MWG Mazury > Lista zaginionych



Lista zaginionych: 1 Lot konkursowy


Hodowca / Breeder Numer obrączki rodowej / Pigeon number Obrączka elektroniczna
Czuper - Olszewski PL-011-18-5868 A1DA4697
Team Kania + Soliwoda PL-013-18-11121 A1DA108E
Sokółka i Spółka PL-0384-18-204 A1DA018C
OLENDER Krzysztof PL-0239-18-5005 A1DA550A
Wójcicki & Gryczkowska PL-014-18-445 A1104C6E
Wojtek - Paula II PL-0281-18-2134 A1DA22EF
Sobociński Zdzisław II PL-0275-18-5212 A1DA2C01
Macken Tim BE-18-6249229 A1DA14FB
Vanonckelen - Leeten BE-18-5069708 A1DA5044
Belgavet Seiffert I BE-18-6208268 A1DA0468
Belgavet Seiffert I BE-18-6208267 A1DA061D
Robbert Ten Berge NL-18-1216596 A1100EBF
ANDRIEJ & ROMAN 2 UKR-18-2255205 A1DA5435
Vanhee Annemie BE-18-3108207 A1DA0554
Obrycki Henryk PL-013-18-7733 A11040E2
Gierczak Tadeusz II PL-0163-18-8676 A1DA3DA0
Kania Jarosław PL-013-18-11135 A1DA0361
Maciorowski Wiesław PL-014-18-456 A1DA2BF9
Nalewajko Teresa PL-011-18-14847 A1DA0CDA
Bujkowski Jerzy PL-011-18-1420 A1104A0E
OLR Kirżacz II RUS-18-33001 A1DA17B3
Czerwiński Sławomir PL-03-18-839 A1DA4EAD
Robbert Ten Berge NL-18-1216597 A1DA0837
Żebrowski R. & Wiśniewski A. PL-0466-18-281 A1DA4A52
Team Kania + Soliwoda PL-013-18-11147 A1DA4EAB
Mamiński Mariusz PL-044-18-9829 A1DA1A40
Obrycki Henryk PL-013-18-7721 A110516E
Faszcza Jerzy PL-014-18-3835 A1DA4F70
Wojtek - Paula I PL-0281-18-2131 A1DA4DA5
Rzepka Marek i Marcin PL-0316-18-1764 A1DA45A5
Piwowarczyk Adrian i Ewelina MWG Dobczyce PL-0196-18-43 A1DA5065
Palarski Dominik PL-0417-18-1623 A1DA188E
Team BXL Brussels I BE-18-6116876 A1DA0926
Krasuski PL-0414-18-9805 A1DA077E
OLR Kirżacz I RUS-18-33044 A1DA17CC
Weksznejder & Święcicki & Przekop PL-013-18-12956 A1DA026B
Warda Mirosław I PL-0211-18-15016 A1DA18AB
Van Win Ludwig V BE-18-2079662 A1DA4BCA
Dzwonkowski & Piorun Team PL-044-18-8480 A1DA2CE8
Koluch Tadeusz PL-0473-18-11831 A1DA0DBE
Van Win Ludwig II BE-18-2079656 A1DA14F9
Jaguś Roman II PL-0275-18-13984 A1DA02AE
Jatczak Jarosław II PL-0384-18-13261 A1DA2B12
Szuniewicz Leon BE-18-2079444 A1101533
Rompca Piotr PL-060-18-9207 A1DA4B3D
Czar Podbeskidzia PL-018-18-3094 A1DA3D9F
Vercammen Hok Jos II BE-18-6020568 A1DA0F70
Monika Mazurek - Dzięgielewski - Bebłowski Team PL-0239-18-5511 A1DA2687
KIEDA - WASILEWSKI PL-013-18-10022 A1DA063A
Belgavet Seiffert I BE-18-6208201 A1DA5043
Mączyński Bronisław PL-0285-18-4470 A1DA0467
