MWG Mazury > Lista zaginionych



Lista zaginionych: 5 Lot konkursowy - FINAL


Hodowca / Breeder Numer obrączki rodowej / Pigeon number Obrączka elektroniczna
Bieniek Dariusz S-020-18-145 A1DA459E
Maciszewski Michał II PL-05-18-7569 A1DA5353
SZKLARZ PL-04-18-8624 A1DA18A6
KIEDA - WASILEWSKI PL-013-18-10067 A1DA08F1
Niezrzeszony PL-0419-18-1289 A1DA4EA3
Filipkowski Mirosław PL-072-18-2923 A1DA0845
ANDRIEJ & ROMAN UKR-18-2255222 A1DA0CD8
Niezrzeszony PL-0419-18-1291 A1DA2777
Mroczkowski - Święciński PL-014-18-440 A11016F7
Henk de Weerd NL-18-5111677 A1DA516F
Piwowarczyk Adrian i Ewelina MWG Dobczyce PL-0196-18-36 A1DA5264
Wiśniewski Jan I PL-0384-18-2821 A1DA0930
Vanonckelen - Leeten BE-18-5069715 A1101DA3
OLENDER Krzysztof PL-0239-18-5014 A1DA4E7F
Kozakowski Andrzej PL-0192-18-1019 A1101358
Czar Podbeskidzia PL-018-18-3095 A1105025
Krasuski PL-0414-18-9816 A1DA3777
Team Frątczak PL-0187-18-3933 A11043DF
Janicki Marian - Kurcaba Eugeniusz PL-0239-18-634 A1DA091F
Gajewski - Rakowski PL-0394-18-571 A1DA285A
Masterbud II PL-012-18-10050 A1DA0844
Turkot Henryk PL-014-18-1101 A1103E1C
Weksznejder & Święcicki & Przekop PL-013-18-12962 A1DA1159
Kacperski Cezary i Krzysztof III PL-0222-18-5139 A1DA25AE
Kacperski Cezary i Krzysztof I PL-0222-18-5136 A1DA0CD0
Team ORZYSZ PL-016-18-5683 A1102304
Gudz Yevheniy DV-03083-18-1016 A1DA2855
Team ORZYSZ PL-016-18-5674 A1DA17BB
OLR Kirżacz I RUS-18-33005 A1DA4734
Belgavet Seiffert II BE-18-6208202 A1DA3DF5
Czar Podbeskidzia PL-018-18-3088 A1DA4F51
Pędzich Piotr PL-05-18-16008 A1DA061B
OLR Kirżacz II RUS-18-33010 A1DA02AF
Ciecierski Dariusz PL-044-18-413 A1DA09E6
Team Kania + Soliwoda PL-013-18-11148 A1DA550F
M.W. PL-0211-18-15063 A1DA1885
OLR Kirżacz I RUS-18-33039 A1DA350F
Lipkiewicz Andrzej & Sobolewski Zdzisław PL-0240-18-737 A1DA2945
Herbots Kobe Kato BE-18-2083607 A1DA486E
WIERZBOWSKI - SOKOŁOWSKI PL-0384-18-334 A1DA15E2
Kubiszok Artur PL-0491-18-4116 A1DA2BFE
Barszczewski Zenon PL-014-18-10550 A1DA4B35
Maciszewski Michał II PL-05-18-7585 A1104D67
Dmitruk Olivier I PL-0457-18-926 A1DA4AE7
Najda Ryszard PL-0384-18-3748 A1DA09D9
Janicki Marian - Kurcaba Eugeniusz PL-0239-18-616 A1100FB4
Weksznejder & Święcicki & Przekop PL-011-18-6613 A1DA2A33
D. M. DUNDA PL-0463-18-4850 A1DA1888
Sprycha Łukasz PL-0468-18-11441 A1DA269F
Baranowscy P. R. Team PL-03-18-7791 A1102A8B
Mamiński Mariusz PL-044-18-9826 A1DA4738
Kacperski Cezary i Krzysztof III PL-0222-18-5226 A1DA490B
Stańczak Damian PL-0239-18-2731 A1DA2859
Kozakowski Andrzej PL-0192-18-1029 A1103FFA
Wiśniewski Jan I PL-0384-18-2811 A1DA22EA
Maładzieżnaja Kamanda PL-013-18-9119 A1DA4E7B
Kąklewski - Wiśniewski PL-0384-18-443 A1DA2119
