MWG Mazury > Lista zaginionych



Lista zaginionych: 3 Lot konkursowy


Hodowca / Breeder Numer obrączki rodowej / Pigeon number Obrączka elektroniczna
Obrycki Henryk PL-013-18-7733 A11040E2
Filipkowski Mariusz PL-013-18-4402 A1DA2CE4
DLA GRAŻYNKI PL-0425-18-4462 A1DA5259
Macken Tim BE-18-5002778 A1DA56AD
Vanhee Annemie BE-18-3108207 A1DA0554
Kurek Wiesław PL-04-18-10109 A1DA0355
Vercammen Hok Jos I BE-18-6020567 A1DA5159
Dmitruk Olivier II GB-X-18-28813 A1DA5267
Rompca Piotr PL-060-18-9168 A1DA257A
Czerwiński Sławomir PL-03-18-860 A1DA2CE5
Hartog GB-N-18-28897 A1DA19A3
Wójcicki & Gryczkowska PL-014-18-448 A1DA15E7
Piwowarski Ryszard - Kocięcki Aron PL-044-18-14931 A1DA0709
Vanonckelen - Leeten BE-18-5069715 A1101DA3
Janicki Marian - Kurcaba Eugeniusz PL-0239-18-616 A1100FB4
Wojtek - Paula II PL-0281-18-2173 A1DA0D8B
Warda Mirosław I PL-0211-18-15035 A1DA3DFA
Kulas Przemysław PL-044-18-16337 A11051F9
Vanwinkel Jef II BE-18-2000401 A1101366
Pieczara Andrzej PL-024-18-4506 A1DA2772
GARDOCKI - WESOŁOWSKI PL-014-18-12933 A110416B
Vercammen Hok Jos II BE-18-6020564 A1DA25B0
Jezierski Marek PL-013-18-9507 A110108E
Team BXL Brussels II BE-18-6116871 A1DA15E5
Kacperski Cezary i Krzysztof III PL-0222-18-5139 A1DA25AE
Team Andrzej & Robert PL-014-18-246 A1DA2AD9
ANDRIEJ & ROMAN UKR-18-2255222 A1DA0CD8
Van Loock - Delaet BE-18-2141272 A1DA0701
OLENDER Krzysztof PL-0239-18-5036 A1DA00A4
Wójcicki & Gryczkowska PL-014-18-443 A1104BF3
Koluch Tadeusz PL-0473-18-11843 A1DA17BF
Herbots Jo BE-18-2135657 A1DA15E1
Potępski Włodzimierz PL-0211-18-344 A1DA114F
Drozd Paulina i Dariusz PL-014-18-9242 A1102C5D
Pawelec Artur PL-0275-18-12540 A1DA3A7C
Monika Mazurek - Dzięgielewski - Bebłowski Team PL-0239-18-5533 A1DA0270
Nieradko Marek PL-014-18-1632 A1DA3F0D
Van Win Ludwig III BE-18-2079640 A1DA18A7
WARKA PL-011-18-14102 A1DA0EA4
JANUSZ & TEŚCIOWA PL-0333-18-3271 A1DA5035
Herbots Kobe Kato BE-18-2083564 A1DA038E
Czerwiński Sławomir PL-03-18-812 A1DA1886
Mocarscy Tadeusz i Witold PL-0384-18-3035 A1DA09DA
Mocarscy Tadeusz i Witold PL-0384-18-3099 A11025AB
Boboc Marius BE-18-2079356 A1103E25
Jezierski Marek PL-013-18-9521 A1DA4963
Filipkowski Mirosław PL-072-18-2929 A1DA0717
Wiśniewski Jan II PL-044-18-928 A1DA2CEC
Olecko Team PL-016-18-1218 A1DA490C
WARKA PL-011-18-14101 A1DA17B7
ALEX PL-012-18-8883 A1DA5221
Gryglik Bogusław PL-0384-18-2504 A1DA4A54
Wiśniewski Jan II PL-0384-18-2882 A1DA3DF0