MWG Mazury > Lista zaginionych



Lista zaginionych: 4 Lot konkursowy


Hodowca / Breeder Numer obrączki rodowej / Pigeon number Obrączka elektroniczna
Kulesza Daniel & Anna II PL-013-18-14417 A1DA091D
Sobociński Zdzisław II PL-0275-18-5223 A1103F0B
Rzepka Marek i Marcin PL-0316-18-1737 A1100FB9
Team Andrzej & Robert PL-014-18-243 A1DA114A
Warda Mirosław III PL-0211-18-15196 A1DA0708
OLENDER Krzysztof PL-0239-18-5014 A1DA4E7F
Baran Marcin PL-0275-18-5501 A1DA1407
KORSZUN - MURAWSKI PL-0239-18-12226 A1DA2690
Koluch Tadeusz PL-0473-18-11831 A1DA0DBE
Mroczkowski - Święciński PL-014-18-8262 A1DA0D8D
Waliczak Tadeusz PL-0285-18-21010 A1DA1405
Dmitruk Olivier I GB-X-18-28811 A1DA0E5A
Wojtek - Paula II PL-0281-18-2173 A1DA0D8B
Vanonckelen - Leeten BE-18-5069715 A1101DA3
Janicki Marian - Kurcaba Eugeniusz PL-0239-18-616 A1100FB4
Belgavet Seiffert I BE-18-6208201 A1DA5043
Team BXL Brussels II BE-18-6116871 A1DA15E5
Jaguś Roman II PL-0275-18-13968 A1DA0ACD
Grzankowski Jarosław PL-0466-18-3284 A1DA2A30
Warda Mirosław III PL-0211-18-15193 A1100DF0
Prusaczyk Roman PL-044-18-8040 A1DA1965
Warda Mirosław I PL-0211-18-15012 A1DA1092
Okurowski Marek PL-044-18-7947 A110507C
Vanwinkel Jef I BE-18-2000372 A1DA0834
Piwowarczyk Adrian i Ewelina MWG Dobczyce PL-0196-18-36 A1DA5264
Lorkowski Gregor (Warmia) II DV-18-04466-405 A110456A
Jaguś Roman I PL-0275-18-13972 A1DA1884
Laeremans Frans I BE-18-6116878 A1DA2695
Pokorski Zdzisław - Piter PL-0488-18-6989 A1DA285D
Sobociński Zdzisław I PL-092-18-2527 A1DA1410
Maciszewski Michał II PL-05-18-7569 A1DA5353
Rompca Piotr PL-060-18-9209 A1104DB7
Van Loock - Delaet BE-18-2141276 A110238B
Sobociński Zdzisław II PL-0275-18-5222 A1101DCF
Lorkowski Gregor (Warmia) II DV-03577-18-53 A1DA018B
Niezrzeszony PL-0419-18-1291 A1DA2777
Pędzich Piotr PL-05-18-16021 A1DA0565
Gudz Yevheniy DV-03083-18-1020 A1DA5212
Dzwonkowski & Piorun Team PL-044-18-8480 A1DA2CE8
Potępski Włodzimierz PL-0211-18-264 A1DA0838
Maciorowski Wiesław PL-011-18-1813 A1102D45
OLR Kirżacz II RUS-18-33010 A1DA02AF
JANUSZ & TEŚCIOWA PL-0333-18-3275 A110299E
Gierczak Tadeusz PL-0163-18-8870 A1DA25B2
MasterTeam PL-0442-18-623 A1DA0CD5
Krasuski PL-0414-18-9816 A1DA3777
MTM Team PL-0384-18-1125 A1DA0DB1
Weksznejder & Święcicki & Przekop PL-011-18-6613 A1DA2A33
Lipkiewicz Andrzej & Sobolewski Zdzisław PL-0240-18-737 A1DA2945
Pędzich Piotr PL-05-18-16008 A1DA061B
Piwowarski Ryszard - Kocięcki Aron PL-0243-18-445 A1DA035E
M.W. PL-0211-18-15063 A1DA1885
Herbots Kobe Kato BE-18-2083543 A1DA4CFF
Zdunczyk Jacek PL-0246-18-9220 A1DA25B1
Haiyue Cherise- Vereyken - Gommers BE-18-6022056 A1DA4E92
Herbots Jo BE-18-2135642 A1103D38
Płaszczyca Mariusz PL-014-18-8430 A1DA4B3B
Monika Mazurek - Dzięgielewski - Bebłowski Team PL-0239-18-5532 A1DA4F43
Kuczyńscy Katarzyna i Marcin PL-0406-18-3617 A1105156
Kąklewski - Wiśniewski PL-0384-18-443 A1DA2119
Bocheńczak Jan PL-0236-18-3034 A1100F9F
PIKO Piotr Kowalewski PL-0480-18-700 A1DA4F47
Paszkowski Antoni PL-014-18-5702 A1DA35FD
Pankiewicz Wojciech BE-18-6116932 A1DA123B
Geerinckx Luc BE-18-6024348 A1DA043C
Wojtek - Paula II PL-0281-18-2154 A1DA09E5
Wójcicki & Gryczkowska PL-014-18-441 A1DA3D9C
Starzec Tadeusz & Sławomir - Team PL-0420-18-3604 A1DA2856
Rumiński Tomasz PL-0326-18-18308 A1DA350A
Kozakowski Andrzej PL-0192-18-1036 A1DA084A
Laeremans Frans II BE-18-6116875 A1103B1C
Kulas Przemysław PL-044-18-16346 A1102C65
Stachelscy PL-013-18-4845 A110506D