Sobociński Zdzisław II PL-0275-18-5296 A1DA4A50
Maciszewski Michał I PL-05-18-7559 A1DA188F
Zajączkowski Wacław Franciszek PL-0240-18-37 A110118E
Laeremans Frans II BE-18-6116875 A1103B1C
DLA GRAŻYNKI PL-0425-18-4477 A1102D46
Mączyński Bronisław PL-0285-18-4459 A1DA0704
SZMAGLIŃSKI JERZY PL-0192-18-1166 A1DA5439
Maładzieżnaja Kamanda PL-013-18-9171 A1DA269D
Kulesza Daniel & Anna I PL-013-18-14426 A110143F
Gudz Yevheniy DV-03083-18-1020 A1DA5212
Gański Krzysztof PL-0296-18-173 A1DA42B0
Mamiński Mariusz PL-044-18-9876 A1DA15DE
Lorkowski Gregor (Warmia) I DV-03577-18-58 A11030F2
Lorkowski Gregor (Warmia) I DV-04466-18-415 A1104BB6
Potępski Włodzimierz PL-0211-18-344 A1DA114F
Team ROŚ PL-0239-18-20 A110118B
Monika Mazurek - Dzięgielewski - Bebłowski Team PL-0239-18-5543 A1DA0DB0
Kuczyńscy Katarzyna i Marcin PL-0406-18-3638 A1DA0CC6
Jezierski Marek PL-013-18-9549 A1DA109C
Team BXL Brussels II BE-18-6116869 A1DA0276
Hartog - Halcyon GB-E-18-21836 A1102089
Kulas Przemysław PL-044-18-16355 A1DA4B36
Piwowarczyk Adrian i Ewelina MWG Dobczyce PL-0196-18-43 A1DA5065
Weksznejder & Święcicki & Przekop PL-013-18-11706 A1DA00AE
Filipkowski Mirosław PL-072-18-2916 A1DA4F45
Lorkowski Gregor (Warmia) II DV-18-04466-405 A110456A
Grzankowski Jarosław PL-0466-18-3221 A11027C6
Gryglik Bogusław PL-0384-18-2535 A1DA459F
Jaguś Roman I PL-0275-18-13972 A1DA1884
Maciszewski Michał I PL-05-18-7561 A1DA2857
Prusaczyk Roman PL-044-18-8040 A1DA1965
Waliczak Tadeusz PL-0285-18-21023 A1DA2697
Czar Podbeskidzia PL-018-18-3068 A1DA0920
Jaguś Roman II PL-0275-18-5902 A1DA5133
Verbergt Jan BE-18-6070744 A1DA2940
WIERZBOWSKI - SOKOŁOWSKI PL-0384-18-333 A11005C5
Vanwinkel Jef I BE-18-2000372 A1DA0834
Grzankowski Jarosław PL-0466-18-3284 A1DA2A30
Baranowscy P. R. Team PL-03-18-8042 A1105026
Bocheńczak Jan PL-0236-18-3080 A1DA264E
Vercammen Hok Jos I BE-18-6020588 A1DA0847
Paszkowski Antoni PL-014-18-5702 A1DA35FD
Maciorowski Wiesław PL-011-18-1813 A1102D45
Maładzieżnaja Kamanda PL-013-18-9155 A11006B2
Team Andrzej & Robert PL-014-18-243 A1DA114A
WIERZBOWSKI - SOKOŁOWSKI PL-0384-18-178 A1DA5031
Wojciech Sikorski PL-016-18-3492 A1DA4F7B
Niezrzeszony PL-0367-18-11903 A1DA543B
Gajewski - Rakowski PL-013-18-6341 A1102D39
Wiśniewski Jan II PL-044-18-953 A1DA4525
Warda Mirosław III PL-0211-18-15193 A1100DF0
Starzec Tadeusz & Sławomir - Team PL-0420-18-3553 A1DA4737
Herbots Jo BE-18-2135642 A1103D38
OLR Kirżacz II UKR-18-2255186 A1DA3F85
Gierczak Tadeusz PL-0163-18-8870 A1DA25B2
Łechtańscy Andrzej i Dariusz PL-0223-18-9050 A1DA45A4
Pędzich Piotr PL-05-18-16021 A1DA0565
Wojtek - Paula II PL-0281-18-2173 A1DA0D8B
