MWG Mazury > Lista zaginionych



Lista zaginionych: Lot WOLIN


Hodowca / Breeder Numer obrączki rodowej / Pigeon number Obrączka elektroniczna
Kazura PL-0383-19-3040 A194AE67
Faszcza Jerzy II PL-014-19-8059 A19439DC
KMP Ostrołęka PL-044-19-11432 A1941FDE
Kucharczyk Team PL-0385-19-2748 A157B9C1
Gotowiec - Tarach PL0368-19-973 A194F973
Gudz Yevheniy II DV-03083-19-21 A194E629
Skowronki 405 PL-0405-19-2652 A1DA0C98
Faszcza Jerzy II PL-014-19-8237 A1943D9C
Przybysz Zbigniew PL-DERBY-19-1049966 A15824C5
Vercammen Jos BELG-19-6016422 A1DA4EAB
Kacperski Cezary i Krzysztof I PL-DERBY-19-619816 A1580EC0
Warda Mirosław I PL-0211-19-370 A15791B0
Kucharczyk Team PL-0385-19-2743 A16B31DB
GREG TEAM II PL-DERBY-19-750936 A1581C58
Klimczyk Grzegorz PL-DERBY-19-228697 A1578FE3
Potępski Włodzimierz II PL-0211-19-610 A1DA188F
Herbots Kobe & Kato BELG-19-2122396 A157AFB5
Selwent & Siemianis PL-0346-19-4036 A157EC98
Lipiński Marek PL-014-19-3407 A157A2F9
OLR Kirjach II UKR-19-2218157 A1DA0559
Ośko Hubert PL-0452-19-802 A1BFC2F0
Dr. Henk de Weerd Pigeon II NL-19-1729294 A11009FC
Team BXL BELG-19-6103465 A1579C30
Karol 013 Team II PL-013-19-6615 A1DA4EA1
Knystautas Valdas LTU-06-19-3980 A13B128C
Rafałowski Tadeusz PL-0384-19-5974 A157EEEA
ALICE & JACOB PL-DERBY-19-750747 A1BF9F41
Ziarko Zdzisław PL-014-19-4754 A1940EB0
Lipiński Marek PL-014-19-3481 A1940DB4
Kaczyński J.B.M PL-044-19-10015 A194C599
Boboc Marius BELG-19-2081769 A16B51C1
Pietrewicz Roman IF-TORR-19-1626 A16B3444
Belgavet Seiffert Christian I BELG-19-6069405 A1943425
Maciszewski Michał II PL-DERBY-19-442852 A11027C6
Leonauskas Rimvydas II LTU-02-19-1916 A157FDA2
Mroczkowski - Bobowicz PL-DERBY-19-983049 A1DA5212
Van Win Ludwig II BELG-19-2079649 A193EE36
Wanda i Banda PL-03-19-12026 A19431E9
Mr. Li - Herbots BELG-19-2131501 A1942218
Mielczarek Mirosław PL-014-19-9404 A1101613
Palarski Dominik PL-0417-19-359 A153476F
Kubiszok Artur PL-0491-19-6235 A1535289
Wanda i Banda PL-03-19-12036 A1534FB9
Grzywa Mateusz I PL-0457-19-2335 A1579A39
Bury Marek PL-DERBY-19-710052 A157F3F2
Grzywa Mateusz I PL-0457-19-2339 A1580A73
Niebrzydowski Lech - Wierzbicki Robert DV-03083-19-227 A1DA4BC9
Belgavet Seiffert Christian I BELG-19-6069402 A194E62A
Jatczak - Jastrzębski I PL-0384-19-10871 A157F7A7
D. M. DUNDA PL-0463-19-6465 A16BDC37
Pietrewicz Roman IF-TORR-19-1625 A1DA4DDB
ALEX II PL-012-19-12717 A19416EE
Belgavet Seiffert Christian II BELG-19-6069396 A1DA0FCE
Pędzich Piotr I PL-05-19-11145 A110152F
Danilewicz Zdzisław PL-012-19-18 A194C4E8
Peter van de Merwe I NL-19-1670826 A193FD89
Rumiński Tomasz PL-DERBY-19-1004760 A193EF2B
Roesner Hartmut DV-01839-19-457 A1DA4282
Mortal Kombat Team CZ-0234-19-4230 A1941C26
Michalczyk Adam i Józef PL-0314-19-1345 A1532432
Jaguś Roman PL-DERBY-19-796029 A15823C5
Roesner Hartmut DV-01839-19-459 A157E1A2
Dr. Henk de Weerd Pigeon I NL-19-1729237 A158252D
Maładzieżnaja Kamanda I PL-013-19-57 A1101280