MWG Mazury > Lista zaginionych



Lista zaginionych: Lot CZŁUCHÓW


Hodowca / Breeder Numer obrączki rodowej / Pigeon number Obrączka elektroniczna
Piwowarczyk Adrian i Ewelina MWG Dobczyce PL-DERBY-19-554922 A157F1B3
Kacperski Cezary i Krzysztof II PL-DERBY-19-619849 A16BDB8F
Filipkowski Mariusz PL-013-19-5513 A193EF22
Jermacz - Zdankowski PL-DERBY-19-133919 A193F4BA
Van Win Gregory II BELG-19-2079749 A157F471
Kacperski Cezary i Krzysztof I PL-DERBY-19-619842 A1102A95
Derby Brod Club CRO-19-662 A19405DE
Ptak & Kraśniewski PL-044-19-11453 A153295A
Sucholas Monika PL-DERBY-19-912270 A13B1B86
Kacperski Cezary i Krzysztof III PL-DERBY-19-619821 A15359ED
Charewicz Marek - Prętnicki Przemysław PL-DERBY-19-699554 A1BFC20D
Vercammen Lars BELG-19-6016123 A1BFC04B
Rumiński Tomasz PL-DERBY-19-1004756 A1940A6A
Faszcza Jerzy IV PL-014-19-8274 A1DA4F49
Lewandowski Kazimierz PL-DERBY-19-829056 A1DA2CEC
Ignatowski Szczepan PL-0457-19-3052 A157ECA3
Pieczara Andrzej I PL-DERBY-19-166136 A16BC60A
Kostorz - Kulik - Matusek PL-0268-19-810 A194B473
Fiedorowicz Andrzej PL-016-19-702 A1940518
STRAGGLER PL-023-19-709 A193F640
Niemierka Leszek i Włodzimierz PL-010-19-341 A157E98A
Grejciun Robert PL-0314-19-9 A19407BD
Jatczak - Jastrzębski II PL-0384-19-10896 A157EA47
Dr. Henk de Weerd Pigeon II NL-19-1729304 A1BFB6B6
Warda Mirosław II PL-DERBY-19-606390 A1DA486E
Vercammen Lars BELG-19-6016414 A1DA0C9B
Kuczyński Józef PL-014-19-12193 A1DA2B1A
ALEX II PL-012-19-12701 A15334BF
Rakowski - Laskowski PL-0239-19-4627 A1536FD9
Pieczara Andrzej II PL-DERBY-19-166114 A1BFC2FC
Bieniek Dariusz S-99-19-513 A1DA4734
Konopka Arkadiusz PL-0384-19-15251 A194F613
Maładzieżnaja Kamanda I PL-013-19-69 A1BFB6B8
Dr. Henk de Weerd Pigeon II NL-19-1729295 A194EC78
OLENDER Team PL-0239-19-7251 A194DBD5
Van de Wijngaerdt Johan BELG-19-2041485 A1580421
POPOWIANKI - Team PL-014-19-3449 A1579C99
Van Win Ludwig V BELG-19-2079710 A1BFA2F5
Kaczyński J.B.M PL-044-19-10088 A157E257
Bocheńczak Jan PL-0236-19-1007 A1579B83
Łopatowski Jan Paweł PL-014-19-9656 A1532147
Van der Gucht - Weynants BELG-19-6199579 A1DA4738
KMP Ostrołęka PL-044-19-11432 A1941FDE
Gudz Yevheniy II DV-08867-19-648 A1942AE8
Van Win Dylan IV BELG-19-2079674 A194E134
Braszko Adam PL-0215-19-9931 A15818B3
Van Win Gregory II BELG-19-2079760 A1582065
Jermacz - Zdankowski PL-013-19-6924 A1535294
Karol 013 Team I PL-013-19-6666 A1581319
M.OLSZEWSKI - G.WÓJCICKI TEAM PL-01-19-2452 A157EF22
Klimczyk Grzegorz PL-DERBY-19-228601 A1533848
Danilewicz Zdzisław PL-012-19-119 A157F723
Gillaerts - Brohckaers BELG-19-2041827 A15356FB
Wanda i Banda PL-DERBY-19-1066976 A157EEB7
Team Frątczak PL-0187-19-1875 A1940EA7
Oleksiak Zbigniew PL-053-19-10530 A1BFC21D
WG MISTRZÓW - G. DRYGAŁA PL-DERBY-19-900105 A1104D67
Łój Krzysztof PL-0436-19-398 A1DA56AD
Włudzik Maciej PL-059-19-3232 A157CB02
Mielczarczyk Szczepan PL-01-19-152 A158268B
Pankiewicz Wojciech BELG-19-6103467 A15826EB
Filipkowski Mirosław II PL-072-19-2014 A13B2965
Van der Gucht - Weynants BELG-19-6211215 A157EF46
Derby Brod Club CRO-19-683 A157F095
Van Win Ludwig I BELG-19-2079646 A1DA459F
OLR Master Ukraina I UKR-19-2218175 A158175A