Kacperski Cezary i Krzysztof I PL-0222-18-5150 A1DA15EA
Szymankowski - Szewczyk PL-0395-18-2041 A1DA0643
Bury Marek PL-0239-18-5335 A1DA0637
Filipkowski Mirosław PL-072-18-2939 A1DA350E
Krasuski PL-0414-18-9813 A1DA0390
Przybysz Zbigniew I PL-0473-18-4093 A1100BB8
Paszkowski Antoni PL-014-18-5726 A1DA444E
MILENA PL-0414-18-18207 A1DA140A
Obrycki Henryk PL-013-18-7713 A1DA4447
Maładzieżnaja Kamanda PL-013-18-9145 A1DA1A43
SZKLARZ PL-04-18-8602 A1DA1967
Haiyue Cherise- Vereyken - Gommers BE-18-6022056 A1DA4E92
Van Win Ludwig I BE-18-2079657 A1103010
Dzwonkowski & Piorun Team PL-044-18-8565 A110273B
Belgavet Seiffert II BE-18-6208262 A1DA4BC8
Starzec Tadeusz & Sławomir - Team PL-0420-18-3514 A1DA4F59
Vercammen Hok Jos I BE-18-6020590 A1DA4E82
Kacperski Cezary i Krzysztof III PL-0222-18-5146 A1DA542C
Grzankowski J. & Kuczyński J. PL-0466-18-3234 A1DA25AA
TEAM KOGUCIK PL-0435-18-604 A1DA3DF3
Masterbud I PL-012-18-10009 A1DA4E9B
Rafałowski Tadeusz PL-0384-18-2676 A1104F81
Boboc Marius BE-18-2079356 A1103E25
Jatczak Jarosław II PL-0384-18-13266 A1DA122E
Rafałowski Tadeusz PL-0384-18-2691 A1101094
Jatczak Jarosław II PL-0384-18-13272 A1DA4733
Kacperski Cezary i Krzysztof I PL-0222-18-5149 A1DA188B
Brzozowy Mateusz PL-044-18-4001 A1DA1096
Baranowscy P. R. Team PL-03-18-8071 A1DA0E9B
Kubáček Lubomír CZ-0234-18-1204 A1DA5256
Grochowski Robert PL-0464-18-8239 A1DA1322
Mocarscy Tadeusz i Witold PL-0384-18-3185 A1DA027C
Płaszczyca Mariusz PL-014-18-8424 A1102C62
Gański Krzysztof PL-0296-18-152 A1DA17CF
ANDRIEJ & ROMAN UKR-18-2277606 A1DA114E
Żebrowski R. & Wiśniewski A. PL-0466-18-280 A1DA0397
Obrycki Henryk PL-013-18-7701 A1102C1C
Vercammen Hok Jos II BE-18-6020564 A1DA25B0
Kulesza Daniel & Anna I PL-013-18-14420 A1DA4E88
Herbots Jo BE-18-2135656 A1DA053C
MasterTeam II PL-0442-18-598 A1101CE7
Gryglik Bogusław PL-0384-18-2506 A1DA3F81
Bury Marek PL-0239-18-5316 A1DA2A34
Baran Marcin PL-0275-18-5523 A1DA063D
Gudz Yevheniy DV-03083-18-1014 A1DA4A53
Bocheńczak Jan PL-0236-18-3068 A1DA0558
Filipkowski Mirosław PL-072-18-2929 A1DA0717
Tomalla Chali & Ali DV-0270-18-326 A1DA115A
Stańczak Damian PL-0239-18-2741 A1DA4640
Van Win Ludwig III BE-18-2079638 A1102F1F
Rompca Piotr PL-060-18-9209 A1104DB7
Herbots Kobe Kato BE-18-2083543 A1DA4CFF
Mamiński Mariusz PL-044-18-9886 A1101093
Grzankowski J. & Kuczyński J. PL-0466-18-3296 A1DA4DDB
Hartog GB-F-18-24577 A1DA525D
Macken Tim BE-18-6249236 A11027C9
Czar Podbeskidzia PL-018-18-3094 A1DA3D9F
Jezierski Marek PL-013-18-9507 A110108E
Kulesza Daniel & Anna I PL-013-18-14412 A1DA542D
Hartog - Halcyon GB-E-18-21829 A1DA4F50
Vanonckelen - Leeten BE-18-5069702 A1DA070C
