MWG Mazury > Lista zaginionych



Lista zaginionych: 2 Lot konkursowy


Hodowca / Breeder Numer obrączki rodowej / Pigeon number Obrączka elektroniczna
Czuper - Olszewski PL-011-18-4416 A1103D40
Turkot Henryk PL-014-18-1101 A1103E1C
JANUSZ & TEŚCIOWA PL-0333-18-3277 A1DA0E9E
Mocarscy Tadeusz i Witold PL-0384-18-3039 A1DA4F74
OLENDER Krzysztof PL-0239-18-5008 A1DA25B4
Palarski Dominik PL-0417-18-1635 A1DA1237
Ciecierski Dariusz PL-044-18-413 A1DA09E6
PIKO Piotr Kowalewski PL-0480-18-700 A1DA4F47
Ciecierski Dariusz PL-044-18-406 A1DA5067
Masterbud I PL-012-18-10029 A1DA077D
Kuczyńscy Katarzyna i Marcin PL-0406-18-3617 A1105156
Gudz Yevheniy DV-03083-18-1016 A1DA2855
Herbots Kobe Kato BE-18-2083602 A1DA25B8
Robbert Ten Berge NL-18-1216559 A1DA17A3
Sobociński Zdzisław I PL-092-18-2524 A1DA4E99
Wiśniewski Jan I PL-0384-18-2804 A1DA4732
TEAM KOGUCIK PL-0482-18-5803 A1DA2CE1
Lorkowski Gregor (Warmia) I DV-04466-18-415 A1104BB6
Henk de Weerd NL-18-1167276 A1DA3A84
Warda Mirosław I PL-0211-18-15103 A1102C53
Kulas Przemysław PL-044-18-16347 A1DA16D5
Bednarczyk Krzysztof PL-044-18-444 A1DA2A2A
ANDRIEJ & ROMAN UKR-18-2255228 A10FF310
Vanwinkel Jef II BE-18-2000402 A1DA3DAA
OLENDER Krzysztof PL-0239-18-5014 A1DA4E7F
Mocarscy Tadeusz i Witold PL-0384-18-3071 A1DA4A4E
Mielczarek Mirosław PL-014-18-2525 A1DA472F
ANDRIEJ & ROMAN UKR-18-2277605 A1DA0923
Sipowicz - Moczydłowski PL-013-18-11911 A110300D
Ciecierski Dariusz PL-044-18-416 A1DA0564
Dzwonkowski & Piorun Team PL-044-18-8457 A1DA4AE4
Grochowski Robert PL-0464-18-8261 A1104F39
Prusaczyk Roman PL-044-18-8040 A1DA1965
Ciecierski Dariusz PL-044-18-437 A1DA4EA7
Maciszewski Michał II PL-05-18-7585 A1104D67
PIKO Piotr Kowalewski PL-0263-18-6275 A1DA4F53
Janicki Marian - Kurcaba Eugeniusz PL-0239-18-616 A1100FB4
Krasiński Mirosław GR-18-0925619 A1DA1235
Przybysz Zbigniew I PL-0473-18-4083 A1DA5066
Laeremans Frans I BE-18-6116885 A1DA1094
Najda Ryszard PL-0384-18-3754 A1DA293F
Pędzich Piotr PL-05-18-16008 A1DA061B
Baran Marcin PL-0275-18-5514 A1DA4CBC
Van Loock - Delaet BE-18-2141275 A1DA495F
J. Grzankowski & J. Kostorz PL-0268-18-1877 A110127A
PIKO Piotr Kowalewski PL-011-18-13065 A1DA4F58
Pankiewicz Wojciech BE-18-6116934 A1DA3DAF
Team Frątczak PL-0187-18-3924 A1DA4F6E
Bury Marek PL-0239-18-5306 A1DA4448
M.W. PL-0211-18-15099 A1DA4CB5
Yang JinBiao - Filip Van De Walle BE-18-4213312 A1DA5036