Sobociński Zdzisław I PL-092-18-2524 A1DA4E99
Mielczarek Mirosław PL-014-18-2502 A1DA534A
J. Grzankowski & J. Kostorz PL-0466-18-121 A1DA5506
Wojtek - Paula II PL-0281-18-2148 A1DA2BF5
Ziarko Zdzisław PL-011-18-8955 A1DA350C
Van Win Ludwig I BE-18-2079644 A1DA3FC8
Olszak Artur i Damian PL-013-18-5303 A1DA3FCA
SZMAGLIŃSKI JERZY PL-0192-18-1179 A1DA5064
Wojtek - Paula I PL-0281-18-2182 A1101362
Barszczewski Zenon PL-014-18-10543 A1DA17BA
Górecki Rafał PL-0345-18-8102 A11040DA
Vercammen Hok Jos I BE-18-6020381 A1DA0561
MasterTeam II PL-0442-18-579 A1DA22ED
Jamiński Antoni PL-030-18-5262 A1DA4F77
MILENA PL-0414-18-18035 A1101099
Waliczak Tadeusz PL-0285-18-21012 A1DA4644
Nalewajko Teresa PL-011-18-14848 A1DA269C
Gierczak Tadeusz PL-0163-18-8894 A1101CDE
Kubiszok Artur PL-0491-18-4112 A1101DD0
Olecko Team PL-016-18-51 A1DA277B
Piwowarski Ryszard - Kocięcki Aron PL-044-18-14913 A1DA0DC7
Maciszewski Michał II PL-05-18-7557 A1DA5347
Verbergt Jan BE-18-6070758 A1DA17C1
Kamienowski Jan PL-044-18-637 A1104FB0
WARKA PL-011-18-14102 A1DA0EA4
Dmitruk Olivier II GB-X-18-28882 A1DA0392
Kulas Przemysław PL-044-18-16337 A11051F9
SZMAGLIŃSKI JERZY PL-0192-18-1188 A1DA14F5
Kuczyńscy Katarzyna i Marcin PL-0406-18-3651 A1DA18AE
J. Grzankowski & J. Kostorz PL-0466-18-3319 A1DA4E84
Rompca Piotr PL-060-18-9171 A1103FF6
Olszak Artur i Damian PL-013-18-5315 A11022BA
Dyczewski Łukasz PL-011-18-5210 A11005C6
J & M Rosploch NL-18-1229067 A1DA1098
Maciszewski Michał III PL-0425-18-16275 A1101449
Zdunczyk Jacek PL-0246-18-9278 A1DA0CC9
Potępski Włodzimierz PL-0211-18-280 A1DA218D
Vanhee Annemie BE-18-3108226 A1102B81
Rorat Tomasz PL-045-18-2391 A1DA5213
Rusinkowski Andrzej PL-0245-18-453 A1DA3F83
Koluch Tadeusz PL-0473-18-11857 A1DA3FC6
Kawecki Waldemar PL-016-18-4484 A1DA0F6F
Maciszewski Michał II PL-05-18-7590 A1DA3F09
Masterbud I PL-012-18-10015 A1DA5062
R2 SDG Team PL-016-18-752 A1101EC1
Verbergt Jan BE-18-6070754 A110109D
Kubiszok Artur PL-0491-18-4113 A1DA5503
WARKA PL-0461-18-14683 A1DA1153
Dmitruk Olivier II GB-X-18-28814 A1DA4E95
Niezrzeszony PL-0419-18-1287 A1DA5428
Deseccy Jan i Damian PL-0470-18-1523 A1DA2CE0
Kulesza Daniel & Anna I PL-013-18-14419 A1DA1323
Jaguś Roman I PL-0275-18-13974 A1DA0A0E
Team Frątczak PL-0187-18-3960 A11028AF
Piwowarczyk Adrian i Ewelina MWG Dobczyce PL-0196-18-41 A1DA2858
Sprycha Łukasz PL-0468-18-11466 A1103E22
