MWG Mazury > Wyniki lotu

Lista startowa: Lot PASYM


L.p. Hodowca Numer obrączki rodowej / Pigeon number Koszowanie Transponder
1 Herbots Gebr. BELG-19-2131469 2019-08-10 19:39:47 A15787A3
2 Wanda i Banda PL-03-19-12024 2019-08-10 19:44:35 A194F6C5
3 Klimczyk Grzegorz PL-DERBY-19-228697 2019-08-10 19:47:48 A1578FE3
4 Van Win Ludwig I BELG-19-2079647 2019-08-10 19:51:43 A15325D4
5 Maładzieżnaja Kamanda II PL-013-19-36 2019-08-10 19:53:20 A157A330
6 Jamiński Antoni PL-013-19-2706 2019-08-10 19:58:54 A15321D6
7 Van Win Gregory II BELG-19-2079745 2019-08-10 19:59:15 A1104F81
8 Szczech Radosław i Grzegorz PL-013-19-11682 2019-08-10 19:59:56 A1537AB0
9 Baranowscy P. R. Team PL-DERBY-19-1066978 2019-08-10 20:00:06 A1579046
10 Włudzik Maciej PL-DERBY-19-838605 2019-08-10 20:00:21 A1DA525D
11 GVC Team PL-0347-19-9610 2019-08-10 20:00:38 A194E9C4
12 Maciorowski Wiesław II PL-016-19-6408 2019-08-10 20:00:48 A13B3493
13 Charewicz Marek - Prętnicki Przemysław PL-DERBY-19-699554 2019-08-10 20:01:20 A1BFC20D
14 Herbots Gebr. BELG-19-2131462 2019-08-10 20:01:30 A157F567
15 Tomalla Chali & Ali DV-0152-19-154 2019-08-10 20:01:38 A153707B
16 Knystautas Valdas LTU-06-19-3959 2019-08-10 20:01:59 A194E538
17 Belgavet Seiffert Christian III BELG-19-6069407 2019-08-10 20:02:20 A1942AE3
18 Vanwinkel Jef BELG-19-2103865 2019-08-10 20:02:29 A157D441
19 Van Win Gregory II BELG-19-2079750 2019-08-10 20:02:51 A19415F8
20 Wiśniewski - Michałowski PL-0384-19-8888 2019-08-10 20:03:16 A194E54B
21 Bednarczyk Krzysztof I PL-044-19-5522 2019-08-10 20:04:54 A1532E3B
22 Team BEYERS BELG-19-2140005 2019-08-10 20:05:12 A1DA2B0E
23 POPOWIANKI - Team PL-014-19-3449 2019-08-10 20:05:34 A1579C99
24 Karol 013 Team I PL-013-19-6602 2019-08-10 20:05:43 A1582B32
25 Tomalla Chali & Ali DV-0152-19-155 2019-08-10 20:06:00 A1DA4F59
26 Faszcza Jerzy II PL-014-19-8203 2019-08-10 20:06:21 A157EC0A
27 Gotowiec - Tarach PL0368-19-987 2019-08-10 20:06:35 A15817C9
28 M.OLSZEWSKI - G.WÓJCICKI TEAM PL-01-19-3261 2019-08-10 20:06:51 A1582000
29 Pankiewicz Wojciech II BELG-19-2041597 2019-08-10 20:06:59 A194089E
30 Team BXL BELG-19-6103471 2019-08-10 20:07:10 A1104BB0
31 Filipkowski Mirosław II PL-072-19-2131 2019-08-10 20:07:21 A157EDBA
32 Van de Wijngaerdt Johan BELG-19-2041493 2019-08-10 20:07:32 A1BFA4AC
33 Van Win Milan I BELG-19-2079716 2019-08-10 20:07:59 A157EA82
34 KRIS 2 PL-0296-19-7119 2019-08-10 20:08:10 A157D104
35 Makarewicz Team PL-013-19-6336 2019-08-10 20:08:39 A19407D4
36 Mykytiuk - Paterak UKR-19-2844060 2019-08-10 20:17:03 A1940EB5
37 OLR Master Ukraina II UKR-19-2218174 2019-08-10 20:17:20 A1DA15E2
38 Vanwinkel Jef II BELG-19-2140696 2019-08-10 20:17:33 A194B820
39 Wolfram Kahl & Sohn DV-09318-19-569 2019-08-10 20:17:46 A1DA3F7C
40 Maciszewski Michał II PL-DERBY-19-442868 2019-08-10 20:18:14 A1582757
41 Jaworowski - Zdankowski PL-011-19-7034 2019-08-10 20:19:18 A194B396
42 Braszko Adam PL-0215-19-9823 2019-08-10 20:19:35 A157E0C7
43 Sucholas Monika PL-DERBY-19-912270 2019-08-10 20:19:51 A13B1B86
44 Banach Sławomir PL-014-19-473 2019-08-10 20:20:09 A15328BB
45 Szkudelski - Łysionek PL-016-19-3950 2019-08-10 20:20:17 A193EFCD
46 Olszak Artur i Damian PL-013-19-5802 2019-08-10 20:20:28 A1DA2698
47 Mroczkowski - Bobowicz PL-DERBY-19-983048 2019-08-10 20:20:51 A1579240
48 Karol 013 Team I PL-013-19-6677 2019-08-10 20:21:07 A157ED10
49 Pieczara Andrzej I PL-DERBY-19-166133 2019-08-10 20:21:18 A157AF5E
50 Bieniek Dariusz PL-DERBY-19-1079850 2019-08-10 20:21:30 A157EDDB
51 Van Win Ludwig I BELG-19-2079648 2019-08-10 20:24:33 A157EA76
52 Maciorowski Wiesław II PL-016-19-6418 2019-08-10 20:24:45 A1DA524E
53 PIKO PL-0263-19-14675 2019-08-10 20:24:55 A15825BA
54 Knajp Zbigniew II PL-DERBY-19-912233 2019-08-10 20:25:08 A16B31EF
55 Mielczarek Mirosław PL-014-19-9409 2019-08-10 20:25:25 A110117B
56 Tosik Mariusz PL-0277-19-2862 2019-08-10 20:25:36 A15817C3
57 Bury Marek PL-DERBY-19-710061 2019-08-10 20:26:00 A1941786
58 Maładzieżnaja Kamanda II PL-013-19-52 2019-08-10 20:26:10 A194E59A
59 Jaworowski - Zdankowski PL-011-19-7049 2019-08-10 20:26:23 A157901E
60 Van Win Ludwig I BELG-19-2079625 2019-08-10 20:26:36 A1941EF4
61 Kaczyński J.B.M PL-044-19-10015 2019-08-10 20:27:00 A194C599
62 Rakowski - Laskowski PL-016-19-3420 2019-08-10 20:27:12 A157B144
63 Belgavet Seiffert Christian I BELG-19-6069403 2019-08-10 20:27:22 A157DEFA
64 Lewandowski Kazimierz PL-DERBY-19-829047 2019-08-10 20:27:32 A15333D2
65 Bocheńczak Jan PL-0236-19-1060 2019-08-10 20:27:42 A157A4F6
66 Ostaszewski Wojciech PL-012-19-451 2019-08-10 20:27:51 A1943A22
67 Faszcza Jerzy III PL-014-19-8282 2019-08-10 20:28:01 A15821FE
68 Grzankowski J. & Kuczyński J. PL-DERBY-19-795659 2019-08-10 20:28:15 A13B19A7
69 Szkudelski - Łysionek PL-016-19-3941 2019-08-10 20:28:27 A13B3946
70 Van Oeckel Bart & Nance BELG-19-6063427 2019-08-10 20:28:38 A13B1846
71 Serowik Dariusz PL-014-19-582 2019-08-10 20:28:48 A1535B9C
72 Van Win Ludwig III BELG-19-2079660 2019-08-10 20:29:02 A1580575
73 Gudz Yevheniy II DV-03083-19-18 2019-08-10 20:29:11 A153785B
74 Kubiszok Artur PL-0491-19-6235 2019-08-10 20:29:23 A1535289
75 GVC Team PL-0347-19-9635 2019-08-10 20:29:33 A157CAF8
76 Kacperski Cezary i Krzysztof I PL-DERBY-19-619842 2019-08-10 20:29:44 A1102A95
77 Pieczara Andrzej II PL-DERBY-19-166129 2019-08-10 20:29:54 A1580D1A
78 Sikorski Wojciech PL-016-19-8528 2019-08-10 20:30:04 A153496C
79 ALEX II PL-012-19-12701 2019-08-10 20:30:13 A15334BF
80 Van Win Ludwig II BELG-19-2079644 2019-08-10 20:30:30 A1533FAF
81 GREG TEAM II PL-DERBY-19-750901 2019-08-10 20:31:38 A157EB5D
82 Kozakowski Andrzej II PL-0192-19-936 2019-08-10 20:31:50 A1537929
83 Ciecierski Dariusz PL-044-19-15428 2019-08-10 20:32:04 A1DA3C2B
84 Zieliński - Szmagliński PL-0192-19-3299 2019-08-10 20:32:13 A1BFC2ED
85 Ptak & Kraśniewski PL-044-19-11451 2019-08-10 20:32:29 A1DA5136
86 Mortal Kombat Team CZ-0259-19-966 2019-08-10 20:32:40 A194AB99
87 Kacperski Cezary i Krzysztof III PL-DERBY-19-619821 2019-08-10 20:32:50 A15359ED
88 Gillaerts - Brohckaers BELG-19-2041823 2019-08-10 20:32:58 A157CBFA
89 KMP Ostrołęka PL-044-19-11432 2019-08-10 20:33:09 A1941FDE
90 Bieniek Dariusz S-99-19-504 2019-08-10 20:33:21 A1532136
91 Tosik Mariusz PL-0277-19-2828 2019-08-10 20:33:39 A15379F5
92 Knajp Zbigniew I PL-DERBY-19-912229 2019-08-10 20:33:53 A157F412
93 KRIS 1 PL-0296-19-7105 2019-08-10 20:34:02 A19405E5
94 STRAGGLER PL-DERBY-19-198895 2019-08-10 20:34:11 A1581E4A
95 Stepnowski Tomasz PL-044-19-9714 2019-08-10 20:34:20 A1BFC381
96 Maładzieżnaja Kamanda I PL-013-19-57 2019-08-10 20:34:28 A1101280
97 Warda Mirosław I PL-0211-19-370 2019-08-10 20:34:48 A15791B0
98 TopLofts.eu PL-0414-19-10332 2019-08-10 20:34:56 A1941967
99 Strzyżewski Tomasz PL-014-19-7034 2019-08-10 20:35:09 A1582755
100 Van Win Milan I BELG-19-2079719 2019-08-10 20:35:34 A153706F
101 Ptak & Kraśniewski PL-044-19-10709 2019-08-10 20:38:06 A157F07C
102 ALICE & JACOB PL-DERBY-19-751012 2019-08-10 20:38:28 A1534124
103 Faszcza Jerzy V PL-014-19-8070 2019-08-10 20:38:40 A1941160
104 Oleksiak Zbigniew PL-053-19-10530 2019-08-10 20:38:51 A1BFC21D
105 Ostaszewski Wojciech PL-012-19-969 2019-08-10 20:38:59 A1532AE3
106 Jermacz - Zdankowski PL-013-19-6909 2019-08-10 20:39:08 A194E848
107 KMP Ostrołęka PL-044-19-11437 2019-08-10 20:39:17 A194E459
108 Maciorowski Wiesław PL-014-19-8620 2019-08-10 20:39:28 A157B86A
109 Faszcza Jerzy III PL-014-19-8214 2019-08-10 20:39:38 A15787F2
110 Van Oeckel Bart & Nance BELG-19-6063445 2019-08-10 20:39:48 A1579AF9
111 Dr. Henk de Weerd Pigeon I NL-19-1729251 2019-08-10 20:39:58 A194E530
112 Jatczak - Jastrzębski II PL-0384-19-10850 2019-08-10 20:40:09 A15799F0
113 Van Win Ludwig V BELG-19-2079709 2019-08-10 20:40:22 A157A915
114 Kacperski Cezary i Krzysztof III PL-DERBY-19-619095 2019-08-10 20:40:34 A15377CC
115 Niebrzydowski Lech - Wierzbicki Robert PL-DERBY-19-124705 2019-08-10 20:40:44 A1102960
116 Van Win Gregory III BELG-19-2079747 2019-08-10 20:40:54 A193EFBD
117 Zieliński - Szmagliński PL-0192-19-3284 2019-08-10 20:41:01 A1941B69
118 Bednarczyk Krzysztof I PL-044-19-5521 2019-08-10 20:41:12 A16BA755
119 Grzankowski Jarosław PL-DERBY-19-795679 2019-08-10 20:41:33 A1DA22F0
120 Team BEYERS BELG-19-2140129 2019-08-10 20:41:41 A15801F2
121 Jatczak - Jastrzębski I PL-0384-19-10859 2019-08-10 20:42:15 A153242A
122 Mielczarczyk Szczepan PL-01-19-153 2019-08-10 20:42:25 A1DA018B
123 Czamara Tadeusz PL-0239-19-8232 2019-08-10 20:42:34 A15373EF