Team BEYERS BELG-19-2140129 A15801F2
KRIS 2 PL-0296-19-7119 A157D104
Jermacz - Zdankowski PL-013-19-6922 A157FD1A
Van Win Dylan I BELG-19-2079670 A1577ED0
Pędzich Piotr I PL-05-19-11187 A1940D86
Frąckowiak Artur I PL-DERBY-19-1200347 A157F735
Filipkowski Mirosław I PL-072-19-2145 A1DA4A4F
Kurek Wiesław PL-DERBY-19-1079969 A1BFBF61
Van de Wijngaerdt Johan BELG-19-2041497 A1581064
Faszcza Jerzy II PL-014-19-8209 A1940F8C
Peter van de Merwe I NL-19-1670837 A15346DB
Faszcza Jerzy III PL-014-19-8214 A15787F2
Knajp Zbigniew II PL-DERBY-19-912233 A16B31EF
Kosut Krzysztof i Kamil PL-0260-19-8142 A157AF7C
SZKLARZ PL-04-19-494 A1DA5031
Bieniek Dariusz S-99-19-428 A1DA5440
KRIS 2 PL-0296-19-7104 A1532E7E
Olszak Artur i Damian DV-03139-19-707 A157EBF1
Konieczny - Wardęga PL-099-19-5420 A13B3AE2
Van Oeckel Bart & Nance BELG-19-6063438 A19421CE
Team BEYERS BELG-19-2140005 A1DA2B0E
Szkudelski - Łysionek PL-016-19-3945 A1577E8A
Van Win Dylan I BELG-19-2079676 A194E706
Maciszewski Michał I PL-DERBY-19-442845 A1941884
Kazura PL-0383-19-3024 A157B99C
VICTOR PL-0210-19-25035 A153606D
Gudz Yevheniy II DV-08867-19-646 A1532A0D
Skowronki 405 PL-0405-19-2651 A1942AE5
Faszcza Jerzy V PL-014-19-8071 A19416EF
Vercammen Jos BELG-19-6016232 A1535FD0
Sucholas Monika PL-0309-19-3445 A1BFB7A8
Gillaerts - Brohckaers BELG-19-2041823 A157CBFA
Strzyżewski Tomasz PL-014-19-7041 A1579139
Maciorowski Wiesław PL-014-19-8628 A1DA091F
Jatczak - Jastrzębski I PL-0384-19-10859 A153242A
Van Loock - Delaet I BELG-19-2079776 A1BFAB15
Gudz Yevheniy II DV-03083-19-18 A153785B
Mroczkowski - Bobowicz PL-DERBY-19-983045 A157F722
Bocheńczak Jan PL-0236-19-1053 A13B1593
Łechtańscy Andrzej i Dariusz PL-DERBY-19-624995 A1537988
Kazura PL-0383-19-3042 A1578EB7
Rysiek i Irenka PL-0414-19-17719 A15821FF
Peter van de Merwe II NL-19-1679612 A13B5ABB
Michalczyk Adam i Józef PL-0314-19-1367 A1DA0F96
Van Win Ludwig IV BELG-19-2079655 A1DA17CF
TopLofts.eu PL-0414-19-10332 A1941967
Roesner Hartmut DV-01839-19-439 A157FC0D
Leonauskas Rimvydas II LTU-02-19-1919 A13B4E96
Grzankowski J. & Kuczyński J. PL-DERBY-19-795909 A13B3951
Fiedorowicz Andrzej PL-016-19-718 A15356F0
Lewandowski Kazimierz PL-DERBY-19-829064 A1DA45A4
Pankiewicz Wojciech PL-DERBY-19-493220 A13B554F
Ośko Hubert PL-0452-19-805 A157F087
Jabłoński Stanisław PL-0239-19-4401 A15358D3
Kacperski Cezary i Krzysztof II PL-DERBY-19-619845 A13B47A9
ALICE & JACOB II PL-DERBY-19-750750 A194DE7C
Dr. Henk de Weerd Pigeon II NL-19-1729266 A157BD80
Czapski - Olędzki PL-0385-19-2949 A1BFA2E9
Van Win Ludwig II BELG-19-6095391 A1DA17BB
Faszcza Jerzy III PL-014-19-8284 A1BFB7A6
Leonauskas Rimvydas II LTU-02-19-1912 A157E411
Kacperski Cezary i Krzysztof I PL-DERBY-19-619072 A193EB7D
Wąsaty - Korneluk - Szpak PL-DERBY-19-898552 A15813DF
Grzankowski Jarosław II PL-DERBY-19-795781 A1104CD3
Czerwiński Sławomir PL-DERBY-19-1058861 A194DDA2
Warda Mirosław III PL-0211-19-391 A153465F
Dla Grażynki PL-0425-19-7031 A1DA2C00
Gonera Bogdan PL-0103-19-4744 A153401D
KRIS 2 PL-0296-19-7111 A157E988
Van Win Ludwig II BELG-19-6095392 A15822E7
Darek Kanarek PL-013-19-2709 A1DA0A31