Pędzich Piotr PL-05-18-16049 A1DA1889
Potępski Włodzimierz PL-0211-18-311 A1DA0DAC
Pieczara Andrzej PL-024-18-4527 A1DA1086
Kulas Przemysław PL-044-18-16346 A1102C65
Wojciech Sikorski PL-016-18-3500 A1DA3D9D
Rumiński Tomasz PL-0326-18-18171 A110523A
Van Oeckel Bart & Nance BE-18-6058361 A1DA0836
Pieczara Andrzej PL-024-18-4528 A1DA4363
Okurowski Marek PL-044-18-7905 A1DA22E8
Pokorski Zdzisław - Piter PL-0488-18-6992 A1DA1095
Henk de Weerd NL-18-1167285 A1DA0A20
Czerwiński Sławomir PL-03-18-808 A1DA17A2
Zajączkowski Wacław Franciszek PL-0240-18-31 A1DA4647
GARDOCKI - WESOŁOWSKI PL-014-18-6908 A1DA0A1A
Grochowski Robert PL-0464-18-8293 A1DA512E
Warda Mirosław I PL-0211-18-15012 A1DA1092
Kacperski Cezary i Krzysztof II PL-0222-18-5120 A1DA5061
Spiegel - Pawlica I PL-0402-18-3788 A1DA5220
Belgavet Seiffert II BE-18-6208261 A1DA0F6E
Krasiński Mirosław GR-18-0925602 A1DA0BEA
Van Win Ludwig IV BE-18-2079653 A1DA17B4
SZMAGLIŃSKI JERZY PL-0192-18-1180 A1104BB0
Wiśniewski Jan II PL-044-18-962 A1DA3DF9
Kacperski Cezary i Krzysztof I PL-0222-18-5110 A1DA0560
Sipowicz - Moczydłowski PL-013-18-11917 A1DA16C7
Baranowscy P. R. Team PL-03-18-8053 A1DA063F
Grochowski Robert PL-0464-18-8253 A110299A
Zajączkowski Wacław Franciszek PL-0240-18-92 A1DA046B
MTM Team PL-0384-18-1139 A11009FC
Vercammen Hok Jos II BE-18-6020579 A1100881
TEAM KOGUCIK PL-0435-18-611 A11027D2
Yang JinBiao - Filip Van De Walle BE-18-4213313 A1DA1968
Team Andrzej & Robert PL-014-18-8270 A1DA2A2D
Tomalla Chali & Ali DV-0152-18-2 A1104F37
Gryglik Bogusław PL-0384-18-2527 A110299D
Belgavet Seiffert II BE-18-6208270 A1DA25B5
Maciszewski Michał III PL-0425-18-16278 A110136A
Kubiszok Artur PL-0491-18-4117 A11029A0
Sipowicz - Moczydłowski PL-013-18-11918 A1DA2B0F
Geerinckx Luc BE-18-6024345 A1DA459B
Filipkowski Mirosław PL-072-18-2937 A1DA0F96
KORSZUN - MURAWSKI PL-0239-18-12247 A110152F
Gański Krzysztof PL-0296-18-165 A1DA4F79
Turkot Henryk PL-014-18-1102 A1DA5425
J & M Rosploch NL-18-1229047 A1DA0F98
Czar Podbeskidzia PL-018-18-3112 A1DA4EA0
Wiśniewski Jan I PL-0384-18-2818 A1DA2770
Vercammen Hok Jos II BE-18-6020591 A1DA0711
Olecko Team PL-016-18-1031 A1104CCC
Kozakowski Andrzej PL-0192-18-1031 A110144F
Drozd Paulina i Dariusz PL-014-18-9209 A1DA25BA
DLA GRAŻYNKI PL-0425-18-4410 A1DA0470
Van Win Ludwig IV BE-18-2079648 A1DA2DD1
Bieniek Dariusz S-020-18-113 A1DA4ADF
Starzec Tadeusz & Sławomir - Team PL-0420-18-3616 A1DA0DB2
Rusinkowski Andrzej PL-0245-18-460 A1DA0CCF
Kubáček Lubomír CZ-0234-18-1203 A11040E1
Drozd Paulina i Dariusz PL-014-18-9210 A1DA5257
Wiśniewski Jan II PL-044-18-928 A1DA2CEC
Kołakowski Jan PL-0384-18-17759 A1DA4B32
Sobociński Zdzisław II PL-0275-18-5289 A1DA542E
