MWG Mazury > Lista zaginionych



Lista zaginionych: Lot IŁAWA


Hodowca / Breeder Numer obrączki rodowej / Pigeon number Obrączka elektroniczna
Maciszewski Michał I PL-DERBY-19-442199 A157EA6C
Czerwiński Sławomir PL-DERBY-19-1058823 A1532045
Baranowscy P. R. Team PL-DERBY-19-1066977 A19431E8
ALEX I PL-012-19-12749 A13B1A50
OLR Kirjach II UKR-19-2218139 A1DA1325
Mroczkowski - Bobowicz PL-DERBY-19-983047 A1533E03
KMP Ostrołęka PL-044-19-11432 A1941FDE
Maładzieżnaja Kamanda I PL-013-19-73 A1535B45
Lewandowski Kazimierz PL-DERBY-19-829052 A15349D8
Vanwinkel Jef BELG-19-2103869 A194A7AA
Selwent & Siemianis PL-0346-19-4106 A1577C93
Kulesza Daniel & Anna II PL-014-19-12234 A16BC3A9
Ptak & Kraśniewski PL-044-19-11451 A1DA5136
Jaguś Roman PL-DERBY-19-796032 A13B4A2A
Serowik Dariusz PL-014-19-600 A157EC80
POPOWIANKI - Team PL-DERBY-19-1060059 A1DA0A16
Derby Brod Club CRO-19-678 A15333CF
Van Win Ludwig I BELG-19-2079648 A157EA76
Maładzieżnaja Kamanda II PL-013-19-36 A157A330
Bocheńczak Jan PL-0236-19-1060 A157A4F6
Laeremans Frans BELG-19-6103422 A157DDC9
Szczech Radosław i Grzegorz PL-013-19-11682 A1537AB0
Kubáček Lubomír CZ-0234-19-3349 A1104BB4
Gillaerts - Brohckaers BELG-19-2041829 A13B5AC6
Belgavet Seiffert Christian III BELG-19-6069407 A1942AE3
Sylwester Ostapiuk PL-DERBY-19-828150 A1537315
Oleksiak Zbigniew PL-DERBY-19-949430 A1DA027F
Mykytiuk - Paterak UKR-19-2844059 A1940C29
Jatczak - Jastrzębski II PL-0384-19-10850 A15799F0
Filipkowski Mirosław I PL-072-19-2119 A1BFBF66
Van Win Dylan II BELG-19-2079772 A15815E2
La Colombophile Belge BELG-19-5073272 A1532016
Pędzich Piotr I PL-05-19-11147 A157E0B0
Baranowscy P. R. Team PL-DERBY-19-1059915 A1536865
Zieliński - Szmagliński PL-0192-19-3284 A1941B69
Van Win Gregory III BELG-19-2079759 A1DA4F7B
Van Win Ludwig IV BELG-19-2079668 A194EF00
Michalczyk Adam i Józef PL-0314-19-1331 A1102A8B
Van Win Dylan III BELG-19-2079680 A1582B2A
Jamiński Antoni PL-013-19-2704 A1BFB79B
KMP Ostrołęka PL-044-19-11441 A16BA780
TopLofts.eu PL-0414-19-10333 A15358F7
Włudzik Maciej PL-059-19-3228 A15320EC
Kuczyński Józef PL-014-19-12199 A1944459
Van Win Dylan IV BELG-19-2079677 A1DA2DCF
Kacperski Cezary i Krzysztof II PL-DERBY-19-619849 A16BDB8F
Niebrzydowski Lech - Wierzbicki Robert PL-DERBY-19-124705 A1102960
GREG TEAM PL-DERBY-19-750733 A1DA25A7
Rygorowicz Władysław PL-012-19-542 A194026E
Sylwester Ostapiuk PL-DERBY-19-828139 A153225E
Jermacz - Zdankowski PL-DERBY-19-133917 A1DA268F
Stepnowski Tomasz PL-044-19-9707 A1580B6A
Sucholas Paweł PL-DERBY-19-897974 A194025E
Wardęga - Michałowski PL-0425-19-7931 A1944499
Filipkowski Mariusz PL-013-19-5530 A194BCDE
Szczech Radosław i Grzegorz PL-013-19-11688 A13B1AA9
Leonauskas Rimvydas II LTU-02-19-1918 A1DA3F81
Kucharczyk Team PL-0385-19-2748 A157B9C1
Ostaszewski Wojciech PL-DERBY-19-127645 A1DA4F51
BANITA DV-02434-19-561 A1103E25
Pankiewicz Wojciech II BELG-19-2041597 A194089E
Michalczyk Adam i Józef PL-0314-19-1368 A1DA5338