124 Szymański Grzegorz PL-0384-19-12490 2019-08-10 20:42:44 A1DA0C9F
125 Wiśniewski - Michałowski PL-0384-19-8883 2019-08-10 20:42:59 A16BA9C3
126 Ciecierski Dariusz PL-044-19-15427 2019-08-10 20:43:07 A13B4DA9
127 Team BXL BELG-19-6103469 2019-08-10 20:43:25 A1535727
128 Serowik Dariusz PL-014-19-1157 2019-08-10 20:43:47 A157DDFF
129 ALICE & JACOB PL-DERBY-19-751050 2019-08-10 20:43:55 A1535DBD
130 Van Win Milan V BELG-19-2079667 2019-08-10 20:44:05 A194C87C
131 Dla Grażynki PL-0425-19-7031 2019-08-10 20:44:12 A1DA2C00
132 Konopka Arkadiusz PL-0384-19-15275 2019-08-10 20:44:20 A157A677
133 Ptak & Kraśniewski PL-044-19-11449 2019-08-10 20:44:29 A157A5CF
134 Ptak & Kraśniewski PL-044-19-11453 2019-08-10 20:44:38 A153295A
135 Gabrys Józef PL-DERBY-19-165203 2019-08-10 20:44:48 A15366D6
136 Kucharczyk Team PL-0385-19-2740 2019-08-10 20:44:57 A157DCAA
137 Wolfram Kahl & Sohn DV-09318-19-575 2019-08-10 20:45:26 A1580C2E
138 Van Win Gregory III BELG-19-2079756 2019-08-10 20:45:48 A15346A7
139 Warda Mirosław III PL-0211-19-391 2019-08-10 20:45:59 A153465F
140 Oleksiak Zbigniew PL-DERBY-19-949435 2019-08-10 20:46:10 A157DD1F
141 SZKLARZ PL-DERBY-19-1079842 2019-08-10 20:46:51 A1DA063D
142 Vercammen Lars BELG-19-6016220 2019-08-10 20:47:12 A1581B6C
143 D. M. DUNDA PL-0463-19-6465 2019-08-10 20:47:20 A16BDC37
144 Kulesza Daniel & Anna II PL-014-19-12234 2019-08-10 20:47:29 A16BC3A9
145 Skowronki 405 PL-0405-19-2651 2019-08-10 20:47:42 A1942AE5
146 Rumiński Tomasz PL-DERBY-19-1004756 2019-08-10 20:47:51 A1940A6A
147 Niebrzydowski Lech - Wierzbicki Robert DV-03083-19-227 2019-08-10 20:48:00 A1DA4BC9
148 WG MISTRZÓW - G. DRYGAŁA PL-DERBY-19-900105 2019-08-10 20:48:09 A1104D67
149 Pankiewicz Wojciech PL-DERBY-19-493220 2019-08-10 20:48:17 A13B554F
150 Szuniewicz Leon BELG-19-2078900 2019-08-10 20:48:26 A1941C56
151 Sucholas Monika PL-DERBY-19-912277 2019-08-10 20:48:36 A15819C4
152 Roesner Hartmut DV-01839-19-459 2019-08-10 20:48:55 A157E1A2
153 ALICE & JACOB II PL-DERBY-19-750727 2019-08-10 20:49:16 A194EB0B
154 OLENDER Team PL-0239-19-7251 2019-08-10 20:49:28 A194DBD5
155 KRIS 1 PL-0296-19-7124 2019-08-10 20:49:44 A1580E8E
156 Pankiewicz Wojciech PL-DERBY-19-124589 2019-08-10 20:49:54 A157F467
157 Niebrzydowski Lech - Wierzbicki Robert PL-DERBY-19-124714 2019-08-10 20:50:04 A1534CA2
158 Mielczarczyk Szczepan PL-01-19-152 2019-08-10 20:50:16 A158268B
159 Mroczkowski - Bobowicz PL-DERBY-19-983050 2019-08-10 20:50:24 A15374DD
160 Maładzieżnaja Kamanda I PL-013-19-53 2019-08-10 20:50:46 A1DA5508
161 Kamienowski Jan PL-044-19-14348 2019-08-10 20:51:10 A1581C62
162 Jaworowski - Zdankowski PL-013-19-6999 2019-08-10 20:51:27 A1582778
163 Skowronki 405 PL-DERBY-19-708263 2019-08-10 20:51:36 A194B64B
164 Team BXL BELG-19-6103464 2019-08-10 20:51:48 A1534383
165 OLR Master Ukraina I UKR-19-2218175 2019-08-10 20:52:00 A158175A
166 Peter van de Merwe I NL-19-1670826 2019-08-10 20:52:11 A193FD89
167 Strzyżewski Tomasz PL-014-19-7007 2019-08-10 20:52:27 A1DA14F3
168 Mazurkiewicz Jerzy PL-0246-19-5310 2019-08-10 20:52:44 A1581B6B
169 Bieniek Dariusz S-99-19-513 2019-08-10 20:52:55 A1DA4734
170 Szymański Grzegorz PL-0384-19-12441 2019-08-10 20:53:07 A157A7E8
171 Van Win Milan V BELG-19-2079693 2019-08-10 20:53:16 A1DA131A
172 Kubáček Lubomír CZ-0234-19-3349 2019-08-10 20:53:24 A1104BB4
173 Grzywa Mateusz II PL-0457-19-2329 2019-08-10 20:53:35 A158170D
174 Van Win Milan II BELG-19-2079726 2019-08-10 20:53:43 A1940EB2
175 Belgavet Seiffert Christian II BELG-19-6069404 2019-08-10 20:53:56 A1DA3F7E
176 Vanwinkel Jef BELG-19-2103869 2019-08-10 20:54:10 A194A7AA
177 Kurek Wiesław PL-DERBY-19-1079947 2019-08-10 20:54:24 A157FA5E
178 Warda Mirosław II PL-DERBY-19-606389 2019-08-10 20:54:33 A157A5E3
179 Van Win Ludwig V BELG-19-2079713 2019-08-10 20:54:42 A1940242
180 Frąckowiak Artur II PL-DERBY-19-1200397 2019-08-10 20:54:59 A157A985
181 Konieczny - Wardęga PL-0425-19-2839 2019-08-10 20:55:25 A1DA4AE7
182 OLR Kirjach I UKR-19-2218160 2019-08-10 20:55:36 A1DA4E7F
183 Bocheńczak Jan PL-0236-19-1007 2019-08-10 20:55:45 A1579B83
184 Peter van de Merwe II NL-19-1670835 2019-08-10 20:55:54 A1532140
185 Skowronki 405 PL-DERBY-19-708260 2019-08-10 20:56:05 A157ED0D
186 Kuczyński Józef PL-014-19-12199 2019-08-10 20:56:13 A1944459
187 Mamiński Mariusz - Makowski Przemysław PL-044-19-8653 2019-08-10 20:56:24 A1581B6F
188 Szymański Grzegorz PL-0384-19-12469 2019-08-10 20:56:38 A1DA543B
189 Karol 013 Team II PL-013-19-6615 2019-08-10 20:56:48 A1DA4EA1
190 Wardęga - Michałowski PL-0425-19-7931 2019-08-10 20:56:57 A1944499
191 BANITA DV-02434-19-561 2019-08-10 20:57:11 A1103E25
192 Włudzik Maciej PL-059-19-3227 2019-08-10 20:57:22 A1DA2ADA
193 Herbots Kobe & Kato BELG-19-2122383 2019-08-10 20:57:30 A16B52B4
194 SECUROM.PL PL-DERBY-19-208824 2019-08-10 20:57:39 A1DA459E
195 Kozakowski Andrzej I PL-0192-19-924 2019-08-10 20:57:50 A15823D3
196 Klimczyk Grzegorz PL-DERBY-19-228601 2019-08-10 20:57:59 A1533848
197 Mroczkowski - Bobowicz PL-DERBY-19-983049 2019-08-10 20:58:08 A1DA5212
198 Ciecierski Dariusz PL-044-19-15464 2019-08-10 20:58:20 A194EF0E
199 ALICE & JACOB PL-DERBY-19-751007 2019-08-10 20:58:30 A157EEB2
200 Van Win Milan I BELG-19-2079718 2019-08-10 20:58:38 A157A5FE
201 Filipkowski Mirosław I PL-072-19-2109 2019-08-10 20:58:58 A1104F92
202 Pędzich Piotr I PL-05-19-11147 2019-08-10 20:59:15 A157E0B0
203 Ostaszewski Wojciech PL-DERBY-19-127645 2019-08-10 20:59:24 A1DA4F51
204 Van Win Dylan III BELG-19-2079771 2019-08-10 20:59:39 A1533752
205 Leonauskas Rimvydas II LTU-02-19-1918 2019-08-10 20:59:51 A1DA3F81
206 Sikorski Wojciech PL-016-19-8160 2019-08-10 21:00:03 A193EC62
207 Mocarscy Tadeusz i Witold PL-0384-19-5108 2019-08-10 21:00:57 A194C878
208 Pieczara Andrzej I PL-DERBY-19-166112 2019-08-10 21:01:09 A1DA4BC8
209 Faszcza Jerzy V PL-014-19-8071 2019-08-10 21:01:18 A19416EF
210 Łutczyk - Kieda PL-013-19-4016 2019-08-10 21:01:30 A1534120
211 Faszcza Jerzy I PL-014-19-8208 2019-08-10 21:01:42 A194AB9D
212 Van Win Ludwig V BELG-19-2079714 2019-08-10 21:01:52 A15326AE
213 ALICE & JACOB PL-DERBY-19-750747 2019-08-10 21:02:05 A1BF9F41
214 Team BRICON BELG-19-4044279 2019-08-10 21:02:14 A1103E26
215 Kazura PL-0383-19-3152 2019-08-10 21:02:23 A13B2886
216 Kucharczyk Team PL-0385-19-2748 2019-08-10 21:02:33 A157B9C1
217 Kulesza Daniel & Anna II PL-014-19-12243 2019-08-10 21:02:45 A19408A6
218 Boboc Marius BELG-19-2081770 2019-08-10 21:02:58 A1100FB4
219 Czerwiński Sławomir PL-DERBY-19-1058859 2019-08-10 21:03:10 A13B4CF4
220 Vercammen Lars BELG-19-6016419 2019-08-10 21:03:19 A1DA5159
221 Danilewicz Zdzisław PL-012-19-18 2019-08-10 21:03:43 A194C4E8
222 Belgavet Seiffert Christian II BELG-19-6069406 2019-08-10 21:04:06 A1BFBBBD
223 Kozakowski Andrzej II PL-0192-19-938 2019-08-10 21:04:16 A1DA188D
224 Van Win Ludwig V BELG-19-2079711 2019-08-10 21:04:28 A1582607
225 Ośko Hubert PL-0452-19-763 2019-08-10 21:04:37 A193EFD1
226 Ciecierski Dariusz PL-044-19-15492 2019-08-10 21:05:43 A13B47AF
227 Team BRICON BELG-19-4044271 2019-08-10 21:05:47 A157EC8F
228 Van Win Dylan III BELG-19-2079782 2019-08-10 21:06:11 A1DA3A83
229 Wiśniewski Jan PL-0384-19-5358 2019-08-10 21:06:12 A13B1577
230 Jaguś Roman PL-DERBY-19-796015 2019-08-10 21:08:53 A157D463
231 Belgavet Seiffert Christian I BELG-19-6069395 2019-08-10 21:09:10 A194023A
232 Faszcza Jerzy IV PL-014-19-8278 2019-08-10 21:09:21 A1534D50
233 Palarski Dominik PL-0417-19-338 2019-08-10 21:09:32 A1DA4E9B
234 Faszcza Jerzy I PL-014-19-8218 2019-08-10 21:09:42 A157D373
235 Grzywa Mateusz II PL-0457-19-2328 2019-08-10 21:09:54 A1941885
236 Sylwester Ostapiuk PL-DERBY-19-828144 2019-08-10 21:10:03 A13B4DDA
237 Jabłoński Stanisław PL-0239-19-4478 2019-08-10 21:10:11 A1DA4F5E
238 Michalczyk Adam i Józef PL-0314-19-1367 2019-08-10 21:10:20 A1DA0F96
239 Bednarczyk Krzysztof I PL-044-19-5595 2019-08-10 21:10:29 A194C95C
240 Van Loock - Delaet I BELG-19-2079776 2019-08-10 21:10:39 A1BFAB15
241 ALEX I PL-012-19-12749 2019-08-10 21:11:02 A13B1A50
242 Grzankowski Jarosław PL-DERBY-19-795629 2019-08-10 21:11:12 A16B347E
243 Jatczak - Jastrzębski I PL-0384-19-10842 2019-08-10 21:11:51 A15822E8
244 Vanwinkel Jef II BELG-19-2103900 2019-08-10 21:12:04 A19406D3
245 Gillaerts - Brohckaers BELG-19-2041829 2019-08-10 21:12:13 A13B5AC6
246 Van de Wijngaerdt Johan BELG-19-2041489 2019-08-10 21:12:21 A194FA6A
247 Andrijauskas Janas LTU-03-19-2703 2019-08-10 21:12:31 A194B8DE
248 Van Win Milan IV BELG-19-2079695 2019-08-10 21:12:42 A157DE7C