Prusaczyk Roman PL-044-18-8042 A1DA4F5F
Van Oeckel Bart & Nance BE-18-6058356 A1DA3F0A
Turkot Henryk PL-014-18-1113 A1101451
Baran Marcin PL-0275-18-5527 A1DA1890
JANUSZ & TEŚCIOWA PL-0333-18-3276 A1DA269E
Faszcza Jerzy PL-014-18-3841 A1DA4449
Gryglik Bogusław PL-0384-18-2506 A1DA3F81
Kubicki Dariusz PL-0243-18-1252 A1DA4F73
Gierczak Tadeusz II PL-0163-18-8680 A1DA3A83
Team BXL Brussels II BE-18-6116879 A1DA5172
Monika Mazurek - Dzięgielewski - Bebłowski Team PL-0239-18-5506 A1DA4B3A
Verbergt Jan BE-18-6070734 A1DA5302
Bieniek Dariusz S-020-18-63 A11051E3
Piwowarczyk Adrian i Ewelina MWG Dobczyce PL-0196-18-42 A110087B
Pieczara Andrzej PL-024-18-4515 A1DA0633
MasterTeam PL-0442-18-630 A1DA2578
SILICE TEAM PL-0239-18-4582 A1DA5350
Spiegel - Pawlica I PL-0402-18-3765 A1DA211A
ALEX PL-012-18-11570 A1DA16CB
Mączyński Bronisław PL-0285-18-4452 A1DA5344
Dzwonkowski & Piorun Team PL-044-18-8598 A1DA276F
Team ROŚ PL-0239-18-1 A1DA2BFD
Barszczewski Zenon PL-014-18-10544 A1DA4CB3
Szymankowski - Szewczyk PL-0395-18-2040 A1DA4F48
Żebrowski R. & Wiśniewski A. PL-0466-18-242 A1DA4735
SILICE TEAM PL-0239-18-4565 A1102996
Przybysz Zbigniew I PL-0473-18-4087 A1DA1969
Urban Mateusz PL-0246-18-1234 A1DA1891
Czuper - Olszewski PL-011-18-4414 A1DA4CBB
Mielczarek Mirosław PL-014-18-2511 A1DA4959
Czuper - Olszewski PL-011-18-5883 A1DA2773
Janicki Marian - Kurcaba Eugeniusz PL-0239-18-623 A1DA00A3
Makarewicz Team PL-013-18-5001 A1DA1319
Lenka i Ninka PL-0457-18-2414 A110299C
Kąklewski - Wiśniewski PL-0384-18-469 A1DA0843
KIEDA - WASILEWSKI PL-013-18-10006 A1DA061C
Szuniewicz Leon BE-18-2079445 A1DA16D4
Sprycha Łukasz PL-0468-18-11472 A1101DCE
GARDOCKI - WESOŁOWSKI PL-014-18-12938 A1DA52FF
Szuniewicz Leon BE-18-2079507 A1DA5063
Kacperski Cezary i Krzysztof III PL-0222-18-5223 A1DA4E10
Jaguś Roman I PL-0275-18-13978 A1DA26A0
Maciorowski Wiesław PL-011-18-1817 A1DA2CE2
JANUSZ & TEŚCIOWA PL-0333-18-3273 A1DA516E
Dyczewski Łukasz PL-011-18-5196 A1DA063E
Pieczara Andrzej PL-024-18-4505 A1DA0BD6
Małolepszy Radosław I PL-0275-18-5777 A1DA131B
Masterbud II PL-012-18-10016 A1DA0BD8
Lenka i Ninka PL-0457-18-2408 A1DA15DF
Rorat Tomasz PL-045-18-2185 A1DA4CBD
Małolepszy Radosław I PL-0275-18-5818 A1DA4A4B
Paszkowski Antoni PL-014-18-6708 A1DA35FC
Kacperski Cezary i Krzysztof II PL-0222-18-5116 A1100FAD
Bączek Jan i Mateusz PL-044-18-16047 A1DA4E7E