Frąckowiak Artur I PL-DERBY-19-1200345 A1535A09
Maciorowski Wiesław PL-014-19-8620 A157B86A
Wiśniewski Jan PL-0384-19-5364 A157EE5D
Włudzik Maciej PL-059-19-3227 A1DA2ADA
OLR Kirjach I UKR-19-2218121 A1942D66
Van Win Ludwig II BELG-19-2079651 A19424E0
Vercammen Lars BELG-19-6016220 A1581B6C
Makarewicz Team PL-013-19-6344 A1579B57
Jamiński Antoni PL-013-19-2705 A1535D69
BANITA DV-02434-19-551 A193F65D
Czamara Tadeusz PL-0239-19-8219 A1DA2B10
Mamiński Mariusz - Makowski Przemysław PL-DERBY-19-204486 A1534F49
Filipkowski Mariusz PL-013-19-5504 A13B2A50
Gabrys Józef PL-DERBY-19-165203 A15366D6
WG MISTRZÓW - G. DRYGAŁA PL-DERBY-19-900018 A1944439
Paluch Marcin i Bożena PL-DERBY-19-154853 A1535267
Team BXL BELG-19-6103468 A158063B
Trzaska Jacek PL-0384-19-7791 A16BAAA9
Van Win Dylan III BELG-19-2079771 A1533752
Jaworowski - Zdankowski PL-011-19-7049 A157901E
Sikorski Wojciech PL-016-19-8528 A153496C
Konopka Arkadiusz PL-0384-19-15275 A157A677
Wiśniewski - Michałowski PL-0384-19-8888 A194E54B
Mazurkiewicz Jerzy PL-0246-19-5310 A1581B6B
Faszcza Jerzy IV PL-014-19-8279 A1104CD2
Oleksiak Zbigniew PL-DERBY-19-949433 A193F38E
Szkudelski - Łysionek PL-016-19-3950 A193EFCD
Kozakowski Andrzej I PL-0192-19-924 A15823D3
Szkudelski - Łysionek PL-016-19-3941 A13B3946
Bieniek Dariusz S-99-19-504 A1532136
GVC Team PL-0347-19-9610 A194E9C4
GREG TEAM PL-DERBY-19-750962 A16B31E9
Kostorz - Kulik - Matusek PL-0268-19-810 A194B473
Pieczara Andrzej II PL-DERBY-19-166129 A1580D1A
Bocheńczak Jan PL-0236-19-1061 A194EF08
Ciecierski Dariusz PL-044-19-15492 A13B47AF
Darek Kanarek PL-010-19-606 A157EA71
Van Win Ludwig I BELG-19-2079647 A15325D4
Stepnowski Tomasz PL-044-19-8865 A194042C
Grzankowski Jarosław PL-DERBY-19-795674 A1BFB6B3
Potępski Włodzimierz PL-DERBY-19-606644 A13B50E2
Makarewicz Team PL-013-19-6345 A15327CD
Vanwinkel Jef BELG-19-2103865 A157D441
OLR Master Ukraina I UKR-19-2218159 A16BD5CA
Vanwinkel Jef BELG-19-2103863 A15346A8
Faszcza Jerzy II PL-014-19-8059 A19439DC
Pieczara Andrzej I PL-DERBY-19-166135 A194E62C
Van Win Milan V BELG-19-2079667 A194C87C
Kacperski Cezary i Krzysztof III PL-DERBY-19-619071 A158041A
Warda Mirosław II PL-DERBY-19-606382 A1BFB6B5
Filipkowski Mirosław II PL-072-19-2015 A1532431
Gudz Yevheniy I DV-08867-19-670 A1582118
Sucholas Monika PL-0309-19-3445 A1BFB7A8
Mielczarek Mirosław PL-014-19-9409 A110117B
ALICE & JACOB PL-DERBY-19-751007 A157EEB2
Banach Sławomir PL-014-19-469 A1940CD0
Łój Krzysztof PL-0436-19-395 A157B0B5
Maciorowski Wiesław II PL-016-19-6408 A13B3493
Zieliński - Szmagliński PL-0192-19-3282 A157EC3A
Pankiewicz Wojciech II BE-19-2084921 A1943D97
Mielczarek Mirosław PL-014-19-9446 A1532FE8
Szuniewicz Leon BELG-19-2078786 A157BBEB
Vercammen Jos BELG-19-6016424 A194DAE0
M.OLSZEWSKI - G.WÓJCICKI TEAM PL-014-19-8803 A157EC40
Vanwinkel Jef II BELG-19-2140696 A194B820
Grzankowski J. & Kuczyński J. PL-DERBY-19-795653 A1532DA6
Banach Sławomir PL-014-19-467 A157BE48