Team BXL Brussels II BE-18-6116890 A1DA3C2B
D. M. DUNDA PL-0463-18-4372 A1DA188D
Sobociński Zdzisław II PL-0275-18-5210 A1DA18A1
WIERZBOWSKI - SOKOŁOWSKI PL-0384-18-182 A1DA5300
MAŁY PL-0383-18-7704 A1DA2694
Bieniek Dariusz S-020-18-74 A1D9FD2E
Kubicki Dariusz PL-0243-18-1261 A1DA5262
Baranowscy P. R. Team PL-03-18-8045 A1DA0FCE
Pawelec Artur PL-0275-18-12542 A1104F8E
Kacperski Cezary i Krzysztof II PL-0222-18-5109 A1DA2689
Kubáček Lubomír CZ-0234-18-1213 A1DA0A31
J & M Rosploch NL-18-1229061 A1DA2698
Vanonckelen - Leeten BE-18-5069708 A1DA5044
Haiyue Cherise- Vereyken - Gommers BE-18-6022060 A1DA2C00
Warda Mirosław I PL-0211-18-15035 A1DA3DFA
R2 SDG Team PL-0383-18-7712 A1DA0C98
Jamiński Antoni PL-030-18-5326 A1DA5223
Rorat Tomasz PL-045-18-2188 A1DA243C
Niemierka Leszek i Włodzimierz PL-0178-18-6393 A1DA5338
Pieczara Andrzej PL-024-18-4514 A1DA17B9
Kowalewski Paweł PL-013-18-7903 A1DA52FC
Team BXL Brussels II BE-18-6116881 A1DA1085
Faszcza Jerzy PL-014-18-3838 A1DA521F
Pokorski Zdzisław - Piter PL-0488-18-6986 A1DA4B3E
Olecko Team PL-016-18-1218 A1DA490C
Nowaczyk Tadeusz PL-065-18-6931 A1DA0277
Team Kania + Soliwoda PL-013-18-11126 A1DA15E9
Team BXL Brussels II BE-18-6116871 A1DA15E5
Lipiński Marek PL-014-18-6040 A1DA15E8
Kacperski Cezary i Krzysztof II PL-0222-18-5119 A1DA0830
Hartog GB-N-18-54912 A1DA2737
MAŁY PL-0383-18-7708 A1DA100E
MILENA PL-0414-18-18065 A1100BCA
Czerwiński Sławomir PL-03-18-872 A1DA18A5
BANITA PL-0384-18-916 A1DA4CF9
Nieradko Marek PL-014-18-1628 A1DA5132
Kąklewski - Wiśniewski PL-0384-18-459 A1DA4960
Warda Mirosław II PL-0211-18-15036 A1104F33
Van Win Ludwig IV BE-18-2079652 A1DA140F
Czerwiński Sławomir 2 PL-03-18-908 A1DA4F44
Herbots Kobe Kato BE-18-2083606 A1DA15E6
Filipkowski Mariusz PL-013-18-4403 A1DA00AF
Laeremans Frans II BE-18-6116873 A1101AE0
Selwent & Siemianis PL-0346-18-9130 A1DA100D
Mamiński Mariusz PL-044-18-9897 A1104BAC
Makarewicz Team PL-013-18-5033 A1DA140E
DLA GRAŻYNKI PL-0425-18-4450 A1DA0559
Jezierski Marek PL-013-18-9521 A1DA4963
SILICE TEAM PL-0239-18-4579 A1102A95
Czerwiński Sławomir PL-03-18-860 A1DA2CE5
WIERZBOWSKI - SOKOŁOWSKI PL-0384-18-373 A1DA4A4D
Rzepka Marek i Marcin PL-0316-18-1739 A1103FF2
Kubiszok Artur PL-0491-18-4107 A1104BB4
Rusinkowski Andrzej PL-0245-18-410 A1DA4450
Niemierka Leszek i Włodzimierz PL-010-18-15159 A1DA0472
Gryglik Bogusław PL-0384-18-2504 A1DA4A54
Robbert Ten Berge NL-18-1216551 A1DA4282
Bednarczyk Krzysztof PL-044-18-14206 A1DA4F5E
Jatczak Jarosław I PL-0384-18-13242 A1DA35FA
Grzankowski Jarosław PL-0466-18-3233 A1DA0924
Jezierski Marek PL-013-18-9501 A1DA524E
ALEX PL-012-18-8877 A11030F7
