczkowski - Bobowicz PL-DERBY-19-983050 2019-08-16 20:43:22 A15374DD
728 Team BEYERS BELG-19-2140005 2019-08-16 20:43:37 A1DA2B0E
729 Łój Krzysztof PL-0436-19-394 2019-08-16 20:43:53 A1DA4CF9
730 Van Win Dylan IV BELG-19-2079678 2019-08-16 20:44:04 A193F3CE
731 Belgavet Seiffert Christian II BELG-19-6069401 2019-08-16 20:44:23 A1DA5251
732 Skowronki 405 PL-DERBY-19-708265 2019-08-16 20:44:38 A1DA109C
733 Braszko Adam PL-0215-19-9834 2019-08-16 20:44:48 A1DA114E
734 Kucharczyk Team PL-0414-19-12888 2019-08-16 20:45:01 A1580D26
735 Van Oeckel Bart & Nance BELG-19-6063445 2019-08-16 20:45:10 A1579AF9
736 Danilewicz Zdzisław PL-012-19-18 2019-08-16 20:45:24 A194C4E8
737 Kacperski Cezary i Krzysztof III PL-DERBY-19-619820 2019-08-16 20:45:37 A157B218
738 Rafałowski Tadeusz PL-0384-19-5979 2019-08-16 20:45:46 A194178A
739 Frąckowiak Artur I PL-DERBY-19-1200363 2019-08-16 20:45:56 A1DA063F
740 Grzankowski Jarosław PL-DERBY-19-795679 2019-08-16 20:46:05 A1DA22F0
741 Maciszewski Michał II PL-DERBY-19-442852 2019-08-16 20:46:16 A11027C6
742 GVC Team PL-0347-19-9623 2019-08-16 20:46:24 A1BFA2F7
743 Lipiński Marek PL-014-19-3462 2019-08-16 20:46:33 A1DA1322
744 Jabłoński Stanisław PL-0239-19-4402 2019-08-16 20:46:42 A1DA4CB1
745 Leonauskas Rimvydas II LTU-02-19-1916 2019-08-16 20:47:29 A157FDA2
746 Jabłoński Stanisław PL-0239-19-4478 2019-08-16 20:47:38 A1DA4F5E
747 Niebrzydowski Lech - Wierzbicki Robert DV-03083-19-227 2019-08-16 20:47:48 A1DA4BC9
748 Sipowicz - Moczydłowski PL-013-19-2779 2019-08-16 20:48:03 A1534900
749 Kucharczyk Team PL-0414-19-12911 2019-08-16 20:48:19 A1DA5220
750 Zieliński - Szmagliński PL-0192-19-3298 2019-08-16 20:48:34 A1534661
751 Herbots Gebr. BELG-19-2131529 2019-08-16 20:48:47 A157F4B8
752 Baranowska Jolanta Team PL-DERBY-19-1059980 2019-08-16 20:51:22 A1582164
753 Van Win Milan I BELG-19-2079717 2019-08-16 20:51:38 A1581B6E
754 Ziarko Zdzisław PL-014-19-4754 2019-08-16 20:51:50 A1940EB0
755 Kulesza Daniel & Anna I PL-014-19-12227 2019-08-16 20:52:01 A1536817
756 Zieliński - Szmagliński PL-0192-19-3281 2019-08-16 20:52:11 A1BFBD8F
757 Van der Gucht - Weynants BELG-19-6199664 2019-08-16 20:52:22 A1534114
758 Pankiewicz Wojciech BELG-19-6103467 2019-08-16 20:52:30 A15826EB
759 OLR Kirjach II UKR-19-2218157 2019-08-16 20:52:37 A1DA0559
760 Filipkowski Mariusz PL-013-19-5505 2019-08-16 20:52:45 A1532009
761 Fiedorowicz Andrzej PL-016-19-702 2019-08-16 20:52:54 A1940518
762 Kozakowski Andrzej II PL-0192-19-944 2019-08-16 20:53:03 A157F62B
763 Łechtańscy Andrzej i Dariusz PL-DERBY-19-624971 2019-08-16 20:53:11 A1DA0395