Spiegel - Pawlica I PL-0402-18-3792 A1DA269B
Janicki Marian - Kurcaba Eugeniusz PL-0239-18-609 A1DA4AE5
Hartog GB-N-18-28897 A1DA19A3
Zajączkowski Wacław Franciszek PL-0240-18-39 A1DA046A
Yang JinBiao - Filip Van De Walle BE-18-4213314 A1DA0BE5
MAŁY PL-0383-18-7704 A1DA2694
Okurowski Marek PL-044-18-7906 A1DA070A
Prusaczyk Roman PL-044-18-8088 A1DA0DC5
Faszcza Jerzy PL-014-18-3836 A1DA25C0
Masterbud II PL-012-18-10033 A1DA1321
Górecki Rafał PL-0345-18-8104 A1101DC9
Bączek Jan i Mateusz PL-044-18-16045 A1DA1411
Stachelscy PL-013-18-4804 A1DA5265
Mocarscy Tadeusz i Witold PL-0384-18-3099 A11025AB
Kacperski Cezary i Krzysztof II PL-0222-18-5111 A1101439
WARKA DV-021-18-202 A1101ADF
Kania Jarosław PL-013-18-11150 A1DA0268
Piwowarski Ryszard - Kocięcki Aron PL-0243-18-426 A1DA4365
Żebrowski R. & Wiśniewski A. PL-0466-18-244 A1102D3B
Bączek Jan i Mateusz PL-044-18-16023 A1DA2DCE
Jatczak Jarosław II PL-0384-18-13215 A1DA5427
Olszak Artur i Damian PL-013-18-5302 A11005D1
Małolepszy Radosław I PL-0275-18-5766 A1DA00A5
Kacperski Cezary i Krzysztof II PL-0222-18-5116 A1100FAD
Maciszewski Michał I PL-05-18-7558 A1100EBA
Kowalewski Paweł PL-013-18-7910 A1DA2B15
Van Win Ludwig IV BE-18-2079653 A1DA17B4
Filipkowski Mariusz PL-013-18-6863 A1DA4AE3
Piwowarski Ryszard - Kocięcki Aron PL-0243-18-432 A1104BB9
Drapa Andreas DV-01769-18-140 A1DA2BFB
Jatczak Jarosław I PL-0384-18-13242 A1DA35FA
Masterbud I PL-012-18-10007 A1DA018D
Belgavet Seiffert I BE-18-6208273 A1DA1234
Wiśniewski Jan II PL-0384-18-2866 A1DA0BE8
OLR Kirżacz II RUS-18-33031 A1DA3F06
Lipiński Marek PL-014-18-6003 A1DA0F6C
Mocarscy Tadeusz i Witold PL-0384-18-3185 A1DA027C
ALEX PL-012-18-8883 A1DA5221
Płaszczyca Mariusz PL-014-18-8301 A110143D
Kołakowski Jan PL-0384-18-17725 A1DA1000
Rusinkowski Andrzej PL-0245-18-414 A1DA504C
Van Win Ludwig I BE-18-2079635 A1DA0F73
KORSZUN - MURAWSKI PL-0239-18-12241 A1DA3DA5
Kamienowski Jan PL-044-18-635 A1DA505D
Stachelscy PL-013-18-4916 A1100EC8
Palarski Dominik PL-0417-18-1658 A1103FFC
Jatczak Jarosław I PL-0384-18-13233 A1DA4E98
M.W. PL-0211-18-15111 A1DA026A
Rafałowski Tadeusz PL-0384-18-2679 A1DA035B
Gajewski - Rakowski PL-013-18-6265 A1DA18A3
Wiśniewski Jan II PL-0384-18-2882 A1DA3DF0
Stańczak Damian PL-239-18-2734 A11005BB
MasterTeam II PL-0442-18-639 A1DA1151
MasterTeam PL-0442-18-590 A1DA1320