Van Win Ludwig V BE-18-2079636 A1DA4B38
SZKLARZ PL-04-18-8624 A1DA18A6
D. M. DUNDA PL-0463-18-4367 A1101448
Gryglik Bogusław PL-0384-18-2518 A1101184
Olecko Team PL-016-18-9520 A1DA22E7
Kania Jarosław PL-013-18-11150 A1DA0268
Jatczak Jarosław I PL-0384-18-13223 A1DA16CD
Lorkowski Gregor (Warmia) I DV-04466-18-415 A1104BB6
Gajewski - Rakowski PL-0394-18-571 A1DA285A
Laeremans Frans II BE-18-6116872 A1DA4641
Starzec Tadeusz & Sławomir - Team PL-0420-18-3553 A1DA4737
Team BXL Brussels II BE-18-6116869 A1DA0276
Sprycha Łukasz PL-0468-18-11369 A1103F8E
Maciszewski Michał I PL-05-18-7559 A1DA188F
Dmitruk Olivier I PL-0457-18-926 A1DA4AE7
Kubiszok Artur PL-0491-18-4116 A1DA2BFE
Stachelscy PL-013-16-4910 A1DA4DA4
Czar Podbeskidzia PL-018-18-3088 A1DA4F51
Spasówka Sylwester PL-0411-18-217 A1DA3B72
Gański Krzysztof PL-0296-18-173 A1DA42B0
Laeremans Frans I BE-18-6116891 A1DA09D8
Maładzieżnaja Kamanda PL-013-18-9119 A1DA4E7B
D. M. DUNDA PL-0463-18-4309 A1DA525B
Maładzieżnaja Kamanda PL-013-18-9171 A1DA269D
Czerwiński Sławomir PL-03-18-860 A1DA2CE5
Ciecierski Dariusz PL-044-18-413 A1DA09E6
Lenka i Ninka PL-0457-18-2412 A1DA35FB
Sobociński Zdzisław II PL-0275-18-5296 A1DA4A50
Jaguś Roman II PL-0275-18-5902 A1DA5133
Wiśniewski Jan I PL-0384-18-2818 A1DA2770
Bocheńczak Jan PL-0236-18-3080 A1DA264E
Łechtańscy Andrzej i Dariusz PL-0223-18-9050 A1DA45A4
Bednarczyk Krzysztof PL-044-18-14295 A1DA3E24
Maciszewski Michał I PL-05-18-7561 A1DA2857
Laeremans Frans I BE-18-6116892 A1DA0550
Belgavet Seiffert II BE-18-6208202 A1DA3DF5
Vanwinkel Jef II BE-18-2000368 A1DA3D9B
Wiśniewski Jan I PL-0384-18-2812 A1DA0DB6
MasterTeam II PL-0442-18-629 A1102308
Kawecki Waldemar PL-016-18-4483 A1DA2116
Team Kania + Soliwoda PL-013-18-11126 A1DA15E9
MasterTeam II PL-0442-18-598 A1101CE7
DLA GRAŻYNKI PL-0425-18-4429 A1DA2778
SILICE TEAM PL-0239-18-4574 A1DA3F08
MILENA PL-0414-18-18207 A1DA140A
Baranowscy P. R. Team PL-03-18-8045 A1DA0FCE
WIERZBOWSKI - SOKOŁOWSKI PL-0384-18-178 A1DA5031
Gajewski - Rakowski PL-013-18-6338 A1DA444B
Okurowski Marek PL-044-18-7960 A1DA070B
Grzankowski J. & Kuczyński J. PL-0466-18-3234 A1DA25AA
Pieczara Andrzej PL-024-18-4528 A1DA4363
Dmitruk Olivier I GB-X-18-28812 A1DA046D
Maładzieżnaja Kamanda PL-013-18-9145 A1DA1A43
Weksznejder & Święcicki & Przekop PL-013-18-11706 A1DA00AE
Mocarscy Tadeusz i Witold PL-0384-18-3073 A1DA09DF
Obrycki Henryk PL-013-18-7713 A1DA4447
Krasiński Mirosław GR-18-0925619 A1DA1235
Van Win Ludwig I BE-18-2079657 A1103010
Pokorski Zdzisław - Piter PL-0488-18-6986 A1DA4B3E
Maładzieżnaja Kamanda PL-013-18-9155 A11006B2
Gierczak Tadeusz PL-0163-18-8880 A1DA0469
Tomalla Chali & Ali DV-0152-18-4 A1DA0EA2
Sobociński Zdzisław I PL-092-18-2502 A11041AF
Belgavet Seiffert II BE-18-6208262 A1DA4BC8
Potępski Włodzimierz PL-0211-18-303 A1DA4F49
Potępski Włodzimierz PL-0211-18-275 A1DA140C
Van Win Ludwig IV BE-18-2079653 A1DA17B4
TJW PL-0219-18-8064 A1DA5141
Nieradko Marek PL-014-18-1635 A1DA4364
Kulas Przemysław PL-044-18-16355 A1DA4B36
Mamiński Mariusz PL-044-18-9826 A1DA4738
Vanhee Annemie BE-18-3108244 A1DA199B
Bieniek Dariusz S-020-18-91 A1DA0273
Kacperski Cezary i Krzysztof III PL-0222-18-5227 A1DA1156
Filipkowski Mariusz PL-013-18-4402 A1DA2CE4
Gudz Yevheniy DV-03083-18-1030 A1DA16C8
Janicki Marian - Kurcaba Eugeniusz PL-0239-18-634 A1DA091F
Gański Krzysztof PL-0296-18-170 A1DA3F0C
Lipiński Marek PL-014-18-6040 A1DA15E8
Żebrowski R. & Wiśniewski A. PL-0466-18-280 A1DA0397