764 Ciecierski Dariusz PL-044-19-15449 2019-08-16 20:53:21 A19401BC
765 Bednarczyk Krzysztof I PL-044-19-5595 2019-08-16 20:54:16 A194C95C
766 Potępski Włodzimierz PL-DERBY-19-606645 2019-08-16 20:54:38 A15824D6
767 Baranowska Jolanta Team PL-DERBY-19-1066961 2019-08-16 20:54:49 A13B34BE
768 POPOWIANKI - Team PL-03-19-12016 2019-08-16 20:55:09 A1101CE7
769 Gardocki - Wesołowski PL-014-19-2292 2019-08-16 20:55:19 A13B11A2
770 Vanwinkel Jef BELG-19-2103883 2019-08-16 20:55:28 A157D69B
771 Wolfram Kahl & Sohn DV-09318-19-566 2019-08-16 20:55:39 A15791CC
772 Filipkowski Mirosław II PL-072-19-2120 2019-08-16 20:55:48 A1940B61
773 Belgavet Seiffert Christian I BELG-19-6069397 2019-08-16 20:55:57 A157F540
774 STRAGGLER PL-0466-19-662 2019-08-16 20:56:12 A157DB97
775 Konopka Arkadiusz PL-0384-19-15362 2019-08-16 20:56:28 A1582620
776 Van der Gucht - Weynants BELG-19-6199687 2019-08-16 20:56:38 A1941C5C
777 WG MISTRZÓW - G. DRYGAŁA PL-DERBY-19-900119 2019-08-16 20:56:53 A194B647
778 Niebrzydowski Lech - Wierzbicki Robert PL-DERBY-19-124703 2019-08-16 20:57:03 A1533162
779 Rumiński Tomasz PL-DERBY-19-1004772 2019-08-16 20:57:12 A1940DBA
780 Van Win Dylan I BELG-19-2079676 2019-08-16 20:57:22 A194E706
781 M.OLSZEWSKI - G.WÓJCICKI TEAM PL-01-19-2452 2019-08-16 20:57:31 A157EF22
782 Kostorz - Kulik - Matusek PL-DERBY-19-214826 2019-08-16 20:57:40 A1BFA3E7
783 Team BRICON BELG-19-4044288 2019-08-16 20:57:50 A13B47D4
784 Gudz Yevheniy I DV-08867-19-619 2019-08-16 20:58:04 A1DA140F
785 Jatczak - Jastrzębski I PL-0384-19-10828 2019-08-16 20:58:42 A157A98C
786 Mr. Li - Herbots BELG-19-2131472 2019-08-16 20:59:01 A1102D46
787 Jaworowski - Zdankowski PL-013-19-5573 2019-08-16 20:59:43 A157EBC3
788 Team BXL BELG-19-6103464 2019-08-16 20:59:51 A1534383
789 SECUROM.PL PL-DERBY-19-208822 2019-08-16 21:00:01 A157BA96
790 Herbots Kobe & Kato BELG-19-2122388 2019-08-16 21:00:10 A1535037
791 Maciorowski Wiesław II PL-014-19-8631 2019-08-16 21:00:23 A1DA3DF9
792 Niemierka Leszek i Włodzimierz PL-010-19-341 2019-08-16 21:00:34 A157E98A
793 Jatczak - Jastrzębski II PL-0384-19-10847 2019-08-16 21:00:43 A15347DB
794 Pędzich Piotr I PL-05-19-11158 2019-08-16 21:00:52 A15791BE
795 Mortal Kombat Team CZ-0259-19-957 2019-08-16 21:01:01 A1941E00
796 Boboc Marius BELG-19-2081771 2019-08-16 21:01:11 A193EF39
797 Lutz - Rascius LTU-06-19-3722 2019-08-16 21:01:20 A1580A5F
798 Dr. Henk de Weerd Pigeon I NL-19-1729237 2019-08-16 21:01:34 A158252D
799 Herbots Kobe & Kato BELG-19-2122390 2019-08-16 21:01:43 A1581150
800 Bednarczyk Krzysztof I PL-044-19-5600 2019-08-16 21:01:52 A1DA0DBE