249 Van Win Ludwig II BELG-19-2079649 2019-08-10 21:12:52 A193EE36
250 Rudyk Olenka UKR-19-2218208 2019-08-10 21:13:00 A153553B
251 Lewandowski Kazimierz PL-DERBY-19-829052 2019-08-10 21:13:18 A15349D8
252 Mykytiuk - Paterak UKR-19-2844059 2019-08-10 21:13:30 A1940C29
253 Dominkiewicz Artur i Anna PL-0490-19-3411 2019-08-10 21:13:40 A1100EC9
254 Bieniek Dariusz UKR-19-2218126 2019-08-10 21:13:47 A1BFB7A9
255 Kosut Krzysztof i Kamil PL-DERBY-19-744499 2019-08-10 21:13:56 A194E04A
256 Gotowiec - Tarach PL-0368-19-751 2019-08-10 21:14:06 A153234F
257 Herbots Gebr. BELG-19-2131465 2019-08-10 21:14:18 A1DA0472
258 Laeremans Frans BELG-19-6103422 2019-08-10 21:14:26 A157DDC9
259 Mielczarczyk Szczepan PL-01-19-268 2019-08-10 21:14:37 A1940340
260 Lipiński Marek PL-014-19-3481 2019-08-10 21:14:49 A1940DB4
261 Van Win Dylan IV BELG-19-2079675 2019-08-10 21:15:13 A157B140
262 Leonauskas Rimvydas I LTU-02-19-1914 2019-08-10 21:15:22 A1581D9D
263 Banach Sławomir PL-014-19-469 2019-08-10 21:15:34 A1940CD0
264 Kazura PL-0383-19-3024 2019-08-10 21:15:42 A157B99C
265 Szczech Radosław i Grzegorz PL-013-19-11687 2019-08-10 21:15:49 A15791AC
266 Kucharczyk Team PL-0414-19-12911 2019-08-10 21:15:59 A1DA5220
267 M.OLSZEWSKI - G.WÓJCICKI TEAM PL-014-19-8807 2019-08-10 21:16:08 A13B4A30
268 Kucharczyk Team PL-0414-19-12948 2019-08-10 21:16:18 A157EC41
269 ALEX I PL-012-19-12728 2019-08-10 21:16:27 A1DA5133
270 Maciszewski Michał I PL-DERBY-19-442199 2019-08-10 21:16:37 A157EA6C
271 Warda Mirosław III PL-0211-19-388 2019-08-10 21:16:45 A11027C9
272 Szuniewicz Leon BELG-19-2078751 2019-08-10 21:16:54 A1578F98
273 Van Win Dylan III BELG-19-2079783 2019-08-10 21:17:02 A157A964
274 Chlebuś Jarosław PL-DERBY-19-133133 2019-08-10 21:17:10 A194D68F
275 Danilewicz Zdzisław PL-012-19-17 2019-08-10 21:17:18 A1532A8D
276 Roesner Hartmut DV-01839-19-439 2019-08-10 21:17:27 A157FC0D
277 Lewandowski Kazimierz PL-DERBY-19-829056 2019-08-10 21:18:04 A1DA2CEC
278 Tomalla Chali & Ali DV-0152-19-117 2019-08-10 21:18:14 A157EC3B
279 Niemierka Leszek i Włodzimierz PL-010-19-352 2019-08-10 21:18:43 A1DA0560
280 Szuniewicz Leon BELG-19-2078786 2019-08-10 21:18:57 A157BBEB
281 Van Win Gregory III BELG-19-2079743 2019-08-10 21:19:14 A1DA0930
282 SZKLARZ PL-04-19-494 2019-08-10 21:19:27 A1DA5031
283 Michalczyk Adam i Józef PL-0314-19-1368 2019-08-10 21:19:43 A1DA5338
284 Faszcza Jerzy IV PL-014-19-8275 2019-08-10 21:19:52 A1DA512F
285 Paluch Marcin i Bożena PL-DERBY-19-154850 2019-08-10 21:20:02 A157F9C8
286 Spasówka Sylwester I PL-DERBY-19-593569 2019-08-10 21:20:11 A19406ED
287 Włudzik Maciej PL-DERBY-19-838604 2019-08-10 21:20:19 A157E66D
288 Sebastian Ostoja - Lniski PL-DERBY-19-837883 2019-08-10 21:20:33 A1941252
289 Gudz Yevheniy I DV-08867-19-670 2019-08-10 21:20:42 A1582118
290 Wierzbowski - Sokołowski PL-DERBY-19-126902 2019-08-10 21:20:54 A1940CDF
291 Van Win Dylan IV BELG-19-2079674 2019-08-10 21:21:01 A194E134
292 Sucholas Paweł PL-DERBY-19-897952 2019-08-10 21:21:13 A193ED4A
293 Sipowicz - Moczydłowski PL-013-19-2779 2019-08-10 21:21:22 A1534900
294 Grzankowski Jarosław PL-DERBY-19-795686 2019-08-10 21:21:35 A1BFC2EE
295 Braszko Adam PL-DERBY-19-608193 2019-08-10 21:21:46 A194F6BF
296 Ptak & Kraśniewski PL-044-19-10716 2019-08-10 21:21:56 A16B348F
297 Gudz Yevheniy II DV-08867-19-668 2019-08-10 21:22:06 A1534602
298 Grzankowski J. & Kuczyński J. PL-DERBY-19-795749 2019-08-10 21:22:26 A1532962
299 Van Win Ludwig IV BELG-19-2079655 2019-08-10 21:22:36 A1DA17CF
300 Kurek Wiesław PL-DERBY-19-1079946 2019-08-10 21:22:45 A15823DF
301 Kazura PL-0383-19-3153 2019-08-10 21:23:02 A1DA5061
302 Baran Marcin PL-DERBY-19-796479 2019-08-10 21:23:13 A1DA5065
303 Grzankowski J. & Kuczyński J. PL-DERBY-19-795699 2019-08-10 21:23:23 A1579204
304 Ciecierski Dariusz PL-044-19-15451 2019-08-10 21:23:35 A157E0B4
305 KMP Ostrołęka PL-044-19-11429 2019-08-10 21:23:45 A1582275
306 Jaguś Roman PL-DERBY-19-796040 2019-08-10 21:23:54 A157A4A6
307 Ostaszewski Wojciech PL-DERBY-19-127650 2019-08-10 21:24:03 A193F73F
308 Frąckowiak Artur I PL-DERBY-19-1200345 2019-08-10 21:25:04 A1535A09
309 Łechtańscy Andrzej i Dariusz PL-DERBY-19-625000 2019-08-10 21:25:17 A15806D2
310 Kubiszok Artur PL-0491-19-6228 2019-08-10 21:25:30 A1578F76
311 PIKO PL-011-19-5056 2019-08-10 21:25:39 A157A508
312 Mocarscy Tadeusz i Witold PL-0384-19-5120 2019-08-10 21:25:56 A19404F9
313 Wąsaty - Korneluk - Szpak PL-DERBY-19-898552 2019-08-10 21:26:09 A15813DF
314 Pankiewicz Wojciech II BELG-19-2140119 2019-08-10 21:26:18 A1578F69
315 Maciorowski Wiesław PL-014-19-8628 2019-08-10 21:26:29 A1DA091F
316 Filipkowski Mirosław I PL-072-19-2119 2019-08-10 21:26:39 A1BFBF66
317 Rakowski - Laskowski PL-0239-19-4617 2019-08-10 21:26:57 A1DA25AE
318 Maciorowski Wiesław II PL-014-19-8631 2019-08-10 21:27:14 A1DA3DF9
319 Karol 013 Team II PL-013-19-6625 2019-08-10 21:27:24 A1DA14F2
320 Skowronki 405 PL-DERBY-19-708265 2019-08-10 21:27:39 A1DA109C
321 Kacperski Cezary i Krzysztof I PL-DERBY-19-619072 2019-08-10 21:28:03 A193EB7D
322 Gardocki - Wesołowski PL-014-19-2288 2019-08-10 21:28:19 A1577EC5
323 Faszcza Jerzy IV PL-014-19-8267 2019-08-10 21:28:27 A16BADCD
324 Kaczyński J.B.M PL-044-19-10013 2019-08-10 21:28:38 A1943CBC
325 Wardęga - Michałowski PL-0425-19-7929 2019-08-10 21:28:47 A13B45A5
326 Pietrewicz Roman IF-TORR-19-1626 2019-08-10 21:28:58 A16B3444
327 Darek Kanarek PL-013-19-2709 2019-08-10 21:29:11 A1DA0A31
328 Laeremans Frans BELG-19-6103449 2019-08-10 21:29:24 A153708E
329 Mielczarek Mirosław PL-014-19-9444 2019-08-10 21:29:34 A1BFA4AB
330 Łechtańscy Andrzej i Dariusz PL-DERBY-19-624980 2019-08-10 21:30:00 A1DA3DFA
331 Ziarko Zdzisław PL-014-19-4846 2019-08-10 21:30:09 A194F6C0
332 Glinka Dariusz PL04-19-10550 2019-08-10 21:30:22 A157EBE2
333 Jabłoński Stanisław PL-0239-19-4402 2019-08-10 21:30:33 A1DA4CB1
334 Faszcza Jerzy I PL-014-19-8221 2019-08-10 21:30:55 A157D2BD
335 Makarewicz Team PL-013-19-6345 2019-08-10 21:31:11 A15327CD
336 Bury Marek PL-DERBY-19-710058 2019-08-10 21:31:25 A1DA3DF2
337 Van Win Milan III BELG-19-2079728 2019-08-10 21:31:36 A157EA6B
338 Jermacz - Zdankowski PL-013-19-6922 2019-08-10 21:31:47 A157FD1A
339 Kulesza Daniel & Anna I PL-014-19-12228 2019-08-10 21:31:56 A1104DB7
340 Mamiński Mariusz - Makowski Przemysław PL044-19-9416 2019-08-10 21:32:18 A157EFC7
341 Team Frątczak PL-0187-19-1861 2019-08-10 21:32:36 A1535C62
342 Van Win Milan II BELG-19-2079723 2019-08-10 21:32:50 A1580A51
343 Herbots Kobe & Kato BELG-19-2121442 2019-08-10 21:32:59 A1578FCE
344 Peter van de Merwe II NL-19-1679608 2019-08-10 21:33:10 A157E991
345 SECUROM.PL PL-DERBY-19-208829 2019-08-10 21:33:20 A1DA2859
346 Niebrzydowski Lech - Wierzbicki Robert PL-DERBY-19-124707 2019-08-10 21:33:30 A1BFB88E
347 M.OLSZEWSKI - G.WÓJCICKI TEAM PL-014-19-8805 2019-08-10 21:33:48 A194DAE1
348 Jatczak - Jastrzębski I PL-0384-19-10841 2019-08-10 21:34:00 A158202A
349 Sajdak Janusz PL-0333-19-573 2019-08-10 21:34:09 A193EA8F
350 Fiedorowicz Andrzej PL-016-19-714 2019-08-10 21:34:20 A1537923
351 Zieliński - Szmagliński PL-0192-19-3298 2019-08-10 21:34:28 A1534661
352 Łopatowski Jan Paweł PL-014-19-9656 2019-08-10 21:34:39 A1532147
353 Maładzieżnaja Kamanda II PL-013-19-76 2019-08-10 21:34:48 A157EBC2
354 Jamiński Antoni PL-013-19-2794 2019-08-10 21:34:59 A157F466
355 Przybysz Zbigniew PL-DERBY-19-1049966 2019-08-10 21:35:22 A15824C5
356 TopLofts.eu PL-0414-19-10327 2019-08-10 21:35:30 A1DA4DDC
357 OLR Kirjach I UKR-19-2218156 2019-08-10 21:35:38 A1BFA2F4
358 GREG TEAM PL-DERBY-19-750962 2019-08-10 21:35:48 A16B31E9
359 Bocheńczak Jan PL-0236-19-1061 2019-08-10 21:35:58 A194EF08
360 Gonera Bogdan PL-0103-19-4745 2019-08-10 21:36:07 A1DA18A3
361 Ośko Hubert PL-0452-19-777 2019-08-10 21:36:27 A157E0B1
362 Mortal Kombat Team CZ-0259-19-847 2019-08-10 21:36:50 A157A6E0
363 Fiedorowicz Andrzej PL-016-19-718 2019-08-10 21:37:03 A15356F0
364 Wanda i Banda PL-03-19-12036 2019-08-10 21:37:12 A1534FB9
365 Grejciun Robert PL-DERBY-19-981314 2019-08-10 21:37:30 A1DA4F44
366 Van Win Milan II BELG-19-2079724 2019-08-10 21:37:40 A15819AE
367 Kubiszok Artur PL-0491-19-6201 2019-08-10 21:37:49 A194B478
368 Van Win Ludwig III BELG-19-2079657 2019-08-10 21:38:07 A15369E4
369 Selwent & Siemianis PL-0346-19-4106 2019-08-10 21:38:16 A1577C93
370 Rygorowicz Władysław PL-012-19-224 2019-08-10 21:38:26 A157E0C8
371 OLR Master Ukraina I UKR-19-2218140 2019-08-10 21:38:36 A1943CBD
372 Braszko Adam PL-0215-19-9834 2019-08-10 21:38:47 A1DA114E