Wojtek - Paula I PL-0281-18-2155 A1DA18B1
Kacperski Cezary i Krzysztof I PL-0222-18-5150 A1DA15EA
Hartog - Halcyon GB-E-18-21836 A1102089
Górecki Rafał PL-0345-18-8103 A1100EC7
Macken Tim BE-18-6249236 A11027C9
Gryglik Bogusław PL-0384-18-2506 A1DA3F81
Robbert Ten Berge NL-18-1216558 A1DA131A
Brzozowy Mateusz PL-044-18-4001 A1DA1096
Pawelec Artur PL-0275-18-12542 A1104F8E
Macken Tim BE-18-5002775 A1DA5346
DLA GRAŻYNKI PL-0425-18-4477 A1102D46
Maciszewski Michał I PL-05-18-7560 A1DA473A
Van Oeckel Bart & Nance BE-18-6058361 A1DA0836
Robbert Ten Berge NL-18-1216551 A1DA4282
GARDOCKI - WESOŁOWSKI PL-014-18-6908 A1DA0A1A
Wojtek - Paula I PL-0281-18-2129 A1104E97
Tomalla Chali & Ali DV-0152-18-2 A1104F37
Mamiński Mariusz PL-044-18-9876 A1DA15DE
Van Oeckel Bart & Nance BE-18-6058348 A11010A4
Mocarscy Tadeusz i Witold PL-0384-18-3185 A1DA027C
Maciszewski Michał II PL-05-18-7585 A1104D67
Okurowski Marek PL-044-18-7959 A1DA0616
Hartog GB-F-18-24523 A1DA1412
Team Frątczak PL-0187-18-3919 A1DA4E8E
Sipowicz - Moczydłowski PL-013-18-11917 A1DA16C7
Pokorski Zdzisław - Piter PL-0488-18-6992 A1DA1095
Warda Mirosław I PL-0211-18-15035 A1DA3DFA
Grzankowski Jarosław PL-0466-18-3221 A11027C6
Weksznejder & Święcicki & Przekop PL-013-18-12962 A1DA1159
Szuniewicz Leon BE-18-2079508 A1DA02AC
Obrycki Henryk PL-013-18-7720 A1DA109A
D. M. DUNDA PL-0463-18-4850 A1DA1888
Nalewajko Teresa PL-011-18-14845 A1DA3C29
Filipkowski Mirosław PL-072-18-2939 A1DA350E
Niezrzeszony PL-0419-18-1289 A1DA4EA3
Kulesza Daniel & Anna I PL-013-18-14412 A1DA542D
Gierczak Tadeusz II PL-0163-18-8663 A110094E
Vercammen Hok Jos I BE-18-6020588 A1DA0847
Niezrzeszony PL-0367-18-11903 A1DA543B
Kozakowski Andrzej PL-0192-18-1061 A1DA2115
WG CENTRUM PL-0277-18-2775 A1DA5260
Wiśniewski Jan II PL-044-18-962 A1DA3DF9
Zajączkowski Wacław Franciszek PL-0240-18-92 A1DA046B
Lenka i Ninka PL-0457-18-2411 A1DA0C50
Kacperski Cezary i Krzysztof II PL-0222-18-5120 A1DA5061
Zajączkowski Wacław Franciszek PL-0240-18-37 A110118E
Van Win Ludwig V BE-18-2079663 A1DA00A6
Rorat Tomasz PL-045-18-2399 A1DA4871
Kacperski Cezary i Krzysztof III PL-0222-18-5226 A1DA490B
Mamiński Mariusz PL-044-18-9886 A1101093
Team BXL Brussels II BE-18-6116881 A1DA1085
Kąklewski - Wiśniewski PL-0384-18-467 A1DA0C9A
Laeremans Frans II BE-18-6116873 A1101AE0
Team Andrzej & Robert PL-014-18-246 A1DA2AD9
Wójcicki & Gryczkowska PL-014-18-448 A1DA15E7
Van Loock - Delaet BE-18-2141272 A1DA0701
Herbots Jo BE-18-2135653 A1D9FF04
Grochowski Robert PL-0464-18-8293 A1DA512E
Mroczkowski - Święciński PL-014-18-8285 A1DA15E0
Paszkowski Antoni PL-014-18-5726 A1DA444E
Bury Marek PL-0239-18-5335 A1DA0637
Turkot Henryk PL-014-18-1120 A1101EC2
Wiśniewski Jan I PL-0384-18-2811 A1DA22EA
Warda Mirosław II PL-0211-18-15051 A1DA4F71
Gryglik Bogusław PL-0384-18-2535 A1DA459F
Wojciech Sikorski PL-016-18-3500 A1DA3D9D
Kuczyńscy Katarzyna i Marcin PL-0406-18-3638 A1DA0CC6
Warda Mirosław II PL-0211-18-15029 A1101178
Przybysz Zbigniew I PL-0473-18-4093 A1100BB8
Haiyue Cherise- Vereyken - Gommers BE-18-6022057 A1DA4CFE
Verbergt Jan BE-18-6070744 A1DA2940
Kubáček Lubomír CZ-0234-18-1204 A1DA5256
Kubáček Lubomír CZ-0234-18-1203 A11040E1
WIERZBOWSKI - SOKOŁOWSKI PL-0384-18-334 A1DA15E2
Vercammen Hok Jos II BE-18-6020568 A1DA0F70
Kozakowski Andrzej PL-0192-18-1019 A1101358
GARDOCKI - WESOŁOWSKI PL-014-18-12933 A110416B
OLR Kirżacz I RUS-18-33039 A1DA350F
Gajewski - Rakowski PL-013-18-6341 A1102D39