801 VICTOR PL-0210-19-25035 2019-08-16 21:02:01 A153606D
802 ALICE & JACOB II PL-DERBY-19-750750 2019-08-16 21:02:10 A194DE7C
803 Andrijauskas Janas LTU-03-19-2770 2019-08-16 21:02:19 A1BFB894
804 Sebastian Ostoja - Lniski PL-DERBY-19-838337 2019-08-16 21:02:29 A1BFC04A
805 Maciszewski Michał I PL-DERBY-19-442845 2019-08-16 21:03:18 A1941884
806 Van Win Gregory II BELG-19-2079749 2019-08-16 21:03:29 A157F471
807 Grzywa Mateusz I PL-0457-19-2334 2019-08-16 21:04:10 A193F800
808 Mazurkiewicz Jerzy PL-0246-19-309 2019-08-16 21:04:19 A13B0E36
809 Kacperski Cezary i Krzysztof I PL-DERBY-19-619843 2019-08-16 21:04:31 A157E255
810 Frąckowiak Artur II PL-DERBY-19-1200324 2019-08-16 21:04:38 A1533136
811 PIKO PL-DERBY-19-840167 2019-08-16 21:04:46 A157FA64
812 Łopatowski Jan Paweł PL-014-19-9653 2019-08-16 21:04:54 A157A7D9
813 Filipkowski Mirosław II PL-072-19-2014 2019-08-16 21:05:08 A13B2965
814 Vercammen Lars BELG-19-6016414 2019-08-16 21:05:34 A1DA0C9B
815 Frąckowiak Artur I PL-DERBY-19-1200303 2019-08-16 21:05:45 A1580A95
816 J.P.M PL-0246-19-1940 2019-08-16 21:05:55 A157A241
817 Kacperski Cezary i Krzysztof I PL-DERBY-19-619825 2019-08-16 21:06:04 A1DA22EB
818 Jaguś Roman PL-DERBY-19-796029 2019-08-16 21:06:12 A15823C5
819 BANITA DV-02434-19-549 2019-08-16 21:06:21 A13B55B3
820 Grzankowski J. & Kuczyński J. PL-DERBY-19-795699 2019-08-16 21:06:30 A1579204
821 Pędzich Piotr I PL-05-19-11145 2019-08-16 21:06:41 A110152F
822 Łopatowski Jan Paweł PL-014-19-9659 2019-08-16 21:06:50 A1581C7A
823 Lewandowski Kazimierz PL-DERBY-19-829047 2019-08-16 21:07:00 A15333D2
824 Ostaszewski Wojciech PL-012-19-995 2019-08-16 21:07:08 A1DA350E
825 Ośko Hubert PL-0452-19-804 2019-08-16 21:07:45 A1DA091E
826 Rumiński Tomasz PL-DERBY-19-1004760 2019-08-16 21:07:56 A193EF2B
827 Pankiewicz Wojciech II BELG-19-2041667 2019-08-16 21:08:04 A16B9AFF
828 KMP Ostrołęka PL-044-19-11437 2019-08-16 21:08:12 A194E459
829 Dr. Henk de Weerd Pigeon II NL-19-1729258 2019-08-16 21:08:20 A1DA0399
830 Stepnowski Tomasz PL-044-19-8864 2019-08-16 21:08:28 A1DA4E82
831 Sajdak Janusz PL-0333-19-590 2019-08-16 21:08:38 A157CA9C
832 Dr. Henk de Weerd Pigeon I NL-19-1729242 2019-08-16 21:08:51 A1103FFA
833 Wanda i Banda PL-DERBY-19-1066976 2019-08-16 21:09:07 A157EEB7
834 Van Win Gregory II BELG-19-2079760 2019-08-16 21:09:17 A1582065
835 STRAGGLER PL-023-19-709 2019-08-16 21:09:29 A193F640
836 Sipowicz - Moczydłowski PL-013-19-2742 2019-08-16 21:09:37 A157EEB1
837 Rafałowski Tadeusz PL-0384-19-5974 2019-08-16 21:10:04 A157EEEA
838 Strzyżewski Tomasz PL-014-19-7034 2019-08-16 21:10:18 A1582755