373 Potępski Włodzimierz PL-DERBY-19-606654 2019-08-10 21:38:59 A193F7FE
374 D. M. DUNDA PL-0463-19-6500 2019-08-10 21:39:12 A1942638
375 Ośko Hubert PL-0452-19-805 2019-08-10 21:39:23 A157F087
376 GREG TEAM II PL-DERBY-19-750904 2019-08-10 21:39:31 A1582058
377 Trzaska Jacek PL-0384-19-7783 2019-08-10 21:39:48 A1534FB5
378 Maciszewski Michał II PL-DERBY-19-442852 2019-08-10 21:40:04 A11027C6
379 M.OLSZEWSKI - G.WÓJCICKI TEAM PL-014-19-8803 2019-08-10 21:40:15 A157EC40
380 Skowronki 405 PL-0405-19-2652 2019-08-10 21:40:36 A1DA0C98
381 Konopka Arkadiusz PL-0384-19-15251 2019-08-10 21:40:55 A194F613
382 Przybysz Zbigniew PL-DERBY-19-1049934 2019-08-10 21:41:07 A13B479C
383 Grzywa Mateusz II PL-0457-19-2330 2019-08-10 21:41:17 A157D0AB
384 Kaczyński J.B.M PL-044-19-10088 2019-08-10 21:41:27 A157E257
385 Team Frątczak PL-0187-19-1877 2019-08-10 21:41:37 A1535C75
386 Leonauskas Rimvydas II LTU-02-19-1926 2019-08-10 21:41:49 A157CB62
387 Vercammen Jos BELG-19-6016422 2019-08-10 21:42:00 A1DA4EAB
388 Van Win Ludwig IV BELG-19-2079665 2019-08-10 21:42:10 A1580C3D
389 Mielczarek Mirosław PL-014-19-9401 2019-08-10 21:42:21 A193ED4D
390 Wierzbowski - Sokołowski PL-0384-19-2428 2019-08-10 21:42:38 A13B4E94
391 Bednarczyk Krzysztof I PL-044-19-5598 2019-08-10 21:42:51 A1578F64
392 Darek Kanarek PL-010-19-606 2019-08-10 21:43:54 A157EA71
393 Ostaszewski Wojciech PL-012-19-956 2019-08-10 21:43:57 A13B4B1C
394 OLR Kirjach II UKR-19-2218141 2019-08-10 21:44:01 A1581D54
395 Van Win Dylan II BELG-19-2079762 2019-08-10 21:44:04 A1940DC1
396 Van Win Dylan III BELG-19-2079764 2019-08-10 21:46:38 A16B6BBE
397 Bocheńczak Jan PL-0236-19-1053 2019-08-10 21:46:59 A13B1593
398 Rakowski - Laskowski PL-016-19-3415 2019-08-10 21:47:29 A1577C84
399 Wanda i Banda PL-03-19-12026 2019-08-10 21:47:41 A19431E9
400 Ośko Hubert PL-0452-19-802 2019-08-10 21:47:52 A1BFC2F0
401 GREG TEAM II PL-DERBY-19-750968 2019-08-10 21:48:03 A157942C
402 OLENDER Team PL-0239-19-7206 2019-08-10 21:48:52 A15819A2
403 Kacperski Cezary i Krzysztof IV PL-DERBY-19-619877 2019-08-10 21:49:04 A1534096
404 TopLofts.eu PL-0414-19-10333 2019-08-10 21:49:14 A15358F7
405 Pawlak Paweł i Krzysztof PL-0406-19-12393 2019-08-10 21:49:24 A157CA26
406 Kacperski Cezary i Krzysztof I PL-DERBY-19-619816 2019-08-10 21:49:34 A1580EC0
407 Rysiek i Irenka PL-0414-19-17749 2019-08-10 21:49:43 A157F4E9
408 Grzankowski Jarosław PL-DERBY-19-795684 2019-08-10 21:49:53 A1581756
409 Knajp Zbigniew I PL-0309-19-3446 2019-08-10 21:50:04 A157B1D8
410 Tosik Mariusz PL-0277-19-2873 2019-08-10 21:50:14 A157A4EC
411 Jaguś Roman PL-DERBY-19-796034 2019-08-10 21:50:23 A157B05C
412 Kaczyński J.B.M PL-044-19-10001 2019-08-10 21:50:37 A16B49BC
413 Jaworowski - Zdankowski PL-013-19-5573 2019-08-10 21:50:46 A157EBC3
414 OLR Kirjach II UKR-19-2218104 2019-08-10 21:50:56 A157F53E
415 Grzankowski Jarosław II PL-DERBY-19-795781 2019-08-10 21:51:10 A1104CD3
416 Leonauskas Rimvydas I LTU-02-19-1907 2019-08-10 21:51:21 A194B47A
417 Warda Mirosław II PL-DERBY-19-606386 2019-08-10 21:51:34 A11030F7
418 Gudz Yevheniy I DV-08867-19-642 2019-08-10 21:51:45 A16BD4D6
419 Leonauskas Rimvydas I LTU-02-19-1927 2019-08-10 21:51:55 A1940CE3
420 Team BRICON BELG-19-4044268 2019-08-10 21:52:05 A157A6FB
421 Wąsaty - Korneluk - Szpak PL-DERBY-19-898526 2019-08-10 21:52:15 A194AD76
422 Faszcza Jerzy II PL-014-19-8209 2019-08-10 21:52:31 A1940F8C
423 Mroczkowski - Bobowicz PL-DERBY-19-983047 2019-08-10 21:52:51 A1533E03
424 Serowik Dariusz PL-014-19-600 2019-08-10 21:53:21 A157EC80
425 Ośko Hubert PL-0452-19-741 2019-08-10 21:53:31 A157F5F9
426 Van Oeckel Bart & Nance BELG-19-6063438 2019-08-10 21:53:41 A19421CE
427 Van Win Milan III BELG-19-2079729 2019-08-10 21:53:50 A1534457
428 Van Win Milan III BELG-19-2079734 2019-08-10 21:53:57 A153232F
429 Jatczak - Jastrzębski I PL-0384-19-10871 2019-08-10 21:54:05 A157F7A7
430 Mortal Kombat Team CZ-0259-19-957 2019-08-10 21:54:14 A1941E00
431 Roesner Hartmut DV-01839-19-457 2019-08-10 21:54:23 A1DA4282
432 Sucholas Monika DV-03690-19-361 2019-08-10 21:54:44 A1533692
433 Mielczarek Mirosław PL-014-19-9446 2019-08-10 21:54:56 A1532FE8
434 Pieczara Andrzej I PL-DERBY-19-166134 2019-08-10 21:55:05 A1577D1B
435 Paluch Marcin i Bożena PL-DERBY-19-154875 2019-08-10 21:55:17 A19409A7
436 Wolfram Kahl & Sohn DV-09318-19-568 2019-08-10 21:55:27 A1DA3DF1
437 Baran Marcin PL-DERBY-19-796471 2019-08-10 21:55:38 A1579C4F
438 Makarewicz Team PL-013-19-7012 2019-08-10 21:55:49 A1579153
439 Czerwiński Sławomir PL-DERBY-19-1058861 2019-08-10 21:55:59 A194DDA2
440 Van Win Ludwig I BELG-19-2079639 2019-08-10 21:56:09 A1533E30
441 Selwent & Siemianis PL-0346-19-4096 2019-08-10 21:56:19 A193EFCF
442 Lutz - Rascius LTU-06-19-4425 2019-08-10 21:56:37 A15814F1
443 Kulesza Daniel & Anna I PL-014-19-12237 2019-08-10 21:56:54 A11040E1
444 Potępski Włodzimierz II PL-0211-19-622 2019-08-10 21:57:05 A1BFC2E7
445 Kozakowski Andrzej I PL-0192-19-926 2019-08-10 21:57:14 A1940CCB
446 Jatczak - Jastrzębski II PL-0384-19-10896 2019-08-10 21:57:23 A157EA47
447 Grzankowski J. & Kuczyński J. PL-DERBY-19-795653 2019-08-10 21:57:35 A1532DA6
448 Van de Wijngaerdt Johan BELG-19-2041488 2019-08-10 21:57:45 A19407B8
449 Rygorowicz Władysław PL-012-19-508 2019-08-10 21:58:21 A1532097
450 Stepnowski Tomasz PL-044-19-8865 2019-08-10 21:59:33 A194042C
451 Szkudelski - Łysionek PL-016-19-3943 2019-08-10 21:59:48 A194098C
452 Rysiek i Irenka PL-0414-19-17065 2019-08-10 21:59:58 A157F07D
453 Faszcza Jerzy I PL-014-19-8202 2019-08-10 22:00:10 A19406F2
454 Czamara Tadeusz PL-0239-19-8044 2019-08-10 22:00:24 A13B2B46
455 Lewandowski Kazimierz PL-DERBY-19-829060 2019-08-10 22:00:33 A13B4CE8
456 ALEX II PL-012-19-12718 2019-08-10 22:00:44 A1579262
457 Frąckowiak Artur I PL-DERBY-19-1200357 2019-08-10 22:00:53 A157EA46
458 Rafałowski Tadeusz PL-0384-19-5940 2019-08-10 22:01:18 A157A504
459 Zieliński - Szmagliński PL-0192-19-3282 2019-08-10 22:04:33 A157EC3A
460 Sylwester Ostapiuk PL-DERBY-19-828148 2019-08-10 22:04:48 A157EC2A
461 Kacperski Cezary i Krzysztof III PL-DERBY-19-619071 2019-08-10 22:04:59 A158041A
462 Faszcza Jerzy II PL-014-19-8235 2019-08-10 22:05:24 A19439D5
463 Kamienowski Jan PL-044-19-14349 2019-08-10 22:05:35 A157F7AF
464 Rakowski - Laskowski PL-0239-19-4692 2019-08-10 22:05:45 A194E846
465 Pawlak Paweł i Krzysztof PL-0406-19-12395 2019-08-10 22:08:43 A1533089
466 Kucharczyk Team PL-0414-19-12888 2019-08-10 22:12:12 A1580D26
467 Kacperski Cezary i Krzysztof II PL-DERBY-19-619847 2019-08-10 22:12:29 A157EBF4
468 Team BXL BELG-19-6103465 2019-08-10 22:12:41 A1579C30
469 Maciszewski Michał I PL-DERBY-19-442046 2019-08-10 22:13:03 A1DA0BEA
470 Zieliński - Szmagliński PL-0192-19-3283 2019-08-10 22:13:11 A16BD27F
471 Sebastian Ostoja - Lniski PL-DERBY-19-837859 2019-08-10 22:13:24 A15799D4
472 Maciszewski Michał I PL-DERBY-19-442835 2019-08-10 22:13:35 A193EB73
473 Fiedorowicz Andrzej PL-016-19-727 2019-08-10 22:13:50 A13B1672
474 Van Win Milan II BELG-19-2079722 2019-08-10 22:13:59 A157A2F4
475 Vercammen Jos BELG-19-6016423 2019-08-10 22:14:10 A1578C9A
476 KRIS 2 PL-0296-19-7111 2019-08-10 22:14:30 A157E988
477 Sikorski Wojciech PL-016-19-8099 2019-08-10 22:14:45 A157A572
478 Faszcza Jerzy II PL-014-19-8219 2019-08-10 22:14:56 A1580D41
479 Szymański Grzegorz PL-0384-19-12468 2019-08-10 22:15:07 A16BB0D4
480 Pieczara Andrzej II PL-DERBY-19-166114 2019-08-10 22:15:20 A1BFC2FC
481 Kozakowski Andrzej II PL-0192-19-941 2019-08-10 22:15:32 A1578FA7
482 Kamienowski Jan PL-044-19-14371 2019-08-10 22:16:02 A1BFBF5B
483 Pieczara Andrzej II PL-DERBY-19-166126 2019-08-10 22:16:11 A15345B9
484 OLR Master Ukraina II UKR-19-2218149 2019-08-10 22:16:20 A194DE75
485 KRIS 2 PL-0296-19-7104 2019-08-10 22:16:29 A1532E7E
486 STRAGGLER PL-013-19-59 2019-08-10 22:16:41 A16B6A20
487 Van Win Ludwig II BELG-19-2079643 2019-08-10 22:16:52 A15823E0
488 Czamara Tadeusz PL-0239-19-8219 2019-08-10 22:17:00 A1DA2B10
489 Kamienowski Jan PL-044-19-14313 2019-08-10 22:17:16 A1943505
490 Czamara Tadeusz PL-0239-19-8336 2019-08-10 22:17:24 A13B4B3E
491 Pędzich Piotr I PL-05-19-11138 2019-08-10 22:17:33 A15321F4
492 Gudz Yevheniy II DV-03083-19-21 2019-08-10 22:17:42 A194E629
493 Maładzieżnaja Kamanda II PL-013-19-58 2019-08-10 22:17:54 A1581436
494 Gotowiec - Tarach PL0368-19-973 2019-08-10 22:18:02 A194F973
495 Vercammen Lars BELG-19-6016411 2019-08-10 22:18:12 A193EFCC
496 Van Win Ludwig II BELG-19-6095391 2019-08-10 22:18:20 A1DA17BB
497 SZKLARZ PL-DERBY-19-1079855 2019-08-10 22:18:29 A1DA4E93
