MWG Mazury > Klasyfikacja drużynowa



Klasyfikacja drużynowa


L.p. Poz. Zespół Suma punktów Liczba konkursów
1 1 Belgavet Seiffert II 257.417 15
2 2 Pieczara Andrzej 240.545 15
3 3 WIERZBOWSKI - SOKOLOWSKI 235.973 13
4 4 Maladzieznaja Kamanda 233.937 15
5 5 Grzankowski Jaroslaw 232.651 14
6 6 Kacperski Cezary i Krzysztof I 220.127 15
7 7 Kubácek Lubomír 212.501 12
8 8 Czar Podbeskidzia 204.158 13
9 9 Filipkowski Miroslaw 189.844 15
10 10 Kubiszok Artur 179.670 14
11 11 DLA GRAZYNKI 178.495 13
12 12 Henk de Weerd 176.921 12
13 13 Baranowscy P. R. Team 176.365 13
14 14 Ganski Krzysztof 172.574 12
15 15 Bury Marek 164.770 14
16 16 Herbots Kobe Kato 161.879 13
17 17 Wojciech Sikorski 159.686 11
18 18 Starzec Tadeusz & Slawomir - Team 155.732 11
19 19 Gudz Yevheniy 155.135 12
20 20 Lipkiewicz Andrzej & Sobolewski Zdzislaw 154.585 13
21 21 Sobocinski Zdzislaw II 154.286 11
22 22 Maminski Mariusz 151.831 13
23 23 Vercammen Hok Jos II 151.592 12
24 24 Filipkowski Mariusz 150.621 11
25 25 Ciecierski Dariusz 149.666 9
26 26 MTM Team 146.479 13
27 27 Kozakowski Andrzej 146.018 12
28 28 SZKLARZ 145.371 12
29 29 Laeremans Frans II 142.253 12
30 30 Bieniek Dariusz 135.333 9
31 31 Lipinski Marek 134.931 11
32 32 Van Oeckel Bart & Nance 132.448 11
33 33 Bochenczak Jan 131.503 12
34 34 Wojtek - Paula I 131.051 11
35 35 Kuczynscy Katarzyna i Marcin 130.598 10
36 36 Warda Miroslaw III 127.355 11
37 37 Plaszczyca Mariusz 126.845 8
38 38 Drozd Paulina i Dariusz 125.805 11
39 39 Team BXL Brussels II 125.250 11
40 40 Spiegel - Pawlica I 124.666 10
41 41 Jezierski Marek 124.236 8
42 42 Van Win Ludwig IV 123.173 8
43 43 Tomalla Chali & Ali 122.100 10
44 44 Zebrowski R. & Wisniewski A. 120.705 8
45 45 Pedzich Piotr 119.839 9
46 46 Wisniewski Jan I 119.234 10
47 47 Sipowicz - Moczydlowski 118.183 11
48 48 Selwent & Siemianis 117.826 11
49 49 Lorkowski Gregor (Warmia) II 117.823 11
50 50 Baczek Jan i Mateusz 117.529 10
51 51 ANDRIEJ & ROMAN 117.359 9
52 52 Nieradko Marek 116.621 8
53 53 Warda Miroslaw I 116.286 7
54 54 Kaklewski - Wisniewski 113.303 8
55 55 Niezrzeszony 112.787 9
56 56 Stanczak Damian 112.160 7
57 57 Rafalowski Tadeusz 112.098 11
58 58 D. M. DUNDA 111.745 11
59 59 Grochowski Robert 110.738 9
60 60 Obrycki Henryk 109.953 10
61 61 OLR Kirzacz I 108.167 8
62 62 KIEDA - WASILEWSKI 107.966 10
63 63 Mroczkowski - Swiecinski 107.593 11
64 64 Hartog - Halcyon 107.190 9
65 65 Czerwinski Slawomir 105.968 10
66 66 Jagus Roman II 105.829 12
67 67 Masterbud I 105.609 9
68 68 Baran Marcin 105.139 9
69 69 Lorkowski Gregor (Warmia) I 105.029 12