839 Gillaerts - Brohckaers BELG-19-2041827 2019-08-16 21:10:37 A15356FB
840 Rzepka Marek i Marcin PL-0316-19-2941 2019-08-16 21:10:50 A15355D7
841 Gotowiec - Tarach PL-0368-19-741 2019-08-16 21:11:03 A15320F5
842 Boboc Marius BELG-19-2081770 2019-08-16 21:11:17 A1100FB4
843 Ignatowski Szczepan PL-0457-19-3052 2019-08-16 21:11:29 A157ECA3
844 Mamiński Mariusz - Makowski Przemysław PL-0250-19-7814 2019-08-16 21:11:41 A19407D9
845 Rafałowski Tadeusz PL-0384-19-5975 2019-08-16 21:13:43 A15347D9
846 Trzaska Jacek PL-0384-19-7793 2019-08-16 21:14:12 A193EFC6
847 Paluch Marcin i Bożena PL-DERBY-19-154857 2019-08-16 21:14:25 A1580E96
848 Piwowarczyk Adrian i Ewelina MWG Dobczyce PL-DERBY-19-554922 2019-08-16 21:14:37 A157F1B3
849 Skowronki 405 PL-0405-19-2651 2019-08-16 21:15:09 A1942AE5
850 Jamiński Antoni PL-013-19-2707 2019-08-16 21:15:21 A15826F6
851 Kozakowski Andrzej I PL-0192-19-945 2019-08-16 21:15:55 A194E539
852 Jatczak - Jastrzębski I PL-0384-19-10871 2019-08-16 21:16:06 A157F7A7
853 Van Win Milan IV BELG-19-2079697 2019-08-16 21:16:14 A157DA56
854 Jermacz - Zdankowski PL-DERBY-19-133919 2019-08-16 21:16:23 A193F4BA
855 Łój Krzysztof PL-0436-19-396 2019-08-16 21:16:31 A194F162
856 Baranowscy P. R. Team PL-DERBY-19-1059987 2019-08-16 21:16:40 A153509D
857 Mocarscy Tadeusz i Witold PL-0384-19-5128 2019-08-16 21:16:51 A1535407
858 Mocarscy Tadeusz i Witold PL-0384-19-5109 2019-08-16 21:17:01 A1BFB891
859 Team BXL BELG-19-6103469 2019-08-16 21:17:12 A1535727
860 Klimczyk Grzegorz PL-DERBY-19-228698 2019-08-16 21:17:22 A194E59E
861 Belgavet Seiffert Christian II BELG-19-6069404 2019-08-16 21:17:33 A1DA3F7E
862 Czapski - Olędzki PL-010-19-1074 2019-08-16 21:17:59 A157E846
863 Van der Gucht - Weynants BELG-19-6211215 2019-08-16 21:18:14 A157EF46
864 ALICE & JACOB PL-DERBY-19-751050 2019-08-16 21:18:23 A1535DBD
865 Łopatowski Jan Paweł PL-DERBY-19-124830 2019-08-16 21:19:08 A1BFB978
866 Kulesza Daniel & Anna II PL-014-19-12235 2019-08-16 21:19:19 A157B9EA
867 Chlebuś Jarosław PL-DERBY-19-133116 2019-08-16 21:19:46 A110299D
868 Van Win Ludwig V BELG-19-2079709 2019-08-16 21:19:55 A157A915
869 Niemierka Leszek i Włodzimierz PL-010-19-309 2019-08-16 21:20:04 A1DA00AF
870 Szuniewicz Leon BELG-19-2078886 2019-08-16 21:20:13 A1535115
871 Pankiewicz Wojciech II BELG-19-2041613 2019-08-16 21:20:24 A194FA59
872 Danilewicz Zdzisław PL-012-19-119 2019-08-16 21:20:32 A157F723
873 Grzankowski Jarosław PL-DERBY-19-795851 2019-08-16 21:20:40 A1582686
874 GREG TEAM PL-DERBY-19-751016 2019-08-16 21:20:47 A1535111
875 Van Oeckel Bart & Nance BELG-19-6063419 2019-08-16 21:20:58 A1DA269F
