MWG Mazury > Lista zaginionych



Lista zaginionych: Lot PASYM


Hodowca / Breeder Numer obrączki rodowej / Pigeon number Obrączka elektroniczna
Van Win Gregory II BELG-19-2079745 A1104F81
Van de Wijngaerdt Johan BELG-19-2041493 A1BFA4AC
Mroczkowski - Bobowicz PL-DERBY-19-983048 A1579240
Pieczara Andrzej I PL-DERBY-19-166133 A157AF5E
Bieniek Dariusz PL-DERBY-19-1079850 A157EDDB
Rakowski - Laskowski PL-016-19-3420 A157B144
STRAGGLER PL-DERBY-19-198895 A1581E4A
Faszcza Jerzy V PL-014-19-8070 A1941160
Jermacz - Zdankowski PL-013-19-6909 A194E848
Niebrzydowski Lech - Wierzbicki Robert PL-DERBY-19-124714 A1534CA2
Kurek Wiesław PL-DERBY-19-1079947 A157FA5E
Filipkowski Mirosław I PL-072-19-2109 A1104F92
Faszcza Jerzy I PL-014-19-8208 A194AB9D
Jatczak - Jastrzębski I PL-0384-19-10842 A15822E8
Van de Wijngaerdt Johan BELG-19-2041489 A194FA6A
Van Win Milan IV BELG-19-2079695 A157DE7C
Lipiński Marek PL-014-19-3481 A1940DB4
Szczech Radosław i Grzegorz PL-013-19-11687 A15791AC
Van Win Dylan III BELG-19-2079783 A157A964
Sucholas Paweł PL-DERBY-19-897952 A193ED4A
Gardocki - Wesołowski PL-014-19-2288 A1577EC5
Kaczyński J.B.M PL-044-19-10013 A1943CBC
Wardęga - Michałowski PL-0425-19-7929 A13B45A5
Łechtańscy Andrzej i Dariusz PL-DERBY-19-624980 A1DA3DFA
GREG TEAM II PL-DERBY-19-750904 A1582058
OLENDER Team PL-0239-19-7206 A15819A2
OLR Kirjach II UKR-19-2218104 A157F53E
Kozakowski Andrzej I PL-0192-19-926 A1940CCB
Van de Wijngaerdt Johan BELG-19-2041488 A19407B8
Rakowski - Laskowski PL-0239-19-4692 A194E846
Pawlak Paweł i Krzysztof PL-0406-19-12395 A1533089
Zieliński - Szmagliński PL-0192-19-3283 A16BD27F
Szymański Grzegorz PL-0384-19-12468 A16BB0D4
POPOWIANKI - Team PL-DERBY-19-1060059 A1DA0A16
Kostorz - Kulik - Matusek PL-0268-19-3285 A16BA928
Belgavet Seiffert Christian III BELG-19-6069400 A157A94A
Lipiński Marek PL-014-19-3472 A15817ED
Van Win Milan V BELG-19-2079666 A157B1E0
Potępski Włodzimierz II PL-0211-19-614 A1535269
Leonauskas Rimvydas II LTU-02-19-1911 A194C87D
Szuniewicz Leon BELG-19-2078898 A1534016
Derby Brod Club CRO-19-661 A194030E
Potępski Włodzimierz II PL-0211-19-615 A1101AE0
Grzywa Mateusz I PL-0457-19-2338 A194E132
Małolepszy Radosław PL-DERBY-19-796294 A1532EB0
Van Win Dylan I BELG-19-2079669 A157F38B
OLR Master Ukraina II UKR-19-2218146 A153526B
Kacperski Cezary i Krzysztof II PL-DERBY-19-619846 A157EA1E
Selwent & Siemianis PL-0346-19-4103 A1582064
Van Win Milan IV BELG-19-2079696 A194F79E
WG MISTRZÓW - G. DRYGAŁA PL-DERBY-19-900011 A19407BF
Mamiński Mariusz - Makowski Przemysław PL-DERBY-19-204486 A1534F49
Belgavet Seiffert Christian I BELG-19-6069402 A194E62A
Bury Marek PL-DERBY-19-710054 A158243A
Wąsaty - Korneluk - Szpak PL-DERBY-19-898544 A153542E
Kubáček Lubomír CZ-0234-19-3406 A1532D8E
Belgavet Seiffert Christian II BELG-19-6069408 A157BC49
TopLofts.eu PL-0414-19-10285 A19415F7
Selwent & Siemianis PL-0346-19-4030 A193F2B1
Glinka Dariusz PL-04-19-10571 A1DA4A4D
Herbots Kobe & Kato BELG-19-2120953 A157B23B
Mielczarczyk Szczepan PL-01-19-154 A19410D9
Małolepszy Radosław PL-DERBY-19-796286 A1580C40
GREG TEAM PL-DERBY-19-751018 A1BFB7A1
Czapski - Olędzki PL-0385-19-2943 A1582202
Van Win Milan II BELG-19-2079721 A1DA4ADF
Trzaska Jacek PL-0384-19-7786 A1940DCA
Filipkowski Mirosław II PL-072-19-2103 A157ED24
Sajdak Janusz PL-0333-19-579 A194E051