Grejciun Robert PL-DERBY-19-981310 A1BFC139
Frąckowiak Artur II PL-DERBY-19-1200355 A193EA8B
Potępski Włodzimierz II PL-0211-19-610 A1DA188F
GVC Team PL-0347-19-9641 A1104F33
Van Win Gregory III BELG-19-2079747 A193EFBD
Knajp Zbigniew II DV-03690-19-355 A1DA0CD4
Ziarko Zdzisław PL-014-19-4846 A194F6C0
PIKO PL-011-19-5056 A157A508
Grzywa Mateusz II PL-0457-19-2329 A158170D
Mykytiuk - Paterak UKR-19-2844060 A1940EB5
Laeremans Frans BELG-19-6103449 A153708E
Van Win Gregory III BELG-19-2079756 A15346A7
Faszcza Jerzy I PL-014-19-8218 A157D373
Potępski Włodzimierz PL-DERBY-19-606654 A193F7FE
Dr. Henk de Weerd Pigeon I NL-19-1729252 A1533AE2
Bocheńczak Jan PL-0236-19-1048 A194142D
Czamara Tadeusz PL-0239-19-8336 A13B4B3E
Kulesza Daniel & Anna II PL-014-19-12244 A1102D38
Warda Mirosław III PL-DERBY-19-606366 A1DA1888
Danilewicz Zdzisław PL-012-19-121 A1577B9F
Warda Mirosław II PL-DERBY-19-606392 A19439D8
Warda Mirosław II PL-DERBY-19-606386 A11030F7
Pieczara Andrzej I PL-DERBY-19-166134 A1577D1B
Gabrys Józef PL-DERBY-19-165255 A1582119
Baran Marcin PL-DERBY-19-796471 A1579C4F
Sylwester Ostapiuk PL-DERBY-19-828148 A157EC2A
Konopka Arkadiusz PL-0384-19-15338 A1DA1A42
Glinka Dariusz PL-04-19-10578 A1DA0CC6
Kamienowski Jan PL-044-19-14348 A1581C62
Trzaska Jacek PL-0384-19-7754 A1BFC383
Wąsaty - Korneluk - Szpak PL-DERBY-19-898504 A193EF31
Team Frątczak PL-0187-19-1863 A194116D
Ptak & Kraśniewski PL-044-19-11449 A157A5CF
Mielczarczyk Szczepan PL-01-19-268 A1940340
Sikorski Wojciech PL-016-19-8525 A1DA1090
Maciszewski Michał I PL-DERBY-19-442857 A1DA15E6
Klimczyk Grzegorz PL-DERBY-19-228699 A1102D45
Łopatowski Jan Paweł PL-014-19-9656 A1532147
Maładzieżnaja Kamanda II PL-013-19-76 A157EBC2
Włudzik Maciej PL-DERBY-19-838605 A1DA525D
Karol 013 Team II PL-013-19-6625 A1DA14F2
Pawlak Paweł i Krzysztof PL-0406-19-12405 A194EF0A
OLR Master Ukraina I UKR-19-2218140 A1943CBD
Van Win Ludwig V BELG-19-2079714 A15326AE
Frąckowiak Artur I PL-DERBY-19-1200359 A1532A15
Włudzik Maciej PL-DERBY-19-838604 A157E66D
Potępski Włodzimierz II PL-0211-19-622 A1BFC2E7
Jaworowski - Zdankowski PL-011-19-7032 A1941E02
Danilewicz Zdzisław PL-012-19-17 A1532A8D
OLR Master Ukraina I UKR-19-2218162 A15342F1
Kozakowski Andrzej II PL-0192-19-941 A1578FA7
Ptak & Kraśniewski PL-044-19-10705 A1578622
Rafałowski Tadeusz PL-0384-19-5940 A157A504
Charewicz Marek - Prętnicki Przemysław PL-0243-19-4061 A1536040
Andrijauskas Janas LTU-03-19-2703 A194B8DE
Grzywa Mateusz II PL-0457-19-2342 A1DA2DCD
Peter van de Merwe II NL-19-1679608 A157E991
Serowik Dariusz PL-014-19-1157 A157DDFF
Tosik Mariusz PL-0277-19-2862 A15817C3
Rakowski - Laskowski PL-0239-19-4617 A1DA25AE
Pietrewicz Roman IF-TORR-19-1624 A157A4DE
Kacperski Cezary i Krzysztof II PL-DERBY-19-619006 A157FB3F
Karol 013 Team I PL-013-19-6677 A157ED10
Mykytiuk - Paterak UKR-19-2844053 A1536EF1
Kazura PL-0383-19-3152 A13B2886
Maciszewski Michał II PL-DERBY-19-442868 A1582757