70 70 Makarewicz Team 104.702 8
71 71 Vanwinkel Jef I 104.583 8
72 72 Laeremans Frans I 104.100 9
73 73 Team Kania + Soliwoda 104.080 10
74 74 Kacperski Cezary i Krzysztof III 103.910 12
75 75 Sokólka i Spólka 102.503 8
76 76 Kacperski Cezary i Krzysztof II 98.126 8
77 77 Van Win Ludwig V 97.562 9
78 78 Okurowski Marek 95.894 10
79 79 Haiyue Cherise- Vereyken - Gommers 95.494 11
80 80 Macken Tim 94.419 7
81 81 Grzankowski J. & Kuczynski J. 92.849 7
82 82 MILENA 92.791 8
83 83 Ziarko Zdzislaw 91.825 7
84 84 Team Andrzej & Robert 91.062 6
85 85 SILICE TEAM 90.284 8
86 86 M.W. 89.654 7
87 87 MasterTeam 89.154 8
88 88 Maciorowski Wieslaw 89.034 11
89 89 Mocarscy Tadeusz i Witold 88.874 6
90 90 Herbots Jo 88.384 8
91 91 Pankiewicz Wojciech 88.309 9
92 92 Paszkowski Antoni 87.054 8
93 93 Wojtek - Paula II 86.204 7
94 94 Zdunczyk Jacek 85.496 9
95 95 Weksznejder & Swiecicki & Przekop 84.556 8
96 96 MasterTeam II 84.515 7
97 97 OLR Kirzacz II 82.840 9
98 98 J & M Rosploch 82.330 6
99 99 MALY 81.659 8
100 100 Potepski Wlodzimierz 81.494 7
101 101 Zajaczkowski Waclaw Franciszek 80.737 8
102 102 Vercammen Hok Jos I 80.571 8
103 103 R2 SDG Team 78.682 9
104 104 Masterbud II 77.319 8
105 105 Kolakowski Jan 77.102 6
106 106 BANITA 76.927 6
107 107 Team ORZYSZ 76.600 7
108 108 Nowaczyk Tadeusz 76.219 5
109 109 Rusinkowski Andrzej 75.479 4
110 110 Jatczak Jaroslaw II 74.870 7
111 111 Sprycha Lukasz 74.360 5
112 112 Kulas Przemyslaw 72.383 7
113 113 Team BXL Brussels I 71.764 7
114 114 Rzepka Marek i Marcin 71.692 7
115 115 Pawelec Artur 71.538 5
116 116 Pokorski Zdzislaw - Piter 70.817 8
117 117 Turkot Henryk 70.768 6
118 118 Wójcicki & Gryczkowska 70.217 8
119 119 TEAM KOGUCIK 70.130 5
120 120 Koluch Tadeusz 68.290 8
121 121 Gryglik Boguslaw 68.002 8
122 122 SZMAGLINSKI JERZY 66.883 7
123 123 Krasuski 66.502 7
124 124 Maciszewski Michal I 66.090 9
125 125 Dmitruk Olivier I 65.430 5
126 126 Kubicki Dariusz 65.086 6
127 127 Rompca Piotr 65.057 5
128 128 Bednarczyk Krzysztof 65.023 7
129 129 Rorat Tomasz 64.658 5
130 130 Jermacz - Zdankowski 64.002 8
131 131 Górecki Rafal 62.396 6
132 132 Prusaczyk Roman 61.937 4
133 133 Van Loock - Delaet 61.330 7
134 134 Przybysz Zbigniew I 59.027 3
135 135 Spasówka Sylwester 58.261 6
136 136 Olszak Artur i Damian 58.191 6
137 137 Wisniewski Jan II 57.279 7
138 138 WG CENTRUM 56.757 8
139 139 Kulesza Daniel & Anna I 56.605 6
140 140 Warda Miroslaw II 56.169 6
141 141 Niemierka Leszek i Wlodzimierz 55.195 5
142 142 Kawecki Waldemar 55.158 7
143 143 Waliczak Tadeusz 54.442 2
144 144 Jatczak Jaroslaw I 54.283 7
145 145 Kowalewski Pawel 53.776 4