Kozakowski Andrzej PL-0192-18-1031 A110144F
Barszczewski Zenon PL-014-18-10550 A1DA4B35
Rusinkowski Andrzej PL-0245-18-410 A1DA4450
Bednarczyk Krzysztof PL-044-18-14204 A1DA4E8F
Kacperski Cezary i Krzysztof I PL-0222-18-5149 A1DA188B
Jermacz - Zdankowski PL-013-18-4540 A1DA027E
Kawecki Waldemar PL-016-18-4488 A1103FF7
Masterbud II PL-012-18-10028 A1100EB9
Urban Mateusz PL-0246-18-1227 A1DA043F
OLR Kirżacz II RUS-18-33038 A1DA047F
Lorkowski Gregor (Warmia) I DV-03577-18-58 A11030F2
Lipkiewicz Andrzej & Sobolewski Zdzisław PL-0240-18-746 A1104F92
Kulesza Daniel & Anna I PL-013-18-14411 A1DA5512
Wiśniewski Jan II PL-044-18-953 A1DA4525
Czar Podbeskidzia PL-018-18-3068 A1DA0920
Team Frątczak PL-0187-18-3922 A1DA1090
Team ORZYSZ PL-016-18-5683 A1102304
Henk de Weerd NL-18-1167285 A1DA0A20
Szuniewicz Leon BE-18-2079509 A1101092
Gudz Yevheniy DV-03083-18-1016 A1DA2855
Olecko Team PL-016-18-1218 A1DA490C
Pędzich Piotr PL-05-18-16049 A1DA1889
Sprycha Łukasz PL-0468-18-11441 A1DA269F
Koluch Tadeusz PL-0473-18-11843 A1DA17BF
WIERZBOWSKI - SOKOŁOWSKI PL-0384-18-182 A1DA5300
Team ORZYSZ PL-016-18-5681 A1DA026C
MTM Team PL-0384-18-1118 A1DA0BD5
Urban Mateusz PL-0246-18-1228 A1100DEA
Sobociński Zdzisław II PL-0275-18-5210 A1DA18A1
Przybysz Zbigniew I PL-0473-18-4097 A1DA1233
Team Kania + Soliwoda PL-013-18-11148 A1DA550F
Lipkiewicz Andrzej & Sobolewski Zdzisław PL-0240-18-741 A1DA22EB
Kowalewski Paweł PL-013-18-7903 A1DA52FC
Kamienowski Jan PL-044-18-634 A1104CCB
Baran Marcin PL-0275-18-5523 A1DA063D
SZKLARZ PL-04-18-8602 A1DA1967
Wojciech Sikorski PL-016-18-3492 A1DA4F7B
Team ROŚ PL-0239-18-440 A1105114
Mączyński Bronisław PL-0285-18-4450 A1DA179C
ANDRIEJ & ROMAN UKR-18-2255222 A1DA0CD8
DLA GRAŻYNKI PL-0425-18-4402 A1D9FDBB
Hartog - Halcyon GB-E-18-21829 A1DA4F50
Van Loock - Delaet BE-18-2141280 A1DA4F4D
Vanonckelen - Leeten BE-18-5069702 A1DA070C
WG CENTRUM PL-0277-18-2745 A1DA1150
Team ROŚ PL-0239-18-20 A110118B
MAŁY PL-0383-18-7704 A1DA2694
Henk de Weerd NL-18-1167291 A1DA4739
Vercammen Hok Jos II BE-18-6020564 A1DA25B0
R2 SDG Team PL-016-18-752 A1101EC1
Rumiński Tomasz PL-0326-18-18171 A110523A
Wojtek - Paula II PL-0281-18-2134 A1DA22EF
Gański Krzysztof PL-0296-18-163 A1DA4648
Stańczak Damian PL-0239-18-2731 A1DA2859
Hartog - Halcyon DV-08386-18-5029 A1104DC1
Czar Podbeskidzia PL-018-18-3095 A1105025
WIERZBOWSKI - SOKOŁOWSKI PL-0384-18-333 A11005C5
Masterbud II PL-012-18-10050 A1DA0844
Olecko Team PL-016-18-4998 A1104C70
Herbots Jo BE-18-2135656 A1DA053C
Filipkowski Mirosław PL-072-18-2916 A1DA4F45
Vercammen Hok Jos II BE-18-6020591 A1DA0711
Kołakowski Jan PL-0241-18-7894 A1DA1099
Rafałowski Tadeusz PL-0384-18-2676 A1104F81
Rorat Tomasz PL-045-18-2188 A1DA243C
Wojtek - Paula I PL-0281-18-2163 A1DA1045
Lipkiewicz Andrzej & Sobolewski Zdzisław PL-0240-18-752 A1DA3034
Selwent & Siemianis PL-0346-18-9113 A1DA0A1E
Laeremans Frans II BE-18-6116874 A11040E3
Haiyue Cherise- Vereyken - Gommers BE-18-6022060 A1DA2C00
J & M Rosploch NL-18-1229047 A1DA0F98
Wójcicki & Gryczkowska PL-014-18-442 A1DA4642
Kacperski Cezary i Krzysztof I PL-0222-18-5110 A1DA0560
Maciorowski Wiesław II PL-014-18-462 A1DA486F
Wojtek - Paula II PL-0281-18-2168 A1DA4F75
Selwent & Siemianis PL-0346-18-9137 A1102C56
Yang JinBiao - Filip Van De Walle BE-18-4213312 A1DA5036
Baranowscy P. R. Team PL-03-18-8071 A1DA0E9B
Filipkowski Mirosław PL-072-18-2937 A1DA0F96
Vercammen Hok Jos I BE-18-6020590 A1DA4E82
Sokółka i Spółka PL-0384-18-204 A1DA018C