876 Kulesza Daniel & Anna I PL-014-19-12229 2019-08-16 21:21:19 A157DEF9
877 Belgavet Seiffert Christian II BELG-19-6069398 2019-08-16 21:21:29 A1536341
878 Mielczarek Mirosław PL-014-19-9420 2019-08-16 21:22:25 A1DA0847
879 KRIS 2 PL-0296-19-7130 2019-08-16 21:22:34 A1DA188A
880 Sucholas Monika PL-DERBY-19-912277 2019-08-16 21:22:43 A15819C4
881 Dr. Henk de Weerd Pigeon I NL-19-1729241 2019-08-16 21:22:52 A15826E3
882 Czamara Tadeusz PL-0239-19-8236 2019-08-16 21:23:13 A1DA0924
883 Karol 013 Team I PL-013-19-6717 2019-08-16 21:23:24 A157DD1C
884 Gonera Bogdan PL-0103-19-4740 2019-08-16 21:23:37 A194DCB7
885 Knajp Zbigniew II PL-DERBY-19-912269 2019-08-16 21:24:49 A15793A4
886 Lipiński Marek PL-014-19-3413 2019-08-16 21:25:05 A193ED4F
887 BANITA DV-02434-19-569 2019-08-16 21:25:17 A15817CF
888 Van Win Gregory I NL-19-1121739 2019-08-16 21:25:32 A1533E5B
889 Jabłoński Stanisław PL-0239-19-4476 2019-08-16 21:25:41 A193F11B
890 Faszcza Jerzy II PL-014-19-8209 2019-08-16 21:25:54 A1940F8C
891 Sajdak Janusz PL-0333-19-577 2019-08-16 21:26:19 A1DA1146
892 Faszcza Jerzy III PL-014-19-8283 2019-08-16 21:26:29 A13B42A9
893 Van Win Ludwig V BELG-19-2079710 2019-08-16 21:26:48 A1BFA2F5
894 Lipiński Marek PL-014-19-3407 2019-08-16 21:27:01 A157A2F9
895 Knajp Zbigniew I PL-DERBY-19-912242 2019-08-16 21:27:11 A157A4BB
896 Jamiński Antoni PL-013-19-2702 2019-08-16 21:27:20 A193F48A
897 Dr. Henk de Weerd Pigeon II NL-19-1729295 2019-08-16 21:27:29 A194EC78
898 Warda Mirosław II PL-DERBY-19-606390 2019-08-16 21:27:43 A1DA486E
899 Van Win Dylan II BELG-19-2079770 2019-08-16 21:27:54 A157908C
900 Van Win Dylan IV BELG-19-2079781 2019-08-16 21:28:23 A194B64A
901 Łopatowski Jan Paweł PL-014-19-9651 2019-08-16 21:28:33 A194025C
902 Warda Mirosław I PL-0211-19-369 2019-08-16 21:28:42 A157EB60
903 SZKLARZ PL-DERBY-19-1079851 2019-08-16 21:28:48 A1DA4E7B
904 Mykytiuk - Paterak PL-DERBY-19-768407 2019-08-16 21:28:58 A13B5766
905 Maładzieżnaja Kamanda I PL-013-19-69 2019-08-16 21:29:17 A1BFB6B8
906 Van Win Milan III BELG-19-2079733 2019-08-16 21:29:34 A19406F1
907 Van Win Dylan I BELG-19-2079767 2019-08-16 21:29:47 A11006B2
908 Pietrewicz Roman IF-TORR-19-1625 2019-08-16 21:29:55 A1DA4DDB
909 Van Win Milan V BELG-19-2079693 2019-08-16 21:30:04 A1DA131A
910 Grejciun Robert PL-0314-19-9 2019-08-16 21:30:19 A19407BD
911 Wiśniewski Jan PL-0384-19-5361 2019-08-16 21:30:30 A1DA542E
912 Frąckowiak Artur II PL-DERBY-19-1200335 2019-08-16 21:30:38 A1581151
913 Dominkiewicz Artur i Anna PL-0490-19-3438 2019-08-16 21:30:46 A1102089