Wierzbowski - Sokołowski PL-DERBY-19-126902 A1940CDF
Ciecierski Dariusz PL-044-19-15427 A13B4DA9
Braszko Adam PL-0215-19-9823 A157E0C7
Łechtańscy Andrzej i Dariusz PL-DERBY-19-625000 A15806D2
Leonauskas Rimvydas I LTU-02-19-1914 A1581D9D
Vercammen Lars BELG-19-6016419 A1DA5159
Wąsaty - Korneluk - Szpak PL-DERBY-19-898526 A194AD76
SZKLARZ PL-DERBY-19-1079855 A1DA4E93
Van Win Ludwig V BELG-19-2079711 A1582607
Gabrys Józef PL-DERBY-19-165254 A193F38F
Warda Mirosław I PL-0211-19-371 A153528F
Jaguś Roman PL-DERBY-19-796034 A157B05C
M.OLSZEWSKI - G.WÓJCICKI TEAM PL-014-19-8807 A13B4A30
Vercammen Jos BELG-19-6016423 A1578C9A
Kamienowski Jan PL-044-19-14323 A1102482
Van Win Dylan III BELG-19-2079764 A16B6BBE
Faszcza Jerzy III PL-014-19-8282 A15821FE
Kubiszok Artur PL-0491-19-6216 A157EFA9
Jermacz - Zdankowski PL-013-19-6924 A1535294
Dominkiewicz Artur i Anna PL-0490-19-3411 A1100EC9
Sylwester Ostapiuk PL-DERBY-19-828171 A1941EEF
Leonauskas Rimvydas I LTU-02-19-1907 A194B47A
Łutczyk - Kieda PL-DERBY-19-418426 A15362FD
Paluch Marcin i Bożena PL-DERBY-19-154875 A19409A7
Kacperski Cezary i Krzysztof IV PL-DERBY-19-619877 A1534096
Wróbel Andrzej PL-013-19-3554 A1940E9B
Lutz - Rascius LTU-06-19-4425 A15814F1
Tomalla Chali & Ali DV-0152-19-117 A157EC3B
Herbots Kobe & Kato BELG-19-2122383 A16B52B4
Van Win Ludwig I BELG-19-2079639 A1533E30
Mazurkiewicz Jerzy PL-0243-19-5119 A15773D4
Czerwiński Sławomir PL-DERBY-19-1058859 A13B4CF4
Sylwester Ostapiuk PL-DERBY-19-828166 A157E667
Sebastian Ostoja - Lniski PL-DERBY-19-837873 A13B4E08
Faszcza Jerzy IV PL-014-19-8275 A1DA512F
Van Win Dylan IV BELG-19-2079675 A157B140
Kozakowski Andrzej I PL-0192-19-926 A1940CCB
OLR Kirjach I UKR-19-2218156 A1BFA2F4
Pawlak Paweł i Krzysztof PL-0406-19-12351 A193EC61
Maładzieżnaja Kamanda II PL-013-19-84 A15817CB
Konieczny - Wardęga PL-0425-19-2839 A1DA4AE7
Faszcza Jerzy I PL-014-19-8226 A1532088
Maciszewski Michał I PL-DERBY-19-442046 A1DA0BEA
Bednarczyk Krzysztof I PL-044-19-5521 A16BA755
GREG TEAM II PL-DERBY-19-750968 A157942C
Filipkowski Mirosław I PL-072-19-2125 A15817E4
ALICE & JACOB II PL-DERBY-19-750622 A16BA674
Vercammen Jos BELG-19-6016422 A1DA4EAB
Kubáček Lubomír CZ-0234-19-3407 A157AF99
Sebastian Ostoja - Lniski PL-DERBY-19-837859 A15799D4
Roesner Hartmut DV-01839-19-474 A1102C1C
Van Win Milan III BELG-19-2079728 A157EA6B
Leonauskas Rimvydas I LTU-02-19-1927 A1940CE3
Grzywa Mateusz II PL-0457-19-2330 A157D0AB
Pawlak Paweł i Krzysztof PL-0406-19-12393 A157CA26
Gonera Bogdan PL-0103-19-4745 A1DA18A3
Herbots Kobe & Kato BELG-19-2121442 A1578FCE
Lewandowski Kazimierz PL-DERBY-19-829068 A13B10EE
Ostaszewski Wojciech PL-DERBY-19-127650 A193F73F
Kubáček Lubomír CZ-0234-19-3365 A194155E
Van Win Ludwig V BELG-19-2079713 A1940242
Mielczarek Mirosław PL-014-19-9444 A1BFA4AB
Knystautas Valdas LTU-06-19-3959 A194E538
Van Win Ludwig III BELG-19-2079663 A157FD0F
Ignatowski Szczepan PL-0457-19-3031 A157B06C