498 KMP Ostrołęka PL-044-19-11441 2019-08-10 22:18:38 A16BA780
499 Maładzieżnaja Kamanda II PL-013-19-84 2019-08-10 22:18:49 A15817CB
500 Sebastian Ostoja - Lniski PL-DERBY-19-837873 2019-08-10 22:18:57 A13B4E08
501 Peter van de Merwe I NL-19-1670836 2019-08-10 22:19:06 A1580BA2
502 Van Win Ludwig III BELG-19-2079663 2019-08-10 22:19:37 A157FD0F
503 Filipkowski Mariusz PL-013-19-5530 2019-08-10 22:19:46 A194BCDE
504 Sucholas Monika PL-0309-19-3444 2019-08-10 22:19:58 A1532651
505 Filipkowski Mariusz PL-013-19-5504 2019-08-10 22:20:10 A13B2A50
506 Bocheńczak Jan PL-0236-19-1048 2019-08-10 22:20:21 A194142D
507 Charewicz Marek - Prętnicki Przemysław PL-0243-19-4061 2019-08-10 22:20:30 A1536040
508 Mamiński Mariusz - Makowski Przemysław PL-044-19-8683 2019-08-10 22:20:42 A1DA521F
509 Faszcza Jerzy I PL-014-19-8226 2019-08-10 22:20:54 A1532088
510 Kazura PL-0383-19-3042 2019-08-10 22:21:04 A1578EB7
511 Kazura PL-0383-19-3040 2019-08-10 22:21:15 A194AE67
512 Charewicz Marek - Prętnicki Przemysław PL-0243-19-4019 2019-08-10 22:24:21 A1DA2A2D
513 Baranowscy P. R. Team PL-DERBY-19-1059982 2019-08-10 22:50:11 A16BADBF
514 Mocarscy Tadeusz i Witold PL-0384-19-5112 2019-08-10 22:50:52 A157F1AE
515 POPOWIANKI - Team PL-DERBY-19-1060059 2019-08-10 22:52:11 A1DA0A16
516 Dominkiewicz Artur i Anna PL-0490-19-3426 2019-08-10 22:52:36 A15822F5
517 Łechtańscy Andrzej i Dariusz PL-DERBY-19-624995 2019-08-10 22:52:48 A1537988
518 Tomalla Chali & Ali DV-0270-19-484 2019-08-10 22:53:00 A157BB89
519 Rudyk Olenka UKR-19-2218185 2019-08-10 22:53:14 A16B6DA6
520 Wiśniewski - Michałowski PL-0384-19-5373 2019-08-10 22:53:26 A1DA25BA
521 Łutczyk - Kieda PL-013-19-4009 2019-08-10 22:53:38 A1BFA2E2
522 Selwent & Siemianis PL-0346-19-4036 2019-08-10 22:56:07 A157EC98
523 Sylwester Ostapiuk PL-DERBY-19-828166 2019-08-10 22:56:18 A157E667
524 Gabrys Józef PL-DERBY-19-165255 2019-08-10 22:56:29 A1582119
525 Kostorz - Kulik - Matusek PL-0268-19-3285 2019-08-10 22:56:38 A16BA928
526 Kamienowski Jan PL-044-19-14323 2019-08-10 22:56:48 A1102482
527 Belgavet Seiffert Christian III BELG-19-6069400 2019-08-10 22:57:34 A157A94A
528 Darek Kanarek PL-010-19-602 2019-08-10 22:57:43 A1577C2A
529 Jabłoński Stanisław PL-0239-19-4401 2019-08-10 22:57:53 A15358D3
530 Wróbel Andrzej PL-013-19-3554 2019-08-10 22:58:02 A1940E9B
531 Jatczak - Jastrzębski II PL-0384-19-10847 2019-08-10 22:58:34 A15347DB
532 BANITA DV-02434-19-547 2019-08-10 22:59:15 A1100BCA
533 Filipkowski Mariusz PL-013-19-5513 2019-08-10 22:59:24 A193EF22
534 Rzepka Marek i Marcin PL-0316-19-2903 2019-08-10 22:59:35 A1534543
535 ALICE & JACOB II PL-DERBY-19-750622 2019-08-10 22:59:43 A16BA674
536 Gabrys Józef PL-DERBY-19-165254 2019-08-10 22:59:52 A193F38F
537 Kubiszok Artur PL-0491-19-6202 2019-08-10 23:00:00 A1BFA029
538 Baranowscy P. R. Team PL-DERBY-19-1066977 2019-08-10 23:00:10 A19431E8
539 Banach Sławomir PL-014-19-468 2019-08-10 23:00:19 A158261E
540 Karol 013 Team II PL-013-19-6711 2019-08-10 23:00:28 A1532E28
541 Pieczara Andrzej I PL-DERBY-19-166113 2019-08-10 23:00:38 A1DA5439
542 GREG TEAM II PL-DERBY-19-750903 2019-08-10 23:00:52 A193EC8F
543 Warda Mirosław I PL-0211-19-371 2019-08-10 23:01:05 A153528F
544 Vanwinkel Jef BELG-19-2103863 2019-08-10 23:01:16 A15346A8
545 Dominkiewicz Artur i Anna PL-0490-19-3413 2019-08-10 23:01:28 A1BFC216
546 Faszcza Jerzy III PL-014-19-8284 2019-08-10 23:01:40 A1BFB7A6
547 Van Win Milan I BELG-19-2079717 2019-08-10 23:01:51 A1581B6E
548 TopLofts.eu PL-0414-19-10289 2019-08-10 23:02:01 A1DA4A47
549 Palarski Dominik PL-0417-19-348 2019-08-10 23:02:19 A15773D2
550 Krasińska Aneta PL-0211-19-376 2019-08-10 23:03:25 A13B4980
551 Kacperski Cezary i Krzysztof II PL-DERBY-19-619006 2019-08-10 23:03:45 A157FB3F
552 Vercammen Jos BELG-19-6016424 2019-08-10 23:04:23 A194DAE0
553 Wardęga - Michałowski PL-DERBY-19-774927 2019-08-10 23:04:35 A157BAB4
554 Peter van de Merwe II NL-19-1679612 2019-08-10 23:04:44 A13B5ABB
555 Kucharczyk Team PL-0385-19-2743 2019-08-10 23:04:52 A16B31DB
556 SZKLARZ PL-04-19-486 2019-08-10 23:05:02 A153228E
557 Lipiński Marek PL-014-19-3472 2019-08-10 23:05:13 A15817ED
558 Dr. Henk de Weerd Pigeon II NL-19-1729266 2019-08-10 23:05:25 A157BD80
559 Szkudelski - Łysionek PL-016-19-4325 2019-08-10 23:05:36 A19409A0
560 Grzankowski J. & Kuczyński J. PL-DERBY-19-795909 2019-08-10 23:05:45 A13B3951
561 Van Win Milan III BELG-19-2079735 2019-08-10 23:05:54 A1BFB7A2
562 Dr. Henk de Weerd Pigeon I NL-19-1729252 2019-08-10 23:06:26 A1533AE2
563 Derby Brod Club CRO-19-683 2019-08-10 23:06:40 A157F095
564 Fiedorowicz Andrzej PL-016-19-704 2019-08-10 23:06:52 A1531F77
565 Przybysz Zbigniew PL-DERBY-19-1049955 2019-08-10 23:06:59 A157F09F
566 Van Win Milan V BELG-19-2079666 2019-08-10 23:07:18 A157B1E0
567 Kamienowski Jan PL-044-19-14324 2019-08-10 23:07:26 A1577C23
568 KRIS 1 PL-0296-19-7107 2019-08-10 23:07:35 A1536EF8
569 Maładzieżnaja Kamanda I PL-013-19-83 2019-08-10 23:07:46 A15826DE
570 Knajp Zbigniew II PL-DERBY-19-912275 2019-08-10 23:07:54 A1DA2BFE
571 Ignatowski Szczepan PL-0457-19-3031 2019-08-10 23:08:01 A157B06C
572 Szkudelski - Łysionek PL-016-19-4306 2019-08-10 23:08:10 A153206C
573 Konopka Arkadiusz PL-0384-19-15338 2019-08-10 23:08:20 A1DA1A42
574 Konieczny - Wardęga PL-099-19-5420 2019-08-10 23:08:30 A13B3AE2
575 Mortal Kombat Team CZ-0259-19-849 2019-08-10 23:08:45 A1BFC20A
576 Kacperski Cezary i Krzysztof III PL-DERBY-19-619820 2019-08-10 23:08:55 A157B218
577 OLENDER Team PL-0239-19-7222 2019-08-10 23:09:05 A1BFB892
578 Niebrzydowski Lech - Wierzbicki Robert PL-013-19-11845 2019-08-10 23:09:14 A15348C6
579 Potępski Włodzimierz II PL-0211-19-614 2019-08-10 23:09:30 A1535269
580 Belgavet Seiffert Christian II BELG-19-6069401 2019-08-10 23:09:39 A1DA5251
581 KRIS 2 PL-0296-19-7102 2019-08-10 23:09:48 A15817C2
582 Banach Sławomir PL-014-19-466 2019-08-10 23:10:18 A1DA1085
583 Danilewicz Zdzisław PL-012-19-119 2019-08-10 23:10:27 A157F723
584 Gonera Bogdan PL-0103-19-4744 2019-08-10 23:10:35 A153401D
585 Grzankowski Jarosław II PL-DERBY-19-795820 2019-08-10 23:10:42 A13B158C
586 Banach Sławomir PL-014-19-467 2019-08-10 23:10:53 A157BE48
587 Herbots Kobe & Kato BELG-19-2122396 2019-08-10 23:11:03 A157AFB5
588 Kulesza Daniel & Anna II PL-014-19-12244 2019-08-10 23:16:33 A1102D38
589 Van Win Ludwig IV BELG-19-2079668 2019-08-10 23:16:45 A194EF00
590 Warda Mirosław II PL-DERBY-19-606382 2019-08-10 23:16:54 A1BFB6B5
591 Łechtańscy Andrzej i Dariusz PL-DERBY-19-624978 2019-08-10 23:17:06 A11010A0
592 Kostorz - Kulik - Matusek PL-0268-19-810 2019-08-10 23:17:19 A194B473
593 Frąckowiak Artur I PL-DERBY-19-1200359 2019-08-10 23:17:30 A1532A15
594 Rafałowski Tadeusz PL-0384-19-5975 2019-08-10 23:17:39 A15347D9
595 Łój Krzysztof PL-0436-19-393 2019-08-10 23:17:48 A13B2B44
596 Kozakowski Andrzej II PL-0192-19-944 2019-08-10 23:17:58 A157F62B
597 Sikorski Wojciech PL-016-19-8525 2019-08-10 23:18:08 A1DA1090
598 Frąckowiak Artur I PL-DERBY-19-1200303 2019-08-10 23:18:17 A1580A95
599 OLR Kirjach II UKR-19-2218157 2019-08-10 23:18:27 A1DA0559
600 Derby Brod Club CRO-19-678 2019-08-10 23:18:36 A15333CF
601 Konopka Arkadiusz PL-0384-19-15362 2019-08-10 23:18:47 A1582620
602 Knystautas Valdas LTU-06-19-3908 2019-08-10 23:19:04 A1BFB5CE
603 Warda Mirosław II PL-DERBY-19-606392 2019-08-10 23:19:18 A19439D8
604 Leonauskas Rimvydas II LTU-02-19-1911 2019-08-10 23:20:37 A194C87D
605 Kuczyński Józef PL-014-19-12192 2019-08-10 23:21:26 A157DAE7
606 Paluch Marcin i Bożena PL-DERBY-19-154857 2019-08-10 23:21:44 A1580E96
607 Van Win Milan IV BELG-19-2079699 2019-08-10 23:21:56 A157A942
608 Szuniewicz Leon BELG-19-2078898 2019-08-10 23:22:08 A1534016
609 Vercammen Lars BELG-19-6016414 2019-08-10 23:22:17 A1DA0C9B
610 Ciecierski Dariusz PL-044-19-15449 2019-08-10 23:22:27 A19401BC
611 Rudyk Olenka UKR-19-2218163 2019-08-10 23:22:38 A1580C83
612 Sajdak Janusz PL-0333-19-590 2019-08-10 23:22:48 A157CA9C
613 Zieliński - Szmagliński PL-0192-19-3281 2019-08-10 23:23:01 A1BFBD8F
614 Sucholas Monika PL-0309-19-3445 2019-08-10 23:23:13 A1BFB7A8
615 GREG TEAM II PL-DERBY-19-750936 2019-08-10 23:23:27 A1581C58
616 Bury Marek PL-DERBY-19-710052 2019-08-10 23:23:45 A157F3F2
617 Kacperski Cezary i Krzysztof II PL-DERBY-19-619845 2019-08-10 23:23:56 A13B47A9
618 Van Win Ludwig I BELG-19-2079646 2019-08-10 23:24:08 A1DA459F
619 Maciszewski Michał I PL-DERBY-19-442857 2019-08-10 23:24:18 A1DA15E6
620 Wiśniewski - Michałowski PL-0384-19-5351 2019-08-10 23:24:28 A194DE78