OLR Kirżacz I UKR-18-2255187 A1DA0359
Kubiszok Artur PL-0491-18-4117 A11029A0
Van Loock - Delaet BE-18-2141263 A1DA512D
Zdunczyk Jacek PL-0246-18-9212 A1DA17CB
Team Frątczak PL-0187-18-3933 A11043DF
Jatczak Jarosław II PL-0384-18-13272 A1DA4733
TEAM KOGUCIK PL-0435-18-604 A1DA3DF3
Starzec Tadeusz & Sławomir - Team PL-0420-18-3616 A1DA0DB2
GARDOCKI - WESOŁOWSKI PL-014-18-6918 A1DA4AE6
Kozakowski Andrzej PL-0192-18-1029 A1103FFA
Grzankowski Jarosław PL-0466-18-3233 A1DA0924
OLR Kirżacz I RUS-18-33005 A1DA4734
Potępski Włodzimierz PL-0211-18-311 A1DA0DAC
Van Win Ludwig V BE-18-2079637 A1DA026E
Rompca Piotr PL-060-18-9205 A1DA2577
Pieczara Andrzej PL-024-18-4505 A1DA0BD6
Jezierski Marek PL-013-18-9501 A1DA524E
Jatczak Jarosław I PL-0384-18-13252 A1DA2CE9
Baranowscy P. R. Team PL-03-18-8042 A1105026
Drozd Paulina i Dariusz PL-014-18-9210 A1DA5257
Rafałowski Tadeusz PL-0384-18-2678 A1DA17C9
Jezierski Marek PL-013-18-9521 A1DA4963
KIEDA - WASILEWSKI PL-013-18-10067 A1DA08F1
Gański Krzysztof PL-0296-18-165 A1DA4F79
Wiśniewski Jan I PL-0384-18-2821 A1DA0930
Haiyue Cherise- Vereyken - Gommers BE-18-6022061 A1102B84
Kacperski Cezary i Krzysztof I PL-0222-18-5136 A1DA0CD0
WIERZBOWSKI - SOKOŁOWSKI PL-0384-18-373 A1DA4A4D
Tomalla Chali & Ali DV-0270-18-326 A1DA115A
Kuczyńscy Katarzyna i Marcin PL-0406-18-3668 A1DA114B
Team Andrzej & Robert PL-014-18-8270 A1DA2A2D
Spiegel - Pawlica I PL-0402-18-3794 A1DA4F6F
Ziarko Zdzisław PL-011-18-8996 A1DA131E
Herbots Kobe Kato BE-18-2083607 A1DA486E
Niemierka Leszek i Włodzimierz PL-010-18-15159 A1DA0472
Laeremans Frans II BE-18-6116880 A1DA4F40
Sokółka i Spółka PL-0384-18-223 A1DA49EE
Pankiewicz Wojciech BE-18-2143966 A1DA268E
Baranowscy P. R. Team PL-03-18-8053 A1DA063F
Nalewajko Teresa PL-011-18-14849 A110300C
Maciorowski Wiesław PL-014-18-452 A1DA4870
Mroczkowski - Święciński PL-014-18-440 A11016F7
Górecki Rafał PL-0345-18-8093 A1DA0ACE
MasterTeam PL-0442-18-650 A1DA0CD7
Kulesza Daniel & Anna I PL-013-18-14426 A110143F
Ciecierski Dariusz PL-044-18-417 A1DA026D
Masterbud II PL-012-18-10063 A1101090
DLA GRAŻYNKI PL-0425-18-4410 A1DA0470
Barszczewski Zenon PL-014-18-10523 A1DA2B17
Gański Krzysztof PL-0296-18-152 A1DA17CF
MTM Team PL-0384-18-1139 A11009FC
Bieniek Dariusz S-020-18-145 A1DA459E
ALEX PL-012-18-8883 A1DA5221
Koluch Tadeusz PL-0473-18-11804 A1DA2699
Nowaczyk Tadeusz PL-065-18-6931 A1DA0277
Starzec Tadeusz & Sławomir - Team PL-0420-18-3505 A1DA5143
Maciszewski Michał III PL-05-18-7584 A1DA5218
Filipkowski Mariusz PL-013-18-4404 A1102960
Masterbud I PL-012-18-10014 A1DA188A
BANITA PL-0384-18-727 A1DA1093
Czar Podbeskidzia PL-018-18-3112 A1DA4EA0
OLR Kirżacz II UKR-18-2255186 A1DA3F85
Lorkowski Gregor (Warmia) I DV-04466-18-403 A1104F7A
Team ORZYSZ PL-016-18-5684 A1DA0393
Obrycki Henryk PL-013-18-7705 A1DA0F6D
Henk de Weerd NL-18-5111677 A1DA516F
Bieniek Dariusz S-020-18-113 A1DA4ADF
Płaszczyca Mariusz PL-014-18-8385 A1DA5254
Obrycki Henryk PL-013-18-7701 A1102C1C
Jatczak Jarosław I PL-0384-18-13242 A1DA35FA
Kuczyńscy Katarzyna i Marcin PL-0406-18-3654 A1101613
D. M. DUNDA PL-0463-18-4305 A1DA38B2
Mamiński Mariusz PL-044-18-9898 A1102B6F
Baranowscy P. R. Team PL-03-18-7791 A1102A8B
Jaguś Roman I PL-0275-18-13973 A1DA0714
Olecko Team PL-016-18-1031 A1104CCC
Rzepka Marek i Marcin PL-0316-18-1739 A1103FF2
Kulesza Daniel & Anna I PL-013-18-14428 A1DA2CED
R2 SDG Team PL-0383-18-7039 A1104D65
Kubicki Dariusz PL-0243-18-1261 A1DA5262