Sokółka i Spółka PL-0384-18-220 A1DA5508
BANITA PL-0384-18-727 A1DA1093
Maciorowski Wiesław PL-014-18-3505 A1DA0399
Lipkiewicz Andrzej & Sobolewski Zdzisław PL-0240-18-746 A1104F92
Górecki Rafał PL-0345-18-8093 A1DA0ACE
Bocheńczak Jan PL-0236-18-3054 A1DA22F0
Team ROŚ PL-0239-18-440 A1105114
Van Oeckel Bart & Nance BE-18-6058371 A1DA4A4F
Bączek Jan i Mateusz PL-044-18-16053 A1DA15DC
Pieczara Andrzej PL-024-18-4515 A1DA0633
WG CENTRUM PL-0277-18-2745 A1DA1150
Bury Marek PL-0239-18-5305 A1DA0A16
Wojtek - Paula I PL-0281-18-2129 A1104E97
Filipkowski Mariusz PL-013-18-6865 A1DA4BC9
Gierczak Tadeusz II PL-0163-18-8665 A1DA2948
G & S Team PL-0384-18-7158 A1DA0A21
Nieradko Marek PL-014-18-1635 A1DA4364
Team ROŚ PL-0239-18-449 A1DA1325
Żebrowski R. & Wiśniewski A. PL-0466-18-219 A1DA5251
Selwent & Siemianis PL-0346-18-9113 A1DA0A1E
Koluch Tadeusz PL-0473-18-11831 A1DA0DBE
Lipkiewicz Andrzej & Sobolewski Zdzisław PL-0240-18-741 A1DA22EB
Kamienowski Jan PL-044-18-666 A1DA2BF6
Wójcicki & Gryczkowska PL-014-18-442 A1DA4642
Pokorski Zdzisław - Piter PL-0488-18-6988 A1102482
Vanwinkel Jef I BE-18-2000371 A1DA026F
Masterbud I PL-012-18-10014 A1DA188A
Gański Krzysztof PL-0296-18-163 A1DA4648
Olszak Artur i Damian PL-013-18-5307 A1DA3530
MILENA PL-0414-18-18039 A1DA2ADA
Jaguś Roman II PL-0275-18-13971 A1DA4E7C
Robbert Ten Berge NL-18-1216558 A1DA131A
Ciecierski Dariusz PL-044-18-423 A1DA4EA1
Grzankowski Jarosław PL-0466-18-3213 A110299B
Krasuski PL-0414-18-9814 A1DA0E9C
Van Win Ludwig II BE-18-2079666 A1DA027F
Filipkowski Mariusz PL-013-18-4404 A1102960
Team Kania + Soliwoda PL-013-18-11131 A1DA109B
Ziarko Zdzisław PL-011-18-9000 A1DA4E94
Warda Mirosław I PL-0211-18-15016 A1DA18AB
Koluch Tadeusz PL-0473-18-11804 A1DA2699
Lorkowski Gregor (Warmia) II DV-03577-18-53 A1DA018B
Wójcicki & Gryczkowska PL-014-18-405 A1DA5429
Grzankowski Jarosław PL-0466-18-3237 A1DA14FD
MTM Team PL-0384-18-1128 A1DA091E
Warda Mirosław III PL-0211-18-15197 A11038E4
Mroczkowski - Święciński PL-014-18-8285 A1DA15E0
MTM Team PL-0384-18-1118 A1DA0BD5
Kacperski Cezary i Krzysztof II PL-0222-18-5116 A1100FAD
Bączek Jan i Mateusz PL-044-18-16068 A1DA035F
Lipiński Marek PL-014-18-6048 A1DA4368
Bujkowski Jerzy PL-011-18-318 A11010A0
Wójcicki & Gryczkowska PL-014-18-441 A1DA3D9C
Dzwonkowski & Piorun Team PL-044-18-8598 A1DA276F
Sipowicz - Moczydłowski PL-013-18-11919 A1DA055D
Team ORZYSZ PL-016-18-5681 A1DA026C
Makarewicz Team PL-013-18-5037 A1DA0C9B
Baran Marcin PL-0275-18-5501 A1DA1407
KIEDA - WASILEWSKI PL-016-18-2907 A1DA14F3
Henk de Weerd NL-18-1167291 A1DA4739
Potępski Włodzimierz PL-0211-18-280 A1DA218D
Stachelscy PL-013-18-4845 A110506D