621 Łechtańscy Andrzej i Dariusz PL-DERBY-19-624998 2019-08-10 23:24:50 A1DA4523
622 Sucholas Paweł PL-DERBY-19-897959 2019-08-10 23:25:13 A1DA0E9C
623 BANITA DV-02434-19-549 2019-08-10 23:25:23 A13B55B3
624 Potępski Włodzimierz PL-DERBY-19-606644 2019-08-10 23:25:50 A13B50E2
625 Skowronki 405 PL-0405-19-2667 2019-08-10 23:26:02 A157F59B
626 PIKO PL-DERBY-19-840167 2019-08-10 23:26:13 A157FA64
627 Trzaska Jacek PL-0384-19-7754 2019-08-10 23:26:23 A1BFC383
628 Konopka Arkadiusz PL-0384-19-15335 2019-08-10 23:26:35 A194EB08
629 Herbots Gebr. BELG-19-2131529 2019-08-10 23:26:46 A157F4B8
630 Ignatowski Szczepan PL-0457-19-3052 2019-08-10 23:26:58 A157ECA3
631 Łój Krzysztof PL-0436-19-398 2019-08-10 23:27:09 A1DA56AD
632 La Colombophile Belge BELG-19-5073272 2019-08-10 23:27:23 A1532016
633 Herbots Kobe & Kato BELG-19-2122388 2019-08-10 23:27:35 A1535037
634 Kozakowski Andrzej II PL-0192-19-934 2019-08-10 23:27:48 A1DA09D9
635 Van Win Dylan I BELG-19-2079670 2019-08-10 23:28:00 A1577ED0
636 Team Frątczak PL-0187-19-1858 2019-08-10 23:28:15 A1943CD9
637 Filipkowski Mirosław II PL-072-19-2015 2019-08-10 23:28:28 A1532431
638 Kulesza Daniel & Anna I PL-014-19-12227 2019-08-10 23:28:39 A1536817
639 Grzywa Mateusz I PL-0457-19-2334 2019-08-10 23:28:51 A193F800
640 OLR Kirjach II UKR-19-2218139 2019-08-10 23:29:02 A1DA1325
641 Vanwinkel Jef BELG-19-2103883 2019-08-10 23:29:14 A157D69B
642 Dr. Henk de Weerd Pigeon I NL-19-1729242 2019-08-10 23:29:48 A1103FFA
643 Piwowarczyk Adrian i Ewelina MWG Dobczyce PL-DERBY-19-554933 2019-08-10 23:30:00 A1532269
644 Trzaska Jacek PL-0384-19-7796 2019-08-10 23:30:11 A157FC34
645 Piwowarczyk Adrian i Ewelina MWG Dobczyce PL-DERBY-19-554922 2019-08-10 23:30:23 A157F1B3
646 POPOWIANKI - Team PL-03-19-12016 2019-08-10 23:30:38 A1101CE7
647 Van Win Milan IV BELG-19-2079698 2019-08-10 23:30:49 A1BFC2EA
648 Derby Brod Club CRO-19-661 2019-08-10 23:31:01 A194030E
649 Mazurkiewicz Jerzy PL-0246-19-309 2019-08-10 23:31:11 A13B0E36
650 Vercammen Jos BELG-19-6016232 2019-08-10 23:31:22 A1535FD0
651 Rumiński Tomasz PL-DERBY-19-1004760 2019-08-10 23:31:35 A193EF2B
652 Maładzieżnaja Kamanda I PL-013-19-73 2019-08-10 23:31:45 A1535B45
653 Przybysz Zbigniew PL-DERBY-19-1049962 2019-08-10 23:31:55 A157AFC3
654 Derby Brod Club CRO-19-662 2019-08-10 23:32:06 A19405DE
655 Pietrewicz Roman IF-TORR-19-1624 2019-08-10 23:32:29 A157A4DE
656 Dr. Henk de Weerd Pigeon II NL-19-1729304 2019-08-10 23:32:42 A1BFB6B6
657 Niemierka Leszek i Włodzimierz PL-010-19-341 2019-08-10 23:32:53 A157E98A
658 VICTOR PL-0210-19-25035 2019-08-10 23:33:04 A153606D
659 Leonauskas Rimvydas II LTU-02-19-1916 2019-08-10 23:33:14 A157FDA2
660 Mazurkiewicz Jerzy PL-0246-19-257 2019-08-10 23:33:27 A158202D
661 Kulesza Daniel & Anna I PL-014-19-12229 2019-08-10 23:33:42 A157DEF9
662 Jaworowski - Zdankowski PL-011-19-7032 2019-08-10 23:34:07 A1941E02
663 Pankiewicz Wojciech II BELG-19-2041667 2019-08-10 23:34:30 A16B9AFF
664 Kuczyński Józef PL-014-19-12183 2019-08-10 23:34:42 A19404FA
665 Faszcza Jerzy IV PL-014-19-8279 2019-08-10 23:34:58 A1104CD2
666 Łój Krzysztof PL-0436-19-395 2019-08-10 23:35:25 A157B0B5
667 Włudzik Maciej PL-059-19-3232 2019-08-10 23:35:36 A157CB02
668 Mr. Li - Herbots BELG-19-2131501 2019-08-10 23:35:51 A1942218
669 Glinka Dariusz PL-04-19-10590 2019-08-10 23:36:01 A1DA5215
670 Sebastian Ostoja - Lniski PL-DERBY-19-838338 2019-08-10 23:36:12 A194EA13
671 Jamiński Antoni PL-013-19-2705 2019-08-10 23:36:23 A1535D69
672 Łopatowski Jan Paweł PL-014-19-9653 2019-08-10 23:36:36 A157A7D9
673 Filipkowski Mariusz PL-013-19-5505 2019-08-10 23:36:46 A1532009
674 D. M. DUNDA PL-0463-19-5500 2019-08-10 23:36:56 A1536266
675 Frąckowiak Artur II PL-DERBY-19-1200324 2019-08-10 23:37:07 A1533136
676 Wąsaty - Korneluk - Szpak PL-DERBY-19-898504 2019-08-10 23:37:17 A193EF31
677 Baranowscy P. R. Team PL-DERBY-19-1066971 2019-08-10 23:37:27 A1535EA2
678 Baran Marcin PL-DERBY-19-796476 2019-08-10 23:37:39 A1100DF0
679 Grzywa Mateusz I PL-0457-19-2339 2019-08-10 23:37:50 A1580A73
680 Van der Gucht - Weynants BELG-19-6199664 2019-08-10 23:38:03 A1534114
681 Potępski Włodzimierz II PL-0211-19-610 2019-08-10 23:38:14 A1DA188F
682 Kosut Krzysztof i Kamil PL-DERBY-19-744443 2019-08-10 23:38:35 A1DA2697
683 Kostorz - Kulik - Matusek PL-DERBY-19-214826 2019-08-10 23:38:49 A1BFA3E7
684 ALEX II PL-012-19-12717 2019-08-10 23:38:59 A19416EE
685 Potępski Włodzimierz PL-DERBY-19-606636 2019-08-10 23:39:13 A15337B9
686 Lipiński Marek PL-014-19-3413 2019-08-10 23:39:23 A193ED4F
687 Baranowscy P. R. Team PL-DERBY-19-1059915 2019-08-10 23:40:28 A1536865
688 Grejciun Robert PL-DERBY-19-981310 2019-08-10 23:40:41 A1BFC139
689 Filipkowski Mirosław II PL-072-19-2014 2019-08-10 23:40:51 A13B2965
690 Mroczkowski - Bobowicz PL-DERBY-19-983045 2019-08-10 23:41:03 A157F722
691 Gonera Bogdan PL-0103-19-4740 2019-08-10 23:41:14 A194DCB7
692 Gudz Yevheniy I DV-08867-19-611 2019-08-10 23:41:27 A1940601
693 Mroczkowski - Bobowicz PL-DERBY-19-983046 2019-08-10 23:43:42 A1DA5255
694 Faszcza Jerzy V PL-014-19-8069 2019-08-10 23:44:06 A194B475
695 M.OLSZEWSKI - G.WÓJCICKI TEAM PL-01-19-2452 2019-08-10 23:44:22 A157EF22
696 Knystautas Valdas LTU-06-19-3980 2019-08-10 23:44:33 A13B128C
697 Geerinckx Luc & Bart BELG-19-6015823 2019-08-10 23:44:44 A16B5A11
698 Van der Gucht - Weynants BELG-19-6211215 2019-08-10 23:45:00 A157EF46
699 Belgavet Seiffert Christian II BELG-19-6069398 2019-08-10 23:45:29 A1536341
700 Van Win Dylan II BELG-19-2079772 2019-08-10 23:45:49 A15815E2
701 Faszcza Jerzy II PL-014-19-8059 2019-08-10 23:46:00 A19439DC
702 Potępski Włodzimierz II PL-0211-19-615 2019-08-10 23:47:03 A1101AE0
703 Mortal Kombat Team CZ-0234-19-4220 2019-08-10 23:48:15 A15824F2
704 Lipiński Marek PL-014-19-3407 2019-08-10 23:48:28 A157A2F9
705 Grzywa Mateusz I PL-0457-19-2338 2019-08-10 23:48:39 A194E132
706 Wierzbowski - Sokołowski PL-DERBY-19-126909 2019-08-10 23:48:55 A1534CBF
707 Małolepszy Radosław PL-DERBY-19-796294 2019-08-10 23:49:06 A1532EB0
708 Van Win Dylan I BELG-19-2079669 2019-08-10 23:50:25 A157F38B
709 BANITA DV-02434-19-551 2019-08-10 23:50:38 A193F65D
710 Grzankowski Jarosław PL-DERBY-19-795674 2019-08-10 23:50:49 A1BFB6B3
711 Serowik Dariusz PL-014-19-586 2019-08-10 23:50:58 A157EDB9
712 Gudz Yevheniy I DV-08867-19-617 2019-08-10 23:51:08 A13B55BA
713 OLENDER Team PL-0239-19-7243 2019-08-10 23:51:18 A15348F9
714 Kostorz - Kulik - Matusek PL-DERBY-19-214829 2019-08-10 23:51:30 A157DB9C
715 Rafałowski Tadeusz PL-0384-19-5974 2019-08-10 23:51:41 A157EEEA
716 Van Oeckel Bart & Nance BELG-19-6063426 2019-08-10 23:51:52 A15354D7
717 Van der Gucht - Weynants BELG-19-6199687 2019-08-10 23:52:04 A1941C5C
718 Stepnowski Tomasz PL-044-19-9712 2019-08-10 23:52:16 A11027D2
719 Dr. Henk de Weerd Pigeon I NL-19-1729236 2019-08-10 23:52:29 A13B4828
720 OLR Master Ukraina II UKR-19-2218146 2019-08-10 23:52:40 A153526B
721 Mamiński Mariusz - Makowski Przemysław PL-0250-19-7814 2019-08-10 23:52:52 A19407D9
722 Fiedorowicz Andrzej PL-016-19-713 2019-08-10 23:53:02 A16B3577
723 Darek Kanarek PL-010-19-604 2019-08-10 23:53:12 A15320C6
724 Czamara Tadeusz PL-0239-19-8236 2019-08-10 23:54:38 A1DA0924
725 Pieczara Andrzej II PL-DERBY-19-166157 2019-08-10 23:54:59 A1578F8B
726 Gotowiec - Tarach PL-0368-19-741 2019-08-10 23:55:10 A15320F5
727 Przybysz Zbigniew PL-DERBY-19-1049956 2019-08-10 23:55:37 A16B583F
728 Rysiek i Irenka PL-0414-19-17719 2019-08-10 23:55:49 A15821FF
729 Kurek Wiesław PL-DERBY-19-1079969 2019-08-10 23:55:59 A1BFBF61
730 Kacperski Cezary i Krzysztof II PL-DERBY-19-619846 2019-08-10 23:56:09 A157EA1E
731 Szczech Radosław i Grzegorz PL-013-19-11688 2019-08-10 23:56:20 A13B1AA9
732 Glinka Dariusz PL-04-19-10578 2019-08-10 23:56:32 A1DA0CC6
733 Lutz - Rascius LTU-06-19-3722 2019-08-10 23:56:43 A1580A5F
734 Grzankowski Jarosław PL-DERBY-19-795851 2019-08-10 23:56:52 A1582686
735 Gabrys Józef PL-024-19-4107 2019-08-10 23:57:01 A193EE3E
736 GVC Team PL-0347-19-9607 2019-08-10 23:57:12 A1535CA3
737 Van Win Dylan I BELG-19-2079767 2019-08-10 23:57:30 A11006B2
738 Van Win Ludwig II BELG-19-6095392 2019-08-10 23:57:40 A15822E7
739 WG MISTRZÓW - G. DRYGAŁA PL-DERBY-19-900018 2019-08-10 23:57:51 A1944439
740 Kubáček Lubomír CZ-0234-19-3355 2019-08-10 23:58:00 A157DF86
741 Jermacz - Zdankowski PL-DERBY-19-133917 2019-08-10 23:58:12 A1DA268F
742 OLR Master Ukraina I UKR-19-2218162 2019-08-10 23:58:22 A15342F1
743 Darek Kanarek PL-010-19-605 2019-08-10 23:58:48 A1940A72