Czerwiński Sławomir 2 PL-03-18-908 A1DA4F44
SILICE TEAM PL-0239-18-4579 A1102A95
Team BXL Brussels I BE-18-6116888 A1DA285B
Bujkowski Jerzy PL-011-18-318 A11010A0
SZMAGLIŃSKI JERZY PL-0192-18-1180 A1104BB0
Pankiewicz Wojciech BE-18-2143980 A1102B7B
Wójcicki & Gryczkowska PL-014-18-405 A1DA5429
Pankiewicz Wojciech BE-18-6116931 A1D9FDBC
Kacperski Cezary i Krzysztof III PL-0222-18-5146 A1DA542C
Bączek Jan i Mateusz PL-044-18-16068 A1DA035F
Dzwonkowski & Piorun Team PL-013-18-6864 A1104F84
Wójcicki & Gryczkowska PL-014-18-443 A1104BF3
Kąklewski - Wiśniewski PL-0384-18-459 A1DA4960
Bocheńczak Jan PL-0236-18-3068 A1DA0558
Dzwonkowski & Piorun Team PL-044-18-8565 A110273B
Van Win Ludwig IV BE-18-2079648 A1DA2DD1
Kacperski Cezary i Krzysztof II PL-0222-18-5109 A1DA2689
Pawelec Artur PL-0275-18-12089 A1100FAF
Baran Marcin PL-0275-18-5508 A1104F38
Bieniek Dariusz S-020-18-74 A1D9FD2E
Kulesza Daniel & Anna I PL-013-18-14420 A1DA4E88
Yang JinBiao - Filip Van De Walle BE-18-4213316 A1DA131C
Waliczak Tadeusz PL-0285-18-21023 A1DA2697
Zajączkowski Wacław Franciszek PL-0240-18-31 A1DA4647
Okurowski Marek PL-044-18-7905 A1DA22E8
Vercammen Hok Jos II BE-18-6020579 A1100881
Kacperski Cezary i Krzysztof III PL-0222-18-5139 A1DA25AE
Wojciech Sikorski PL-016-18-3493 A1DA16CE
Pieczara Andrzej PL-024-18-4527 A1DA1086
Kowalewski Paweł PL-013-18-7905 A1DA5142
Turkot Henryk PL-014-18-1102 A1DA5425
Czerwiński Sławomir PL-03-18-872 A1DA18A5
Makarewicz Team PL-013-18-5003 A1104E46
Van Win Ludwig III BE-18-2079638 A1102F1F
Gierczak Tadeusz II PL-0163-18-8665 A1DA2948
Mączyński Bronisław PL-0285-18-4459 A1DA0704
Jatczak Jarosław II PL-0384-18-13268 A1DA17B5
Kacperski Cezary i Krzysztof II PL-0222-18-5140 A1DA268B
Najda Ryszard PL-0384-18-3750 A1DA3DB0
Team BXL Brussels I BE-18-6116870 A1DA3DA9
Jermacz - Zdankowski PL-013-18-4549 A1DA054F
ALEX PL-012-18-8877 A11030F7
Filipkowski Mirosław PL-072-18-2929 A1DA0717
Nalewajko Teresa PL-011-18-14850 A1DA5170
Sipowicz - Moczydłowski PL-013-18-11902 A110135B
Pieczara Andrzej PL-024-18-4515 A1DA0633
Bury Marek PL-0239-18-5386 A1DA293D
Laeremans Frans II BE-18-6116887 A11051FF
Baran Marcin PL-0275-18-5531 A1DA3D9E
Gudz Yevheniy DV-03083-18-1014 A1DA4A53
Spasówka Sylwester PL-0411-18-213 A1DA0835
Kania Jarosław PL-013-18-11130 A1DA5269
Spasówka Sylwester PL-0411-18-212 A1DA534C
Drozd Paulina i Dariusz PL-014-18-9209 A1DA25BA
Paszkowski Antoni PL-014-18-5727 A1104F9D
Belgavet Seiffert II BE-18-6208270 A1DA25B5
SZKLARZ PL-04-18-8630 A11042AE
Niemierka Leszek i Włodzimierz PL-0178-18-6393 A1DA5338
Niemierka Leszek i Włodzimierz PL-0178-18-6397 A11004EF
SZKLARZ PL-04-18-8631 A1DA0F72
Yang JinBiao - Filip Van De Walle BE-18-4213318 A1DA257B
Hartog - Halcyon GB-R-18-08727 A1DA503E
Team BXL Brussels I BE-18-6116886 A1DA197E
Van Win Ludwig II BE-18-2079643 A1DA4C2A
Weksznejder & Święcicki & Przekop PL-013-18-11705 A1DA45A2
Palarski Dominik PL-0417-18-1635 A1DA1237
Gierczak Tadeusz II PL-0163-18-8677 A11051F1
Warda Mirosław III PL-0211-18-15192 A1DA25A6
Van Win Ludwig IV BE-18-2079647 A1DA1409
Żebrowski R. & Wiśniewski A. PL-0466-18-221 A1104BB2
Makarewicz Team PL-013-18-5033 A1DA140E
Mroczkowski - Święciński PL-014-18-8266 A1101177
Tomalla Chali & Ali DV-0152-18-255 A1DA17CE
Olszak Artur i Damian PL-013-18-5307 A1DA3530
Herbots Kobe Kato BE-18-2083509 A1103BFD
Szymankowski - Szewczyk PL-0395-18-2041 A1DA0643
Bączek Jan i Mateusz PL-044-18-16053 A1DA15DC