Rzepka Marek i Marcin PL-0316-19-2903 A1534543
Szkudelski - Łysionek PL-016-19-4306 A153206C
Van Win Milan III BELG-19-2079734 A153232F
Jamiński Antoni PL-013-19-2794 A157F466
Faszcza Jerzy V PL-014-19-8069 A194B475
Bednarczyk Krzysztof I PL-044-19-5598 A1578F64
Kamienowski Jan PL-044-19-14324 A1577C23
Van Win Milan II BELG-19-2079723 A1580A51
Frąckowiak Artur I PL-DERBY-19-1200357 A157EA46
Dominkiewicz Artur i Anna PL-0490-19-3413 A1BFC216
Kurek Wiesław PL-DERBY-19-1079946 A15823DF
ALEX II PL-012-19-12737 A157A806
GREG TEAM II PL-DERBY-19-750903 A193EC8F
Faszcza Jerzy IV PL-014-19-8278 A1534D50
Grzywa Mateusz II PL-0457-19-2328 A1941885
Tosik Mariusz PL-0277-19-2873 A157A4EC
KRIS 1 PL-0296-19-7107 A1536EF8
Mykytiuk - Paterak UKR-19-2844055 A193F2AA
M.OLSZEWSKI - G.WÓJCICKI TEAM PL-014-19-8805 A194DAE1
Maciszewski Michał I PL-DERBY-19-442835 A193EB73
GREG TEAM II PL-DERBY-19-750901 A157EB5D
Jatczak - Jastrzębski I PL-0384-19-10841 A158202A
Team BRICON BELG-19-4044268 A157A6FB
Mortal Kombat Team CZ-0259-19-847 A157A6E0
Trzaska Jacek PL-0384-19-7783 A1534FB5
Gillaerts - Brohckaers BELG-19-2041828 A193EE3D
Wardęga - Michałowski PL-DERBY-19-774927 A157BAB4
Knajp Zbigniew II PL-DERBY-19-912275 A1DA2BFE
Mamiński Mariusz - Makowski Przemysław PL044-19-9416 A157EFC7
Leonauskas Rimvydas II LTU-02-19-1926 A157CB62
Pieczara Andrzej I PL-DERBY-19-166113 A1DA5439
Gudz Yevheniy I DV-08867-19-642 A16BD4D6
PIKO PL-0263-19-14675 A15825BA
Konopka Arkadiusz PL-0384-19-15376 A1DA15E0
Banach Sławomir PL-014-19-468 A158261E
Maładzieżnaja Kamanda I PL-013-19-83 A15826DE
Frąckowiak Artur II PL-DERBY-19-1200344 A1DA046B
Mielczarczyk Szczepan PL-DERBY-19-1055345 A1DA4527
Szuniewicz Leon BELG-19-2078751 A1578F98
Baranowscy P. R. Team PL-DERBY-19-1059982 A16BADBF
Selwent & Siemianis PL-0346-19-4096 A193EFCF
Knajp Zbigniew I PL-DERBY-19-912229 A157F412
Tosik Mariusz PL-0277-19-2828 A15379F5
Van Win Ludwig II BELG-19-2079643 A15823E0
Herbots Kobe & Kato BELG-19-2122396 A157AFB5
Kacperski Cezary i Krzysztof III PL-DERBY-19-619095 A15377CC
Faszcza Jerzy I PL-014-19-8202 A19406F2
Mortal Kombat Team CZ-0234-19-4220 A15824F2
Jatczak - Jastrzębski I PL-0384-19-10859 A153242A
Mamiński Mariusz - Makowski Przemysław PL-044-19-8653 A1581B6F
Tomalla Chali & Ali DV-0270-19-484 A157BB89
Grzankowski Jarosław II PL-DERBY-19-795820 A13B158C
Kosut Krzysztof i Kamil PL-DERBY-19-744498 A1DA0636
Lutz - Rascius LTU-06-19-4423 A1DA14FA
Sipowicz - Moczydłowski PL-013-19-2763 A1942216
OLENDER Team PL-0239-19-7243 A15348F9
Maładzieżnaja Kamanda I PL-013-19-29 A1577ED4
Team BRICON BELG-19-4044279 A1103E26
Grzankowski J. & Kuczyński J. PL-DERBY-19-795659 A13B19A7
Sikorski Wojciech PL-016-19-8099 A157A572
OLR Kirjach I UKR-19-2218128 A1DA09DC
Maładzieżnaja Kamanda II PL-013-19-58 A1581436
Pędzich Piotr I PL-05-19-11138 A15321F4
Wiśniewski - Michałowski PL-0384-19-5351 A194DE78
Szymański Grzegorz PL-0384-19-12469 A1DA543B