146 146 Van Win Ludwig II 52.897 3
147 147 Maciszewski Michal II 52.194 6
148 148 OLENDER Krzysztof 51.852 5
149 149 Robbert Ten Berge 51.777 5
150 150 Maczynski Bronislaw 51.685 5
151 151 Team ROS 50.863 6
152 152 Ruminski Tomasz 50.564 5
153 153 Najda Ryszard 50.254 6
154 154 Olecko Team 49.677 8
155 155 Van Win Ludwig I 48.775 4
156 156 Sobocinski Zdzislaw I 47.250 6
157 157 Dzwonkowski & Piorun Team 46.787 4
158 158 Stachelscy 46.716 4
159 159 Janicki Marian - Kurcaba Eugeniusz 46.037 6
160 160 Gierczak Tadeusz 43.989 6
161 161 Gierczak Tadeusz II 43.957 6
162 162 Hartog 43.453 7
163 163 Verbergt Jan 42.353 4
164 164 Jagus Roman I 42.189 6
165 165 Maciszewski Michal III 41.889 4
166 166 Gajewski - Rakowski 40.717 5
167 167 Czerwinski Slawomir 2 40.387 3
168 168 Van Win Ludwig III 40.327 6
169 169 Boboc Marius 39.869 3
170 170 Faszcza Jerzy 39.383 5
171 171 Team Fratczak 38.745 4
172 172 Szymankowski - Szewczyk 38.116 2
173 173 Krasinski Miroslaw 35.532 4
174 174 Kulesza Daniel & Anna II 35.183 4
175 175 Piwowarczyk Adrian i Ewelina MWG Dobczyce 34.331 5
176 176 Belgavet Seiffert I 32.854 3
177 177 Vanwinkel Jef II 32.461 4
178 178 ALEX 31.012 3
179 179 Bujkowski Jerzy 29.411 4
180 180 Yang JinBiao - Filip Van De Walle 28.343 7
181 181 Kamienowski Jan 28.054 3
182 182 Lechtanscy Andrzej i Dariusz 27.873 2
183 183 Nalewajko Teresa 25.941 3
184 184 Vanonckelen - Leeten 25.917 4
185 185 WARKA 25.657 2
186 186 Kania Jaroslaw 25.643 4
187 187 KORSZUN - MURAWSKI 25.505 3
188 188 Szuniewicz Leon 24.230 6
189 189 Drapa Andreas 23.592 3
190 190 Brzozowy Mateusz 23.558 3
191 191 JANUSZ & TESCIOWA 22.403 2
192 192 Urban Mateusz 21.700 3
193 193 Geerinckx Luc 20.469 4
194 194 Piwowarski Ryszard - Kociecki Aron 18.523 3
195 195 GARDOCKI - WESOLOWSKI 18.332 3
196 196 Barszczewski Zenon 15.521 1
197 197 PIKO Piotr Kowalewski 14.327 1
198 198 J. Grzankowski & J. Kostorz 13.217 1
199 199 TJW 9.496 3
200 200 Maciorowski Wieslaw II 6.016 2
201 201 Lenka i Ninka 4.339 2
202 202 Monika Mazurek - Dziegielewski - Beblowski Team 4.103 3
203 203 G & S Team 3.798 2
204 204 Czuper - Olszewski 2.724 1
205 205 Vanhee Annemie 1.614 1
206 206 Mielczarek Miroslaw 0.000 0
207 206 Deseccy Jan i Damian 0.000 0
208 206 Jaminski Antoni 0.000 0
209 206 Malolepszy Radoslaw I 0.000 0
210 206 Dyczewski Lukasz 0.000 0
211 206 Dmitruk Olivier II 0.000 0
212 206 ANDRIEJ & ROMAN 2 0.000 0
213 206 Kacperski Cezary i Krzysztof IV 0.000 0
214 206 Palarski Dominik 0.000 0
215 206 Czerniak Ireneusz 0.000 0
216 206 Kurek Wieslaw 0.000 0
217 206 Berckmans Roger 0.000 0