914 Kacperski Cezary i Krzysztof II PL-DERBY-19-619847 2019-08-16 21:30:54 A157EBF4
915 Rudyk Olenka UKR-19-2218163 2019-08-16 21:31:22 A1580C83
916 Team BRICON BELG-19-4044289 2019-08-16 21:31:35 A1DA257A
917 Van Win Milan IV BELG-19-2079698 2019-08-16 21:31:43 A1BFC2EA
918 Van Win Ludwig IV BELG-19-2079665 2019-08-16 21:31:53 A1580C3D
919 Van de Wijngaerdt Johan BELG-19-2041496 2019-08-16 21:32:03 A1DA0920
920 Braszko Adam PL-0215-19-9931 2019-08-16 21:32:15 A15818B3
921 La Colombophile Belge BELG-19-5073271 2019-08-16 21:32:24 A1532CA4
922 Vercammen Lars BELG-19-6016123 2019-08-16 21:32:35 A1BFC04B
923 Jatczak - Jastrzębski I PL-0384-19-10852 2019-08-16 21:32:49 A15326D5
924 ALEX II PL-012-19-12717 2019-08-16 21:32:59 A19416EE
925 Konopka Arkadiusz PL-0384-19-15251 2019-08-16 21:33:10 A194F613
926 Dr. Henk de Weerd Pigeon I NL-19-1729251 2019-08-16 21:33:19 A194E530
927 Warda Mirosław I PL-0211-19-367 2019-08-16 17:13:32 A1581F3D
928 Mielczarek Mirosław PL-014-19-9404 2019-08-16 17:13:40 A1101613
929 Ptak & Kraśniewski PL-044-19-10709 2019-08-16 17:13:54 A157F07C
930 Karol 013 Team I PL-013-19-6602 2019-08-16 17:14:04 A1582B32
931 Niemierka Leszek i Włodzimierz PL-010-19-352 2019-08-16 18:25:36 A1DA0560
932 Kacperski Cezary i Krzysztof I PL-DERBY-19-619817 2019-08-16 18:25:45 A1537209
933 Lutz - Rascius LTU-06-19-3746 2019-08-16 20:11:59 A15333DC
934 Team BRICON BELG-19-4044271 2019-08-16 20:12:06 A157EC8F
935 Van der Gucht - Weynants BELG-19-6199688 2019-08-16 20:12:34 A1DA5144
936 Ostaszewski Wojciech PL-012-19-956 2019-08-16 20:12:39 A13B4B1C
937 Wiśniewski Jan PL-0384-19-5358 2019-08-16 20:12:44 A13B1577
938 Van Win Dylan II BELG-19-2079762 2019-08-16 20:12:48 A1940DC1
939 Van Win Dylan III BELG-19-2079782 2019-08-16 20:12:53 A1DA3A83
940 Faszcza Jerzy V PL-014-19-8064 2019-08-16 20:13:44 A1940EAB
941 Faszcza Jerzy II PL-014-19-8203 2019-08-16 20:13:57 A157EC0A
942 Bury Marek PL-DERBY-19-710061 2019-08-16 20:14:08 A1941786
943 Szkudelski - Łysionek PL-016-19-3943 2019-08-16 20:15:08 A194098C
944 Stepnowski Tomasz PL-044-19-9712 2019-08-16 20:15:25 A11027D2
945 Makarewicz Team PL-013-19-6336 2019-08-16 20:15:33 A19407D4
946 Pietrewicz Roman IF-TORR-19-1623 2019-08-16 20:15:44 A1104CCC
947 Team BXL BELG-19-6103465 2019-08-16 20:15:56 A1579C30
948 Kubiszok Artur PL-0491-19-6228 2019-08-16 20:16:07 A1578F76
949 Team BRICON BELG-19-4044281 2019-08-16 20:16:14 A1582531
950 Sylwester Ostapiuk PL-DERBY-19-828144 2019-08-16 20:16:23 A13B4DDA
951 Michalczyk Adam i Józef PL-0314-19-1367 2019-08-16 20:16:32 A1DA0F96
952 SECUROM.PL PL-DERBY-19-208824 2019-08-16 20:16:40 A1DA459E