Wolfram Kahl & Sohn DV-09318-19-569 A1DA3F7C
Roesner Hartmut DV-01839-19-459 A157E1A2
Ciecierski Dariusz PL-044-19-15451 A157E0B4
Van Oeckel Bart & Nance BELG-19-6063427 A13B1846
Gabrys Józef PL-024-19-4107 A193EE3E
Karol 013 Team II PL-013-19-6711 A1532E28
Fiedorowicz Andrzej PL-016-19-727 A13B1672
Wanda i Banda PL-03-19-12024 A194F6C5
Kubiszok Artur PL-0491-19-6201 A194B478
Rygorowicz Władysław PL-012-19-224 A157E0C8
Glinka Dariusz PL04-19-10550 A157EBE2
Przybysz Zbigniew PL-DERBY-19-1049962 A157AFC3
Pieczara Andrzej I PL-DERBY-19-166112 A1DA4BC8
Vercammen Lars BELG-19-6016411 A193EFCC
Chlebuś Jarosław PL-DERBY-19-133133 A194D68F
Pankiewicz Wojciech II BELG-19-2140119 A1578F69
Mamiński Mariusz - Makowski Przemysław PL-044-19-8683 A1DA521F
Peter van de Merwe II NL-19-1670831 A1BFB895
Roesner Hartmut DV-01839-19-457 A1DA4282
OLR Master Ukraina II UKR-19-2218149 A194DE75
SZKLARZ PL-04-19-486 A153228E
Serowik Dariusz PL-014-19-556 A157EDFC
GVC Team PL-0347-19-9607 A1535CA3
Mocarscy Tadeusz i Witold PL-0384-19-5120 A19404F9
Skowronki 405 PL-0405-19-2652 A1DA0C98
OLR Kirjach II UKR-19-2218141 A1581D54
Kaczyński J.B.M PL-044-19-10015 A194C599
Dr. Henk de Weerd Pigeon I NL-19-1729236 A13B4828
Kubiszok Artur PL-0491-19-6202 A1BFA029
Kuczyński Józef PL-014-19-12192 A157DAE7
Bednarczyk Krzysztof I PL-044-19-5522 A1532E3B
Tomalla Chali & Ali DV-0152-19-155 A1DA4F59
Mroczkowski - Bobowicz PL-DERBY-19-983046 A1DA5255
Mocarscy Tadeusz i Witold PL-0384-19-5108 A194C878
Jatczak - Jastrzębski II PL-0384-19-10896 A157EA47
Sebastian Ostoja - Lniski PL-DERBY-19-837883 A1941252
KRIS 1 PL-0296-19-7121 A13B1587
Piwowarczyk Adrian i Ewelina MWG Dobczyce PL-DERBY-19-554933 A1532269
Kucharczyk Team PL-0414-19-12948 A157EC41
Filipkowski Mirosław I PL-072-19-2118 A1DA0646
Mroczkowski - Bobowicz PL-DERBY-19-983049 A1DA5212
Kosut Krzysztof i Kamil PL-DERBY-19-744443 A1DA2697
Stepnowski Tomasz PL-044-19-9714 A1BFC381
Rygorowicz Władysław PL-012-19-508 A1532097
Gudz Yevheniy II DV-03083-19-18 A153785B
Wróbel Andrzej PL-013-19-3559 A1BFB982
Ptak & Kraśniewski PL-044-19-10716 A16B348F
Łechtańscy Andrzej i Dariusz PL-DERBY-19-624998 A1DA4523
Rysiek i Irenka PL-0116-19-1139 A1DA070C
ALICE & JACOB PL-DERBY-19-751012 A1534124
TopLofts.eu PL-0414-19-10332 A1941967
Trzaska Jacek PL-0384-19-7796 A157FC34
Vanwinkel Jef II BELG-19-2103900 A19406D3
Herbots Gebr. BELG-19-2131465 A1DA0472
Szymański Grzegorz PL-0384-19-12490 A1DA0C9F
Van Win Milan II BELG-19-2079722 A157A2F4
Karol 013 Team I PL-013-19-6676 A158290B
Knajp Zbigniew I PL-0309-19-3446 A157B1D8
Kulesza Daniel & Anna I PL-014-19-12228 A1104DB7
Faszcza Jerzy IV PL-014-19-8267 A16BADCD
Oleksiak Zbigniew PL-DERBY-19-949435 A157DD1F
Sikorski Wojciech PL-016-19-8160 A193EC62
Kamienowski Jan PL-044-19-14349 A157F7AF
Van Win Ludwig I BELG-19-2079650 A157EA78
Glinka Dariusz PL-04-19-10590 A1DA5215
Pieczara Andrzej II PL-DERBY-19-166157 A1578F8B
Kozakowski Andrzej II PL-0192-19-938 A1DA188D