Lipiński Marek PL-014-18-6048 A1DA4368
Spiegel - Pawlica I PL-0402-18-3788 A1DA5220
Pędzich Piotr PL-05-18-16015 A1DA5423
Van Win Ludwig IV BE-18-2079652 A1DA140F
D. M. DUNDA PL-0463-18-4372 A1DA188D
Kubáček Lubomír CZ-0234-18-1213 A1DA0A31
Koluch Tadeusz PL-0473-18-11801 A1DA4E8A
Team ORZYSZ PL-016-18-5665 A1DA25AC
Bednarczyk Krzysztof PL-044-18-14206 A1DA4F5E
Laeremans Frans I BE-18-6116921 A1104D66
Kulas Przemysław PL-044-18-16330 A1DA4E9A
MILENA PL-0414-18-18039 A1DA2ADA
Faszcza Jerzy PL-014-18-3838 A1DA521F
Hartog - Halcyon GB-R-18-08726 A1DA0A10
Hartog GB-F-18-24577 A1DA525D
WG CENTRUM PL-0277-18-2782 A1DA495B
Płaszczyca Mariusz PL-014-18-8373 A1DA444A
Geerinckx Luc BE-18-6024345 A1DA459B
Mielczarek Mirosław PL-014-18-2523 A1DA1097
Kamienowski Jan PL-044-18-666 A1DA2BF6
Masterbud I PL-012-18-10009 A1DA4E9B
Kania Jarosław PL-013-18-11123 A1DA0A1B
Warda Mirosław I PL-0211-18-15028 A1DA293E
Płaszczyca Mariusz PL-014-18-8424 A1102C62
ANDRIEJ & ROMAN UKR-18-2277606 A1DA114E
Rafałowski Tadeusz PL-0384-18-2692 A1DA0556
Piwowarczyk Adrian i Ewelina MWG Dobczyce PL-0196-18-43 A1DA5065
Spasówka Sylwester PL-0411-18-210 A1DA0CCA
Haiyue Cherise- Vereyken - Gommers BE-18-6022059 A1DA0CE0
J & M Rosploch NL-18-1229061 A1DA2698
Warda Mirosław II PL-0211-18-15036 A1104F33
Stańczak Damian PL-0239-18-2741 A1DA4640
Kulesza Daniel & Anna II PL-013-18-14430 A110135C
MILENA PL-0414-18-18206 A11028B3
Krasiński Mirosław GR-18-0925602 A1DA0BEA
Mamiński Mariusz PL-044-18-9897 A1104BAC
SZMAGLIŃSKI JERZY PL-0192-18-1166 A1DA5439
Yang JinBiao - Filip Van De Walle BE-18-4213313 A1DA1968
Bury Marek PL-0239-18-5316 A1DA2A34
MAŁY PL-0383-18-7728 A1DA2ADD
Lorkowski Gregor (Warmia) II DV-04466-18-421 A11030F9
Team BXL Brussels II BE-18-6116890 A1DA3C2B
Sobociński Zdzisław II PL-0275-18-5289 A1DA542E
Najda Ryszard PL-0384-18-3749 A1DA2575
Rafałowski Tadeusz PL-0384-18-2691 A1101094
Herbots Kobe Kato BE-18-2083564 A1DA038E
Drapa Andreas DV-01769-18-432 A1DA18A9
D. M. DUNDA PL-0463-18-4311 A1DA25B6
GARDOCKI - WESOŁOWSKI PL-014-18-12931 A1103284
Grzankowski Jarosław PL-0466-18-3237 A1DA14FD
M.W. PL-0488-18-1108 A1DA14FF
Jezierski Marek PL-013-18-9549 A1DA109C
Lipiński Marek PL-014-18-6050 A1102B78
Jezierski Marek PL-013-18-9507 A110108E
Jamiński Antoni PL-030-18-5326 A1DA5223
Krasuski PL-0414-18-9813 A1DA0390
Team ROŚ PL-0239-18-449 A1DA1325
Gryglik Bogusław PL-0384-18-2527 A110299D
SILICE TEAM PL-0239-18-4568 A1DA4A55
Starzec Tadeusz & Sławomir - Team PL-0420-18-3514 A1DA4F59
Selwent & Siemianis PL-0346-18-9138 A1DA25B3
KIEDA - WASILEWSKI PL-016-18-2907 A1DA14F3
Czerwiński Sławomir PL-03-18-808 A1DA17A2
R2 SDG Team PL-016-18-8809 A1DA0269
Filipkowski Mirosław PL-072-18-2933 A1DA5250
Herbots Kobe Kato BE-18-2083606 A1DA15E6
Potępski Włodzimierz PL-0211-18-344 A1DA114F
Mielczarek Mirosław PL-014-18-2511 A1DA4959
Pieczara Andrzej PL-024-18-4514 A1DA17B9
Maciszewski Michał III PL-0425-18-16278 A110136A
Kołakowski Jan PL-0384-18-17759 A1DA4B32
Baranowscy P. R. Team PL-03-18-8010 A1DA043B
Bocheńczak Jan PL-0236-18-3054 A1DA22F0
KORSZUN - MURAWSKI PL-0239-18-12247 A110152F
Kubicki Dariusz PL-0243-18-1224 A1DA5049
Pankiewicz Wojciech BE-18-2143989 A1DA1152
Maciszewski Michał III PL-0425-18-16206 A1DA115D
Sipowicz - Moczydłowski PL-013-18-11918 A1DA2B0F
Gryglik Bogusław PL-0384-18-2504 A1DA4A54
MasterTeam PL-0442-18-618 A1DA0C99
ALEX PL-012-18-8881 A1DA459D
MAŁY PL-0383-18-7708 A1DA100E
Ciecierski Dariusz PL-044-18-423 A1DA4EA1