Barszczewski Zenon PL-014-18-10551 A1DA2AD7
MasterTeam PL-0442-18-589 A1104BAB
WIERZBOWSKI - SOKOŁOWSKI PL-0384-18-334 A1DA15E2
Van Win Ludwig III BE-18-2079658 A11016E3
Jamiński Antoni PL-030-18-5339 A1105243
Grochowski Robert PL-0464-18-8293 A1DA512E
Vanhee Annemie BE-18-3108240 A1DA4F5C
Krasuski PL-0414-18-9810 A1DA0F94
Palarski Dominik PL-0417-18-1610 A1DA513F
Pędzich Piotr PL-05-18-16048 A1100DF3
TEAM KOGUCIK PL-0482-18-5812 A11046DE
Kamienowski Jan PL-044-18-667 A110078C
MAŁY PL-0383-18-7724 A1DA0188
Kulesza Daniel & Anna I PL-013-18-14428 A1DA2CED
Kurek Wiesław PL-04-18-10102 A1DA1238
Kurek Wiesław PL-04-18-10135 A1DA276E
Gierczak Tadeusz PL-0163-18-8872 A1103C0D
Kacperski Cezary i Krzysztof I PL-0222-18-5135 A1DA0CDB
Jezierski Marek PL-013-18-9501 A1DA524E
Vanhee Annemie BE-18-3108252 A1DA5034
Tomalla Chali & Ali DV-0152-18-242 A1DA5268
Baran Marcin PL-0275-18-5523 A1DA063D
Wójcicki & Gryczkowska PL-014-18-441 A1DA3D9C
Maładzieżnaja Kamanda PL-013-18-9143 A110128E
MAŁY PL-0383-18-7723 A1DA17BC
WIERZBOWSKI - SOKOŁOWSKI PL-0384-18-183 A1DA512C
Warda Mirosław II PL-0211-18-15017 A1DA4B39
Laeremans Frans I BE-18-6116877 A1DA14F7
Drozd Paulina i Dariusz PL-014-18-9207 A1DA25C1
OLR Kirżacz II RUS-18-33115 A1101176
BANITA PL-0384-18-929 A110144D
Kołakowski Jan PL-0241-18-7891 A1104DC2
Gański Krzysztof PL-0296-18-152 A1DA17CF
Kubáček Lubomír CZ-0234-18-1214 A1DA0441
Kowalewski Paweł PL-013-18-7925 A11048B5
Kozakowski Andrzej PL-0192-18-1052 A1DA2DD0
Mamiński Mariusz PL-044-18-9826 A1DA4738
KORSZUN - MURAWSKI PL-0239-18-12261 A1DA2A28
Team ROŚ PL-0239-18-167 A1DA054E
Bujkowski Jerzy PL-011-18-1401 A1102C5B
Van Win Ludwig I BE-18-2079642 A110109B
J. Grzankowski & J. Kostorz PL-0268-18-1816 A1DA0A13
Zdunczyk Jacek PL-0246-18-9263 A1DA0C0A
Stachelscy PL-013-18-4993 A1DA0CCB
Kąklewski - Wiśniewski PL-0384-18-486 A1101272
Rzepka Marek i Marcin PL-0316-18-1731 A1DA0395
Bednarczyk Krzysztof PL-044-18-14300 A1DA0471
Czuper - Olszewski PL-011-18-4413 A1105075
Jermacz - Zdankowski PL-013-18-4623 A1DA4E89
Dmitruk Olivier II GB-X-18-28813 A1DA5267
Prusaczyk Roman PL-044-18-8041 A11021A5
Kurek Wiesław PL-04-18-10109 A1DA0355
Deseccy Jan i Damian PL-0470-18-1529 A1DA1146
Gajewski - Rakowski PL-013-18-5735 A1DA14F6
R2 SDG Team PL-0383-18-7413 A1DA3FCB
J. Grzankowski & J. Kostorz PL-0268-18-1810 A1DA14FA
Mocarscy Tadeusz i Witold PL-0384-18-3099 A11025AB