GREG TEAM PL-DERBY-19-750905 A193F1F8
Van Win Gregory III BELG-19-2079743 A1DA0930
Spasówka Sylwester I PL-DERBY-19-796470 A15321E8
Kaczyński J.B.M PL-044-19-10001 A16B49BC
Przybysz Zbigniew PL-DERBY-19-1049956 A16B583F
Darek Kanarek PL-010-19-604 A15320C6
M.OLSZEWSKI - G.WÓJCICKI TEAM PL-01-19-3261 A1582000
Łutczyk - Kieda PL-013-19-4016 A1534120
Fiedorowicz Andrzej PL-016-19-714 A1537923
Knystautas Valdas LTU-06-19-3980 A13B128C
Kulesza Daniel & Anna II PL-014-19-12243 A19408A6
Krasińska Aneta PL-0211-19-376 A13B4980
Niemierka Leszek i Włodzimierz PL-010-19-354 A1105025
Mroczkowski - Bobowicz PL-DERBY-19-983050 A15374DD
Van Win Dylan IV BELG-19-2079678 A193F3CE
Belgavet Seiffert Christian II BELG-19-6069401 A1DA5251
Skowronki 405 PL-DERBY-19-708265 A1DA109C
Braszko Adam PL-0215-19-9834 A1DA114E
Van Oeckel Bart & Nance BELG-19-6063445 A1579AF9
Kacperski Cezary i Krzysztof III PL-DERBY-19-619820 A157B218
Rafałowski Tadeusz PL-0384-19-5979 A194178A
Grzankowski Jarosław PL-DERBY-19-795679 A1DA22F0
Jabłoński Stanisław PL-0239-19-4402 A1DA4CB1
Jabłoński Stanisław PL-0239-19-4478 A1DA4F5E
Van Win Milan I BELG-19-2079717 A1581B6E
Ziarko Zdzisław PL-014-19-4754 A1940EB0
Van der Gucht - Weynants BELG-19-6199664 A1534114
Kozakowski Andrzej II PL-0192-19-944 A157F62B
Łechtańscy Andrzej i Dariusz PL-DERBY-19-624971 A1DA0395
Ciecierski Dariusz PL-044-19-15449 A19401BC
Bednarczyk Krzysztof I PL-044-19-5595 A194C95C
Potępski Włodzimierz PL-DERBY-19-606645 A15824D6
Baranowska Jolanta Team PL-DERBY-19-1066961 A13B34BE
POPOWIANKI - Team PL-03-19-12016 A1101CE7
Gardocki - Wesołowski PL-014-19-2292 A13B11A2
Wolfram Kahl & Sohn DV-09318-19-566 A15791CC
Filipkowski Mirosław II PL-072-19-2120 A1940B61
Belgavet Seiffert Christian I BELG-19-6069397 A157F540
STRAGGLER PL-0466-19-662 A157DB97
Van der Gucht - Weynants BELG-19-6199687 A1941C5C
Kostorz - Kulik - Matusek PL-DERBY-19-214826 A1BFA3E7
Team BRICON BELG-19-4044288 A13B47D4
Gudz Yevheniy I DV-08867-19-619 A1DA140F
Mr. Li - Herbots BELG-19-2131472 A1102D46
Team BXL BELG-19-6103464 A1534383
SECUROM.PL PL-DERBY-19-208822 A157BA96
Herbots Kobe & Kato BELG-19-2122388 A1535037
Maciorowski Wiesław II PL-014-19-8631 A1DA3DF9
Jatczak - Jastrzębski II PL-0384-19-10847 A15347DB
Pędzich Piotr I PL-05-19-11158 A15791BE
Boboc Marius BELG-19-2081771 A193EF39
Lutz - Rascius LTU-06-19-3722 A1580A5F
Bednarczyk Krzysztof I PL-044-19-5600 A1DA0DBE
Sebastian Ostoja - Lniski PL-DERBY-19-838337 A1BFC04A
Grzywa Mateusz I PL-0457-19-2334 A193F800
Mazurkiewicz Jerzy PL-0246-19-309 A13B0E36
Kacperski Cezary i Krzysztof I PL-DERBY-19-619843 A157E255
Łopatowski Jan Paweł PL-014-19-9653 A157A7D9
Frąckowiak Artur I PL-DERBY-19-1200303 A1580A95
J.P.M PL-0246-19-1940 A157A241
Kacperski Cezary i Krzysztof I PL-DERBY-19-619825 A1DA22EB
BANITA DV-02434-19-549 A13B55B3
Grzankowski J. & Kuczyński J. PL-DERBY-19-795699 A1579204
Lewandowski Kazimierz PL-DERBY-19-829047 A15333D2