744 GREG TEAM PL-DERBY-19-750905 2019-08-10 23:59:17 A193F1F8
745 Rysiek i Irenka PL-0116-19-1139 2019-08-10 23:59:28 A1DA070C
746 La Colombophile Belge BELG-19-5073271 2019-08-10 23:59:45 A1532CA4
747 Trzaska Jacek PL-0384-19-7791 2019-08-10 23:59:55 A16BAAA9
748 Faszcza Jerzy III PL-014-19-8216 2019-08-11 00:00:07 A1533212
749 Kacperski Cezary i Krzysztof I PL-DERBY-19-619817 2019-08-11 00:00:17 A1537209
750 OLR Kirjach I UKR-19-2218121 2019-08-11 00:00:26 A1942D66
751 Van Win Ludwig II BELG-19-2079651 2019-08-11 00:00:44 A19424E0
752 Filipkowski Mirosław II PL-072-19-2120 2019-08-11 00:00:57 A1940B61
753 Czerwiński Sławomir PL-DERBY-19-1058824 2019-08-11 00:01:06 A1940241
754 Selwent & Siemianis PL-0346-19-4103 2019-08-11 00:01:32 A1582064
755 KRIS 2 PL-0296-19-7130 2019-08-11 00:01:41 A1DA188A
756 Rafałowski Tadeusz PL-0384-19-5979 2019-08-11 00:01:54 A194178A
757 Rygorowicz Władysław PL-012-19-509 2019-08-11 00:02:05 A1DA4CBC
758 Niemierka Leszek i Włodzimierz PL-010-19-354 2019-08-11 00:02:12 A1105025
759 Paluch Marcin i Bożena PL-DERBY-19-154853 2019-08-11 00:02:24 A1535267
760 Gillaerts - Brohckaers BELG-19-2041827 2019-08-11 00:02:32 A15356FB
761 Ptak & Kraśniewski PL-044-19-10705 2019-08-11 00:02:51 A1578622
762 Rumiński Tomasz PL-DERBY-19-1004782 2019-08-11 00:03:00 A1536EE9
763 GVC Team PL-0347-19-9641 2019-08-11 00:04:03 A1104F33
764 Braszko Adam PL-0215-19-9931 2019-08-11 00:04:30 A15818B3
765 Van Win Milan III BELG-19-2079733 2019-08-11 00:04:46 A19406F1
766 Łój Krzysztof PL-0436-19-396 2019-08-11 00:04:58 A194F162
767 Jamiński Antoni PL-013-19-2702 2019-08-11 00:05:08 A193F48A
768 Van Win Dylan III BELG-19-2079680 2019-08-11 00:05:18 A1582B2A
769 Sucholas Paweł PL-DERBY-19-897960 2019-08-11 00:05:31 A157BAFD
770 Pawlak Paweł i Krzysztof PL-0406-19-12351 2019-08-11 00:05:41 A193EC61
771 Van Win Dylan IV BELG-19-2079678 2019-08-11 00:05:53 A193F3CE
772 Karol 013 Team II PL-013-19-6670 2019-08-11 00:06:04 A1DA25AA
773 Frąckowiak Artur II PL-DERBY-19-1200335 2019-08-11 00:06:20 A1581151
774 Baranowscy P. R. Team PL-DERBY-19-1059987 2019-08-11 00:06:28 A153509D
775 Karol 013 Team I PL-013-19-6717 2019-08-11 00:06:37 A157DD1C
776 Kubiszok Artur PL-0491-19-6238 2019-08-11 00:06:47 A11021A5
777 Van Win Milan IV BELG-19-2079696 2019-08-11 00:06:57 A194F79E
778 Van der Gucht - Weynants BELG-19-6199579 2019-08-11 00:07:05 A1DA4738
779 Czapski - Olędzki PL-0385-19-2949 2019-08-11 00:07:14 A1BFA2E9
780 Danilewicz Zdzisław PL-012-19-121 2019-08-11 00:07:35 A1577B9F
781 Klimczyk Grzegorz PL-DERBY-19-228699 2019-08-11 00:07:43 A1102D45
782 SZKLARZ PL-DERBY-19-1079851 2019-08-11 00:07:52 A1DA4E7B
783 Jaguś Roman PL-DERBY-19-796033 2019-08-11 00:08:02 A1532258
784 Dr. Henk de Weerd Pigeon I NL-19-1729237 2019-08-11 00:08:31 A158252D
785 Team BRICON BELG-19-4044289 2019-08-11 00:08:40 A1DA257A
786 Gillaerts - Brohckaers BELG-19-2041828 2019-08-11 00:08:50 A193EE3D
787 Warda Mirosław III PL-DERBY-19-606366 2019-08-11 00:08:58 A1DA1888
788 Mielczarczyk Szczepan PL-DERBY-19-1055345 2019-08-11 00:09:08 A1DA4527
789 Filipkowski Mirosław I PL-072-19-2118 2019-08-11 00:09:17 A1DA0646
790 Dr. Henk de Weerd Pigeon II NL-19-1729293 2019-08-11 00:09:27 A157EC27
791 Lutz - Rascius LTU-06-19-3746 2019-08-11 00:10:12 A15333DC
792 Van der Gucht - Weynants BELG-19-6199688 2019-08-11 00:10:19 A1DA5144
793 Frąckowiak Artur II PL-DERBY-19-1200355 2019-08-11 00:18:41 A193EA8B
794 Czapski - Olędzki PL-010-19-1074 2019-08-11 00:18:56 A157E846
795 Laeremans Frans BELG-19-6103437 2019-08-11 00:19:07 A1BFBBC5
796 Łutczyk - Kieda PL-DERBY-19-418426 2019-08-11 00:19:31 A15362FD
797 Trzaska Jacek PL-0384-19-7793 2019-08-11 00:19:42 A193EFC6
798 Czerwiński Sławomir PL-DERBY-19-1058823 2019-08-11 00:19:50 A1532045
799 Potępski Włodzimierz PL-DERBY-19-606645 2019-08-11 00:19:59 A15824D6
800 Pieczara Andrzej I PL-DERBY-19-166135 2019-08-11 00:20:21 A194E62C
801 Team BRICON BELG-19-4044281 2019-08-11 00:20:31 A1582531
802 Wróbel Andrzej PL-013-19-3559 2019-08-11 00:21:08 A1BFB982
803 Faszcza Jerzy V PL-014-19-8064 2019-08-11 00:21:26 A1940EAB
804 Dr. Henk de Weerd Pigeon II NL-19-1729294 2019-08-11 00:21:55 A11009FC
805 Kacperski Cezary i Krzysztof I PL-DERBY-19-619843 2019-08-11 00:22:05 A157E255
806 Łechtańscy Andrzej i Dariusz PL-DERBY-19-624971 2019-08-11 00:22:14 A1DA0395
807 Tomalla Chali & Ali DV-0152-19-109 2019-08-11 00:22:23 A158205F
808 Sylwester Ostapiuk PL-DERBY-19-828171 2019-08-11 00:22:31 A1941EEF
809 Rysiek i Irenka PL-0116-19-1150 2019-08-11 00:22:40 A1581709
810 Van Oeckel Bart & Nance BELG-19-6063419 2019-08-11 00:23:03 A1DA269F
811 Van Win Milan IV BELG-19-2079697 2019-08-11 00:23:14 A157DA56
812 Pietrewicz Roman IF-TORR-19-1625 2019-08-11 00:23:24 A1DA4DDB
813 OLR Kirjach II UKR-19-2218158 2019-08-11 00:23:35 A1534F1E
814 Belgavet Seiffert Christian I BELG-19-6069397 2019-08-11 00:23:45 A157F540
815 Mykytiuk - Paterak UKR-19-2844055 2019-08-11 00:23:53 A193F2AA
816 WG MISTRZÓW - G. DRYGAŁA PL-DERBY-19-900011 2019-08-11 00:24:01 A19407BF
817 Pankiewicz Wojciech BELG-19-6103467 2019-08-11 00:24:10 A15826EB
818 Fiedorowicz Andrzej PL-016-19-702 2019-08-11 00:24:19 A1940518
819 Spasówka Sylwester I PL-DERBY-19-593567 2019-08-11 00:24:31 A15806CE
820 Pietrewicz Roman IF-TORR-19-1623 2019-08-11 00:24:40 A1104CCC
821 WG MISTRZÓW - G. DRYGAŁA PL-DERBY-19-900119 2019-08-11 00:24:51 A194B647
822 Filipkowski Mirosław I PL-072-19-2125 2019-08-11 00:24:59 A15817E4
823 Van Win Gregory I NL-19-1121739 2019-08-11 00:25:13 A1533E5B
824 Włudzik Maciej PL-059-19-3228 2019-08-11 00:25:49 A15320EC
825 Maładzieżnaja Kamanda I PL-013-19-29 2019-08-11 00:26:01 A1577ED4
826 Mykytiuk - Paterak PL-DERBY-19-768407 2019-08-11 00:26:12 A13B5766
827 Glinka Dariusz PL-04-19-10581 2019-08-11 00:26:21 A1DA4E8A
828 Wiśniewski Jan PL-0384-19-5361 2019-08-11 00:26:31 A1DA542E
829 Knajp Zbigniew I PL-DERBY-19-912288 2019-08-11 00:26:40 A1DA2777
830 Knajp Zbigniew II DV-03690-19-355 2019-08-11 00:26:48 A1DA0CD4
831 ALICE & JACOB II PL-DERBY-19-750737 2019-08-11 00:26:58 A1DA4A50
832 Grejciun Robert PL-0314-19-9 2019-08-11 00:27:10 A19407BD
833 Frąckowiak Artur II PL-DERBY-19-1200344 2019-08-11 00:27:20 A1DA046B
834 Jamiński Antoni PL-013-19-2707 2019-08-11 00:27:29 A15826F6
835 Bednarczyk Krzysztof I PL-044-19-5600 2019-08-11 00:27:47 A1DA0DBE
836 Sajdak Janusz PL-0333-19-574 2019-08-11 00:27:55 A15822FF
837 Maładzieżnaja Kamanda I PL-013-19-69 2019-08-11 00:28:04 A1BFB6B8
838 Dominkiewicz Artur i Anna PL-0490-19-3438 2019-08-11 00:28:16 A1102089
839 Mamiński Mariusz - Makowski Przemysław PL-DERBY-19-204486 2019-08-11 00:28:25 A1534F49
840 Belgavet Seiffert Christian I BELG-19-6069402 2019-08-11 00:28:58 A194E62A
841 Jatczak - Jastrzębski I PL-0384-19-10828 2019-08-11 00:30:35 A157A98C
842 Wolfram Kahl & Sohn DV-09318-19-566 2019-08-11 00:31:39 A15791CC
843 Van Win Dylan II BELG-19-2079770 2019-08-11 00:33:00 A157908C
844 Warda Mirosław II PL-DERBY-19-606390 2019-08-11 00:33:22 A1DA486E
845 KRIS 1 PL-0296-19-7121 2019-08-11 00:33:44 A13B1587
846 Baranowska Jolanta Team PL-DERBY-19-1066961 2019-08-11 00:33:54 A13B34BE
847 Ośko Hubert PL-0452-19-804 2019-08-11 00:34:09 A1DA091E
848 Palarski Dominik PL-0417-19-359 2019-08-11 00:34:19 A153476F
849 Stepnowski Tomasz PL-044-19-9707 2019-08-11 00:34:30 A1580B6A
850 Van Win Gregory II BELG-19-2079760 2019-08-11 00:34:40 A1582065
851 J.P.M PL-0246-19-1940 2019-08-11 00:35:00 A157A241
852 Mielczarek Mirosław PL-014-19-9404 2019-08-11 00:35:10 A1101613
853 Herbots Kobe & Kato BELG-19-2122390 2019-08-11 00:35:19 A1581150
854 Team BRICON BELG-19-4044288 2019-08-11 00:35:28 A13B47D4
855 ALICE & JACOB II PL-DERBY-19-750750 2019-08-11 00:35:40 A194DE7C
856 Wiśniewski Jan PL-0384-19-5366 2019-08-11 00:35:49 A1579BF5
857 Roesner Hartmut DV-01839-19-474 2019-08-11 00:36:17 A1102C1C
858 Dr. Henk de Weerd Pigeon II NL-19-1729258 2019-08-11 00:36:36 A1DA0399
859 Bury Marek PL-DERBY-19-710054 2019-08-11 00:36:54 A158243A
860 Mortal Kombat Team CZ-0234-19-4230 2019-08-11 00:37:14 A1941C26
861 Kulesza Daniel & Anna II PL-014-19-12235 2019-08-11 00:37:31 A157B9EA
862 Van Win Gregory II BELG-19-2079749 2019-08-11 00:38:13 A157F471
863 Kubiszok Artur PL-0491-19-6216 2019-08-11 00:38:29 A157EFA9
864 Sajdak Janusz PL-0333-19-577 2019-08-11 00:39:15 A1DA1146
865 Jermacz - Zdankowski PL-DERBY-19-133919 2019-08-11 00:40:08 A193F4BA
866 Ziarko Zdzisław PL-014-19-4754 2019-08-11 00:40:16 A1940EB0