BANITA PL-0384-18-916 A1DA4CF9
Bączek Jan i Mateusz PL-044-18-16062 A1DA035D
Lorkowski Gregor (Warmia) I DV-03577-18-55 A1DA25BF
Rusinkowski Andrzej PL-0245-18-460 A1DA0CCF
Filipkowski Mariusz PL-013-18-4403 A1DA00AF
Team Kania + Soliwoda PL-013-18-11147 A1DA4EAB
Kacperski Cezary i Krzysztof III PL-0222-18-5114 A11029FA
R2 SDG Team PL-0383-18-7712 A1DA0C98
M.W. PL-0488-18-1105 A1101DD1
Team ORZYSZ PL-016-18-5674 A1DA17BB
Maciszewski Michał II PL-05-18-7579 A1DA2A2C
WARKA PL-011-18-14102 A1DA0EA4
R2 SDG Team PL-016-18-8807 A1101CDF
Spiegel - Pawlica I PL-0402-18-3789 A11010A1
Kulesza Daniel & Anna II PL-013-18-14442 A1102A85
Starzec Tadeusz & Sławomir - Team PL-0420-18-3625 A1DA2A29
Pokorski Zdzisław - Piter PL-0488-18-6988 A1102482
TEAM KOGUCIK PL-0435-18-611 A11027D2
Grzankowski J. & Kuczyński J. PL-0466-18-3278 A1DA525E
Van Oeckel Bart & Nance BE-18-6058371 A1DA4A4F
OLENDER Krzysztof PL-0239-18-5001 A1DA2A2E
Filipkowski Mirosław PL-072-18-2923 A1DA0845
Grochowski Robert PL-0464-18-8239 A1DA1322
DLA GRAŻYNKI PL-0425-18-4450 A1DA0559
Warda Mirosław III PL-0211-18-15197 A11038E4
Kubiszok Artur PL-0491-18-4107 A1104BB4
Grzankowski J. & Kuczyński J. PL-0466-18-3296 A1DA4DDB
Żebrowski R. & Wiśniewski A. PL-0466-18-219 A1DA5251
Gański Krzysztof PL-0296-18-160 A1DA0640
Urban Mateusz PL-0246-18-7142 A1DA0922
Maciorowski Wiesław PL-014-18-3505 A1DA0399
Selwent & Siemianis PL-0346-18-9130 A1DA100D
KIEDA - WASILEWSKI PL-013-18-10026 A1DA4451
Belgavet Seiffert I BE-18-6208271 A1DA1887
Jatczak Jarosław II PL-0384-18-13266 A1DA122E
Hartog GB-N-18-54912 A1DA2737
Jermacz - Zdankowski PL-013-18-4622 A1DA0638
Bury Marek PL-0239-18-5305 A1DA0A16
Kurek Wiesław PL-04-18-10109 A1DA0355
Vanhee Annemie BE-18-3108207 A1DA0554
Vercammen Hok Jos I BE-18-6020567 A1DA5159
Dmitruk Olivier II GB-X-18-28813 A1DA5267
Van Win Ludwig II BE-18-2079666 A1DA027F
Kowalewski Paweł PL-013-18-7917 A1DA4F46
Drozd Paulina i Dariusz PL-014-18-9228 A1DA5337
Jaguś Roman II PL-0275-18-13971 A1DA4E7C
Grochowski Robert PL-0464-18-8253 A110299A
G & S Team PL-0384-18-7175 A1104E50
Krasuski PL-0414-18-9814 A1DA0E9C
Drozd Paulina i Dariusz PL-014-18-9242 A1102C5D
Jatczak Jarosław I PL-0384-18-13232 A1DA0442
Van Oeckel Bart & Nance BE-18-6058317 A1DA3B71
Jaguś Roman II PL-0275-18-13985 A1DA4818
Maciszewski Michał I PL-05-18-7594 A1DA2B19
Sokółka i Spółka PL-0384-18-220 A1DA5508
MILENA PL-0414-18-18065 A1100BCA
Boboc Marius BE-18-2079356 A1103E25
Grzankowski Jarosław PL-0466-18-3213 A110299B
Nieradko Marek PL-014-18-1628 A1DA5132
Ziarko Zdzisław PL-011-18-9000 A1DA4E94
Belgavet Seiffert II BE-18-6208261 A1DA0F6E
Zdunczyk Jacek PL-0246-18-9251 A1DA5033
Hartog GB-N-18-28897 A1DA19A3
Piwowarczyk Adrian i Ewelina MWG Dobczyce PL-0196-18-42 A110087B
Filipkowski Mariusz PL-013-18-6865 A1DA4BC9
Dyczewski Łukasz PL-011-18-5194 A1DA360F
Vanwinkel Jef I BE-18-2000371 A1DA026F
Kawecki Waldemar PL-016-18-4493 A1DA521C
Van Win Ludwig V BE-18-2079650 A1105080
Kubiszok Artur PL-0491-18-4114 A1DA16CC
Zdunczyk Jacek PL-0246-18-9241 A1DA0932
Makarewicz Team PL-013-18-5037 A1DA0C9B
Najda Ryszard PL-0384-18-3748 A1DA09D9
MTM Team PL-0384-18-1128 A1DA091E
Krasuski PL-0414-18-9817 A1DA0921
Team Kania + Soliwoda PL-013-18-11131 A1DA109B
Sipowicz - Moczydłowski PL-013-18-11919 A1DA055D
Macken Tim BE-18-5002778 A1DA56AD
Rompca Piotr PL-060-18-9168 A1DA257A
Bednarczyk Krzysztof PL-044-18-14201 A1DA25AB
Górecki Rafał PL-0345-18-8102 A11040DA