MWG Mazury > Lista zaginionych



Lista zaginionych: Lot NOWE


Hodowca / Breeder Numer obrączki rodowej / Pigeon number Obrączka elektroniczna
Jamiński Antoni PL-013-19-2707 A15826F6
Rafałowski Tadeusz PL-0384-19-5975 A15347D9
Ośko Hubert PL-0452-19-777 A157E0B1
Szuniewicz Leon BELG-19-2078900 A1941C56
WG MISTRZÓW - G. DRYGAŁA PL-DERBY-19-900123 A1943D98
Dominkiewicz Artur i Anna PL-0490-19-3411 A1100EC9
Dominkiewicz Artur i Anna PL-0490-19-3438 A1102089
Laeremans Frans BELG-19-6103437 A1BFBBC5
Jatczak - Jastrzębski I PL-0384-19-10842 A15822E8
Kazura PL-0383-19-3153 A1DA5061
J.P.M PL-0246-19-1939 A1532434
Jabłoński Stanisław PL-0239-19-4476 A193F11B
Leonauskas Rimvydas II LTU-02-19-1919 A13B4E96
Banach Sławomir PL-014-19-473 A15328BB
Michalczyk Adam i Józef PL-0314-19-1345 A1532432
Jatczak - Jastrzębski I PL-0384-19-10828 A157A98C
GVC Team PL-0347-19-9634 A19404FD
Glinka Dariusz PL-04-19-10581 A1DA4E8A
Herbots Kobe & Kato BELG-19-2122390 A1581150
Gotowiec - Tarach PL-0368-19-751 A153234F
Kostorz - Kulik - Matusek PL-DERBY-19-214829 A157DB9C
Herbots Gebr. BELG-19-2131529 A157F4B8
Faszcza Jerzy II PL-014-19-8237 A1943D9C
Faszcza Jerzy II PL-014-19-8058 A193F487
Herbots Gebr. BELG-19-2131469 A15787A3
TopLofts.eu PL-0414-19-10294 A1100CA7
Van Win Milan I BELG-19-2079716 A157EA82
Potępski Włodzimierz PL-DERBY-19-606637 A1580B40
Belgavet Seiffert Christian I BELG-19-6069403 A157DEFA
Niebrzydowski Lech - Wierzbicki Robert PL-DERBY-19-124703 A1533162
Fiedorowicz Andrzej PL-016-19-704 A1531F77
Przybysz Zbigniew PL-DERBY-19-1049934 A13B479C
Strzyżewski Tomasz PL-014-19-7048 A157EB26
Van Win Gregory I BELG-19-2041787 A1578FB0
ALICE & JACOB PL-DERBY-19-751015 A194106F
Jaguś Roman PL-DERBY-19-796033 A1532258
Grejciun Robert PL-DERBY-19-981314 A1DA4F44
Rakowski - Laskowski PL-016-19-3415 A1577C84
Belgavet Seiffert Christian II BELG-19-6069406 A1BFBBBD
Paluch Marcin i Bożena PL-DERBY-19-154850 A157F9C8
Mielczarek Mirosław PL-014-19-9401 A193ED4D
Krasińska Aneta PL-0211-19-376 A13B4980
Rygorowicz Władysław PL-012-19-202 A158211B
Pieczara Andrzej II PL-DERBY-19-166126 A15345B9
Van Win Ludwig I BELG-19-2079625 A1941EF4
OLR Master Ukraina II UKR-19-2218174 A1DA15E2
Van Win Ludwig III BELG-19-2079658 A1DA4DDD
Team BXL BELG-19-6103471 A1104BB0
Baran Marcin PL-DERBY-19-796476 A1100DF0
Maładzieżnaja Kamanda I PL-013-19-53 A1DA5508
Kulesza Daniel & Anna I PL-014-19-12237 A11040E1
Van Win Ludwig III BELG-19-2079657 A15369E4
Pieczara Andrzej I PL-DERBY-19-166135 A194E62C
Łutczyk - Kieda PL-013-19-4009 A1BFA2E2
Rumiński Tomasz PL-DERBY-19-1004782 A1536EE9
Ptak & Kraśniewski PL-044-19-10709 A157F07C
Przybysz Zbigniew PL-DERBY-19-1049955 A157F09F
Ośko Hubert PL-0452-19-804 A1DA091E
TopLofts.eu PL-0414-19-10327 A1DA4DDC
Filipkowski Mariusz PL-013-19-5529 A157A771
Rygorowicz Władysław PL-012-19-509 A1DA4CBC
Palarski Dominik PL-0417-19-338 A1DA4E9B
Faszcza Jerzy III PL-014-19-8216 A1533212
Van Win Gregory I NL-19-1121739 A1533E5B
Vanwinkel Jef BELG-19-2103883 A157D69B
Sipowicz - Moczydłowski PL-013-19-2742 A157EEB1
Maciszewski Michał II PL-DERBY-19-442197 A110136A
Sajdak Janusz PL-0333-19-590 A157CA9C
Grzywa Mateusz I PL-0457-19-2334 A193F800
WG MISTRZÓW - G. DRYGAŁA PL-DERBY-19-900119 A194B647
ALEX II PL-012-19-12748 A1582440
Team BRICON BELG-19-4044281 A1582531
Jaworowski - Zdankowski PL-013-19-5573 A157EBC3
KMP Ostrołęka PL-044-19-11429 A1582275