867 Wąsaty - Korneluk - Szpak PL-DERBY-19-898544 2019-08-11 00:40:24 A153542E
868 Oleksiak Zbigniew PL-DERBY-19-949430 2019-08-11 00:40:33 A1DA027F
869 Kubáček Lubomír CZ-0234-19-3406 2019-08-11 00:40:41 A1532D8E
870 Van Win Gregory I BELG-19-2041786 2019-08-11 00:40:51 A157F27B
871 Jabłoński Stanisław PL-0239-19-4476 2019-08-11 00:41:00 A193F11B
872 Warda Mirosław I PL-0211-19-369 2019-08-11 00:41:11 A157EB60
873 Van Win Dylan I BELG-19-2079676 2019-08-11 00:41:19 A194E706
874 Jaguś Roman PL-DERBY-19-796029 2019-08-11 00:41:32 A15823C5
875 Belgavet Seiffert Christian II BELG-19-6069408 2019-08-11 00:41:41 A157BC49
876 Team BXL BELG-19-6103468 2019-08-11 00:41:51 A158063B
877 Niebrzydowski Lech - Wierzbicki Robert PL-DERBY-19-124703 2019-08-11 00:42:08 A1533162
878 Jaguś Roman PL-DERBY-19-796032 2019-08-11 00:42:24 A13B4A2A
879 Sipowicz - Moczydłowski PL-013-19-2742 2019-08-11 00:42:43 A157EEB1
880 Van Win Gregory III BELG-19-2079759 2019-08-11 00:43:00 A1DA4F7B
881 Van Win Ludwig IV BELG-19-2079653 2019-08-11 00:43:16 A157EC08
882 Andrijauskas Janas LTU-03-19-2770 2019-08-11 00:43:31 A1BFB894
883 Vanwinkel Jef BELG-19-2103849 2019-08-11 00:43:49 A1DA2855
884 STRAGGLER PL-023-19-709 2019-08-11 00:45:53 A193F640
885 Warda Mirosław I PL-0211-19-367 2019-08-11 00:46:29 A1581F3D
886 Łopatowski Jan Paweł PL-014-19-9659 2019-08-11 00:46:42 A1581C7A
887 Mocarscy Tadeusz i Witold PL-0384-19-5109 2019-08-11 00:46:54 A1BFB891
888 KRIS 1 PL-0296-19-7110 2019-08-11 00:47:04 A1943847
889 Spasówka Sylwester I PL-DERBY-19-796470 2019-08-11 00:47:13 A15321E8
890 Lewandowski Kazimierz PL-DERBY-19-829068 2019-08-11 00:47:24 A13B10EE
891 Ostaszewski Wojciech PL-012-19-995 2019-08-11 00:47:35 A1DA350E
892 Pankiewicz Wojciech II BELG-19-2041613 2019-08-11 00:47:46 A194FA59
893 GREG TEAM PL-DERBY-19-751016 2019-08-11 00:47:53 A1535111
894 GREG TEAM PL-DERBY-19-750733 2019-08-11 00:48:03 A1DA25A7
895 Dr. Henk de Weerd Pigeon I NL-19-1729241 2019-08-11 00:48:12 A15826E3
896 Mocarscy Tadeusz i Witold PL-0384-19-5128 2019-08-11 00:48:21 A1535407
897 Stepnowski Tomasz PL-044-19-8864 2019-08-11 00:48:50 A1DA4E82
898 TopLofts.eu PL-0414-19-10285 2019-08-11 00:49:15 A19415F7
899 Niemierka Leszek i Włodzimierz PL-010-19-309 2019-08-11 00:49:37 A1DA00AF
900 Mielczarek Mirosław PL-014-19-9420 2019-08-11 00:49:50 A1DA0847
901 Selwent & Siemianis PL-0346-19-4030 2019-08-11 00:50:04 A193F2B1
902 Vercammen Lars BELG-19-6016123 2019-08-11 00:50:19 A1BFC04B
903 Belgavet Seiffert Christian II BELG-19-6069396 2019-08-11 00:50:36 A1DA0FCE
904 Dr. Henk de Weerd Pigeon II NL-19-1729295 2019-08-11 00:50:50 A194EC78
905 Glinka Dariusz PL-04-19-10571 2019-08-11 00:51:19 A1DA4A4D
906 Van Win Ludwig V BELG-19-2079710 2019-08-11 00:51:33 A1BFA2F5
907 Mykytiuk - Paterak UKR-19-2844053 2019-08-11 00:51:47 A1536EF1
908 Van Win Dylan IV BELG-19-2079781 2019-08-11 00:52:00 A194B64A
909 Mr. Li - Herbots BELG-19-2131472 2019-08-11 00:52:26 A1102D46
910 Herbots Kobe & Kato BELG-19-2120953 2019-08-11 00:52:40 A157B23B
911 Faszcza Jerzy II PL-014-19-8058 2019-08-11 00:52:51 A193F487
912 Łopatowski Jan Paweł PL-014-19-9651 2019-08-11 00:53:03 A194025C
913 Kosut Krzysztof i Kamil PL-0260-19-8142 2019-08-11 00:53:16 A157AF7C
914 Sylwester Ostapiuk PL-DERBY-19-828139 2019-08-11 00:53:26 A153225E
915 Grzywa Mateusz II PL-0457-19-2342 2019-08-11 00:53:37 A1DA2DCD
916 Sylwester Ostapiuk PL-DERBY-19-828150 2019-08-11 00:53:48 A1537315
917 STRAGGLER PL-013-19-45 2019-08-11 00:53:58 A194116E
918 Potępski Włodzimierz PL-DERBY-19-606637 2019-08-11 00:54:09 A1580B40
919 GVC Team PL-0347-19-9634 2019-08-11 00:54:18 A19404FD
920 Łój Krzysztof PL-0436-19-394 2019-08-11 00:54:33 A1DA4CF9
921 Szkudelski - Łysionek PL-016-19-3945 2019-08-11 00:54:43 A1577E8A
922 Mielczarczyk Szczepan PL-01-19-154 2019-08-11 00:54:55 A19410D9
923 Gudz Yevheniy I DV-08867-19-623 2019-08-11 00:55:10 A1577E7D
924 Kosut Krzysztof i Kamil PL-DERBY-19-744498 2019-08-11 00:55:29 A1DA0636
925 Wanda i Banda PL-DERBY-19-1066976 2019-08-11 00:55:46 A157EEB7
926 Małolepszy Radosław PL-DERBY-19-796286 2019-08-11 00:56:00 A1580C40
927 OLR Kirjach I UKR-19-2218134 2019-08-11 00:56:15 A1DA1150
928 Lutz - Rascius LTU-06-19-4423 2019-08-11 00:56:40 A1DA14FA
929 Van de Wijngaerdt Johan BELG-19-2041496 2019-08-11 00:56:59 A1DA0920
930 Czerwiński Sławomir PL-DERBY-19-1058850 2019-08-11 00:57:16 A1DA0355
931 GREG TEAM PL-DERBY-19-751018 2019-08-11 00:57:38 A1BFB7A1
932 BANITA DV-02434-19-569 2019-08-11 00:57:54 A15817CF
933 Rumiński Tomasz PL-DERBY-19-1004772 2019-08-11 00:58:57 A1940DBA
934 Wiśniewski - Michałowski PL-0384-19-5372 2019-08-11 00:59:29 A1BFC380
935 Sebastian Ostoja - Lniski PL-DERBY-19-838337 2019-08-11 00:59:42 A1BFC04A
936 Van de Wijngaerdt Johan BELG-19-2041485 2019-08-11 00:59:53 A1580421
937 Chlebuś Jarosław PL-DERBY-19-133116 2019-08-11 01:00:07 A110299D
938 Faszcza Jerzy III PL-014-19-8283 2019-08-11 01:00:16 A13B42A9
939 Makarewicz Team PL-013-19-6344 2019-08-11 01:00:27 A1579B57
940 Van Win Ludwig I BELG-19-2079650 2019-08-11 01:00:42 A157EA78
941 Maciszewski Michał I PL-DERBY-19-442845 2019-08-11 01:00:53 A1941884
942 Olszak Artur i Damian DV-03139-19-707 2019-08-11 01:01:01 A157EBF1
943 Team Frątczak PL-0187-19-1875 2019-08-11 01:01:11 A1940EA7
944 Karol 013 Team I PL-013-19-6676 2019-08-11 01:01:21 A158290B
945 Wierzbowski - Sokołowski PL-0384-19-2449 2019-08-11 01:02:17 A153405D
946 Sucholas Paweł PL-DERBY-19-897974 2019-08-11 01:02:31 A194025E
947 Czapski - Olędzki PL-0385-19-2943 2019-08-11 01:02:50 A1582202
948 Filipkowski Mirosław I PL-072-19-2145 2019-08-11 01:03:10 A1DA4A4F
949 Knajp Zbigniew II PL-DERBY-19-912269 2019-08-11 01:03:25 A15793A4
950 Frąckowiak Artur I PL-DERBY-19-1200363 2019-08-11 01:03:42 A1DA063F
951 Wiśniewski Jan PL-0384-19-5364 2019-08-11 01:04:02 A157EE5D
952 Van Win Milan II BELG-19-2079721 2019-08-11 01:04:37 A1DA4ADF
953 Lipiński Marek PL-014-19-3462 2019-08-11 01:04:50 A1DA1322
954 Strzyżewski Tomasz PL-014-19-7048 2019-08-11 01:05:35 A157EB26
955 Rzepka Marek i Marcin PL-0316-19-2941 2019-08-11 01:05:46 A15355D7
956 Jamiński Antoni PL-013-19-2704 2019-08-11 01:06:02 A1BFB79B
957 Pawlak Paweł i Krzysztof PL-0406-19-12405 2019-08-11 01:06:16 A194EF0A
958 Łopatowski Jan Paweł PL-DERBY-19-124830 2019-08-11 01:06:31 A1BFB978
959 Kozakowski Andrzej I PL-0192-19-945 2019-08-11 01:06:57 A194E539
960 Team Frątczak PL-0187-19-1863 2019-08-11 01:07:25 A194116D
961 Serowik Dariusz PL-014-19-556 2019-08-11 01:07:41 A157EDFC
962 Klimczyk Grzegorz PL-DERBY-19-228698 2019-08-11 01:07:52 A194E59E
963 Szuniewicz Leon BELG-19-2078886 2019-08-11 01:08:04 A1535115
964 Łutczyk - Kieda PL-0444-19-1833 2019-08-11 01:08:19 A157E6FD
965 Gardocki - Wesołowski PL-014-19-2292 2019-08-11 01:08:29 A13B11A2
966 Knajp Zbigniew I PL-DERBY-19-912242 2019-08-11 01:08:49 A157A4BB
967 Jatczak - Jastrzębski I PL-0384-19-10852 2019-08-11 01:09:00 A15326D5
968 Baranowska Jolanta Team PL-DERBY-19-1059980 2019-08-11 01:09:10 A1582164
969 Trzaska Jacek PL-0384-19-7786 2019-08-11 01:09:21 A1940DCA
970 GVC Team PL-0347-19-9623 2019-08-11 01:09:34 A1BFA2F7
971 SECUROM.PL PL-DERBY-19-208822 2019-08-11 01:09:49 A157BA96
972 Gudz Yevheniy I DV-08867-19-619 2019-08-11 01:10:07 A1DA140F
973 Peter van de Merwe II NL-19-1670831 2019-08-11 01:10:31 A1BFB895
974 Strzyżewski Tomasz PL-014-19-7041 2019-08-11 01:10:55 A1579139
975 Filipkowski Mariusz PL-013-19-5529 2019-08-11 01:11:09 A157A771
976 Van de Wijngaerdt Johan BELG-19-2041497 2019-08-11 01:11:28 A1581064
977 Gudz Yevheniy II DV-08867-19-648 2019-08-11 01:11:42 A1942AE8
978 Michalczyk Adam i Józef PL-0314-19-1331 2019-08-11 01:11:59 A1102A8B
979 Karol 013 Team I PL-013-19-6666 2019-08-11 01:12:11 A1581319
980 Oleksiak Zbigniew PL-DERBY-19-949433 2019-08-11 01:12:33 A193F38E
981 Sipowicz - Moczydłowski PL-013-19-2763 2019-08-11 02:41:21 A1942216
982 Pankiewicz Wojciech II BE-19-2084921 2019-08-11 02:41:40 A1943D97
983 Filipkowski Mirosław II PL-072-19-2103 2019-08-11 02:43:34 A157ED24
984 Czapski - Olędzki PL-010-19-1073 2019-08-11 02:43:49 A15817BE
985 Boboc Marius BELG-19-2081771 2019-08-11 02:44:05 A193EF39
986 Rygorowicz Władysław PL-012-19-542 2019-08-11 02:44:24 A194026E
987 Frąckowiak Artur I PL-DERBY-19-1200347 2019-08-11 02:44:34 A157F735
988 PIKO PL-DERBY-19-130338 2019-08-11 02:56:32 A15819E0
989 ALEX II PL-012-19-12731 2019-08-11 02:56:57 A1536501
990 Gudz Yevheniy II DV-08867-19-646 2019-08-11 02:58:23 A1532A0D
991 Sajdak Janusz PL-0333-19-579 2019-08-11 03:00:05 A194E051