KMP Ostrołęka PL-044-19-11437 A194E459
Dr. Henk de Weerd Pigeon II NL-19-1729258 A1DA0399
Stepnowski Tomasz PL-044-19-8864 A1DA4E82
Strzyżewski Tomasz PL-014-19-7034 A1582755
Rzepka Marek i Marcin PL-0316-19-2941 A15355D7
Boboc Marius BELG-19-2081770 A1100FB4
Mamiński Mariusz - Makowski Przemysław PL-0250-19-7814 A19407D9
Trzaska Jacek PL-0384-19-7793 A193EFC6
Jamiński Antoni PL-013-19-2707 A15826F6
Kozakowski Andrzej I PL-0192-19-945 A194E539
Van Win Milan IV BELG-19-2079697 A157DA56
Łój Krzysztof PL-0436-19-396 A194F162
Baranowscy P. R. Team PL-DERBY-19-1059987 A153509D
Mocarscy Tadeusz i Witold PL-0384-19-5109 A1BFB891
Team BXL BELG-19-6103469 A1535727
Klimczyk Grzegorz PL-DERBY-19-228698 A194E59E
Belgavet Seiffert Christian II BELG-19-6069404 A1DA3F7E
Czapski - Olędzki PL-010-19-1074 A157E846
ALICE & JACOB PL-DERBY-19-751050 A1535DBD
Łopatowski Jan Paweł PL-DERBY-19-124830 A1BFB978
Kulesza Daniel & Anna II PL-014-19-12235 A157B9EA
Chlebuś Jarosław PL-DERBY-19-133116 A110299D
Van Win Ludwig V BELG-19-2079709 A157A915
Niemierka Leszek i Włodzimierz PL-010-19-309 A1DA00AF
Pankiewicz Wojciech II BELG-19-2041613 A194FA59
Grzankowski Jarosław PL-DERBY-19-795851 A1582686
GREG TEAM PL-DERBY-19-751016 A1535111
Van Oeckel Bart & Nance BELG-19-6063419 A1DA269F
Kulesza Daniel & Anna I PL-014-19-12229 A157DEF9
Sucholas Monika PL-DERBY-19-912277 A15819C4
Dr. Henk de Weerd Pigeon I NL-19-1729241 A15826E3
Czamara Tadeusz PL-0239-19-8236 A1DA0924
Karol 013 Team I PL-013-19-6717 A157DD1C
Lipiński Marek PL-014-19-3413 A193ED4F
BANITA DV-02434-19-569 A15817CF
Sajdak Janusz PL-0333-19-577 A1DA1146
Faszcza Jerzy III PL-014-19-8283 A13B42A9
Van Win Dylan II BELG-19-2079770 A157908C
Łopatowski Jan Paweł PL-014-19-9651 A194025C
SZKLARZ PL-DERBY-19-1079851 A1DA4E7B
Van Win Milan III BELG-19-2079733 A19406F1
Van Win Dylan I BELG-19-2079767 A11006B2
Van Win Milan V BELG-19-2079693 A1DA131A
Wiśniewski Jan PL-0384-19-5361 A1DA542E
Frąckowiak Artur II PL-DERBY-19-1200335 A1581151
Rudyk Olenka UKR-19-2218163 A1580C83
Team BRICON BELG-19-4044289 A1DA257A
Van Win Ludwig IV BELG-19-2079665 A1580C3D
Van de Wijngaerdt Johan BELG-19-2041496 A1DA0920
La Colombophile Belge BELG-19-5073271 A1532CA4
Dr. Henk de Weerd Pigeon I NL-19-1729251 A194E530
Warda Mirosław I PL-0211-19-367 A1581F3D
Niemierka Leszek i Włodzimierz PL-010-19-352 A1DA0560
Lutz - Rascius LTU-06-19-3746 A15333DC
Team BRICON BELG-19-4044271 A157EC8F
Van der Gucht - Weynants BELG-19-6199688 A1DA5144
Ostaszewski Wojciech PL-012-19-956 A13B4B1C
Wiśniewski Jan PL-0384-19-5358 A13B1577
Van Win Dylan II BELG-19-2079762 A1940DC1
Van Win Dylan III BELG-19-2079782 A1DA3A83
Faszcza Jerzy V PL-014-19-8064 A1940EAB
Faszcza Jerzy II PL-014-19-8203 A157EC0A
Szkudelski - Łysionek PL-016-19-3943 A194098C
Makarewicz Team PL-013-19-6336 A19407D4
Pietrewicz Roman IF-TORR-19-1623 A1104CCC
Kubiszok Artur PL-0491-19-6228 A1578F76
Sylwester Ostapiuk PL-DERBY-19-828144 A13B4DDA